Chocolate Boxes & Gifts
Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g
500g · £14.00/kg£7.00Ferrero Rocher 3 Pack 37.5G
37g · £52.70/kg£1.95Ferrero Rocher Santa Milk Chocolate with Crunchy Hazelnut Pieces 70g
70g · £65.71/kg£4.60Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G
77g · £25.97/kg£2.00£1.50 Clubcard (£19.48/kg)Quality Street Chocolate Tub 550g
550g · £12.73/kg£7.00£3.95 Clubcard (£7.18/kg)M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g
4pk · £41.82/kg£2.30£1.95 Clubcard (£35.45/kg)Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g
34g · £29.41/kg£1.00£0.75 Clubcard (£22.06/kg)After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.33/kg£4.60£3.00 Clubcard (£10.00/kg)Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G
250g · £30.00/kg£7.50Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £35.61/kg£12.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £35.61/kg£12.00Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G
50g · £70.00/kg£3.50£3.00 Clubcard (£60.00/kg)Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G
230g · £30.43/kg£7.00£5.25 Clubcard (£22.83/kg)Maltesers Mini Reindeer 59G
59g · £33.90/kg£2.00£1.65 Clubcard (£27.97/kg)Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g
178g · £56.18/kg£10.00Terry's Chocolate Orange Ball 145g.
145g · £18.28/kg£2.65£2.00 Clubcard (£13.79/kg)Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £20.00/kg£6.00£3.75 Clubcard (£12.50/kg)Thorntons Classic Collection 262G
262g · £36.26/kg£9.50£7.00 Clubcard (£26.72/kg)Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G
262g · £36.26/kg£9.50£8.10 Clubcard (£30.92/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 74G
74g · £31.08/kg£2.30£1.50 Clubcard (£20.27/kg)Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g
525g · £40.57/kg£21.30£15.50 Clubcard (£29.52/kg)Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g
200g · £43.25/kg£8.65£6.65 Clubcard (£33.25/kg)Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £35.00/kg£10.50£7.50 Clubcard (£25.00/kg)Cadbury Dairy Milk Pudding 35G
£0.85£0.75 ClubcardCadbury Heroes Tub 475g
475g · £14.74/kg£7.00Cadbury Roses Tub 475g
475g · £14.74/kg£7.00TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G
180g · £38.33/kg£6.90£5.40 Clubcard (£30.00/kg)Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g
337g · £40.95/kg£13.80Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G
80g · £37.50/kg£3.00£2.50 Clubcard (£31.25/kg)CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP
73g · £31.51/kg£2.30£1.50 Clubcard (£20.55/kg)M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g
29g · £31.03/kg£0.90£0.75 Clubcard (£25.86/kg)Lindt Teddy with Gift Tag 100g
100g · £45.00/kg£4.50£4.00 Clubcard (£40.00/kg)Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g
168g · £27.38/kg£4.60£3.50 Clubcard (£20.83/kg)Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g
172g · £43.60/kg£7.50£5.50 Clubcard (£31.98/kg)Nomo Crispy Mo 15g
15g · £66.67/kg£1.00Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g
180g · £38.33/kg£6.90£5.40 Clubcard (£30.00/kg)Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G
29g · £29.31/kg£0.85£0.75 Clubcard (£25.86/kg)CADBURY MILK TRAY 312G
312g · £22.44/kg£7.00£4.00 Clubcard (£12.82/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 350g
350g · £16.43/kg£5.75£4.50 Clubcard (£12.86/kg)Toffifee 15 Pack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.25 Clubcard (£10.00/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP
74g · £31.08/kg£2.30£1.50 Clubcard (£20.27/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g
73g · £27.40/kg£2.00£1.50 Clubcard (£20.55/kg)Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Kinder Surprise Egg 20G
20g · £85.00/kg£1.70£1.45 Clubcard (£72.50/kg)Kinder Surprise Egg 3 X 20G
3pk · £192.50/kg£3.85£3.35 Clubcard (£167.50/kg)Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G
80g · £41.25/kg£3.30£2.75 Clubcard (£34.38/kg)CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G
70g · £32.86/kg£2.30£1.50 Clubcard (£21.43/kg)View all (55)
Chocolate Bars
Kinder Snack Bar 21G
21g · £30.95/kg£0.65Kinder Chocolate 4 Pack 50G
4pk · £91.67/kg£1.10Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £27.78/kg£2.50Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g
360g · £15.97/kg£5.75£4.00 Clubcard (£11.11/kg)Nomo Free From Fruit Crunch Bar 32G
32g · £56.25/kg£1.80Twix White Xtra Twin Biscuit Bar 75g
75g · £23.33/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G
180g · £18.89/kg£3.40£2.40 Clubcard (£13.33/kg)Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g
360g · £15.97/kg£5.75£4.95 Clubcard (£13.75/kg)Lindt Lindor Chocolate Treat Bar 38G
38g · £42.11/kg£1.60Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Bar 38G
38g · £42.11/kg£1.60NUTELLA B-ready Bars Multipack 6 X 22g (132g)
6pk · £24.24/kg£3.20£2.75 Clubcard (£20.83/kg)Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g
100g · £46.50/kg£4.65£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Kinder Bueno White Chocolate Bars Multipack 3 X 39g
3pk · £71.79/kg£2.80Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars Multipack 3 X 43g
3pk · £66.28/kg£2.85Lindt Excellence Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100G
100g · £46.50/kg£4.65£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Cadbury Wispa Gold Chocolate & Caramel Bar Single 48g
48g · £22.92/kg£1.10Cadbury Marvellous Creations Jelly Pop Candy Chocolate Bar 160g
160g · £21.25/kg£3.40£2.40 Clubcard (£15.00/kg)Love Raw Vegan Milk Choc Cream Wafer Bar 43g
2pk · £109.52/kg£2.30TOBLERONE MILK CHOCOLATE WITH HONEY & ALMOND NOUGAT 340g
340g · £20.59/kg£7.00£4.95 Clubcard (£14.56/kg)Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £26.67/kg£2.40Ritter Sport Pistachio 100g
100g · £31.50/kg£3.15Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g
112g · £28.57/kg£3.20£2.70 Clubcard (£24.11/kg)Lindt Milk Chocolate Hazelnut Bar 35g
35g · £45.71/kg£1.60Lion White Duo Chocolate Bar 60g
2pk · £48.33/kg£1.45Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g
63g · £24.60/kg£1.55Bounty Coconut & Milk Chocolate Duo Bar 57g
57g · £27.19/kg£1.55Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180G
180g · £20.00/kg£3.60Cadbury Starbar Duo Milk Chocolate Bar 74g
74g · £20.95/kg£1.55Tony's Chocolonely Everything Bar 180g
180g · £31.11/kg£5.60£3.75 Clubcard (£20.83/kg)Galaxy Vegan Dairy Free Salted Caramel Chocolate 100g
100g · £42.00/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £17.50/kg£2.10£1.75 Clubcard (£14.58/kg)Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g
9pk · £19.44/kg£3.50£2.40 Clubcard (£13.33/kg)Yorkie Raisin & Biscuit Duo Chocolate Bar 66g
66g · £25.00/kg£1.65Cadbury Twirl Milk Chocolate 6pk Multipack 129 g
129g · £24.81/kg£3.20Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g
105g · £20.00/kg£2.10£1.75 Clubcard (£16.67/kg)Cadbury Wispa Bar 36G
36g · £30.56/kg£1.10Cadbury Twirl Chocolate Bar Single 43g
43g · £25.58/kg£1.10Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41g · £31.71/kg£1.30Mars Milk Chocolate, Nougat and Caramel Centre Bar 40g
40g · £36.25/kg£1.45Twix Xtra Hazelnut Milk Chocolate Biscuit Bar 75g
75g · £23.33/kg£1.75Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar Multipack 41.5g 4 Pack
41pk · £762.50/kg£3.05£2.25 Clubcard (£562.50/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 110G
110g · £19.09/kg£2.10£1.75 Clubcard (£15.91/kg)Nomo Vegan & Free From Caramel Chocolate Bar 38g
38g · £47.37/kg£1.80Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar 34g
£1.40Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar Multipack 5x 34g
5pk · £0.92 each£4.60£4.00 Clubcard (£0.80 each)Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g
75g · £20.67/kg£1.55Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack
4pk · £76.25/kg£3.05£2.25 Clubcard (£56.25/kg)Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar Single 45g
45g · £24.44/kg£1.10Kinder Mini Treats 16 Pack 200G
16pk · £291.67/kg£3.50£3.10 Clubcard (£258.33/kg)Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bar 40g
24pk · £0.05 each£1.10View all (125)
Chocolate Pouches & Bags
Tesco Nutty Bites Mocha Flavour 45G
45g · £31.11/kg£1.40CADBURY TWIRL POUCH 240g
240g · £21.67/kg£5.20M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g
187g · £22.46/kg£4.20£3.10 Clubcard (£16.58/kg)Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £23.94/kg£2.25Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £24.46/kg£2.25£1.95 Clubcard (£21.20/kg)Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack
4pk · £76.47/kg£2.60£2.00 Clubcard (£58.82/kg)Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G
90g · £25.56/kg£2.30£2.00 Clubcard (£22.22/kg)Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g
20pk · £352.94/kg£6.00£4.55 Clubcard (£267.65/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Nestle Mini Mix Selection Box 296g
296g · £20.44/kg£6.05£3.65 Clubcard (£12.33/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Coins Bag 70g
70g · £28.57/kg£2.00£1.50 Clubcard (£21.43/kg)CADBURY HEROES POUCH 270G
270g · £16.67/kg£4.50Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Maltesers Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 310g
310g · £22.26/kg£6.90Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g
290g · £19.66/kg£5.70£4.65 Clubcard (£16.03/kg)Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G
60g · £20.83/kg£1.25Milkybar White Chocolate Pieces 80G
80g · £21.88/kg£1.75£1.25 Clubcard (£15.63/kg)Pip & Nut Milk Chocolate Peanut Butter Cups 31G
31g · £53.23/kg£1.65Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G
223g · £26.23/kg£5.85£3.90 Clubcard (£17.49/kg)Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Maltesers White Chocolate Box 88g
88g · £37.50/kg£3.30Reese's Peanut Butter Cup White Trio 59g
59g · £33.05/kg£1.95M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g
112g · £25.89/kg£2.90Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g
195g · £20.00/kg£3.90£3.10 Clubcard (£15.90/kg)M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £25.89/kg£2.90Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.25/kg£2.55M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g
220g · £28.64/kg£6.30£4.35 Clubcard (£19.77/kg)Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g
118g · £19.92/kg£2.35TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G
104g · £17.31/kg£1.80M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g
200g · £21.00/kg£4.20£3.10 Clubcard (£15.50/kg)Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g
93g · £24.73/kg£2.30Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g
158g · £24.68/kg£3.90£3.10 Clubcard (£19.62/kg)Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g
63g · £33.33/kg£2.10Reese's Peanut Butter Popped Snack Mix 113g Clip Strip
113g · £36.28/kg£4.10Love Raw Vegan Peanut Butter Cups 39g
3pk · £219.23/kg£2.85Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
45g · £21.11/kg£0.95Tesco Free From White Choc Buttons 25g
25g · £34.00/kg£0.85Tesco Free From Choc Buttons 25g
25g · £34.00/kg£0.85Galaxy Miniatures Smooth Milk & Caramel Chocolate Pouch 260g
260g · £17.31/kg£4.50£3.95 Clubcard (£15.19/kg)Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g
227g · £28.41/kg£6.45£4.50 Clubcard (£19.82/kg)Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G
40g · £45.00/kg£1.80Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G
40g · £45.00/kg£1.80Maltesers Chocolate Treat Bag 68G
68g · £34.56/kg£2.35M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g
107g · £27.10/kg£2.90Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g
15pk · £417.86/kg£5.85£3.00 Clubcard (£214.29/kg)Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g
325g · £13.85/kg£4.50£3.95 Clubcard (£12.15/kg)Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch 230g
230g · £22.61/kg£5.20Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g
104g · £21.63/kg£2.25Maltesers White Chocolate Pouch Bag 126g
126g · £30.95/kg£3.90£3.10 Clubcard (£24.60/kg)View all (67)
Sweets
Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g
10pk · £116.67/kg£1.75£1.30 Clubcard (£86.67/kg)HARIBO Merry Mix Sweets Share Bag 160g
160g · £7.81/kg£1.25HARIBO Elf Surprises Vegetarian Sweets Share Bag 160g
160g · £7.81/kg£1.25Sour Patch Kids Original Gums 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)SKITTLES DARKSIDE SWEETS 18 FUN SIZE BAGS MULTIPACK 324g
324g · £16.36/kg£5.30£3.55 Clubcard (£10.96/kg)Skittles Fruits Sweets 18 Fun Size Bags 324G
324g · £16.36/kg£5.30£3.55 Clubcard (£10.96/kg)Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G
100g · £13.00/kg£1.30HARIBO Sour Goldbears 175g
175g · £9.71/kg£1.70Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G
75g · £12.00/kg£0.90Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Strawberry Pencils 75G
75g · £12.00/kg£0.90Chewits Xtreme Sour Apple Stick 34G
34g · £23.53/kg£0.80Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets 130G
130g · £12.31/kg£1.60Gummy Zone Pizza 21G
21g · £28.57/kg£0.60Gummi Zone Big Burger 28G
28g · £28.57/kg£0.80Starburst Original Fruit Chews 45g
45g · £26.67/kg£1.20Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G
130g · £12.31/kg£1.60HARIBO Starmix Fruit Flavour Gums 65g
65g · £13.08/kg£0.85HARIBO Tangfastics Frizzy Fruit Flavour Gums 65g
65g · £13.08/kg£0.85Shades By Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g
150g · £13.00/kg£1.95Shades By Niko The Originals 150g
150g · £13.00/kg£1.95Rowntrees Fruit Pastilles Giant Tube 115G
115g · £15.22/kg£1.75£1.25 Clubcard (£10.87/kg)Nerds Gummy Clusters Candy - Fruits 113g
113g · £23.45/kg£2.65£2.05 Clubcard (£18.14/kg)Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Sharing Bag Berries 113g
113g · £23.45/kg£2.65£2.20 Clubcard (£19.47/kg)Tesco Dairy Fudge 175G
175g · £9.14/kg£1.60Shades by Niko It's Cherry Cola 150g
150g · £13.00/kg£1.95Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.24/kg£1.75£1.20 Clubcard (£8.39/kg)HARIBO Pixels Zing 140g
140g · £10.36/kg£1.45Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g
130g · £17.69/kg£2.30Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g
113g · £23.45/kg£2.65£2.20 Clubcard (£19.47/kg)Tesco Honey Roasted Cashews 150G
150g · £19.33/kg£2.90Swizzels Scrumptious Sweets 173G
173g · £8.96/kg£1.55£1.30 Clubcard (£7.51/kg)The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g
110g · £11.82/kg£1.30Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G
140g · £8.57/kg£1.20Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G
140g · £8.57/kg£1.20Swizzels Sweet Shop Favourites Tub 650G
650g · £7.69/kg£5.00£4.50 Clubcard (£6.92/kg)Mallow & Marsh Dark Chocolate Over Raspberry Mallow 35g
35g · £54.29/kg£1.90Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g
10pk · £116.67/kg£1.75£1.30 Clubcard (£86.67/kg)Haribo Starmix Multi Pack 352G
352g · £11.08/kg£3.90£2.35 Clubcard (£6.68/kg)Swizzels Luscious Lollies 176G
176g · £8.81/kg£1.55£1.30 Clubcard (£7.39/kg)Kp Honey Roast Peanuts 225G
225g · £19.11/kg£4.30Tesco Marshmallows 200G
200g · £8.00/kg£1.60MEGA ROULETTE 45 g
45g · £21.11/kg£0.95Sour Patch Kids Blue Raspberry Flavour Sweets 120G
120g · £13.33/kg£1.60£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Sour Patch Kids Peach Flavour Sweets 120g
120g · £13.75/kg£1.65£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Rowntree's Fruit Pastilles Sweets 48g
48g · £18.75/kg£0.90Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
9pk · £109.38/kg£1.75£1.30 Clubcard (£81.25/kg)Haribo Starmix 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)View all (84)
Chewing Gum & Mints
Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.06 each£2.95Hubba Bubba Snappy Strawberry Bubblegum Mega Long Tape 56g
56g · £41.96/kg£2.35Trebor Softmints Single Tube
45g · £20.00/kg£0.90Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g
64g · £46.09/kg£2.95Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g · £46.09/kg£2.95Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.06 each£2.95Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint
35g · £58.57/kg£2.05Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Polo Original Mint Tube 34g
34g · £35.29/kg£1.20Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g
146g · £14.38/kg£2.10Smint Peppermint 35G
35g · £58.57/kg£2.05Life Loop Beauty Biotin Boost Berry Burst Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.06 each£2.95Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41g · £21.95/kg£0.90Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
73g · £48.63/kg£3.55£2.95 Clubcard (£40.41/kg)Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £550.00/kg£1.10Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Tic Tac Fresh Mint 49G
49g · £37.76/kg£1.85Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.06 each£2.95Tic Tac Fresh Mint 18G
18g · £50.00/kg£0.90Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £900.00/kg£0.90Mentos Mint Roll 38G
38g · £30.26/kg£1.15Wrigleys Extra Peppermint Chewing Gum 3X12.6G
3pk · £55.41/kg£2.05Wrigley's Extra Spearmint Gum Sugar Free 3 X 12.6G
37g · £55.41/kg£2.05