Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Iceland - Lower Marsh

Allergens and info

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (762)

  • 0

    Coca Cola 24pk Zero

    7.92L · £1.26/L

    £4.41 off

    £9.99

    £14.40

  • 0

    Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £6.70/kg

    £2.70 off

    £2.70

    £5.40

  • 0

    Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland Barbeque Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Fanta Orange 8 x 330ml Cans

    8pk · £1.82/L

    2 for £8.40

    £4.80

  • 0

    Dr Pepper 8 x 330ml Cans

    8pk · £2.05/L

    2 for £8.40

    £5.40

  • 0

    John West Tuna Chunks with a Little Spring Water 3 x 100g

    3pk · £15.40/kg

    2 for £8.40

    £4.62

  • 0

    Iceland 8 Pack Ultimate Chunky Pigs In Blankets

    336g · £14.29/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g

    300g · £18.00/kg

    3 for £12

    £5.40

  • 0

    Young's Golden Scampi in Our Crispy Breadcrumb 220g

    220g · £24.55/kg

    3 for £12

    £5.40

  • 0

    Iceland Hot & Spicy Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 60 Pack Breaded Chicken Nuggets

    840g · £5.71/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Coca Cola 8pk Zero

    2.64L · £2.05/L

    2 for £8.40

    £5.40

  • 0

    Pepsi Max Cherry 8 x 330ml

    8pk · £2.05/L

    2 for £8.40

    £5.40

  • 0

    Diet Coke Cola 8 x 330ml Cans

    8pk · £2.05/L

    2 for £8.40

    £5.40

  • 0

    Grill House 290g Battered Doner Kebab Meat

    290g · £16.55/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Grill House 350g Doner Kebab Meat

    350g · £13.71/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Birds Eye 14 Fish Fingers 350g

    350g · £13.71/kg

    3 for £12

    £4.80

  • View all (762)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Iceland British Unsalted Butter 250g

    250g · £9.60/kg
    £0.24 off
    £2.40£2.64
  • Hazlemere Fine Foods Corn on the Cob

    2pk · £3.00/kg
    £1.50
  • Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs

    £6.00
  • Galbani Mozzarella 125g

    225g · £10.40/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Iceland 170g Sirloin Steak

    170g · £35.29/kg
    3 for £14.40
    £6.00
  • Primula Original Cheese 140g

    140g · £17.14/kg
    £2.40
  • Iceland 210g Wafer Thin Roast Chicken

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Iceland Class A Fresh Chicken Thighs with Skin On 1150g

    1.15kg · £4.43/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Pan Bake 6 Sweet Pancakes 450g

    450g · £6.13/kg
    £2.76
  • Philadelphia Light 165g

    165g · £16.36/kg
    £2.70
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Iceland 3 Pack Limes

    £1.20
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Iceland 240g Thin Cut Beef Sizzle Steaks

    240g · £22.50/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 325g 5% Lean Beef Mince

    325g · £16.62/kg
    £5.40
  • Iceland 500g Vine Ripened Tomatoes

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Iceland 250g Celery Sticks

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Iceland 900g Whole Leaf Spinach

    900g · £2.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Island Delight 140g Jerk Chicken Jamaican Pattie

    140g · £11.14/kg
    5 for £6
    £1.56
  • Müller Corner Deliciously Creamy Yogurt 496g (4 x 124g)

    4pk · £6.41/kg
    £3.18
  • Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1kg

    1kg · £3.60/kg
    £3.60
  • Iceland 500g Sliced Chicken Breast

    500g · £8.40/kg
    £4.20
  • Iceland 400g Chicken Fillets

    400g · £13.50/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • TGI Fridays 330g Sesame Chicken Popcorn With Tennessee Style Glaze

    330g · £16.36/kg
    £5.40
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Lees' 10 Teacakes 173g

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable 250g

    250g · £11.52/kg
    £0.96 off
    £2.88£3.84
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 10 Pack Mozzarella Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 420g Fun Sized Apples

    420g · £3.69/kg
    £1.55
  • Hartleys 125g Strawberry Jelly

    125g · £7.68/kg
    £0.96
  • Iceland 3 Pack Onions

    £1.20
  • Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)

    4pk · £27.75/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Ginsters 4 Cornish Pasties Original 520g

    520g · £9.23/kg
    £4.80
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g

    410g · £8.05/kg
    3 for £6
    £3.30
  • Deli Co 5 Crumbed Lean Ham Slices 90g

    90g · £13.33/kg
    £1.20
  • Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 45g

    45g · £32.00/kg
    £1.44
  • Cathedral City Our Mature Cheddar 350g

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)

    3pk · £21.95/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Original Seeded Batch 800g

    800g · £2.85/kg
    £2.28
  • Iceland 120g Wafer Thin Cooked Ham

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Iceland 250g Cheese Red Leicester

    250g · £13.20/kg
    2 for £5.40
    £3.30
  • Pink Lady 4 Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.82
  • Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)

    6pk · £24.50/kg
    3 for £6
    £2.94
  • Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas

    496g · £3.51/kg
    £1.74
  • Iceland 1kg Carrots

    1kg · £1.20/kg
    £1.20
  • Reeva 40g Butter & Herbs Mashed Potato

    40g · £15.00/kg
    £0.60
  • Dairylea Cheese Slices 8 x 18.75g (150g)

    8pk · £13.60/kg
    2 for £3
    £2.04
  • Iceland 10 Smoked Back Bacon 300g

    300g · £8.00/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Hartley's 10 Cal Strawberry Flavour Jelly Pots 4 x 175g (700g)

    4pk · £5.14/kg
    £3.60
  • Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls

    £1.80

Month End Madness!

View all (32)
  • Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg
    2 for £6
    £5.10
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Activia Fibre Berries & Cereals Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 50% Less Sugar & Salt Tomato Ketchup 665g

    605ml · £4.96/L
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Kellogg's Frosties 470g

    470g · £6.38/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Kellogg's Corn Flakes 670g

    670g · £4.48/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20

Back To School!

View all (139)
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Mr Kipling 6 Angel Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • ROBINSONS Summer Fruits 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • ROBINSONS Peach 1 Litre

    1L · £2.40/L
    2 for £3.60
    £2.40
  • Yazoo Strawberry Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Yazoo Chocolate Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Happy Monkey Orange & Mango Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Yazoo Banana Milk Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £3.60
    £2.52
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70

Viral Picks & Customer Favourites!

View all (19)
  • Birds Eye Southern Fried Chicken Popstars 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Iceland 300g Halloween Spooky Chicken Shapes

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • Myprotein 350g Chicken Korma With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • TGI Fridays 6 Pack Seasoned Tornado Potato Skewers

    450g · £10.67/kg
    £4.80
  • Myprotein 350g Chicken Carbonara

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Myprotein 350g Mango & Habanero Chicken With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Slimming World 550g Tomato & Mozzarella Pasta

    550g · £10.36/kg
    3 for £15
    £5.70
  • Myprotein 600g Sticky Honey Special Fried Rice

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Arrabbiata

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Tikka Makhani

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Fajita Mac & Cheese

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 375g Takeaway Hot Chicken Tikka Masala

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Myprotein 375g Char Siu Honey Chicken

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Slimming World 550g Chicken Burrito Lasagne

    550g · £10.36/kg
    3 for £15
    £5.70
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Chicken Tikka & Rice 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 20 Pack Breaded Chicken Goujons (Non Flashed)

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Harry Ramsden's 850g Triple Cooked Beef Dripping Chips

    850g · £4.94/kg
    £4.20
  • Pukka 2x Chicken & Vegetable Pies

    2pk · £10.31/kg
    £3.30
  • Pukka 2x Beef & Vegetable Pies

    2pk · £10.31/kg
    £3.30

Traitors - Who Can You Trust?

View all (92)
  • The Traitors Chews 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • The Traitors 12 Pack The Round Table Jalapeno Wheel

    288g · £20.83/kg
    £6.00
  • Bernard Matthews 6 Cheesy Hamwich 345g

    345g · £7.83/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g

    350g · £7.71/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews Chicken Mini Kievs 295g

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 6 Golden Chicken Drummers 300g

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit

    45.5g · £26.37/kg
    £1.20
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • The Traitors 4 Pack Chocolate Muffins

    380g · £14.21/kg
    £5.40
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Honey Roast Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 2 Pack All Day Breakfast Scotch Eggs

    226g · £13.27/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88

New For September!

View all (25)
  • Fang-Tastic 1 Unit Halloween Gel Window Stickers

    £1.80
  • Fang-Tastic 2 Pack Fright Tape

    £1.20
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g

    223g · £18.83/kg
    £4.20
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Skittles Fruits Sweets Funsize 324g

    324g · £10.19/kg
    £3.30
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices

    136g · £22.06/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Cookies & Cream Muffins

    204g · £14.71/kg
    £3.00
  • Roberts 608g Build Your Own Haunted Chocolate House

    608g · £10.86/kg
    £6.60
  • Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • The Traitors 4 Pack Chocolate Muffins

    380g · £14.21/kg
    £5.40
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes

    £3.00

Protein Picks!

View all (78)
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Roast Chicken Breast Fillets 385g

    385g · £14.03/kg
    £5.40
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 160g Tikka Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 80g Cooked Chicken Breast Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Müller Myprotein Yogurt Vanilla Flavour 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Vanilla Flavour Pudding 200g

    200g · £11.70/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Whey Hey Blueberry Yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Arla Protein Blueberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Arla Protein Strawberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Müller Myprotein Salted Caramel Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Cookies & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Arla Protein Mango Yogurt 200g

    200g · £9.60/kg
    5 for £6
    £1.92
  • Müller Myprotein Strawberries & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80

Trending Now!

View all (43)
  • Stella Artois

    £6.60
  • Cherry B Cherry Wine 200ml

    200ml · £48.00/L
    £9.60
  • Peach Bellini Sparkling Cocktail 75cl

    75cl · £5.20/L
    £3.90
  • Bucks Fizz Sparkling Cocktail 75cl

    75cl · £5.20/L
    £3.90
  • Baileys Original Irish Cream Liqueur 17% vol 70cl

    700ml · £29.14/L
    £20.40
  • Ginsters Limited Edition Haunted Hog Roast Pasty 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Butter Chicken Slices

    216g · £13.33/kg
    £2.88
  • Ginsters BBQ Hunters Chicken Slice 170g

    170g · £17.65/kg
    £3.00
  • Pastry Pantry 2 Pack Butter Enriched Ultimate Sausage Rolls

    240g · £12.00/kg
    £2.88
  • Iceland 100g Roast Pork Loin

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Pastry Pantry 2 Pack Hog Roast Sausage Rolls

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices

    136g · £22.06/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Cookies & Cream Muffins

    204g · £14.71/kg
    £3.00
  • Mr Kipling 6 Christmas Slices

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Iceland 907g Iced Christmas Ca

    907g · £9.26/kg
    £8.40
  • Roberts 608g Build Your Own Haunted Chocolate House

    608g · £10.86/kg
    £6.60
  • Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50

Food Hall Chicken Shack

View all (14)
  • Iceland 600g Southern Fried Chicken Popsters

    600g · £7.00/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 450g Southern Fried Crsp Shrd Ch

    450g · £10.67/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 475g Southern Fried Chicken Chunks

    475g · £10.11/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 410g

    410g · £2.93/kg
    £1.20
  • Coca-Cola Original Taste 1.25L Bottle

    1.25L · £2.26/L
    £2.82
  • Diet Coke Cola 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Coca-Cola Zero Sugar 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Pepsi Max Cherry 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Pepsi Max 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Coca-Cola Original Taste 1.75L Bottle

    1.75L · £1.85/L
    £3.24
  • Pepsi 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    £1.98
  • Iceland Ridiculously Crispy Skin on French Fries 1.2kg

    1.2kg · £2.75/kg
    £3.30
  • Iceland 875g Mini Corn Cobs

    875g · £2.74/kg
    3 for £6
    £2.40

Food Hall Steak Night

View all (5)
  • Iceland Luxury 170g Green Vegetable Medley

    170g · £21.18/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Iceland Luxury 400g Carrot & Swede Mash

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 1.25 Steak Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 400g Beef Rump Steaks

    400g · £18.00/kg
    £2.40 off
    £7.20£9.60
  • Iceland 1 Thick Cut Sirloin Steak

    340g · £35.29/kg
    £12.00

Food Hall Burger Night

View all (13)
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Iceland 40 Pack Crispy Chicken Nuggets

    840g · £5.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Double Cheeseburger

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland Battered Onion Rings 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Iceland Sweet Potato Fries 600g

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Iceland 1.25 Steak Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 1.25 Crinkle Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 4 Quarterpounder Burgers

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 440g Creamy Coleslaw

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • Florette Sweet & Crunchy 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20

Food Hall The Big Slice

View all (6)
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Iceland 385g Woodfired BBQ Meat Feast

    385g · £8.57/kg
    £3.30
  • Iceland 375g Woodfired Spicy Pepperoni Pizza

    375g · £8.80/kg
    £3.30
  • Iceland 320g Mozzarella & Cheddar Balls

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Crispy Chilli Cheese Nuggets (Non Flashed)

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Iceland 14 Pack Mozzarella Sticks (Non Flashed)

    210g · £14.29/kg
    £3.00

Food Hall China Town

View all (7)
  • Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Sweet & Sour Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Chow Mein 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Sharwood's Prawn Crackers 60g

    60g · £40.00/kg
    £2.40
  • Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Sharwood's Chinese Curry Sauce 425g

    425g · £7.62/kg
    £3.24

Food Hall Curry Classics

View all (10)
  • Sharwood's 8 Plain Poppadoms

    8pk · £0.35 each
    £2.76
  • Sharwood's Mango Chutney 227g

    227g · £11.89/kg
    £2.70
  • Iceland Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Korma 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Creamy Butter Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Jalfrezi 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Extra Hot Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Iceland 1.25 Straight Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40

Food Hall Chippy Tea

View all (14)
  • Harry Ramsden's 2 Pack Salt & Vinegar Battered Cod Fillets

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 350g Cod Goujons

    350g · £18.86/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 2 Pack Battered Atlantic Cod Fillets

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsdens 2 Chip Shop Style Jumbo Haddock Fishcakes 300g

    300g · £14.00/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Haddock Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Cod Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's 6 Jambo Battered Cod Fillet Fish Fingers 500g

    500g · £13.20/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's Jumbo Crispy Battered Wholetail Scampi 300g

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 850g Triple Cooked Beef Dripping Chips

    850g · £4.94/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's Chip Shop Chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's Battered Potato Slices 500g

    500g · £8.40/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's 4 Battered Jumbo Pork Sausages 528g

    528g · £9.09/kg
    £4.80
  • Harry Ramsdens 14 Pack Mini Battered Sausages With Curry Sauce

    364g · £13.19/kg
    £4.80
  • Harry Ramsden's Chip Shop Mushy Pea Pots 2 x 150g (300g)

    2pk · £7.00/kg
    £2.10

Chilled 2 For £4.80

View all (29)
  • Happy Monkey Orange & Mango Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 100% Pressed Apple Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Don Simon Mango Passionfruit Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Mixed Berries Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 100% Pure Squeezed Orange Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Rustlers Southern Fried Chicken Burger with Creamy Mayonnaise 132g

    132g · £22.73/kg
    £3.00
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Elmlea Double 500ml

    500ml · £6.00/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L

    1L · £2.52/L
    2 for £4.80
    £2.52
  • Iceland Luxury 400g Carrot & Swede Mash

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland Luxury 170g Green Vegetable Medley

    170g · £21.18/kg
    2 for £4.80
    £3.60

Grocery 2 For £4.80

View all (20)
  • Tetley 50 Earl Grey Tea Bags 125g

    125g · £26.40/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Pure Green 50 Tea Bags 100g

    100g · £33.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Camomile Tea Bags x40

    40pk · £55.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Peppermint Tea Bags x40

    40pk · £51.56/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Original Woodsmoke Barbecue Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz 480g Top Down Bbq Sauce

    480g · £8.25/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g

    265g · £10.87/kg
    2 for £4.80
    £2.88
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g

    285g · £10.53/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Nando's Peri-Ketchup 280g

    280g · £10.71/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Fanta Orange 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Diet Coke Cola 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90
  • Coca-Cola Zero Sugar 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90

Frozen 3 For £12

View all (26)
  • Iceland Made With 100% Fish Fillet Strips Crispy 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £20.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 300g Cooked & Peeled King Prawns

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Young's Golden Scampi in Our Crispy Breadcrumb 220g

    220g · £24.55/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 14 Breaded Cod Fishcakes 700g

    700g · £6.86/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Birds Eye 14 Fish Fingers 350g

    350g · £13.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 260g Peeled, Raw King Prawns

    260g · £20.77/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 1.7k Chicken Drumsticks

    1.7kg · £2.82/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 24 Pack Thick Cumberland Sausages

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 24 Pack Thick Pork Sausages

    1.2kg · £4.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Grill House 290g Battered Doner Kebab Meat

    290g · £16.55/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Grill House 350g Doner Kebab Meat

    350g · £13.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 8 Pack Ultimate Chunky Pigs In Blankets

    336g · £14.29/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Richmond 24 Thick Pork Sausages 1032g

    1.03kg · £4.65/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Luxury 10 Cumberland Pork Sausages 600g

    600g · £8.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Crown Farms The First Original Paratha 1600g

    20pk · £0.15/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Oumph! Beef Style Strips 360g

    360g · £11.67/kg
    3 for £12
    £4.20
  • The No Meat Company Crispy Nuggets 500g

    500g · £8.40/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Oumph! Crispy Buffalo Tenders 280g

    280g · £15.00/kg
    3 for £12
    £4.20

Frozen 5 For £6

View all (8)
  • Birds Eye 8 The Original Potato Waffles 454g

    454g · £5.29/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Birds Eye 8 Battered Fish Fingers 224g

    224g · £12.05/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Breaded Prawns 132g

    132g · £20.45/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    198g · £13.64/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Birds Eye Garden Peas 375g

    375g · £5.60/kg
    5 for £6
    £2.10
  • Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g

    284g · £7.61/kg
    5 for £6
    £2.16

Slimming World 3 For £12

View all (5)
  • Slimming World chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Chicken Tikka & Rice 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World 400g Bang Bang Chicken Lunch Bowl

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World 2 Pack Apple Blackberry Cinnamon Crumbles

    230g · £20.87/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Pasta Bolognese 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80

Summer BBQ Skewers!

View all (4)
  • Iceland Ready Cooked Satay Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Sweet Chilli Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80

Shop by category

  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Iceland - Lower Marsh

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo