Custard, Cream & Jelly Desserts
Morrisons Vanilla Custard 500g
500g · £5.60/kg£2.80Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £6.00/kg£2.40Market Street Chocolate Eclairs Pastries
4pk · £0.56 each£2.25Cadbury Flake Chocolate Dessert 75g
75g · £23.33/kg£1.75Morrisons Tiramisu Dessert 2 x 100g
200g · £12.10/kg£2.42Hartleys 10 Cal Fat Free Strawberry Flavour Jelly Strawberry 175G
175g · £6.29/kg£1.10Hartley's Strawberry Jelly Pot 125g
135g · £7.41/kg£1.00Hartleys Low Sugar Orange Jelly 115g
115g · £7.39/kg£0.85Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 2 x 60g
120g · £17.08/kg£2.05*Clearance* Market Street Chocolate Eclairs Pastries
4pk · £0.40 each£1.58Hartley's 10 Cal Jelly Raspberry 175g
175g · £6.00/kg£1.05Morrisons Chickpeas In Water 400g
400g · £1.30/kg£0.52
Sponge Puddings
Gu Hot Chocolate Souffles 2 x 60g
£3.94Morrisons The Best Sticky Toffee Pudding 390g
£5.35
Cheesecakes
Morrisons The Best New York Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.80/kg£6.40Gü Zillionaire's Salted Caramel Cheesecakes 2x91.5g
183g · £22.40/kg£4.10Gu York Cheesecakes 2 x 70g
£3.55Gu Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g
164g · £30.18/kg£4.95Gu Spanish Lemon Cheesecakes Desserts 2x90g
180g · £22.78/kg£4.10Gu Strawberry & Clotted Cream Cheesecake 2 x 82g
£3.95Morrisons Strawberry Cheesecake Desserts 3 x 100g
300g · £9.00/kg£2.70Gu Banoffee Cheesecake Desserts 2 x 86g
172g · £25.87/kg£4.45*Clearance* Gü Zillionaire's Salted Caramel Cheesecakes 2x91.5g
183g · £15.68/kg£2.87
Chilled Desserts
Cadbury Dairy Milk Mousse 4 x 45g
£2.35Andros Chocolate Sundae 2 x 95g
£1.20Bonne Maman Twin Pot Chocolate Mousse 2 x 70g
140g · £19.64/kg£2.75Muller Rice Strawberry Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £6.76/kg£1.15
Cakes
Morrisons Chocolate Happy Birthday Cake
£13.95Morrisons The Best Victoria Cake
£4.35M Madeira Slab Cake
£2.20McVities Jamaica Ginger Cake
£2.05Morrisons The Best Carrot Cake 415g
415g · £8.65/kg£3.59
Crumbles, Pies & Tarts
Diforti - Barchette Hazelnut Chocolate - 150g
150g · £21.33/kg£3.20
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400g
400g · £6.00/kg£2.40Ambrosia Light Rice Pudding 400g
400g · £5.50/kg£2.20