Dental
Fixodent Complete Strong Hold Fresh Flavour Denture Adhesive 47g
47g · £82.98/kg£3.90Oral-B Essential Dental Floss - Mint 50m
£3.15Colgate Triple Action Mouthwash Alcohol Free 500ml
£3.00Listerine Total Care Intense Taste Classic Mouthwash 500ml
£6.80Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml
£5.05Corsodyl Complete Protection Toothpaste - Extra Fresh 75ml
£4.60Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 75ml
£5.65Colgate Advanced White Teeth Whitening Toothpaste 125ml
£7.90Colgate Triple Action Toothpaste 75ml
£1.35Sensodyne Repair & Protect Original Sensitive Toothpaste 75ml
£8.25Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml
£2.60Colgate Extra Clean Medium Toothbrush 2 Pack
2pk · £0.80 each£1.60Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years
1pk · £2.40 each£2.40Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack
3pk · £2.03 each£6.10
Bath & Shower
Radox Chamomile & Oat Feel Moisturised Shower Gel Body Wash 225ml
£1.20Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardLynx Africa Bodywash Shower Gel 225ml
£2.10Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml
£6.40Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardRadox Sea Minerals Feel Awake 2-in-1 Shower Gel Body Wash Shampoo 225ml
£1.20Just Add Water Luxury Exfoliating Gloves Clipstrip
1pk · £3.60 each£3.60Get up and Glow body puff
1pk · £1.75 each£1.75Dove Original 3-in-1 Beauty Bar Hand Soap 2x90g
2pk · £35.00/kg£3.15Radox Muscle Soak Bath Soak Bubble Bath 500ml
£2.70
Deodorant
Sure Women Cotton Dry 48h Antiperspirant Deodorant Roll On 50ml
£1.85Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardImpulse Tease Body Spray Deodorant 75Ml
£1.25Dove Advanced Care Go Fresh Pomegranate 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardSure Men Invisible Ice Fresh 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Sure Women Bright Bouquet 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Sure Women Bright Bouquet 72h Nonstop Protection Antiperspirant Deodorant 250ml
£4.95NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml
£2.75£2.20 ClubcardLynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml
£5.40£3.30 Clubcard
Period Products
Always Ultra Size 2 Long With Wings Sanitary Towels 11 Pack
11pk · £0.20 each£2.25Always Ultra Day Sanitary Towels Size 1 Normal with Wings 13 Pack
13pk · £0.17 each£2.25Lil Lets Non Applicator Super Tampons 16 Pack
16pk · £0.14 each£2.20Always Dailies Singles To Go Panty Liners 20 Pack
20pk · £0.05 each£0.95Always Ultra Secure Night Size 4 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Super 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardAlways Ultimate Night Max Size 6 Protection 7 Sanitary Pads
7pk · £0.32 each£2.25Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack
12pk · £0.15 each£1.753 for £3 Clubcard
Hair Care
L'Oreal Elvive Dream Lengths Shampoo 250Ml
£3.55L'Oreal Elvive Dream Lengths Anti-Split Ends Conditioner 200Ml
£3.70L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 200Ml
£4.65L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 250Ml
£4.45OGX Argan Oil of Morocco Hair Shampoo for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20OGX Argan Oil of Morocco Hair Conditioner for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Conditioner 300Ml
£1.00Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Shampoo 300Ml
£1.00Head And Shoulders 2 In 1 Classic Clean Shampoo 250Ml
£3.70Batiste Dry Shampoo Original 200Ml
£4.30Wella Silvikrin Maximum Hold Hairspray 400ml
£6.40
Skin & Body Care
Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack
200pk · 0.8p each£1.60Cutex Ultra-Powerful Nail Polish Remover 200ml
£3.85Simple Kind To Skin Moisturising Face Wash 150Ml
£5.05Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml
£11.00£4.50 ClubcardTesco Kind & Pure 25 Facial Cleansing Wipes
25pk · £0.05 each£1.30NIVEA Soft Moisturiser 75ml
£3.35£2.20 ClubcardE45 Moisturiser Body Cream for Dry Skin & Eczema 50g
50g · £85.00/kg£4.25Vaseline Aloe Soothe Body Lotion 400ml
£6.45NIVEA Protective Care Hand Cream - Beeswax 75ml
£2.00Simple Kind To Skin Hydrating Light Moisturiser 125Ml
£4.70NIVEA Hydro Care Lip Balm SPF 15 4.8g
4g · £925.00/kg£3.70Vaseline Lip Therapy Original 20G
20g · £72.50/kg£1.45NIVEA SUN Protect & Moisture Sun Lotion SPF30 200ml
£8.45Tesco Double Faced Round Cotton Wool Pads 100 Pack
100pk · £0.02 each£2.30
Hand Soap & Sanitiser
Tesco Extracts Magnolia Antibacterial Handwash 500ml
£0.55Carex Advanced Care Antibacterial Hand Wash - Coconut Oil 250ml
£2.35Carex Handwash Original 250Ml
£1.95Carex Hand Gel Aloe Vera 50Ml
£1.80Carex Hand Gel Moisture 50Ml
£1.80
Shaving & Hair Removal
Harry's 5 Blade Cartridges 4 Pack
4pk · £2.81 each£11.25Gillette Fusion 5 Men's Razor
1pk · £13.75 each£13.75Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive Comfort Men's Disposable Razors x4
4pk · £1.49 each£5.95Gillette Venus Extra Smooth Women's Razor Blade Refills 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette ProGlide Men's Razor
1pk · £19.50 each£19.50Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade
1pk · £10.00 each£10.00Gillette Fusion5 Men's Razor Blade Refills 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette Venus Comfortglide Coconut & Olay Platinum Women's Razor
1pk · £22.00 each£22.00Harry's Plus Razor and 5 Blade Tide Set
1pk · £13.50 each£13.50Gillette Venus Snap Extra Smooth Women's Travel Razor
1pk · £15.25 each£15.25Gillette Mach 3 Men's Razor Blades Refills 4 Pack
4pk · £2.88 each£11.50Wilkinson Sword Hydro 5 Men’s Razor Blade Refills 4 pack
4pk · £3.63 each£14.50Wilkinson Sword Hydro 5 Men’s Razor
2pk · £5.25 each£10.50Gillette Venus Extra Smooth Women's Razor
1pk · £16.50 each£16.50Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette Shave Foam Sensitive 250ml
£2.55Gillette ProGlide Men's Razor Blades Refills 4 Pack
4pk · £5.44 each£21.75Gillette Venus Comfortglide Spa Breeze Razor
1pk · £9.40 each£9.40Gillette Blue II Plus Slalom Men's Disposable Razors 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Wilkinson Sword myIntuition Xtreme 3 Comfort Women's Disposable Razors x 4
4pk · £1.50 each£6.00Harry's 5 Blade Razor Indigo Blue
1pk · £11.75 each£11.75
Tissues & Wipes
Kleenex Balsam Tissues Pocket Pack x8 9 Sheets
£2.60Kleenex XL Tissues Twin Box 90 Sheets
2pk · £2.48 each£4.95Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets
£4.30£2.65 ClubcardKleenex XL Tissues Compact Twin Box 44 Sheets
2pk · £1.85 each£3.70Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets
£1.35£0.90 ClubcardKleenex Original Pocket Pack Tissues 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10
Incontinence
TENA Lights Sensitive Long Incontinence Liners 20 pack
20pk · £0.13 each£2.50TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack
12pk · £0.25 each£3.00TENA Discreet Protect Plus Maxi Night Incontinence Pads 6 pack
6pk · £0.50 each£3.00Always Discreet Long Incontinence Pads 10 Pack
10pk · £0.28 each£2.75Always Discreet Normal Incontinence Pads 12 Pack
12pk · £0.23 each£2.75TENA Incontinence Pants Super Size Large 12 pack
12pk · £1.16 each£13.95
Electricals
Keep It Handy Toothbrush Heads 2 Pack
2pk · £0.88 each£1.75