- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardTesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPhiladelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Red Seedless Grapes 500G
£2.40£2.15 ClubcardPetits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G
300g · £5.67/kg£1.70£1.50 Clubcard (£5.00/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 ClubcardPort Royal Jamaican Chicken Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Port Royal Jamaican Lamb Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Najma Halal Mini Chicken Sausages - Smoked 400g
400g · £10.00/kg£4.00Tahira Slice Turkey Salami 125G
125g · £24.80/kg£3.10Tesco 12 Beef Meatballs 336G
336g · £13.69/kg£4.60Tesco British Chicken Thigh Fillets 400g (C)
400g · £15.13/kg£6.05Tesco Beef Lasagne 750G
750g · £7.20/kg£5.40Tesco 30 Pork Cocktail Sausages 240g
240g · £10.21/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Finest Sweet Pointed Peppers 180g
180g · £12.50/kg£2.25Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Shazans Baby Whole Chicken 0.7-1kg
£4.30Shazans Diced Chicken Breast 450G
450g · £13.00/kg£5.85Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Dairylea Cheese Spread 145G
145g · £18.28/kg£2.65Tesco Cheese & Tomato Pasta 300G
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Chocolate Sundae 125g
125g · £14.80/kg£1.85Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Okra 175G (C)
175g · £13.71/kg£2.40Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G
300g · £5.67/kg£1.70£1.50 Clubcard (£5.00/kg)Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps
5pk · £0.32 each£1.60Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Najma Halal Chicken Sausages - Smoked 400g
400g · £10.00/kg£4.00Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Butchers Choice 8 Cumberland Sausage 454G (C
£2.00Port Royal Jamaican Jerk Chicken Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Finest Coleslaw 300g (C)
300g · £7.33/kg£2.20Lurpak Butter - Slightly Salted 200g
200g · £16.00/kg£3.20Port Royal Jamaican Chicken Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Chicken Drumsticks 600G
600g · £5.58/kg£3.35Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco Classic Egg Waffles 6 pack
250g · £10.40/kg£2.60Tesco Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Banana Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg
1kg · £1.45/kg£1.45Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Tesco Red Seedless Grapes 500G
£2.40£2.15 ClubcardPort Royal Jamaican Lamb Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Tesco Asparagus Tips 125G
125g · £22.00/kg£2.75
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard