- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardTesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.68 each£4.05£3.60 Clubcard (£0.60 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g
150g · £21.00/kg£3.15£2.00 Clubcard (£13.33/kg)Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g
120g · £25.42/kg£3.05£2.05 Clubcard (£17.08/kg)Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g
130g · £24.62/kg£3.20£2.05 Clubcard (£15.77/kg)Doritos Dip or Load Zesty Lime Sharing Crisps 230g
230g · £13.91/kg£3.20£2.45 Clubcard (£10.65/kg)Doritos Sweet BBQ Tang Sharing Crisps 180g
180g · £18.33/kg£3.30£2.55 Clubcard (£14.17/kg)Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G
350g · £19.43/kg£6.80£5.85 Clubcard (£16.71/kg)Tesco Aasani Cashew Nuts 500G
500g · £14.30/kg£7.15£6.40 Clubcard (£12.80/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 350g
350g · £16.43/kg£5.75£4.50 Clubcard (£12.86/kg)
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard