Sauces & Pickles
Nando's Peri-Salt 70g
70g · £30.00/kg£2.10Askeys Treat! Chocolate Flavour Sauce 325g
325g · £6.83/kg£2.22Daddies Tomato Ketchup 400g
400g · £4.50/kg£1.80Heinz 700g Tomato Ketchup
700g · £4.29/kg£1.38 off£3.00£4.38Heinz 1.35 Tom/k
1.35kg · £4.44/kg£6.00Heinz 342g Tomato Ketchup
342g · £7.02/kg2 for £3.60£2.40Heinz 50% Less Sugar & Salt Tomato Ketchup 665g
605ml · £4.96/L£1.38 off£3.00£4.38Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml
400ml · £9.00/L2 for £4.80£3.60Nando's Peri-Ketchup 280g
280g · £10.71/kg2 for £4.80£3.00Cadbury 14pk Flake 99
114g · £27.37/kg£3.12Crucials Korean Style BBQ Sauce 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Heinz 480g Top Down Bbq Sauce
480g · £8.25/kg2 for £4.80£3.96Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g
300ml · £10.00/L2 for £3.60£3.00Heinz Barbecue Sauce 570ml
570ml · £5.26/L£1.20 off£3.00£4.20Crucials Extra Hot Chilli 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Nando's Peri-Peri Sauce Medium 500g
500g · £10.44/kg£5.22Crucials Sweet Chilli Thai Style 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Nando's Hot Peri-Peri Sauce 500g
500g · £10.44/kg£5.22Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 1 Litre
1L · £4.50/L£4.50Nando's Peri-Peri Sauce Lemon & Herb 500g
500g · £10.44/kg£5.22Nando's Peri-Peri Sauce Garlic 500g
500g · £8.70/kg£4.35Encona West Indian Original Hot Pepper Sauce 285ml
285ml · £9.05/L£2.58Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g
295g · £12.20/kg2 for £4.80£3.60Frank's 148ml Red Hot Original
148ml · £18.24/L£2.70Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Churrasco 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Hellmann's Real Mayonnaise 600g
600g · £7.90/kg£4.74Hellmann's Light Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Hellmann's Real Mayonnaise 750ml
750ml · £6.24/L£4.68Hellmann's Real Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Heinz Original Mayonnaise 395g
395g · £6.08/kg2 for £3.60£2.40Hellmann's Light Mayonnaise 750ml
750ml · £6.24/L£4.68Heinz Light Mayonnaise 420g
420g · £5.71/kg2 for £3.60£2.40Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g
775g · £3.87/kg£1.80 off£3.00£4.80Heinz Light Mayonnaise 815g
815g · £3.68/kg£1.80 off£3.00£4.80Hellmann's Roasted Garlic Mayonnaise 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml
438ml · £10.27/L2 for £6£4.50Hellmann's Spicy Ranch Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Crucials Garlic Mayo 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Mild 465g
465g · £9.68/kg£4.50Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Hot 465g
465g · £9.68/kg£4.50Nando's Perinaise Garlic Peri-Peri Mayo 465g
465g · £9.68/kg£4.50Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Pickle & Co. Burger Gherkins 670g
670g · £3.94/kg£2.64Pickle & Co. Sandwich Gherkins 670g
670g · £3.94/kg£2.64Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00French's 226g Classic Yellow Mustard
226g · £11.95/kg£2.70Nando's Coat & Cook Medium Peri-Peri Marinade 120g
120g · £10.00/kg£1.20Crucials Yoghurt & Mint 500ml
500ml · £3.24/L£1.62Colman's Sauce Mint 165 g
165g · £13.82/kg£2.28View all (60)
Hot Snacks
Gustoli Macaroni Cheese 206g
206g · £5.83/kg£1.20Batchelors Pasta 'N' Sauce Chicken & Mushroom Flavour 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Pasta 'N' Sauce Tomato, Onion & Herb 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Pasta 'N' Sauce Cheese & Broccoli 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Pasta 'N' Sauce Mac 'N' Cheese 99g
99g · £10.30/kg£1.02Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Ko-Lee Korean Kimchi Flavour Noodle 4 x 70g
4pk · £6.00/kg£1.68Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen 700g [140g x 5pkgs]
5pk · £8.57/kg£1.20 off£6.00£7.20Pot Noodle Piri-Piri Chicken Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Flame Grilled Steak Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 4x 90 g
360g · £15.00/kg£5.40Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Batchelors Mild Curry Flavour Super Noodles 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Super Noodles Bacon Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Super Noodles Chicken Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Pot Noodle Chicken & Mushroom King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 70g
70g · £24.00/kg£1.68Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 70g
70g · £24.00/kg£1.68MAGGI 3 Minute Instant Noodles Curry Flavour 4 x 59g
4pk · £7.60/kg£1.80MAGGI 3 Minute Instant Noodles Chicken Flavour 4 x 59g
4pk · £7.60/kg£1.80Pot Noodle Original Curry King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)
10pk · £5.29/kg£4.50Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 10 x 85g (850g)
10pk · £5.29/kg£4.50Pot Noodle Bombay Bad Boy King 114 g
114g · £16.84/kg£1.92Batchelors Big Super Noodles BBQ Beef Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Big Super Noodles Chicken Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g
90g · £26.67/kg2 for £3.60£2.40Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g
92g · £26.09/kg2 for £3.60£2.40Batchelors Super Noodles Chow Mein Flavour 90g
90g · £11.33/kg£1.02Batchelors Big Super Noodles Curry Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Pot Noodle Doner Kebab Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Mr Noodles 85g Spicy Chicken Noodles
85g · £4.94/kg£0.42Mr Noodles 85g Curry Chicken Noodles
85g · £4.94/kg£0.42Mr Noodles 85g Beef Noodles
85g · £4.12/kg£0.35Mr Noodles 85g Chicken Noodles
85g · £4.94/kg£0.42Pot Noodle Chicken Fajita Instant Noodles 90 g
90g · £9.22/kg£0.83Reeva Spicy Chicken Curry 75g
75g · £14.40/kg£1.08Reeva Beef Noodles 75g
75g · £14.40/kg£1.08Reeva Chicken Noodles 75g
75g · £14.40/kg£1.08Ko-Lee Korean Spicy Chicken Flavour Noodle 4 x 70g
4pk · £6.00/kg£1.68Ko-Lee Chicken Flavour Instant Noodles 5 x 70g
5pk · £4.80/kg£1.68Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Vegetable Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Tom Yum Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66View all (60)
Jams & Desserts
Carnation Condensed Milk 397g
397g · £5.59/kg£2.22Hilltop Blossom Honey 720g
720g · £5.83/kg£0.60 off£4.20£4.80Hilltop Clear Honey 240g
240g · £6.25/kg£1.50Hilltop Blossom Honey 340g
340g · £8.82/kg£3.00Nutella 350g Nutella
350g · £13.20/kg£4.62Hazella 350g Cookies & Cream Spread
350g · £5.14/kg£1.80Hazella Hazelnut Chocolate Spread 400g
400g · £6.00/kg£2.40Marmite 250g Marmite Jar
250g · £15.12/kg£3.78Cadbury Milk Chocolate Spread 700g
700g · £7.71/kg£5.40Biscoff Smooth 720g
720g · £7.50/kg£0.60 off£5.40£6.00Maltesers 350g
350g · £9.43/kg£3.30Snickers 350g
350g · £9.43/kg£3.30Princes Salmon Paste 75g
75g · £12.80/kg£0.96Robertsons Golden Shredless 454g
454g · £5.29/kg£2.40Hartley's Seedless Strawberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Hartley's Seedless Raspberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Hartley's Jam Packed with Strawberry 300g
300g · £6.80/kg2 for £3.60£2.04Marmite Crunchy Peanut Butter 225g
225g · £14.67/kg£0.48 off£3.30£3.78Sun-Pat Crunchy Peanut Butter 300g
300g · £11.20/kg£3.36Sun-Pat Smooth Peanut Butter 300g
300g · £11.20/kg£3.36
Home Baking
Saxa Fine Salt 850g
850g · £2.68/kg£2.28Ko Spice Black Pepper Grinder 50g
50g · £43.20/kg£2.16Ko Spice Sea Salt Grinder 110g
110g · £19.64/kg£2.16Kospice 360g Himalayan Pink Salt
360g · £5.83/kg£2.10Whitworths 1kg Granulated Sugar
1kg · £1.44/kg£1.44Whitworths 500g Granulated Sugar
500g · £2.04/kg£1.02Tate & Lyle Fairtrade Unrefined Demerara Pure Cane Sugar 500g
500g · £4.56/kg£2.28Jif Lemon Juice Lemon 100 ML
100ml · £12.00/L£1.20Silver Spoon Sweetener 75g
75g · £28.00/kg£2.10Silver Spoon Sweetener 400 Tablets
4pk · £0.60 each£2.40
Cooking Sauces
Dunn's River Coconut Milk 400ml
400ml · £4.20/L£1.68Old El Paso Crunchy Taco Kit Sweet Paprika & Garlic 287g
287g · £15.68/kg£4.50Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 135g
135g · £13.33/kg£1.80Lee Kum Kee 500ml Premium Light Soy Sauce
500ml · £4.00/L£2.00Tiger Tiger Dark Soy Sauce 150ml
150ml · £8.00/L£1.20Amoy Dark Soy Sauce 150ml
150ml · £16.00/L£2.40Tilda Everyday Basmati Rice 1kg
1kg · £2.40/kg£2.40Ben's Original Boil in Bag Long Grain Rice 500g
500g · £6.00/kg£3.00Tilda Everyday Long Grain Rice 1kg
1kg · £3.00/kg£3.00Old El Paso Fajita Seasoning Mix Smoky BBQ 35g
35g · £34.29/kg£0.30 off£1.20£1.50Old El Paso Taco Seasoning Mix 25g
25g · £48.00/kg£0.30 off£1.20£1.50Rodolfi Double Concentrate Tomato Puree 200g
200g · £8.40/kg£1.68Ragu 750g Fusilli
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 500g Tagliatelle
500g · £3.00/kg£1.50Ragu 3kg Penne Rigate
3kg · £1.60/kg£4.80Ragu 3kg Fusilli
3kg · £1.60/kg£4.80Ragu 750g Farfalle
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 750g Conchiglie
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 500g Lasagne
500g · £3.00/kg£1.50Ragu 750g Penne Rigate
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 750g Spaghetti
750g · £2.00/kg£1.50Ragu 750g Linguine
750g · £2.00/kg£1.50Melissa Peppa Pig Pasta Kids 400g
400g · £3.75/kg£1.50Melissa Paw Patrol Pasta Kids 400g
400g · £3.75/kg£1.50Ben's Original Classic Basmati 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Classic Long Grain 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Egg Fried Rice 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Savoury Chicken Flavour 220g
220g · £7.64/kg£1.68Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250g
250g · £3.84/kg£0.96Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classics 250g
250g · £4.80/kg£1.20Ben's Original Spicy Mexican Style 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Peri Peri 220g
220g · £7.64/kg£1.68Veetee Thai Jasmine Rice 2 x 140g (280g)
2pk · £4.93/kg£1.38Veetee Basmati Rice 2 x 125g (250g)
2pk · £5.52/kg£1.38Ben's Original Chinese Style 220g
220g · £7.64/kg£1.68Ben's Original Katsu Curry 220g
220g · £6.36/kg£1.40Ben's Original Classic Sticky Rice 220g
220g · £5.45/kg£1.20Ben's Original Limited Edition Takeaway Chinese Fried Rice 450g
450g · £4.67/kg£2.10Ben's Original Limited Edition Takeaway Indian Style Pilau 450g
450g · £3.89/kg£1.75Las Iguanas 8 Pack Tortilla Wraps
320g · £3.75/kg£1.20Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g
350g · £5.14/kg£1.80Sharwood's Mango Chutney 227g
227g · £11.89/kg£2.70Old El Paso Chunky Salsa Dip Mild 312g
312g · £6.73/kg£2.10Old El Paso Guacamole Mild 320g
320g · £6.56/kg£2.10Sharwood's Tikka Masala Cooking Sauce 420g
720g · £4.50/kg£3.24Sharwood's Korma Cooking Sauce 420g
420g · £7.71/kg£3.24Sharwood's Jalfrezi Cooking Sauce 420g
420g · £7.71/kg£3.24Sharwood's Cooking Sauce Balti 420g
420g · £7.71/kg£3.24Patak's the Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £7.07/kg£3.18Sharwood's Butter Chicken Mild Curry Sauce 420g
420g · £7.71/kg£3.24View all (75)
Cooking Aids
Pura Vegetable Oil 100% Rapeseed Oil 3L
3L · £1.80/L£5.40Pura 1l Sunflower Oil
1L · £2.40/L£2.40Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil 500ml
500ml · £16.80/L£8.40Crisp 'n Dry Rapeseed Oil 975ml
975ml · £3.63/L£3.54Flora Pure Sunflower Oil 975ml
975ml · £4.00/L£3.90Frylight 1 Cal Olive Spray Oil 190ml
190ml · £13.89/L3 for £6£2.64Crisp 'n Dry Rapeseed Oil 3L
3L · £2.60/L£7.80Pura Sunflower Oil 5L
5L · £2.16/L£10.80Pura Vegetable Oil 5L
5L · £2.04/L£10.20Don Mario Extra Virgin Olive Oil 500ml
500ml · £12.00/L£6.00Olivio 500ml
500ml · £6.48/L£3.24Sizzola Air Fryer Spray Oil 190ml
190ml · £9.47/L£1.80Olivio A Blend of Vegetable Oil with 15% Pure Olive Oil 1L
1L · £5.40/L£5.40Pura Vegetable Oil 100% Rapeseed Oil 500ml
500ml · £3.00/L£1.50Pura 1l Vegetable Oil
1L · £2.34/L£2.34Schwartz 33g Ground Black Pepper
35g · £73.71/kg3 for £6£2.58Nando's Peri-Peri Rub Hot 25g
25g · £60.00/kg£1.50Maggi Air Fryer Shawarma 25g
25g · £48.00/kg£1.20Schwartz Garlic Granules 50g
50g · £51.60/kg3 for £6£2.58Knorr Aromat Original All Purpose Seasoning 90g
90g · £26.67/kg£2.40Nando's Peri-Peri Rub Medium 25g
25g · £60.00/kg£1.50Nando's Peri-Peri Rub Smokey BBQ 25g
25g · £60.00/kg£1.50Schwartz Air-Fry Bangin' Chicken Seasoning 120g
120g · £25.00/kg£3.00Schwartz Air-Fry Cheezy Chips Seasoning 140g
140g · £21.43/kg£3.00Schwartz Smoked Sweet Paprika 40g
40g · £64.50/kg£2.58Nando's Peri-Peri Rub Lemon & Herb 25g
25g · £60.00/kg£1.50Schwartz Paprika 40g
40g · £64.50/kg3 for £6£2.58Schwartz Mixed Herbs 11g
11g · £234.55/kg3 for £6£2.58Schwartz 44g Cajun Perfct Shake
44g · £58.64/kg3 for £6£2.58Schwartz Onion Granules 30g
30g · £86.00/kg3 for £6£2.58Funky Soul Spices Air Fryer Chicken Seasoning 250g
250g · £9.60/kg£2.40Goldenfry Original Beef Gravy Granules 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Bisto for Turkey Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Oxo 12 Beef 71g
71g · £48.17/kg£3.42Goldenfry Original Gravy Granules Onion 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Oxo 12 Vegetable 71g
71g · £40.14/kg£2.85Goldenfry Original Gravy Granules Chicken 300g
300g · £5.60/kg2 for £3£1.68Knorr Chicken Stock Pot 4x 28 g
112g · £21.43/kg£2.40Bisto Onion Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto for Chicken Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Gravy Granules 190g
190g · £18.95/kg£3.60Bisto Gravy Granules 300g
300g · £13.00/kg£1.20 off£3.90£5.10Reeva 40g Cream Mashed Potato
40g · £15.00/kg£0.60Reeva 40g Butter & Herbs Mashed Potato
40g · £15.00/kg£0.60Idahoan 109g Buttery Perfect Mash
109g · £19.27/kg£2.10HAZLEMERE Free Range Goose Fat 200g
200g · £15.00/kg£3.00Colman's Midweek Meals Parsley Sauce Mix 20 g
20g · £50.00/kg£1.00Colman's Classic Comforts Cheddar Cheese Sauce Mix 40 g
40g · £30.00/kg£1.20Batchelors Smash The Original Instant Mashed Potato 176g
176g · £10.91/kg£0.30 off£1.92£2.22Colman's Classic Comforts Beef Casserole Recipe Mix 40 g
40g · £30.00/kg£1.20View all (64)
Cereals
Mornflake Mighty Oats Wholegrain Traditional Oats 1kg
1kg · £1.98/kg£1.98Quaker Oat So Simple Sultanas & Raisins Porridge Sachets 10x38.5g
10pk · £11.69/kg2 for £5.40£4.50Quaker Oats High Protein Golden Syrup Porridge Pot 63g
63g · £24.76/kg£1.56Coco Pops Chocos 430g
430g · £9.77/kg£4.20Nesquik Choco Crunch 375g
375g · £9.60/kg2 for £6£3.60Kellogg's Bran Flakes 750g
750g · £4.80/kg£3.60Weetabix 72 Biscuits
72pk · £0.13 each£9.00Alpen No Added Sugar Muesli 550g
550g · £6.55/kg2 for £6£3.60Golden Nuggets 375g
375g · £9.60/kg2 for £6£3.60Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes 350g
350g · £12.00/kg£4.20Weetabix 24 Chocolate
24pk · £0.19 each£4.50Kellogg's Corn Flakes 1kg
1kg · £5.10/kg£5.10Special K The Original 750g
750g · £6.96/kg£5.22Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g
380g · £11.05/kg£4.20Kellogg's Crunchy Nut Granola Fruit & Nut 380g
380g · £9.00/kg£0.78 off£3.42£4.20Kellogg's Special K Crunchy Oat Granola Mixed Berries 350g
350g · £10.29/kg£3.60Krave Chocolate Hazelnut Flavour Big Pack 750g
750g · £7.20/kg£5.40Kellogg's Crunchy Nut Clusters Chocolate 400g
400g · £10.50/kg£4.20KitKat Cereal 330g
330g · £10.00/kg£3.30Weetabix Oatibix 24 Biscuits
24pk · £0.19 each£4.50Mornflake Raisin & Almond Granola Big Family Pack 1kg
1kg · £3.00/kg£3.00Weetabix 24 Banana Flavour
24pk · £0.19 each£4.50Kellogg's Crunchy Nut 1kg
1kg · £6.00/kg£0.90 off£6.00£6.90Kellogg's Corn Flakes 670g
670g · £4.48/kg£1.20 off£3.00£4.20Weetabix 24 Protein
24pk · £0.19 each£4.50Kellogg's Krave Caramelised Biscuit & White Choc Flavour 375g
375g · £11.20/kg£4.20Quaker Protein Granola Chocolate Brownie & Salted Caramel 400g
400g · £11.25/kg2 for £6£4.50Cheerios Very Berry 435g
435g · £9.66/kg2 for £6£4.20Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 750g
750g · £4.80/kg2 for £6£3.60Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 10x36g
10pk · £6.67/kg£2.40Quaker Rolled Porridge Oats 1kg
1kg · £3.54/kg2 for £5.40£3.54Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g
10pk · £6.67/kg£2.40Mornflake Mighty Oats Creamy Superfast Oats 3kg
3kg · £1.80/kg£5.40Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £27.37/kg£1.56Fuel10K Chocolate Chunks Granola 400g
400g · £8.25/kg£0.90 off£3.30£4.20Quaker Oat So Simple Big Bowl Golden Syrup Porridge Sachets 6x49.6g
6pk · £8.06/kg£2.40Quaker Oat So Simple Golden Syrup Family Pack Porridge Sachets 20x36g
20pk · £7.92/kg£5.70Ambrosia Ready to Eat Porridge with Raspberry Layer 210g
210g · £7.71/kg£1.62Ambrosia Ready to Eat Golden Syrup Flavour Porridge 210g
210g · £7.71/kg£1.62Ambrosia Ready to Eat Porridge Original 210g
210g · £7.71/kg£1.62Fuel10K Super Berry Granola 400g
400g · £8.25/kg£0.90 off£3.30£4.20Quaker Jumbo Porridge Oats 1kg
1kg · £3.90/kg2 for £5.40£3.90Ambrosia Ready to Eat Porridge with Apple & Blueberry Layer 210g
210g · £7.71/kg£1.62Quaker Oat So Simple Strawberry, Raspberry & Cranberry Porridge Sachets 10x33.9g
10pk · £13.27/kg2 for £5.40£4.50Quaker Oats High Protein Golden Syrup Porridge Sachets 8x43g
8pk · £13.78/kg2 for £5.40£4.74Quaker Oats High Protein Original Porridge Sachets 8x37.75g
8pk · £15.70/kg2 for £5.40£4.74Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22 x 27g
594g · £9.60/kg£5.70Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g
12pk · £7.41/kg£2.40Sunbest 4pk Pastry Crisps Mixed Berry
100g · £12.00/kg£1.20Krave Choco Brownie Flavour 375g
375g · £9.12/kg£3.42View all (100)
Canned Goods
Carnation Evaporated Milk 410g
410g · £4.39/kg£1.80Napolina Chopped Tomatoes in a Rich Tomato Juice 4 x 400g
4pk · £2.33/kg£3.72Napolina Peeled Plum Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g
400g · £3.00/kg£1.20Napolina Chopped Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g
400g · £3.00/kg£1.20Don Mario Peeled Plum Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.95/kg£0.78Don Mario Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g
400g · £1.95/kg£0.78Del Monte 415g In Juice Peach Slices
250g · £6.24/kg£1.56Del Monte 435g In Juice Pineapple Sl
260g · £6.00/kg£1.56Del Monte 565g Pineapple Pieces
565g · £2.76/kg£1.56Del Monte 415g Fruit Cocktail In Juice
415g · £3.76/kg£1.56Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £5.25/kg£2.10Ambrosia Chocolate Flavour Devon Custard 4 x 120g (480g)
4pk · £7.38/kg2 for £6£3.54Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
4pk · £7.38/kg2 for £6£3.54Hartleys 125g Strawberry Jelly
125g · £7.68/kg£0.96Hartley's Strawberry Flavour Jelly 6 x 125g (750g)
6pk · £4.40/kg£3.30Osprey 160g In Brine Tuna Flakes
160g · £5.63/kg£0.90John West Tuna Chunks in Sunflower Oil 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62John West No Drain Tuna Steak with a Little Spring Water 5 x 110g
5pk · £13.09/kg£7.20John West Medium Red Salmon 213g
213g · £26.76/kg£5.70John West Tuna Chunks in Spring Water 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks in Brine 4 x 132g
4pk · £8.75/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks with a Little Spring Water 3 x 100g
3pk · £15.40/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks with a Little Sunflower Oil 3 x 100g
3pk · £15.40/kg2 for £8.40£4.62John West Tuna Chunks with a Little Brine 3 x 100g
3pk · £15.40/kg2 for £8.40£4.62John West Atlantic Salmon Fillet Mediterranean Style in Olive Oil 115g
115g · £26.09/kg£3.00John West Atlantic Salmon Fillet in Olive Oil 115g
115g · £26.09/kg£3.00Princes 125g Jack Mackerel Fillets In Sunflower Oil
125g · £16.80/kg£2.10Princes Rich Tomato Jack Mackerel Fillets 125g
125g · £16.80/kg£2.10Batchelors Potatoes in Water 400g
400g · £3.00/kg£1.20Green Giant Original 3 x 198g
3pk · £4.55/kg£0.42 off£2.70£3.12Batchelors Peas & Carrots in Water 400g
400g · £3.00/kg£1.20Batchelors Original Mushy Peas 300g
300g · £4.00/kg£1.20Batchelors Marrowfat Bigga Peas 300g
300g · £4.00/kg£1.20Green Giant Original 198g
198g · £6.06/kg£1.20Batchelors Sweetcorn in Water 198g
198g · £11.52/kg£2.28Batchelors Garden Peas in Water 300g
300g · £3.20/kg£0.96Ambrosia Rice Pudding 4 x 120g (480g)
4pk · £7.38/kg2 for £6£3.54Ye Olde Oak 8 Hot Dogs in Brine 400g
400g · £3.00/kg£1.20Princes Corned Beef 340g
340g · £13.41/kg£4.56Spam 2x20 Spam
400g · £11.85/kg£4.74Tulip Bacon Grill 250g
250g · £9.12/kg£2.28Wikinger 12 Hot Dogs Bockwurst Style in Brine 1030g
1.03kg · £3.50/kg£3.60Wikinger 6 Hot Dogs 345g
345g · £5.22/kg£1.80Hertford Fine Foods Corned Beef 340g
340g · £10.59/kg£3.60Ye Olde Oak 6 American Style Hot Dogs in Brine 560g
560g · £3.21/kg£1.80Heinz Beef & Vegetable Chunky Big Soup 400g
400g · £6.60/kg£2.64Heinz BIG SOUP Chunky Chicken and Vegetable 400g
400g · £6.60/kg£2.64Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.10/kg5 for £6£2.04View all (85)
Offers
Heinz 700g Tomato Ketchup
700g · £4.29/kg£1.38 off£3.00£4.38Heinz 342g Tomato Ketchup
342g · £7.02/kg2 for £3.60£2.40Heinz 50% Less Sugar & Salt Tomato Ketchup 665g
605ml · £4.96/L£1.38 off£3.00£4.38Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml
400ml · £9.00/L2 for £4.80£3.60Nando's Peri-Ketchup 280g
280g · £10.71/kg2 for £4.80£3.00Heinz 480g Top Down Bbq Sauce
480g · £8.25/kg2 for £4.80£3.96Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g
300ml · £10.00/L2 for £3.60£3.00Heinz Barbecue Sauce 570ml
570ml · £5.26/L£1.20 off£3.00£4.20Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g
295g · £12.20/kg2 for £4.80£3.60Nando's Perinaise Peri-Peri Mayo Churrasco 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Hellmann's Light Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Hellmann's Real Mayonnaise 430ml
430ml · £7.53/L2 for £4.80£3.24Heinz Original Mayonnaise 395g
395g · £6.08/kg2 for £3.60£2.40Heinz Light Mayonnaise 420g
420g · £5.71/kg2 for £3.60£2.40Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g
775g · £3.87/kg£1.80 off£3.00£4.80Heinz Light Mayonnaise 815g
815g · £3.68/kg£1.80 off£3.00£4.80Hellmann's Roasted Garlic Mayonnaise 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Hellmann's Creamy Ranch Sauce 430ml
438ml · £10.27/L2 for £6£4.50Hellmann's Spicy Ranch Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g
265g · £10.87/kg2 for £4.80£2.88Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Nando's Sweet Chilli Jam Medium 285g
285g · £10.53/kg2 for £4.80£3.00Heinz Morley's Fried Chicken Sauce 420g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Dutch Style Chip Sauce 430g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Turkish Style Garlic Sauce 420g
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Heinz Fish & Chips Sauce (Tartare Style) 400ml
400ml · £10.20/L2 for £6£4.08Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml
430ml · £10.47/L2 for £6£4.50Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g
605g · £4.96/kg£1.20 off£3.00£4.20Heinz Salad Cream Original 605g
605g · £4.96/kg£1.20 off£3.00£4.20Batchelors Super Rice Chicken Flavour 90g
90g · £16.00/kg5 for £5.40£1.44Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen 700g [140g x 5pkgs]
5pk · £8.57/kg£1.20 off£6.00£7.20Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Batchelors Big Super Noodles BBQ Beef Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Batchelors Big Super Noodles Chicken Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Cup Noodles Soba Wok Style Classic 90g
90g · £26.67/kg2 for £3.60£2.40Cup Noodles Wok Style Soba Chilli 92g
92g · £26.09/kg2 for £3.60£2.40Batchelors Big Super Noodles Curry Flavour 100g
100g · £21.00/kg5 for £5.40£2.10Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka Oriental Instant Noodles The Original Spicy Stir-Fried Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Vegetable Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Koka The Original Tom Yum Flavour Oriental Instant Noodles 85g
85g · £7.76/kg5 for £2.40£0.66Samyang Carbonara Flavour Buldak Hot Chicken Flavour Ramen 650g (130g x 5)
5pk · £9.23/kg£1.20 off£6.00£7.20Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles Block 115 g
115g · £10.43/kg£0.24 off£1.20£1.44Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles Block 112 g
112g · £10.71/kg£0.24 off£1.20£1.44Samyang Buldak Hot Chicken Flavour Ramen 700g (140g x 5)
5pk · £8.57/kg£1.20 off£6.00£7.20Batchelors Cup a Soup 3 Cream of Vegetable with Croutons Sachets 90g
90g · £16.67/kg5 for £5.40£1.50Batchelors Cup a Soup 3 Potato & Leek Sachets 80g
80g · £15.00/kg5 for £5.40£1.20Batchelors Cup a Soup 3 Chicken & Vegetable with Croutons Sachets 81g
81g · £18.52/kg5 for £5.40£1.50Batchelors Cup a Soup 3 Chicken Sachets 56g
56g · £26.79/kg5 for £5.40£1.50View all (123)