- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack
4pk · £0.95 each£3.80£3.20 Clubcard (£0.80 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g
120g · £25.42/kg£3.05£2.05 Clubcard (£17.08/kg)Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G
350g · £19.43/kg£6.80£5.85 Clubcard (£16.71/kg)Tesco Milled Flax Seed Mix 175G
175g · £13.71/kg£2.40£1.90 Clubcard (£10.86/kg)Graze Cocoa and Sea Salt Honey Nut Crunch 110g
110g · £33.64/kg£3.70£2.95 Clubcard (£26.82/kg)
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard