Chips, Fries & Potatoes
Mccain Crispy French Fries Chips 1.4kg
1.4kg · £3.75/kg£5.25Morrisons Thin Cut French Fries Oven Chips 1.2kg
1.2kg · £1.92/kg£2.30McCain Frozen Hash Browns 625g
625g · £4.98/kg£3.11Morrisons Sweet Potato Fries 500g
500g · £5.40/kg£2.70Strong Roots Oven Baked Sweet Potato Fries 500g
500g · £8.20/kg£4.10McCain Frozen Gastro Triple Cooked Chips 600g
600g · £4.27/kg20% off£2.56£3.20Birds Eye Original Potato Waffles 10 pack
10pk · £0.30 each£3.00Morrisons Seasoned Curly Fries Oven Chips 600g
600g · £3.92/kg£2.35McCain Vibes Salt & Vinegar 356g
356g · £9.83/kg£3.50McCain Vibes Firecracker Chilli 356g
356g · £9.83/kg£3.50McCain Home Chips Chunky 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Aunt Bessie's Roast Potatoes 1.1kg
1.1kg · £3.75/kg£4.13
Side Dishes
itsu Chicken Soup Dumplings 168g
168g · £19.64/kg£3.30itsu Frozen Chicken Gyoza 12 per pack
12pk · £0.33 each20% off£4.00£5.00itsu Frozen Vegetable Fusion Gyoza 20 per pack
20pk · £0.19 each20% off£3.88£4.85Morrisons The Best Tomato & Mozzarella Arancini Balls 200g
200g · £17.50/kg£3.50Itsu Vegetable Steamed Dumplings 168g
168g · £15.24/kg20% off£2.56£3.20
Frozen Vegetables
Birds Eye Garden Peas 375g
375g · £5.73/kg£2.15Morrisons Cauliflower & Broccoli 1kg
1kg · £1.75/kg£1.75Morrisons Stir Fry Vegetables 500g
500g · £4.60/kg£2.30Morrisons Ready Prepared Diced Onions 800g
800g · £1.71/kg£1.37Morrisons Steam & Serve Riced Cauliflower 600g
600g · £2.87/kg£1.72
Pizza
Crosta Mollica 2 Frozen Stromboli Sourdough Pizzas 434g
434g · £14.63/kg£6.35Crosta & Mollica Sourdough Margherita Frozen Pizza 2x
2pk · £3.20 each£6.40Morrisons Thin Pepperoni Pizza 314g
314g · £4.62/kg£1.45Morrisons Cheese Deep Pan Pizza 390g
390g · £4.97/kg£1.94Chicago Town Deep Dish Cheese Pizzas 2 per pack
296g · £5.57/kg£1.65Dr. Oetker Ristorante Vegan Pepperoni Salami Pizza 295g
295g · £13.56/kg£4.00Chicago Town Pepperoni Sauce Stuffed Crust 645g
645g · £8.60/kg£5.55Goodfella's Stonebaked Thin Margherita Pizza 345g
345g · £9.71/kg£3.35Morrisons Stonebaked Bbq Chicken Pizza 355g
355g · £6.34/kg£2.25Morrisons The Best Cajun Chicken & Sweet Red Peppers Pizza 465g
465g · £8.28/kg£3.85Goodfella's Stonebaked Thin BBQ Chicken Pizza 385g
385g · £8.57/kg£3.30One Planet Pizza Sourdough Margherita Pizzetta 185g
£3.50
Ready Meals
Itsu Hoisin Duck Bao Buns 256g
256g · £12.66/kg20% off£3.24£4.05
Garlic Bread
Morrisons Garlic & Parsley Baguette 2 Pack 338g
338g · £3.85/kg£1.30Morrisons Garlic Bread Slices 260g
260g · £7.69/kg£2.00
Meat & Poultry
Leon Frozen Chicken Nuggets Gluten-Free GFC 300g
300g · £12.80/kg20% off£3.84£4.80Birds Eye 22 Crispy Chicken Dippers 403g
403g · £13.65/kg£5.50Birds Eye Frozen Chicken Burgers 4 per pack
200g · £18.25/kg£3.65Morrisons Breaded Chicken Strips 350g
350g · £11.63/kg£4.07Morrisons Breaded Buttermilk Chicken Mini Fillets 300g
300g · £14.33/kg£4.30Morrisons Pork Belly Bites With Sweet Chilli 430g
430g · £15.58/kg£6.70
Seafood
Morrisons Salmon Fillets 330g
330g · £18.79/kg£6.20Morrisons Frozen Prawns 200g
200g · £15.80/kg£3.16Birds Eye Crispy Batter Fish Fingers 8pk
224g · £10.71/kg£2.40Morrisons The Best Breaded Chunky Cod 350g
350g · £17.14/kg20% off£6.00£7.50
Frozen Fruit
Morrisons Frozen Pineapple 450g
450g · £8.29/kg£3.73Morrisons Mango Chunks 500g
500g · £7.80/kg£3.90Sambazon Ready-to-Eat Açaí Superberry Bowl
£3.75Morrisons Blueberries 350g
350g · £11.14/kg£3.90
Meat Alternatives
Quorn Vegetarian Crispy Nuggets 300g
300g · £9.93/kg£2.98Morrisons Plant Revolution Vegetable Burger 454g
454g · £4.85/kg£2.20This Isnt Frozen Chicken Pieces 250g
250g · £13.40/kg£3.35Morrisons Plant Revolution 16 Chicken Style Nuggets 320g
£2.50Linda McCartney's Vegan Red Onion & Rosemary Sausages 270g
270g · £10.74/kg£2.90Quorn Mince 500g
500g · £6.00/kg£3.00Linda McCartney Mince 500g
500g · £6.76/kg£3.38Linda McCartney's Vegetarian Mozzarella Burgers 2x113.5g
227g · £11.45/kg£2.60Quorn 2 Quarter Pounders 227g
227g · £14.54/kg£3.30
Savoury Pastries
HOLLAND'S 4 PACK SAUSAGE ROLLS 424G
£2.50Morrisons Cocktail Sausage Rolls 750g
750g · £2.93/kg£2.20
Desserts & Sweet Pastries
Franui Milk Chocolate Raspberry Bites 150g
150g · £46.00/kg£6.90Franui Dark Chocolate Raspberry Ice Cream Bites 150g
150g · £46.00/kg£6.90Morrisons Double Chocolate Gateau 350g
350g · £8.57/kg£3.00Griddle Original Wholegrain Waffles 192g
192g · £23.44/kg£4.50Pret A Manger Almond Frozen Croissants 280g
£3.95Magnum Bonbons Chocolate & Cherry 12pc 204ml
204ml · £17.16/L£3.50TruFru Strawberries White & Milk Chocolate 200g
200g · £35.00/kg£7.00TruFru Raspberries White & Dark Chocolate 200g
200g · £35.00/kg£7.00
Bread & Pastry Sheets
Shana Original Paratha 400g
400g · £5.75/kg£2.30Morrisons Bake At Home 6 Croissants 360g
360g · £10.56/kg£3.80
Ice
Ice Club Crushed Ice 1.8kg
1.8kg · £0.83/kg£1.50Ice Club Classic Ice Cubes 1kg
1kg · £1.10/kg£1.10