- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardHeinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g
200g · £13.25/kg£2.65£2.20 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Kerrygold Salted Butter Stick 100g
100g · £26.50/kg£2.65£2.30 Clubcard (£23.00/kg)Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Finest Salami Milano & Cheese Rollitos 105g
105g · £50.00/kg£5.253 for £10 ClubcardWarburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Patak's Indian Korma Curry Sauce 450g
450g · £7.00/kg£3.15£2.60 Clubcard (£5.78/kg)Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g
145g · £26.55/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardNakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g
4pk · £105.71/kg£3.70£2.95 Clubcard (£84.29/kg)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Milled Flax Seed Mix 175G
175g · £13.71/kg£2.40£1.90 Clubcard (£10.86/kg)Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g
140g · £18.93/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco 12 Pigs in Blankets 240g
240g · £12.50/kg£3.003 for 2 ClubcardTesco 10 Halloumi-Style Fries 170G
170g · £16.18/kg£2.753 for 2 ClubcardTesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g
180g · £14.72/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Sweet Potato Falafels 152g
152g · £25.33/kg£3.852 for £6.50 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco 16 Seafood Sticks 250G
250g · £6.20/kg£1.55Tesco Sweetcorn Cobettes 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco Leeks 320G
320g · £3.75/kg£1.20Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Tesco Coleslaw 300g
300g · £5.17/kg£1.55Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Tesco Finest Salami Milano & Cheese Rollitos 105g
105g · £50.00/kg£5.253 for £10 ClubcardOnken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £10.25/kg£2.05Tesco Flat Leaf Parsley 15G (C)
15g · £66.67/kg£1.00Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Hoisin Duck Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco The Chicken Club Sandwich
1pk · £3.50 each£3.50Tesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Tenderstem Broccoli 200G
200g · £9.50/kg£1.90Tesco Honeydew Melon (C)
1pk · £1.95 each£1.95Tesco Finest 6 Cumberland Sausage 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.35 each£1.05Tesco Finest Dry Cure Bacon Lardons 180G
180g · £27.22/kg£4.90Tesco Raspberries 150G (C)
150g · £17.00/kg£2.55Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Tesco Finest 2 Cod & Parsley Fishcakes 290G
290g · £14.83/kg£4.30Tesco Red Chillies 60G
60g · £9.17/kg£0.55Tesco Chicken Caesar Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Vegetable Samosas 4 Pack 216g
216g · £16.67/kg£3.60Tesco British Corned Beef 110g
110g · £22.27/kg£2.45The Laughing Cow Original Cheese Spread Triangles x8 120g
120g · £21.25/kg£2.55Tesco Bangers & Mash 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Shredded Iceberg 130g (c)
130g · £5.00/kg£0.65Crosta & Mollica Stromboli Spicy Salami Sourdough Pizza 447g
447g · £17.11/kg£7.65Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Lurpak Unsalted Butter 200G
200g · £16.00/kg£3.20The Tofoo Co Naked Tofu 280G
280g · £11.07/kg£3.10Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco 16 Spicy Chorizo Slices 80G
80g · £21.25/kg£1.70Richmond Meat-Free Sausages 8 Pack 304g
304g · £9.21/kg£2.80Tesco Sweet Potato Falafels 152g
152g · £25.33/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g
145g · £26.55/kg£3.852 for £6.50 Clubcard
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard