Bread
Hovis Soft White Medium Sliced Loaf 800g
£1.60Jason's Sourdough White No8 580g
580g · £4.48/kg£2.60Morrisons White Toastie Bread 800g
800g · £1.25/kg£1.00Jason's Sourdough The Great White 450g
450g · £5.07/kg£2.28Hovis Seed Sensations Original Seven Seeds Bread 800g
800g · £2.69/kg£2.15Morrisons Wholemeal Toastie 800G
800g · £1.19/kg£0.95Morrison Malted Brown Thick Sliced Bloomer Bread 800g
800g · £2.88/kg£2.30Hovis Best of Both Medium 800g
800g · £1.69/kg£1.35Schar Ciabatta White Rolls 200g
200g · £14.15/kg£2.83*Clearance* Morrisons Wholemeal Toastie 800G
800g · £0.84/kg£0.67
Croissants & Breakfast
St Pierre 6 Pain Au Choc 270g
270g · £10.74/kg£2.90Diforti Aragostine Hazelnut Chocolate Pastries 150g
150g · £21.33/kg£3.20Morrisons Bake At Home 4 Pain Au Chocolat 300g
300g · £12.83/kg£3.85Diforti - Sicilian Cannoli Pistachio - 150g
150g · £21.33/kg£3.20Diforti - Sicilian Cannoli Hazelnut Chocolate - 150g
150g · £21.33/kg£3.20Diforti - Sicilian Cannoli White Chocolate - 150g
150g · £23.67/kg£3.55Morrisons The Best Mini Meringue Shells 12 per pack
12pk · £0.19 each£2.30Diforti - Cannoncini Sfoglia Hazelnut Chocolate - 150g
150g · £23.67/kg£3.55St Pierre Vanilla Brioche Tear And Share 500g
500g · £10.00/kg£5.00St Pierre 6 Brioche Swirls
£3.00Morrisons Sweet Pancakes 6 per pack
6pk · £0.48 each£2.90Morrisons Classic Waffles 250g
250g · £8.40/kg£2.10
Buns & Rolls
New York Bakery Co Plain Bagels 5 per pack
5pk · £0.38 each£1.90New York Bakery Co Sesame Bagels 5 per pack
5pk · £0.42 each£2.08Warburtons 4 Protein Bagels
£2.20St. Pierre Brioche Burger Buns 6 pack
6pk · £0.56 each£3.35Morrisons The Best Stonebaked Ciabatta Bread Rolls 4 per pack
4pk · £0.51 each£2.03St. Pierre Brioche Hot Dog Bread Rolls 4x45g
180g · £13.78/kg£2.48
Wraps, Pittas & Naans
Mission Deli 6 Plain Tortilla Wraps
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons Plain Tortilla Wrap 8 Pack
£0.96Gran Luchito Soft Taco Wraps x10 300g
300g · £9.00/kg£2.70Old El Paso 12 Crunchy Hard Taco Shells 135g
£2.15Sharwoods Garlic & Coriander Naans 2 per pack
2pk · £1.08 each£2.15Morrisons Plain Naan Bread 2 pack
£1.60
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Diforti - Barchette Hazelnut Chocolate - 150g
150g · £21.33/kg£3.20
Small Cakes & Treats
Cadbury Chocolate Mini Rolls 5 per Pack
5pk · £0.50 each15% off£2.51£2.95Bonne Maman 7 Madeleine Cakes 175g
175g · £20.29/kg£3.55Mcvities Galaxy Cake Bars 5pk
5pk · £0.65 each£3.25Mr Kipling Viennese Whirls 6s
6pk · £0.53 each£3.15Morrisons Chocolate Cupcakes 2pk
£1.35Morrisons Flapjack Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.31 each£1.55English Cheesecake Company Lotus Biscoff Cheesecake Bites 210g
210g · £18.10/kg£3.80Morrisons The Best Millionaire Shortbread 4 Pack
4pk · £0.81 each£3.25Mr Kipling Angel Slices 6 per pack
6pk · £0.43 each20% off£2.56£3.20FieldGoods Melt in the Middle Chocolate Brownie For Two 260g
260g · £28.27/kg£7.35Morrisons All Butter Flapjack Bar 50g
50g · £16.60/kg£0.83Hadji Bey Original Rose Gift Pack 250g
250g · £34.60/kg£8.65Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00
Scones & Teacakes
Morrisons The Best All Butter Scones 4 pack
4pk · £0.39 each£1.56Soreen Original Malt Loaf 260g
£2.05*Clearance* Morrisons The Best All Butter Scones 4 pack
4pk · £0.27 each£1.09
Whole Cakes
Morrisons Chocolate Happy Birthday Cake
£13.95Morrisons The Best Victoria Cake
£4.35M Madeira Slab Cake
£2.20McVities Jamaica Ginger Cake
£2.05Morrisons The Best Carrot Cake 415g
415g · £8.65/kg£3.59
Savoury Pies
Morrisons The Best Steak And Red Wine Pie 500g
£8.40Morrisons The Best Steak And Ale Pie 200g
200g · £18.00/kg£3.60
Seasonal Bakery
Cadbury Mini Bonfire Logs 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00
Gluten Free
Schar Gluten Free Custard Cream Biscuits 125g
125g · £15.36/kg£1.92Morrisons Free From Cookies & Cream Cookies 160g
160g · £13.06/kg£2.09Morrisons Free From Digestive Biscuits 160g
160g · £12.50/kg£2.00