Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Autumn Flavours
    Autumn Flavours
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Spooky Season
    Spooky Season
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • Webbox Lick-e-Lix with Salmon 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • Bonkers Catnip, Chick 'N' Cheddar Flavour 180g

    180g · £19.44/kg
    £3.50
  • Sainsbury’s Cat Milk 3x200ml

    600ml · £4.42/L
    £2.65
  • Webbox Lick-e-Lix with Catnip 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • Scrumbles Krunchies Calming 60g

    60g · £33.33/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Treats 10 Deli Sticks 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Treats 10 Deli Sticks 50g

    50g · £30.00/kg
    £1.50
  • Bonkers Purrpops Chicky Licks 4 x 1.4g

    4pk · £267.86/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Treats Snack Pockets with Chicken 200g

    200g · £10.00/kg
    £2.00
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Chicken Flavour 200g

    200g · £17.75/kg
    £3.55
  • Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Treats Snack Pockets with Cheese 200g

    200g · £10.00/kg
    £2.00
  • Webbox Lick-e-Lix with Liver Sausage & Cat Grass 5 x 15g (75g)

    5pk · £21.33/kg
    £1.60
  • Webbox 14 Tasty Sticks with Salmon & Trout 70g

    70g · £37.86/kg
    £2.65
  • FELIX Goody Bag Seaside Mix Cat Treats 60g

    60g · £23.33/kg
    £1.40
  • Bonkers 4 PurrPops Tuna Tip Top 5.6g

    5.6g · £267.86/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Tuna Flavour 200g

    200g · £17.75/kg
    £3.55
  • Sainsbury's Festive Cat Treats 200g

    200g · £22.50/kg
    £4.50
  • WHISKAS® Dentabites Adult Cat Treats with Chicken 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Cheese 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • HiLife Tasty Chicken Treats 10g

    10g · £195.00/kg
    £1.95
  • FELIX Goody Bag Original Mix Cat Treats 60g

    60g · £23.33/kg
    £1.40
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Salmon & Tuna Flavour 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Chicken & Duck Flavour 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Salmon Flavour 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Beef Flavour 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Catnip Flavour 60g

    60g · £25.00/kg
    £1.50
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Cheese Flavour 200g

    200g · £17.75/kg
    £3.55
  • DREAMIES™ Cat Treat Biscuits with Chicken Bulk Mega Tub 350g

    350g · £17.14/kg
    £6.00
  • Bonkers Paw Lickin' Chicken Flavour 180g

    180g · £19.44/kg
    £3.50
  • DENTALIFE Dental Salmon Cat Treats 40g

    40g · £42.50/kg
    £1.70
  • Scrumbles Krunchies Dental 60g

    60g · £33.33/kg
    £2.00
  • WHISKAS® TEMPTATIONS™ Adult Cat Treats with Salmon Flavour 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Bonkers Salmon Supreme Flavour 60g

    60g · £21.67/kg
    £1.30
  • Bonkers Catnip, Chick 'N' Cheddar Flavour 60g

    60g · £21.67/kg
    £1.30
  • WHISKAS® TEMPTATIONS™ Adult Cat Treats with Chicken & Cheese 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Webbox Festive Sticks with Turkey and Cranberry 6 x 5g (30g)

    6pk · £58.33/kg
    £1.75
  • FELIX Crispies Salmon and Trout Cat Treats 180g

    180g · £19.44/kg
    £3.50
  • Bonkers Salmon Supreme Flavour 180g

    180g · £19.44/kg
    £3.50
  • DENTALIFE Dental Chicken Cat Treats 40g

    40g · £42.50/kg
    £1.70
  • Felix Goody Bag Cat Treats Maxi Pack Seaside 200g

    200g · £19.00/kg
    £3.80
  • FELIX Goody Bag Original Mix Cat Treats 200g

    200g · £16.50/kg
    £3.30
  • FELIX Goody Bag Mixed Grill Cat Treats 60g

    60g · £23.33/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Delicious Recipes Chicken Collection in Sauce 1+ Years Adult Cat Food 12 x 70g

    840g · £13.15/kg
    £11.05
  • WHISKAS 1+ MIXED Menu Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    12pk · £6.37/kg
    £6.50
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Succulent Selection Gravy 12x85g Pouch

    12pk · £7.60/kg
    £7.75
  • Encore Finest Selection in Broth Pouches 10 x 50g

    10pk · £20.80/kg
    £10.40
  • Sainsbury's Complete Nutrition Poultry Selection in Jelly Adult 1-7 Years 2.4kg (6 x 400g)

    6pk · £2.25/kg
    £5.40
  • Lily's Kitchen Chicken Tasty Cuts in Gravy Proper Food for Cats 85g

    85g · £20.00/kg
    £1.70
  • View all (212)

Cat Litter

  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.90/L
    £8.95
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 20L

    20L · £0.83/L
    £16.50
  • Sainsbury's Cat Litter 10L

    10L · £0.66/L
    £6.60
  • Sainsbury's Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.62/L
    £6.20
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Cat Litter Non Clumping 10L

    10L · £0.25/L
    £2.45
  • Breeder's Choice Cat Litter 10L

    10L · £0.55/L
    £1 off
    £5.50£6.50
  • Felight Cat Litter Freshener 300ml

    300ml · £6.33/L
    £1.90
  • Sainsbury's Premium Ultra Clumping Cat Litter 5L

    5L · £1.36/L
    £6.80
  • Petface Litter Tray 42cm

    1pk · £6.10 each
    £6.10
  • Petface Catkins Cat Litter Scoop

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Felight Non Clumping Cat Litter 10L

    10L · £0.66/L
    £1 off
    £6.60£7.60
  • Sainsbury's Cat Litter Liners x6

    6pk · £0.25 each
    £1.50

Dog Food

  • Good Boy Pawsley & Co. Chicken Filled Bone 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Twist with Chicken 70g

    70g · £37.14/kg
    £2.60
  • Good Boy Pawsley & Co. Large Chewy Braid 90g

    90g · £33.33/kg
    £3.00
  • Wagg Cookie Treats Peanut Butter & Banana 125g

    125g · £12.00/kg
    £1.50
  • Good Boy Pawsley & Co. Mega Chewy Chicken with Carrot Stick 100g

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Good Boy Tough & Tasty Chicken Large Roll 80g

    80g · £40.00/kg
    £3.20
  • PEDIGREE RODEO Chicken Dog Treats 7 Sticks

    123g · £12.60/kg
    £1.55
  • Good Boy Pawsley & Co Chewy Lamb Strips 80g

    80g · £32.50/kg
    £2.60
  • Sainsbury's 20 Treats Meaty Strips 200g

    200g · £3.00/kg
    £0.60
  • Sainsbury's 20 Treats Meaty Strips 200g

    200g · £3.00/kg
    £0.60
  • Webbox 6 Tasty Sticks with Chicken 30g (6 x 5g)

    6pk · £46.67/kg
    £1.40
  • Good Boy Pawsley & Co Succulent Pigs in Blankets 80g

    80g · £35.00/kg
    £2.80
  • Good Boy Pawsley & Co Tripe Filled Hide Bone Dog Treats

    100g · £25.00/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Oral Care 14 Dental Sticks Medium Dog 360g

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • Tiny Friends Farm Danny Dog Doggy Donuts with Chicken 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • PEDIGREE JUMBONE Medium Dog Treats Beef and Poultry 2 Chews

    2pk · £8.89/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Treats 8 Twisters 120g

    120g · £7.92/kg
    £0.95
  • Sainsbury's Treats 15 Meaty Rolls with Chicken, Beef and Liver 135g

    135g · £4.44/kg
    £0.60
  • Sainsbury's Mini Log Bone Dog Treats with Chicken 200g

    200g · £5.75/kg
    £1.15
  • Sainsbury's Treats 8 Deli Sausages 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
  • Sainsbury's Treats 2 Log Bones with Chicken 200g

    200g · £3.75/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Treats 4 Small Log Bones with Chicken 180g

    180g · £4.17/kg
    £0.75
  • Sainsbury's Festive Dogs Biscuit Selection 350g

    350g · £15.71/kg
    £5.50
  • Sainsbury's Festive Dog Christmas Tree Bites with Turkey 135g

    135g · £12.96/kg
    £1.75
  • BAKERS Sizzlers Bacon Dog Treats 90g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • Tails.com Inner Vitality Superfood Bites Salmon with Carrot & Thyme 80g

    80g · £37.50/kg
    £3.00
  • PEDIGREE® DENTASTIX™ Light Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks

    5pk · £22.14/kg
    £1.55
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g

    140g · £11.07/kg
    £1.55
  • PEDIGREE SCHMACKOS Multi Mix Dog Treats Beef Poultry Lamb 20 Strips

    20pk · £10.76/kg
    £1.55
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Adult Dog Treats Chicken & Duck Chewy Cubes 130g

    130g · £11.92/kg
    £1.55
  • PEDIGREE RODEO Beef Dog Treats 7 Sticks

    7pk · £12.60/kg
    £1.55
  • PEDIGREE MARKIES Biscuits Mini Dog Treats 500g

    500g · £5.70/kg
    £2.85
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Small Dog Treats 7 Sticks

    7pk · £14.09/kg
    £1.55
  • PEDIGREE® TASTY MINIS Puppy Dog Treats Chicken Chewy Cubes 125g

    125g · £12.40/kg
    £1.55
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 5 Sticks

    5pk · £12.11/kg
    £1.55
  • Misfits Twistos Dog Treats with Beef 105g

    105g · £14.76/kg
    £1.55
  • PEDIGREE JUMBONE Medium Dog Treats Chicken and Lamb 2 Chews

    2pk · £8.89/kg
    £1.60
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Medium Dog Treats 28 Sticks

    28pk · £10.42/kg
    £7.50
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Large Dog Treats 4 Sticks

    154g · £10.06/kg
    £1.55
  • PEDIGREE® DENTASTIX™ Light Daily Dental Chews Large Dog Treats 4 Sticks

    87g · £17.82/kg
    £1.55
  • GOOD BOY Chewy Chicken with Rice Sticks 300g

    300g · £28.67/kg
    £8.60
  • PEDIGREE DENTASTIX Daily Dental Chews Large Dog Treats 42 Sticks

    42pk · £7.28/kg
    £11.80
  • PEDIGREE® DENTASTIX™ Fresh Daily Dental Chews Large Dog Treat 21 Sticks

    21pk · £8.27/kg
    £6.70
  • PEDIGREE® DENTASTIX™ Fresh Daily Dental Chews Medium Dog Treat 28 Sticks

    28pk · £9.31/kg
    £6.70
  • PEDIGREE® DENTASTIX™ Fresh Daily Dental Chews Small Dog Treat 35 Sticks

    35pk · £12.18/kg
    £6.70
  • Sainsbury's Treats Biscuit Bones 650g

    650g · £4.00/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Biscuit Rolls with Beef 550g

    550g · £3.18/kg
    £1.75
  • Sainsbury's Small Biscuit Bones 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Treats Milky Bones 400g

    400g · £6.50/kg
    £2.60
  • WINALOT Shapes Dog Biscuits 800g

    800g · £4.75/kg
    £3.80
  • View all (217)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Petface 30 Training Pads for Puppies

    30pk · £0.20 each
    £6.00
  • Beco 60 Unscented Poop Bags

    60pk · £0.06 each
    £3.75
  • Good Boy 50 Clean & Kind Compostable Poo Bags

    50pk · £27.17/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Dog Waste Bags x75

    75pk · £0.03 each
    £2.35
  • Petface Foodie Faces - Latex Apple Dog Toy

    1pk · £2.95 each
    £2.95
  • Petface Gifting Carrot Plush Dog Toy

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Petface Baby Dino Plush Dog Toy

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Petface Shaggy Giraffe Plush Dog Toy

    1pk · £5.95 each
    £5.95
  • Little Petface Freddi Cord Toy

    1pk · £4.50 each
    £4.50
  • Petface Latex Loofah Dog Toy

    1pk · £3.25 each
    £3.25
  • Petface Tennis Balls 3 Pack

    3pk · £0.75 each
    £2.25
  • Petface Furry Carrot

    1pk · £4.85 each
    £4.85
  • Petface Toyz Treat Ball on Rope

    1pk · £5.95 each
    £5.95
  • Petface Space Ball

    1pk · £2.45 each
    £2.45
  • Petface Hippo Plush Dog Toy

    1pk · £5.95 each
    £5.95
  • Petface Tiger Plush Dog Toy

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Petface Rafee Rabbit Crinkle Dog Toy

    1pk · £5.95 each
    £5.95
  • Petface Heston Hedgehog

    1pk · £5.95 each
    £5.95
  • Petface Sitting Reindeer Plush Dog Toy

    1pk · £5.95 each
    £5.95
  • Petface Honking Duck Dog Toy

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • Petface Buddies Rope Monkey

    1pk · £5.95 each
    £5.95

Other Pet Needs

  • Petface Stainless Steel Dish Medium

    1pk · £2.75 each
    £2.75
  • Korbond Pet Hair Roller 33 Sheets

    33pk · £0.12 each
    £3.95
  • Korbond Pet Hair Roller Refills 33 Sheets

    33pk · £0.12 each
    £3.95
  • Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml

    200ml · £32.50/L
    £6.50
  • Bugalugs Luxury 2 in 1 Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 250ml

    1pk · £22.00/L
    £5.50
  • Bugalugs Baby Fresh Shampoo 250ml

    1pk · £22.00/L
    £5.50
  • Bob Martin Clear Flea 11.4mg Tablets for Cats, Small Dogs and Puppies Treatment 3 Tablets

    3pk · £2.52 each
    £7.55
  • Itch Flea Spot-On Flea & Tick Treatment for Cats 1kg+ 3 x 0.5ml

    3pk · £6.12 each
    £18.35
  • Itch Wormer Double-Action Worming for Cat & Kittens 2 Tablets

    2pk · £3.78 each
    £7.55
  • Bob Martin Clear 3 in 1 Flavoured Wormer 150/144/50 mg 4 Tablets for Dogs

    4pk · £2.94 each
    £11.75
  • Bob Martin Clear Flea Tablets For Large Dogs Treatment x3 57mg

    3pk · £2.85 each
    £8.55
  • Itch Flea Large Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (20-40kg) 1 Pack

    1pk · £10.70 each
    £10.70
  • Itch Flea Medium Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (10-20kg) 1 Pack

    1pk · £10.15 each
    £10.15
  • Itch Flea Small Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (2-10kg) 1 Pack

    1pk · £9.65 each
    £9.65
  • Itch Wormer Triple-Action Worming Dog 2 Tablets

    2pk · £4.28 each
    £8.55
  • Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent

    1pk · £5.40 each
    £5.40
  • Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £10.70 each
    £10.70
  • Bob Martin Clear Treatment 3 in 1 Flavoured Wormer 150/144/50mg Tablets for Dogs 2 Tablets

    2pk · £4.28 each
    £8.55
  • Bob Martin Clear Plus 268mg / 241.2mg Spot-On Solution for Large Dogs Fipronil 1 Pipette

    1pk · £12.30 each
    £12.30
  • YuMOVE Joint Care for Adult Dogs 120 Tasty Tablets 106g

    120pk · £282.55/kg
    £29.95
  • YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 120 Tasty Tablets 114g

    120pk · £375.44/kg
    £42.80
  • Pooch & Mutt Wellbeing Skin & Coat Salmon Oil 500ml

    500ml · £25.70/L
    £12.85
  • YuMOVE Joint Care Daily Bites for Senior Dogs 60 Tasty Bites 150g

    60pk · £157.00/kg
    £23.55
  • YuMOVE Joint Care Daily Bites for Adult Dogs 60 Tasty Bites 150g

    60pk · £2.38/kg
    £21.40
  • YuMOVE Joint Care for Senior Dogs 80 Tasty Tablets 76g

    80pk · £450.66/kg
    £34.25
  • YuMOVE Joint Care for Adult Dogs 80 Tasty Tablets 70.5g

    80pk · £334.04/kg
    £23.55
  • Bugalugs Oatmeal Nose & Paw Balm 40g

    40g · £162.50/kg
    £6.50
  • Bugalugs Soothing Ear Cleaner 200ml

    200ml · £32.50/L
    £6.50
  • YuMove Digestive Care for All Dogs 60 Tablets 49g

    60pk · £283.67/kg
    £13.90
  • Bob Martin Clear Spot-On Wormer Treatment Cats & Kittens 4 Pipettes

    4pk · £2.98 each
    £11.90
  • Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes

    2pk · £6.20 each
    £12.40
  • Bob Martin Clear Plus 67mg / 60.3mg Spot-On Solution for Small Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £9.10 each
    £9.10
  • Burgess Excel Nature Snacks Hedgerow Hearts 60g

    60g · £40.00/kg
    £2.40
  • Wild Harvest Small Animal Treats with Honey Pack of 3 Sticks 95g

    95g · £14.74/kg
    £1.40
  • Sainsbury's Suet Roll 425g

    425g · £4.35/kg
    £1.85
  • Sainsbury's Wild Bird Dried Calciworms 150g

    150g · £20.67/kg
    £3.10
  • Sainsbury's Wild Bird High Energy Seed Mix 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Wild Bird Peanut and Insect Suet Pellets 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Wild Bird Peanuts 1kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Wild Bird Everyday Seed Mix 4kg

    4kg · £1.48/kg
    £5.90
  • Peckish Complete Seed Mix 1.7kg

    1.7kg · £3.29/kg
    £5.60
  • Peckish Extra Goodness Nuggets Seed & Mealworm 1kg

    1pk · £4.95/kg
    £4.95
  • Trill Budgerigar Food 500g

    500g · £6.90/kg
    £3.45
  • Tetra Pond Sticks 100g

    100g · £37.00/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Wild Bird Sunflower Hearts 1kg

    1kg · £4.70/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Wild Bird Peanuts 2kg

    2kg · £3.65/kg
    £7.30
  • Sainsbury's Wild Bird Sunflower Seeds 1kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
  • Peckish No Grow Seed Mix 1.7kg

    1.7kg · £3.94/kg
    £6.70
  • Peckish Complete Seed Mix Filled Feeder 400g

    400g · £16.75/kg
    £6.70
  • Sainsbury's Wild Bird Peanut Fat Feast 280g

    280g · £6.07/kg
    £1.70
  • View all (74)

Offers

  • Breeder's Choice Cat Litter 10L

    10L · £0.55/L
    £1 off
    £5.50£6.50
  • Felight Non Clumping Cat Litter 10L

    10L · £0.66/L
    £1 off
    £6.60£7.60
  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo