Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chips, Fries & Potatoes

  • McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£5.42/kg)
  • Tesco Steak Cut Chips 1.5kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Hearty Food Co Straight Cut Chips 1.5Kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Tesco Sweet Potato Oven Chips 500G

    500g · £5.70/kg
    £2.85
  • McCain Home Chips Extra Chunky 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • McCain Quick Chips 4 x 100G

    4pk · £1.01 each
    £4.05
  • Humza Masala Fries 400g

    400g · £5.00/kg
    £2.00
  • Tesco Potato Croquettes 700g

    700g · £3.86/kg
    £2.70
  • Tesco Finest 4 Potato Dauphinoise 480g

    480g · £9.48/kg
    £4.55
  • McCain Potato Hash Browns 625G

    625g · £5.84/kg
    £3.65
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £4.39/kg
    £3.95
  • Tesco Finest British Chunky Oven Chips 1.2kg

    1kg · £4.60/kg
    £4.60
  • Tesco Mashed Potato 900G

    900g · £2.94/kg
    £2.65
  • Tesco French Fries 1.5Kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Tesco Hash Browns 750G

    750g · £2.60/kg
    £1.95
  • Tesco Curly Fries 700G

    700g · £4.21/kg
    £2.95
  • TESCO CRINKLE CUT CHIPS 1.5KG

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • McCain Potato Smiles 454G

    454g · £7.82/kg
    £3.55
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
    £2.85 Clubcard (£4.75/kg)
  • Aunt Bessie's Mini Roast Potatoes 700g

    £4.70
  • McCain Home Chips Crinkle Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.55 Clubcard (£3.55/kg)
  • McCain Home Chips Lighter Straight Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • Tesco Seasoned Zig Zag Fries 750g

    750g · £4.93/kg
    £3.70
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Tesco Finest Dine In Triple Cook Chips 400g

    400g · £9.38/kg
    £3.75
  • Tesco Spicy Potato Wedges 750G

    £2.30
  • Tesco Super Crispy French Fries 900g

    900g · £3.00/kg
    £2.70
  • Tesco Potato Waffles 12 Pack 680g

    £1.95
  • Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g

    500g · £8.20/kg
    £4.10
  • Birds Eye 10 Potato Waffles 567G

    567g · £5.11/kg
    £2.90
  • McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg

    1kg · £5.75/kg
    £5.75
    £5.15 Clubcard (£5.15/kg)

Side Dishes

  • Cofresh Vegetarian Punjabi Samosas 10S 500G

    500g · £8.90/kg
    £4.45
    £3.50 Clubcard (£7.00/kg)
  • Shana Mix Vegetable Samosas 20 Pack 700G

    700g · £7.57/kg
    £5.30
  • itsu 12 spicy chicken gyoza dinner dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
  • itsu 20 vegetable fusion gyoza dinner dumplings 270g

    270g · £19.63/kg
    £5.30
  • itsu 6 chicken soup dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
  • Crown Farms Vegetable Samosa's 20 Pieces 650g

    650g · £8.15/kg
    £5.30
  • TESCO CAULIFLOWER CHEESE BAKE 680G

    680g · £4.56/kg
    £3.10
  • Khao Chi Manchurian Chicken Spring Roll 325g

    325g · £11.08/kg
    £3.60
    £2.85 Clubcard (£8.77/kg)
  • Khao Chi Schezwan Momos 350g

    350g · £16.71/kg
    £5.85
  • Khao Chi Manchurian Momos 350g

    350g · £16.71/kg
    £5.85
  • Cofresh Vegetable Samosas 700G

    700g · £5.93/kg
    £4.15
    £3.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Crown Farms Aloo Puri 10pc 450g

    10pk · £4.90/kg
    £2.45
  • Crown Farms Dal Puri 10pc 450g

    450g · £5.44/kg
    £2.45
  • Aunt Bessie’s 10 Sage and Onion Stuffing Balls 260g

    260g · £14.23/kg
    £3.70
  • Humza Chicken Punjabi Samosa 10 Pieces 750g

    750g · £13.80/kg
    £10.35
  • Humza Lamb Punjabi Samosas 750g

    750g · £13.80/kg
    £10.35
  • Khao Chi Mushroom Momos 350g

    350g · £16.86/kg
    £5.90
  • Cofresh Patra 450G

    450g · £5.78/kg
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£4.89/kg)
  • Humza Frozen Vegetable Samosas 20 Pieces 650g

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Humza Chicken Samosa 20 Pieces 650G

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g

    180g · £10.28/kg
    £1.85
    3 for 2 Clubcard

Frozen Vegetables

  • Tesco Broccoli & Cauliflower Floret Mix 900G

    900g · £2.33/kg
    £2.10
  • Birds Eye Country Mixed Vegetables 640G

    640g · £6.41/kg
    £4.10
  • Birds Eye Petits Pois 960G

    960g · £5.47/kg
    £5.25
  • Birds Eye Garden Peas 800G

    800g · £4.06/kg
    £3.25
  • Tesco Very Fine Whole Green Beans 900G

    900g · £1.72/kg
    £1.55
  • Tesco Leaf Spinach 900G

    900g · £2.56/kg
    £2.30
  • Tesco Cauliflower Florets 900G

    900g · £2.44/kg
    £2.20
  • Tesco Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £2.20/kg
    £2.20
  • Birds Eye Steamfresh 4 Super Sunshine Mixed Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £6.30/kg
    £3.40
  • Tesco Frozen Button Brussels Sprouts 1Kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Tesco Supersweet Sweetcorn 1Kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
  • Tesco Petits Pois 1Kg

    1kg · £2.80/kg
    £2.80
  • Tesco Garden Peas 1Kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Tesco Mini Corn On The Cob 875G

    875g · £2.11/kg
    £1.85
  • Tesco Frozen Diced Onions 500G

    £1.20
  • Tesco Sliced Mixed Frozen Peppers 500G

    £1.20
  • Surya Crushed Garlic 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Surya Crushed Garlic & Ginger 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Cofresh Karela 300G

    300g · £4.67/kg
    £1.40
  • Surya Sliced Okra Bhindi 1kg

    1kg · £4.15/kg
    £4.15
    £2.30 Clubcard (£2.30/kg)
  • Tesco Farmhouse Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £2.20/kg
    £2.20
  • Surya Frozen Cassava Chunks 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.25 Clubcard (£2.25/kg)
  • Tesco Winter Vegetables 480G

    480g · £5.42/kg
    £2.60
  • Tesco Frozen Sliced Red Onions 500G

    500g · £2.40/kg
    £1.20
  • Tesco Frozen Sliced Mushrooms 500G

    500g · £2.20/kg
    £1.10
  • Tesco Finest British Petits Pois 750G

    750g · £4.53/kg
    £3.40
  • Surya Cut Okra 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Surya Whole Baby Okra Bhindi 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourites Mixed Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £6.30/kg
    £3.40
  • Tesco Sliced Carrots Peeled & Cut 1Kg

    1kg · £1.20/kg
    £1.20
  • Tesco Frozen Broccoli Florets 900G

    900g · £1.72/kg
    £1.55
  • Grower's Harvest Sweetcorn 907G

    907g · £1.82/kg
    £1.65
  • Grower's Harvest Garden Peas 900G

    900g · £1.78/kg
    £1.60
  • Tesco Mediterranean Style Roasting Vegetables 700G

    700g · £6.93/kg
    £4.85
  • Cofresh Yuca Cassava Chips 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.25 Clubcard (£2.25/kg)
  • Growers Harvest Mixed Vegetables 1Kg

    1kg · £1.25/kg
    £1.25
  • Tesco Cauliflower Rice 4 Pack 600G

    600g · £5.75/kg
    £3.45
  • Tesco Baby Broad Beans 650G

    650g · £4.00/kg
    £2.60
  • Surya Chopped Methi (Fenugreek) 300g

    300g · £4.33/kg
    £1.30
    £1.10 Clubcard (£3.67/kg)

Pizza

  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni-Salame 320g

    320g · £13.13/kg
    £4.20
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335G

    335g · £12.54/kg
    £4.20
  • Crosta Mollica Siciliana Sourdough Pizza 405g

    405g · £16.79/kg
    £6.80
  • Tesco Finest Margherita Fior Di Latte Wood Fired Pizza 440g

    440g · £14.77/kg
    £6.50
  • Tesco Four Cheese Stonebaked Pizza 330g

    330g · £6.97/kg
    £2.30
  • Tesco Stonebaked BBQ Chicken Pizza 360g

    360g · £12.50/kg
    £4.50
  • Dr. Oetker Ristorante Pizza - Pepperoni Pesto 360g

    360g · £11.67/kg
    £4.20
  • Tesco Stonebaked Meat Feast Pizza 344g

    344g · £13.08/kg
    £4.50
  • Chicago Town Deep Dish Pepperoni Pizzas 2 X 155G

    2pk · £10.65/kg
    £1.65
  • Goodfella's Gluten Free Margherita Pizza 328G

    328g · £16.16/kg
    £5.30
  • Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g

    472g · £9.75/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.94/kg)
  • Slicey Air Fryer Cheesy Garlic Pizza 124g

    124g · £23.39/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£13.31/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Diavola Pizza 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£11.79/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Margherita Pizza Slice 128g

    128g · £22.66/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.89/kg)
  • Slicey Air Fryer Thin Crust Sicilian Style Pepperoni Pizza 130g

    130g · £22.31/kg
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£12.69/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)

Ready Meals

  • Yumchop Plantain Stripes with Togolese Sauce & Beans (Ewa Aganyin)-450g

    450g · £15.78/kg
    £7.10
  • Yumchop Sauteed Plantain with Nigerian Jollof Rice & Beans Cake (Moin-Moin)-450g

    450g · £15.78/kg
    £7.10
  • Aunt Bessie's 8 Dumplings 390g

    £3.45
  • Yumchop Juicy Chicken with Nigerian Fried Rice & Bean Cake (Moin-Moin)-450g

    450g · £15.78/kg
    £7.10
  • Yumchop Tantalising Chicken with Nigerian Jollof Rice & Plantain-450g

    450g · £15.78/kg
    £7.10
  • Yumchop Slowly Cooked Jamaican Curry Goat with Rice & Peas-450g

    450g · £15.78/kg
    £7.10
  • Tesco Simply Salmon & Dill Parcels 275G

    275g · £27.82/kg
    £7.65
  • Tahira Beef Lasagne 500G

    500g · £10.60/kg
    £5.30
  • Tesco Fish Pie 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Butter Chicken With Pilau Rice 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Easy Chef Doner Kebabs 2 x 340G

    2pk · £11.62/kg
    £3.95
  • Tesco Beef Lasagne 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Tesco Macaroni Cheese 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Birds Eye Steamfresh 2 Golden Rice Steam Bags 380g

    380g · £9.08/kg
    £3.45
  • Tesco Sweet & Sour Chicken with Egg Rice 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Tesco Minced Beef Hotpot 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Beef Lasagne 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Cottage Pie 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Spaghetti Carbonara 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Yumchop Tenderly Steamed West African Beans Cake ( Moin- Moin)-450g

    450g · £15.78/kg
    £7.10
  • Humza Lahori Chicken Charcoal Seekh Kebabs with Cheese 15 Pieces 900g

    900g · £12.44/kg
    £11.20
  • Hearty Food Co. Sweet And Sour Chicken 400G

    400g · £3.50/kg
    £1.40

Burgers & Hot Dogs

  • Isla Delice Halal Corn Dog 300g

    300g · £21.17/kg
    £6.35

Meat & Poultry

  • Tesco Buttermilk Chicken Fillets 350g

    350g · £14.57/kg
    £5.10
  • Tesco Breaded 4 Garlic Chicken Kievs 500g

    £3.90
  • Birds Eye 6 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 540g

    540g · £14.44/kg
    £7.80
    £5.80 Clubcard (£10.74/kg)
  • Tesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Birds Eye Crispy Chicken in Tempura Batter 510g

    510g · £15.29/kg
    £7.80
    £5.80 Clubcard (£11.37/kg)
  • Tesco Breaded Chicken Steaks 4 Pack 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Isla Delice Halal Fingers 400g

    400g · £9.75/kg
    £3.90
  • Birds Eye 12 Crispy Chicken Dippers 220g

    220g · £16.82/kg
    £3.70
  • Tesco 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £17.50/kg
    £8.75
  • Halal Eat Chicken Breast Fillets 1kg

    1kg · £10.00/kg
    £10.00
  • Jahan Southern Fried Chicken Popcorn 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Frozen Battered Chicken Nuggets 500G

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Breaded Chicken Nuggets 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Halal Eat Chicken Nuggets 440g

    440g · £12.95/kg
    £5.70
  • Tesco 12 Pigs in Blankets 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 4 Classic Beef Quarter Pounder Burgers with Onion 454g

    454g · £19.82/kg
    £9.00
  • Tesco 16 Pork Sausages 720g

    720g · £3.61/kg
    £2.60
  • Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g

    350g · £10.14/kg
    £3.55
  • Humza Chicken 1Kg

    1kg · £9.30/kg
    £9.30
    £8.30 Clubcard (£8.30/kg)
  • Crown Farms Goat Mixed cuts 800g

    800g · £13.69/kg
    £10.95
  • Tesco Southern Fried 2 Chicken Breast Fillet Burgers 210g

    210g · £17.62/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£15.24/kg)
  • Tesco 4 Quarter Pounder Chicken Burger 454G

    454g · £11.56/kg
    £5.25
    £4.70 Clubcard (£10.35/kg)
  • Tahira Halal Chicken Frankfurters 10S 340G

    10pk · £69.12/kg
    £2.35
  • Birds Eye 2 Hot & Spicy Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
  • Birds Eye 2 Southern Fried Breaded Chicken Breast Steaks 180g

    180g · £20.56/kg
    £3.70
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
  • Tesco Sticky Chicken Kebabs 10 Pack 180g

    180g · £14.72/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 2 Original Chicken Breast Steaks 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
  • Tahira Halal Chicken Burgers 12 Pack 780g

    12pk · £93.85/kg
    £6.10
  • Tahira Halal Chicken and Beef Burgers 12 Pack 780g

    12pk · £93.85/kg
    £6.10
  • Jahan Frozen Hot & Spicy Chicken Strips 500G

    500g · £9.20/kg
    £4.60
  • Jahan Southern Fried Chicken Strips 500g

    500g · £9.20/kg
    £4.60
  • Humza Microcook Chicken Kebabs 600g

    600g · £14.83/kg
    £8.90
    £6.60 Clubcard (£11.00/kg)
  • Humza Meat Kebab 600G

    600g · £14.83/kg
    £8.90
    £6.60 Clubcard (£11.00/kg)
  • Jahan Frozen Chicken Breast Fillet 1Kg

    1kg · £7.70/kg
    £7.70
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Chunks 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Tesco Breaded Chicken Nuggets 72 Pack 1kg

    1kg · £5.15/kg
    £5.15
  • Tesco Chicken Breast Fillet 1Kg

    1kg · £8.10/kg
    £8.10
  • Isla Delice Halal Cordon Bleu 400g

    400g · £12.38/kg
    £4.95
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Hot & Spicy Chicken Chunks 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Chicken Tikka Chunks 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Southern Fried Chicken Strips 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal 100% Beef Chopped Steak 800g

    800g · £17.00/kg
    £13.60
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Hot & Spicy Chicken Strips 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Peri Peri Chicken Fillets 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Salt 'n Pepper Chicken Fillets 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Katsu Style Chicken Steaks 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut Firecracker Chicken Steaks 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut 'Proper' Chicken Dippers 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • Isla Delice Halal Chick'n Hut 'Proper' Chicken Nuggets 400g

    400g · £15.88/kg
    £6.35
  • View all (79)

Seafood

  • Tesco 4 Wild Salmon Fillets 330G

    330g · £16.82/kg
    £5.55
  • Bay Fishmongers Cold Water Prawns 250G

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Hearty Food Co Fish Fingers 10 Pack 250g

    250g · £4.40/kg
    £1.10
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    £2.40
  • Birds Eye 40 Breaded Omega 3 Fish Fingers 1.12kg

    1kg · £8.40/kg
    £8.40
  • Classic Iqf Raw Hlso Sw King Prawn 51/60 420G

    420g · £12.86/kg
    £5.40
  • Crown Farms Black Tiger Prawns 200g

    200g · £30.25/kg
    £6.05
  • Birds Eye Omega 3 Fish Fingers 10 Pack 280g

    280g · £14.11/kg
    £3.95
  • Tesco 4 Breaded Cod Fillets 500G

    £5.10
  • Youngs Gastro 2 Tempura Battered Fish Fillets 270G

    270g · £27.41/kg
    £7.40
  • Youngs Gastro Signature Breaded Lemon & Pepper 2 Fish Fillets 270G

    270g · £27.41/kg
    £7.40
  • Youngs Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230G

    230g · £33.70/kg
    £7.75
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
    £7.90 Clubcard (£19.75/kg)
  • Ibco Tilapia Fillets 400G

    400g · £18.50/kg
    £7.40
  • Youngs Scampi 220G

    220g · £25.91/kg
    £5.70
    £4.55 Clubcard (£20.68/kg)
  • Mr Prawn Cooked & Peeled Prawns 100/150 350G

    350g · £18.00/kg
    £6.30
  • Youngs Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets

    400g · £17.25/kg
    £6.90
    £4.15 Clubcard (£10.38/kg)
  • Tesco Raw King Prawns 170G

    170g · £25.88/kg
    £4.40
  • Youngs Chip Shop Cod Fillets 400g

    400g · £24.63/kg
    £9.85
    £6.95 Clubcard (£17.38/kg)
  • Birds Eye Cod Fish Fingers 10 Pack 280G

    280g · £22.14/kg
    £6.20
  • Tesco Finest Jumbo Cooked King Prawns 225G

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Ibco Pangasius Fillets 640G

    640g · £7.97/kg
    £5.10
  • Tesco Cod Fillets 360G

    360g · £22.78/kg
    £8.20

Frozen Fruit

  • FRUIT RIOT SOUR GRAPES Mix Candy 200G

    200g · £40.50/kg
    £8.10
  • Tesco Blueberries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Tesco Strawberries & Blueberries 400G

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Tesco Frozen Mango Chunks 500G

    £3.60
  • TESCO SUMMER FRUITS MIX 500g

    500g · £7.80/kg
    £3.90
  • Tesco Frozen Whole Strawberries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Tesco Pitted Sweet Cherries 350G

    350g · £10.29/kg
    £3.60
  • Tesco Raspberries 300G

    300g · £12.00/kg
    £3.60

Meat Alternatives

  • Quorn Vegetarian Roast 400g

    400g · £11.38/kg
    £4.55
  • Quorn 15 Sausages 630g

    630g · £8.33/kg
    £5.25
  • Quorn Mince 630g

    630g · £6.75/kg
    £4.25
  • Linda Mccartney 2 Mozzarella Burgers 227G

    £3.20
  • Richmond 8 Meat Free Vegan Sausages 304G

    304g · £8.55/kg
    £2.60
  • Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g

    270g · £12.04/kg
    £3.25
  • Birds Eye 10 Green Cuisine Vegan Veggie Fingers 284g

    284g · £8.63/kg
    £2.45
  • Quorn 30 Crispy Nuggets 594g

    594g · £7.15/kg
    £4.25
  • Quorn Pieces 630g

    630g · £6.75/kg
    £4.25
  • Tesco 4 Vegetarian Cauliflower Cheese Grills 397G

    £2.60
  • Tesco Plant Chef 4 Vegetable Burgers 454G

    454g · £3.63/kg
    £1.65

Savoury Pastries

  • Hearty Food Co. 4 Chicken & Veg Pies 568g

    568g · £5.02/kg
    £2.85
  • Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g

    308g · £15.26/kg
    £4.70
    £3.75 Clubcard (£12.18/kg)
  • Greggs 2 Steak Bakes 280g

    280g · £16.79/kg
    £4.70
  • Greggs 4 Sausage Rolls 427g

    427g · £10.42/kg
    £4.45
  • Lisner Matjas Herring Fillets 400G

    400g · £12.88/kg
    £5.15
  • Humza Frozen Meat Samosas 20 Pieces 650g

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Port Royal Jamaican Beef Patty 140g

    140g · £12.14/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£10.71/kg)
  • Tesco Plant Chef Meat Free Sausage Rolls 600G

    600g · £6.50/kg
    £3.90

Desserts & Sweet Pastries

  • trüfrü Strawberry White & Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Tesco Apple Strudel 600G

    600g · £4.08/kg
    £2.45
  • trüfrü Raspberries In White & Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Tesco Strawberry Gateau Bar 400G

    400g · £8.25/kg
    £3.30
  • Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.55
    £3.80 Clubcard
  • Tesco Strawberry Cheesecake 500G

    £3.55
  • Tesco Double Chocolate Gateau 600G

    £3.75
  • Tesco New York Cheesecake 450G

    £3.55
  • Tesco Banoffee Pie 500G

    £3.70

Bread & Pastry Sheets

  • Shana Plain Multipack Chapatti 20 Pack 800G

    800g · £5.56/kg
    £4.45
  • Shana Original Paratha Multi Pack 15 Pack 1.2kg

    1kg · £5.60/kg
    £5.60
  • Humza Masala Methi Paratha 300G

    325g · £7.54/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£6.15/kg)
  • Humza Paratha Wholemeal Lacha 400G

    400g · £7.13/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£5.75/kg)
  • Humza Paratha Original 1.6Kg

    1.6kg · £3.19/kg
    £5.10
    £3.70 Clubcard (£2.31/kg)
  • Humza Original Paratha 400g

    400g · £7.13/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£5.63/kg)
  • Spring Home Tyj Spring Roll Pastry 550G

    550g · £6.55/kg
    £3.60
  • Shana Plain Paratha 5 Pack 400G

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Shana Onion Paratha 5 Pack 400G

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Shana Masala Chapatti Thepla 300G

    300g · £7.67/kg
    £2.30
  • Humza Signature Tandoori Naan 900g

    900g · £5.89/kg
    £5.30
    £3.80 Clubcard (£4.22/kg)
  • Shana Home Style Aloo Paratha 4 Pack 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • Crown Farms Original Paratha Family Pack 20 Pack 1600g

    20pk · £0.26 each
    £5.20

Ice

  • The Ice Co. Ice Cubes 2Kg

    2kg · £0.80/kg
    £1.60
  • View Crisps, Snacks, Biscuits

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo