Poultry
Iceland Class A Fresh Chicken Thighs with Skin On 1150g
1.15kg · £4.43/kg3 for £14.40£5.10Iceland 400g Chicken Breast Mini Fillets
400g · £13.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 1.5kg Chicken Fillets
1.5kg · £8.00/kg£12.00Iceland 1.7. Large British Whole Chicke
1.7kg · £4.59/kg£7.80Iceland . 137 British Medium Whole Chicke
1.3kg · £4.57/kg£5.94Iceland 580-780g Extra Tasty Chicken Crown
580g · £12.41/kg£7.20
Fresh Meat
Iceland 550g Pork Shoulder Steaks
550g · £9.27/kg3 for £14.40£5.10Iceland 5 Pack For 4 Pack Chinese Pork Loin Steaks
375g · £13.60/kg3 for £14.40£5.10Iceland 330g Sweet & Sticky Pork Belly Slices
330g · £15.45/kg3 for £14.40£5.10Iceland 16 Pack Beef Meatballs
305g · £16.72/kg3 for £14.40£5.10Iceland 170g Sirloin Steak
170g · £35.29/kg3 for £14.40£6.00Iceland 325g 5% Lean Beef Mince
325g · £16.62/kg£5.40Iceland 400g Beef Rump Steaks
400g · £18.00/kg£2.40 off£7.20£9.60Iceland 2 Pack Sirloin Steak
340g · £26.47/kg£9.00Iceland 8 Pack Thin Cut Sizzle Steaks
480g · £17.50/kg£8.40Iceland 227g Rump Steak
227g · £26.43/kg3 for £14.40£6.00Iceland 1 Thick Cut Sirloin Steak
340g · £35.29/kg£12.00Iceland 390g Slow Cooked BBQ Pulled Pork
390g · £13.08/kg£5.10Iceland 300g Beef Casserole
300g · £16.00/kg£4.80Iceland 4 Quarterpounder Burgers
454g · £11.89/kg3 for £14.40£5.40Iceland 950g Slow Cooked Lamb Shanks
950g · £15.16/kg£14.40Iceland 450g Pork Loin Chops
450g · £11.33/kg3 for £14.40£5.10
Bacon & Sausage
Iceland 2 Unsmoked Thick Cut Gammon Steaks 400g
400g · £12.75/kg£5.10Mattessons Smoked Pork Sausage Original 130g
130g · £16.54/kg3 for £6£2.15Delicatessen Smoked Pork Sausage 130g
130g · £9.23/kg£1.20Iceland 360g Cmbld Sausge
360g · £7.50/kg£2.70Herta The Original 10 Classics Frankfurters 350g
350g · £9.77/kg£3.42Richmond Thick Pork Sausages 2 x 512g
2pk · £4.98/kg3 for £14.40£5.10Iceland Luxury 6 Pack The Ultimate Pork Sausages
300g · £12.00/kg2 for £6£3.60Delicatessen Fine Eating Cocktail Frankfurters 200g
200g · £6.00/kg£1.20Iceland 10 Smoked Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 5 Smoked Back Bacon Rashers 150g
150g · £8.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Iceland 7 Smoked Thick Cut Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 10 Unsmoked Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 7 Rashers Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 12 Rashers Unsmoked Thick Cut Back Bacon 2 x 250g (500g)
2pk · £9.24/kg£4.62Iceland 5 Unsmoked Back Bacon 150g
150g · £8.00/kg£0.30 off£1.20£1.50
Offers
Iceland Class A Fresh Chicken Thighs with Skin On 1150g
1.15kg · £4.43/kg3 for £14.40£5.10Iceland 400g Chicken Breast Mini Fillets
400g · £13.50/kg3 for £14.40£5.40Iceland 550g Pork Shoulder Steaks
550g · £9.27/kg3 for £14.40£5.10Iceland 5 Pack For 4 Pack Chinese Pork Loin Steaks
375g · £13.60/kg3 for £14.40£5.10Iceland 330g Sweet & Sticky Pork Belly Slices
330g · £15.45/kg3 for £14.40£5.10Iceland 16 Pack Beef Meatballs
305g · £16.72/kg3 for £14.40£5.10Iceland 170g Sirloin Steak
170g · £35.29/kg3 for £14.40£6.00Iceland 400g Beef Rump Steaks
400g · £18.00/kg£2.40 off£7.20£9.60Iceland 227g Rump Steak
227g · £26.43/kg3 for £14.40£6.00Iceland 4 Quarterpounder Burgers
454g · £11.89/kg3 for £14.40£5.40Mattessons Smoked Pork Sausage Original 130g
130g · £16.54/kg3 for £6£2.15Richmond Thick Pork Sausages 2 x 512g
2pk · £4.98/kg3 for £14.40£5.10Iceland Luxury 6 Pack The Ultimate Pork Sausages
300g · £12.00/kg2 for £6£3.60Iceland 10 Smoked Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 5 Smoked Back Bacon Rashers 150g
150g · £8.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Iceland 7 Smoked Thick Cut Back Bacon Rashers 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 10 Unsmoked Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 7 Rashers Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300g
300g · £8.00/kg3 for £6£2.40Iceland 5 Unsmoked Back Bacon 150g
150g · £8.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Iceland 450g Pork Loin Chops
450g · £11.33/kg3 for £14.40£5.10