Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • More Card prices
    More Card prices
  • 🌟 The Best 🌟
    🌟 The Best 🌟
  • In Store Prices 🏷️🏷️
    In Store Prices 🏷️🏷️
  • Student Deals 📚
    Student Deals 📚
  • McVities
    McVities
  • Back To Routine
    Back To Routine
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • Morrisons Bumper Mixed Jelly Cat Food 40 x 100g

    4kg · £2.38/kg
    £9.50
  • Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly

    3.4kg · £4.85/kg
    £16.50
  • Morrisons Cat Food Meat Chunks in Gravy 6 x 400g

    2.4kg · £2.25/kg
    £5.40
  • Morrisons Adult Cat Tasty Chunks In Jelly Oceans Catch 40 X 100g

    4kg · £2.38/kg
    £9.50
  • Sheba Select Slices Cat Food Tray Mixed Poultry Collection in Gravy

    680g · £8.38/kg
    £5.70
  • Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets In Gravy 40 X 85g

    3.4kg · £6.25/kg
    £21.25
  • Morrisons Cat Food Fish & Meat Chunks In Jelly

    4.8kg · £2.24/kg
    £10.75
  • Sheba Fine Recipes with Turkey in White Sauce 85g

    85g · £12.94/kg
    £1.10
  • Gourmet Perle Chefs Collection Mini Fillets In Gravy 40 X 85g

    3.4kg · £6.25/kg
    £21.25
  • Felix Doubly Delicious Ocean Recipes Cat Food 12 x 85g

    1.02kg · £5.88/kg
    £6.00
  • Gourmet Perle Chefs Selection Pouch 12x85g

    1.02kg · £6.76/kg
    £6.90
  • Morrisons Complete Cat Food Meat Selection In Jelly Pouches

    1.2kg · £3.50/kg
    £4.20
  • Morrisons Premium Adult Cat Pouch Oceanfish With Chicken In Jelly 12 X 85G

    1.02kg · £5.00/kg
    £5.10
  • Whiskas 1+ Adult Meaty Meals In Gravy Pouches 12 x85g

    1.02kg · £5.59/kg
    £5.70
  • Felix Soup Tender Strips Fish Selection 6 x 48g

    288g · £8.51/kg
    £2.45
  • Felix As Good As It Looks Ocean Feasts Cat Food 12 x 85g

    1.02kg · £5.88/kg
    £6.00
  • Felix Doubly Delicious Country Selection In Jelly Cat Food 12 x 85g

    1.02kg · £5.88/kg
    £6.00
  • Morrisons Kitten Selection in Jelly 12x100g

    1.2kg · £3.50/kg
    £4.20
  • Gourmet Perle Ocean Delicacies Cat Food 12x85g

    1.02kg · £6.76/kg
    £6.90
  • Felix Soup Farm Selection 6x48g

    288g · £8.51/kg
    £2.45
  • Felix As Good as It Looks Meaty With Ham In Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £5.88/kg
    £6.00
  • Morrisons Cat Food Meaty Feast Chunks In Jelly

    2.4kg · £2.25/kg
    £5.40
  • Purina Gourmet Natures Creations Chicken 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Morrisons Meat Selection in Gravy 12x100g

    1.2kg · £3.50/kg
    £4.20
  • Felix Tasty Shreds Beef Chicken Duck Turkey 12 X 80g

    960g · £6.25/kg
    £6.00
  • Sheba Tray Select Slices in Gravy with Chicken 85g

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • Felix Soup Fish Selection Wet Cat Food

    288g · £8.51/kg
    £2.45
  • Sheba Fillets Cat Food Tray With Chicken In Gravy 60g

    60g · £21.83/kg
    10% off
    £1.31£1.45
  • Sheba Fresh & Fine Adult Cat 1+ Poultry Collection In Gravy 15 X 50g

    750g · £8.00/kg
    £6.00
  • Morrisons Cat Food Pate Whitefish 100g

    100g · £6.00/kg
    £0.60
  • Purina One Kitten Mini Fillets Salmon And Chicken 8 x 85g

    680g · £8.46/kg
    £5.75
  • Whiskas 1+ Adult Duo Meaty Combos In Jelly Pouches 12 x 85g

    1.02kg · £5.59/kg
    £5.70
  • Sheba Fine Flakes Cat Tray With Salmon In Jelly

    85g · £11.76/kg
    £1.00
  • Sheba Sauce Lover Cat Food Trays Mixed Collection in Gravy

    680g · £8.38/kg
    £5.70
  • Purina Gourmet Gold Savoury Cake Meat & Fish 8 X 85g

    680g · £8.53/kg
    £5.80
  • Gourmet Mon Petit Pet Food Fish 6x50g

    300g · £9.83/kg
    £2.95
  • Encore Chicken Selection In Broth 5 X 50g

    250g · £23.60/kg
    £5.90
  • Gourmet Mon Petit Pet Food Poultry 6x50g

    300g · £9.83/kg
    £2.95
  • Purina One Selective Palate 8 x 85g

    680g · £8.46/kg
    £5.75
  • Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry In Jelly

    1.02kg · £7.06/kg
    £7.20
  • Gourmet Gold Savoury Cake with Chicken 85g

    85g · £10.00/kg
    £0.85
  • Sheba Fresh Cuisine Pouches Taste Of Hawaii 6 x 50g

    300g · £8.27/kg
    10% off
    £2.48£2.75
  • Purina Gourmet Gold Double Delicacies 8 X 85g

    680g · £7.68/kg
    10% off
    £5.22£5.80
  • Iams Delights Adult 1+ Cat Land & Sea Collection In Jelly 8 x 85g

    680g · £5.96/kg
    10% off
    £4.05£4.50
  • Sheba Select Slices Poultry Collection in Gravy 12x85g

    1.02kg · £7.06/kg
    £7.20
  • Morrisons Adult Cat Premium Luxury Food Chicken 85g

    85g · £7.65/kg
    £0.65
  • Gourmet Revelations Mousse Cat Food Tuna 4 X 75g

    228g · £12.63/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • Sheba Fresh & Fine Pouches Chicken & Turkey In Gravy 6 X 50g

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • Morrisons Adult Cat Premium Luxury Food Beef

    85g · £7.65/kg
    £0.65
  • Sheba Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches Tuna & Cod in Gravy

    300g · £9.17/kg
    £2.75
  • View all (203)

Cat Litter

  • Felight Cat Litter Tray

    £5.75
  • Catsan Hygiene Cat Litter 10 litre

    10L · £0.91/L
    £9.05
  • Morrisons Non Clumping Wood Pellet Cat Litter

    10L · £0.59/L
    £5.90
  • Morrisons Ultra Clumping Cat Litter 5 litre

    5L · £1.37/L
    £6.85
  • Felight Antibacterial Non-Clumping Cat Litter 10L

    10L · £0.84/L
    £8.40
  • Morrisons Super Absorbent Cat Litter 10 litre

    10L · £0.70/L
    £7.00
  • Felight Litter Fresh 300ml

    300ml · £7.00/L
    £2.10
  • Petface Cat Litter Tray Liners 6pk

    6pk · £0.20 each
    £1.20
  • Catsan Hygiene 20 litre

    20L · £0.87/L
    £17.40
  • Morrisons Savers Non-Clumping Cat Litter 10l

    10L · £0.27/L
    £2.70

Dog Food

  • Lilys Kitchen Shepherds Pie 1kg

    1kg · £11.65/kg
    £11.65
  • Morrisons Chicken & Vegetable Complete Dog Food 6kg

    6kg · £1.55/kg
    £9.30
  • Lilys Kitchen Complete Nutrition Adult Chicken & Duck 1kg

    1kg · £11.65/kg
    £11.65
  • Harringtons Dog Food Chicken 1.7kg

    1.7kg · £4.03/kg
    £6.85
  • Harringtons Puppy Food Turkey 1.7kg

    1.7kg · £4.03/kg
    £6.85
  • Wagg Meaty Goodness Complete Rich in Chicken & Veg Dry Adult Dog Food

    2kg · £2.70/kg
    £5.40
  • Morrisons Chicken & Veg Puppy Food 2.5kg

    2.5kg · £1.44/kg
    £3.60
  • Harringtons Turkey 12kg

    12kg · £3.02/kg
    £36.25
  • Harringtons Dry Adult Dog Food Rich in Lamb & Rice

    4kg · £2.60/kg
    10% off
    £10.40£11.55
  • Wagg Adult Complete Beef 12kg

    12kg · £1.53/kg
    £18.40
  • Bakers Small Dog with Tasty Chicken & Vegetables & Wholegrain 1.1kg

    1.1kg · £4.36/kg
    £4.80
  • Wagg Active Goodness Vat Free Complete Chicken & Veg 12kg

    12kg · £1.37/kg
    £16.40
  • Morrisons Beef & Vegetable Complete Working Dog 12kg

    12kg · £0.96/kg
    £11.50
  • Bakers Meaty Meats with Tasty Chicken Small Dog 1kg

    1kg · £5.35/kg
    £5.35
  • Wagg Meaty Goodness Complete Rich in Beef & Veg Dry Adult Dog Food

    2kg · £2.58/kg
    £5.15
  • Hi Life Feed Me! Turkey & Chicken with Bacon & Vegetables 2kg

    2kg · £3.00/kg
    £6.00
  • Iams Dry With Lamb For Small To Medium Dogs 2kg

    2kg · £4.60/kg
    £9.20
  • Morrisons Chicken Senior Dog Food 2.5kg

    2.5kg · £1.44/kg
    £3.60
  • Bakers Small Dog Sensitive Tummy Chicken & Veg 2.7kg

    2.7kg · £3.74/kg
    £10.10
  • Chappie Complete Chicken 3kg

    3kg · £4.28/kg
    £12.85
  • Bakers Meaty Meals Small Dog Beef 1kg

    1kg · £4.82/kg
    10% off
    £4.82£5.35
  • Harringtons Turkey 4kg

    4kg · £3.45/kg
    £13.80
  • Harringtons Small Dog Turkey 1kg

    1kg · £4.10/kg
    10% off
    £4.10£4.55
  • Hi Life Feed Me! Beef with Cheese & Vegetables 2 kg

    2kg · £3.00/kg
    £6.00
  • Harringtons Dog Grain Free Superfoods Salmon 1.7kg

    1.7kg · £4.59/kg
    £7.80
  • Harringtons Turkey 1.7kg

    1.7kg · £3.38/kg
    £5.75
  • Iams For Vitality Puppy 1 - 12 Months With Fresh Chicken 2kg

    2kg · £4.60/kg
    £9.20
  • Iams For Vitality Dog Adult 1+ Years Large With Fresh Chicken 2kg

    2kg · £4.60/kg
    £9.20
  • Wagg Moist Meaty Chunks Chicken 2.5kg

    2.5kg · £2.59/kg
    10% off
    £6.48£7.20
  • Bakers Adult with Tasty Beef & Vegetables & Wholegrain 3kg

    3kg · £3.48/kg
    £10.45
  • Chappie Beef Complete Dry Dog Food 3kg

    3kg · £4.28/kg
    £12.85
  • Iams For Vitality Dog 1+ Years Light In Fat With Fresh Chicken 2kg

    2kg · £4.60/kg
    £9.20
  • Wagg Moist Meaty Chunks Beef 2.5kg

    2.5kg · £2.88/kg
    £7.20
  • Pedigree Small Dog Complete Dry With Poultry And Vegetables 3kg

    3kg · £3.50/kg
    £10.50
  • Morrisons Senior Small Dog Complete Dry Food With Chicken 2.5kg

    2.5kg · £1.44/kg
    £3.60
  • Morrisons Mixer Dry Dog Food 4kg

    4kg · £1.58/kg
    £6.30
  • Wagg Active Goodness Complete Rich in Chicken & Veg Dry Adult Dog Food

    1kg · £2.25/kg
    £2.25
  • Harringtons Dog Food Chicken 4Kg

    4kg · £3.11/kg
    10% off
    £12.42£13.80
  • Harringtons Dog Food Beef 4kg

    4kg · £3.11/kg
    10% off
    £12.42£13.80
  • Wagg Lamb Chop 125g

    125g · £11.20/kg
    £1.40
  • Iams for Vitality Senior Small+Medium Dog Food with Fresh Chicken 2kg

    2kg · £4.20/kg
    £8.40
  • Bakers Meaty Meals Chicken 2.7kg

    2.7kg · £3.49/kg
    10% off
    £9.41£10.45
  • Pedigree Dry Mixer Adult Small Dog 2kg

    2kg · £3.90/kg
    £7.80
  • Bakers Small Dog with Tasty Beef & Vegetables & Wholegrain 2.85kg

    2.85kg · £3.67/kg
    £10.45
  • Bakers Adult with Tasty Chicken & Vegetables & Wholegrain 3kg

    3kg · £3.48/kg
    £10.45
  • Harringtons Dog Food Senior Chicken 1.7kg

    1.7kg · £3.63/kg
    10% off
    £6.17£6.85
  • Harringtons Dog Food Salmon 1.7kg

    1.7kg · £4.03/kg
    £6.85
  • Iams Vitality Adult Small & Medium Dog Food with Fresh Chicken 2kg

    2kg · £3.78/kg
    10% off
    £7.56£8.40
  • Bakers Small Dog with Tasty Chicken & Vegetables & Wholegrain 2.85kg

    2.85kg · £3.67/kg
    £10.45
  • Morrisons Complete Beef & Vegetable Pet Food 6kg

    6kg · £1.55/kg
    £9.30
  • View all (228)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Morrisons Dog Poop Bag With 30% Recycled Material

    £2.35
  • Good Boy Degradable Poo Bags 100 pack

    100pk · £0.01 each
    £1.30
  • Webbox Pounce Animal Cat Toy 3pk

    3pk · £1.20 each
    £3.60
  • Cat Die Cast 3 Pack

    £11.50
  • Webbox Laser Fish Cat Toy

    10% off
    £3.78£4.20
  • Good Boy Puppy Pads 30 pack

    30pk · £0.20 each
    £6.00
  • Bluesky Antler Ring Toss

    £4.60

Other Pet Needs

  • Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Spot-On (Large Dog)

    £12.40
  • Bob Martin Repellent Flea & Tick Spot On Cat 3 Pack

    3pk · £3.24 each
    10% off
    £9.72£10.80
  • Yumove Joint Care Bites For Senior Dogs 60pk

    60pk · £0.38 each
    £22.60
  • Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Spot-On (Medium Dog)

    £12.00
  • Bob Martin Wormer Spot-On (Cat) 2 Pack

    2pk · £3.45 each
    £6.90
  • Morrisons Meadow Hay

    £5.70
  • Snowflake Small Woodshavings

    1kg · £1.45/kg
    £1.45
  • Peckish Complete Natural Balance Energy Balls 6 pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Burgess Excel Rabbit Nuggets 1.5kg

    1.5kg · £3.87/kg
    £5.80
  • Wild Bird Fat Balls 18pk

    18pk · £0.20 each
    £3.60
  • Wild Bird Insect Suet Fat Feast 3pk

    3pk · £1.03 each
    £3.10
  • Wild Bird Mealworm Suet Pellets 1.2kg

    1.2kg · £2.58/kg
    £3.10
  • Wild Bird Peanuts 750g

    750g · £3.72/kg
    10% off
    £2.79£3.10
  • Wild Bird No Mess Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £2.70/kg
    10% off
    £3.24£3.60
  • Wild Bird Dried Mealworms 150g

    150g · £19.20/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • Wild Bird High Energy Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £3.00/kg
    £3.60
  • Simply Nibbles Dandelion Salad 100g

    100g · £20.70/kg
    10% off
    £2.07£2.30
  • Simply Nibbles Garden Herbs & Apple Cushions 50g

    50g · £31.00/kg
    £1.55
  • Tetra Fish Food Pond Sticks 100g

    100g · £36.00/kg
    £3.60
  • Andrex Protect And Care Wipes 36 Pk

    36pk · £0.06 each
    £2.05
  • Bugalugs Baby Fresh Shampoo 250ml

    250ml · £24.00/L
    £6.00
  • Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml

    200ml · £36.00/L
    £7.20
  • Bob Martin Clear Plus Flea & Tick Spot-On (Small Dog)

    £9.60
  • Peckish Complete Seed Mix 1.7kg

    1.7kg · £3.00/kg
    £5.10
  • Aquarian Goldfish Flakes 50g

    50g · £72.00/kg
    £3.60

Offers

  • Sheba Fillets Cat Food Tray With Chicken In Gravy 60g

    60g · £21.83/kg
    10% off
    £1.31£1.45
  • Sheba Fresh Cuisine Pouches Taste Of Hawaii 6 x 50g

    300g · £8.27/kg
    10% off
    £2.48£2.75
  • Purina Gourmet Gold Double Delicacies 8 X 85g

    680g · £7.68/kg
    10% off
    £5.22£5.80
  • Iams Delights Adult 1+ Cat Land & Sea Collection In Jelly 8 x 85g

    680g · £5.96/kg
    10% off
    £4.05£4.50
  • Gourmet Revelations Mousse Cat Food Tuna 4 X 75g

    228g · £12.63/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • Purina Gourmet Gold Gravy Collection Chunks In Gravy 8 X 85g

    680g · £7.68/kg
    10% off
    £5.22£5.80
  • Purina Gourmet Gold Savoury Cake Meat & Veg 8 X 85g

    680g · £7.68/kg
    10% off
    £5.22£5.80
  • Purina Gourmet Natures Creations Ocean Fish 85g

    85g · £12.71/kg
    10% off
    £1.08£1.20
  • Purina One Senior 7+ In Gravy Chicken & Beef 8x85g

    680g · £7.62/kg
    10% off
    £5.18£5.75
  • Purina One Adult Cat Food Fish And Lamb 8x85g

    680g · £7.62/kg
    10% off
    £5.18£5.75
  • Gourmet Revelations Mousse Salmon In Gravy Wet Cat Food

    228g · £12.63/kg
    20% off
    £2.88£3.60
  • Felix Doubly Delicious Beef Chicken & Veg 750g

    750g · £6.48/kg
    10% off
    £4.86£5.40
  • Encore Fish Selection in Jelly 5x50g

    250g · £21.24/kg
    10% off
    £5.31£5.90
  • Gourmet Gold Savoury Tuna Cake 85g

    85g · £8.47/kg
    10% off
    £0.72£0.80
  • Whiskas 1+ Adult Poultry Feasts In Jelly Pouches 12 x 85g

    1.02kg · £5.03/kg
    10% off
    £5.13£5.70
  • Purina One Senior 11+ Cat Food Chicken 750g

    750g · £8.64/kg
    10% off
    £6.48£7.20
  • Iams Dry Cat With Tuna 1+ Years 800g

    800g · £7.20/kg
    10% off
    £5.76£6.40
  • Purina One Sensitive Rich in Turkey & Rice 750g

    750g · £8.64/kg
    10% off
    £6.48£7.20
  • Purina One Coat & Hairball Chicken 750g

    750g · £7.68/kg
    20% off
    £5.76£7.20
  • Harringtons Dry Adult Dog Food Rich in Lamb & Rice

    4kg · £2.60/kg
    10% off
    £10.40£11.55
  • Bakers Meaty Meals Small Dog Beef 1kg

    1kg · £4.82/kg
    10% off
    £4.82£5.35
  • Harringtons Small Dog Turkey 1kg

    1kg · £4.10/kg
    10% off
    £4.10£4.55
  • Wagg Moist Meaty Chunks Chicken 2.5kg

    2.5kg · £2.59/kg
    10% off
    £6.48£7.20
  • Harringtons Dog Food Chicken 4Kg

    4kg · £3.11/kg
    10% off
    £12.42£13.80
  • Harringtons Dog Food Beef 4kg

    4kg · £3.11/kg
    10% off
    £12.42£13.80
  • Bakers Meaty Meals Chicken 2.7kg

    2.7kg · £3.49/kg
    10% off
    £9.41£10.45
  • Harringtons Dog Food Senior Chicken 1.7kg

    1.7kg · £3.63/kg
    10% off
    £6.17£6.85
  • Iams Vitality Adult Small & Medium Dog Food with Fresh Chicken 2kg

    2kg · £3.78/kg
    10% off
    £7.56£8.40
  • Lilys Kitchen Lamb Hotpot 150g

    150g · £11.40/kg
    10% off
    £1.71£1.90
  • Lilys Kitchen Cottage Pie 150g

    150g · £11.40/kg
    10% off
    £1.71£1.90
  • Lilys Kitchen Sunday Lunch 150g

    150g · £11.40/kg
    10% off
    £1.71£1.90
  • Lilys Kitchen Chicken & Turkey Casserole 150g

    150g · £11.40/kg
    10% off
    £1.71£1.90
  • Winalot Meaty Chunks Small Dog Mixed In Jelly Dog Food 12 x 85g

    1.02kg · £5.08/kg
    10% off
    £5.18£5.75
  • Harringtons Mixed Selection Box 6 x 400g

    2.4kg · £4.09/kg
    10% off
    £9.81£10.90
  • Butchers Tripe Loaf Recipes 6x400g

    2.4kg · £2.85/kg
    10% off
    £6.84£7.60
  • Harringtons Adult Dog Complete Meaty 6 x 400g

    2.4kg · £3.45/kg
    10% off
    £8.28£9.20
  • Forthglade Senior Wet Dog Turkey With Butternut Squash & Veg Grain395g

    395g · £5.01/kg
    10% off
    £1.98£2.20
  • Naturo Adult Dog Variety 6 pack 6x400g

    2.4kg · £3.86/kg
    10% off
    £9.27£10.30
  • Chappie Favourites 6x412g

    2.47kg · £4.92/kg
    10% off
    £12.15£13.50
  • Butchers Recipes in Gravy 6x400g

    2.4kg · £2.85/kg
    10% off
    £6.84£7.60
  • Forthglade Grain Free Adult Natural Lamb 395g

    395g · £5.01/kg
    10% off
    £1.98£2.20
  • Winalot Pouches Mixed In Jelly Dog Food 12x100g

    1.2kg · £4.32/kg
    10% off
    £5.18£5.75
  • Winalot Sunday Dinner Dog Food 12x100g

    1.2kg · £4.32/kg
    10% off
    £5.18£5.75
  • Good Boy Chicken With Carrot Sticks Dog Treats 220g

    220g · £29.45/kg
    10% off
    £6.48£7.20
  • Bakers Rewards Variety 12 Sticks 100g

    100g · £13.50/kg
    10% off
    £1.35£1.50
  • Misfits Twistos Dog Treats with Beef

    105g · £14.57/kg
    10% off
    £1.53£1.70
  • Hollings Dog Treats Filled Bone With Venison 220g

    220g · £9.82/kg
    10% off
    £2.16£2.40
  • Good Boy Tough & Tasty Chicken Large Roll 80g

    80g · £43.38/kg
    10% off
    £3.47£3.85
  • Rosewood Magic Bone Filled Twists Chicken With Peanut Butter 6 Pack

    195g · £14.10/kg
    10% off
    £2.75£3.05
  • Good Boy Chicken & Calcium Bones 260g

    260g · £24.92/kg
    10% off
    £6.48£7.20
  • View all (69)

  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo