Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Nomo Crispy Mo 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g

    500g · £14.00/kg
    £7.00
  • Ferrero Rocher Santa Milk Chocolate with Crunchy Hazelnut Pieces 70g

    70g · £65.71/kg
    £4.60
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Cadbury Heroes Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Cadbury Roses Tub 475g

    475g · £14.74/kg
    £7.00
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G

    250g · £30.00/kg
    £7.50
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g

    178g · £56.18/kg
    £10.00
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g

    337g · £40.95/kg
    £13.80
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Fox's Chocolatey Tin 365G

    365g · £23.29/kg
    £8.50
  • View all (52)

Chocolate Bars

  • Kit Kat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack 40g 4 Pack

    4pk · £76.25/kg
    £3.05
    £2.25 Clubcard (£56.25/kg)
  • Kinder Chocolate 4 Pack 50G

    4pk · £91.67/kg
    £1.10
  • Kinder Bueno White Chocolate Bars Multipack 3 X 39g

    3pk · £71.79/kg
    £2.80
  • Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars Multipack 3 X 43g

    3pk · £66.28/kg
    £2.85
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • Twix Multipack Chocolate Bars Biscuits 9x20g

    9pk · £19.44/kg
    £3.50
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate 6pk Multipack 129 g

    129g · £24.81/kg
    £3.20
  • Fox's Biscuits Rocky Original Biscuit Bars Multipack, 7 Pack 133g

    7pk · £100.00/kg
    £1.90
  • Cadbury Starbar Chocolate Peanut Bar Multipack 4 Pack 4 x 37g

    148g · £21.62/kg
    £3.20
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 30g

    4pk · £22.92/kg
    £2.75
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g

    134g · £23.88/kg
    £3.20
  • Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 4 X 40g 160G

    4pk · £68.75/kg
    £2.75
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 40g

    4pk · £17.19/kg
    £2.75
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Duo Bars Multipack 4 x 57g

    4pk · £10.53/kg
    £2.40
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack 128g

    128g · £25.00/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£21.09/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £27.78/kg
    £2.50
  • Nomo Free From Fruit Crunch Bar 32G

    32g · £56.25/kg
    £1.80
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Lindt Lindor Chocolate Treat Bar 38G

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Lindt Excellence Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100G

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Cadbury Marvellous Creations Jelly Pop Candy Chocolate Bar 160g

    160g · £21.25/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£15.00/kg)
  • Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £26.67/kg
    £2.40
  • Ritter Sport Pistachio 100g

    100g · £31.50/kg
    £3.15
  • Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g

    63g · £24.60/kg
    £1.55
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 180G

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Cadbury Starbar Duo Milk Chocolate Bar 74g

    74g · £20.95/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk &More Lotus Biscoff Chocolate Bar 195g

    195g · £23.08/kg
    £4.50
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Galaxy Vegan Dairy Free Salted Caramel Chocolate 100g

    100g · £42.00/kg
    £4.20
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Yorkie Raisin & Biscuit Duo Chocolate Bar 66g

    66g · £25.00/kg
    £1.65
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • Cadbury Twirl Chocolate Bar Single 43g

    43g · £25.58/kg
    £1.10
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 110G

    110g · £19.09/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£15.91/kg)
  • Nomo Vegan & Free From Caramel Chocolate Bar 38g

    38g · £47.37/kg
    £1.80
  • Cadbury Double Decker Duo Chocolate Bar 74.6g

    75g · £20.67/kg
    £1.55
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar Single 40g

    40g · £27.50/kg
    £1.10
  • Tonys Chocolonely Milk Chocolate Bar 50G

    50g · £34.00/kg
    £1.70
  • Tony's Chocolonely Milk Caramel Seasalt47g

    47g · £36.17/kg
    £1.70
  • Tesco Finest Peru Dark Chocolate 85% 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180G

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk Chocolate Caramel Sea Salt 180G

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • Bounty Milk Chocolate Trio 85g

    85g · £23.53/kg
    £2.00
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100G

    100g · £30.50/kg
    £3.05
    £2.45 Clubcard (£24.50/kg)
  • View all (109)

Chocolate Pouches & Bags

  • Maltesers Chocolate Treat Bag 68G

    68g · £34.56/kg
    £2.35
  • CADBURY HEROES POUCH 270G

    270g · £16.67/kg
    £4.50
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £76.47/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£58.82/kg)
  • Cadburys Dairy Milk Buttons XL Share Bag 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • TERRYS MINIS CHOCOLATE ORANGE MILK 104G

    104g · £17.31/kg
    £1.80
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Tesco Free From White Choc Buttons 25g

    25g · £34.00/kg
    £0.85
  • Tesco Free From Choc Buttons 25g

    25g · £34.00/kg
    £0.85
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g

    107g · £27.10/kg
    £2.90
  • Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g

    15pk · £417.86/kg
    £5.85
    £3.00 Clubcard (£214.29/kg)
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • Maltesers White Chocolate Pouch Bag 126g

    126g · £30.95/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£24.60/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Pouch Bag 102g

    102g · £28.43/kg
    £2.90
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g

    214g · £30.14/kg
    £6.45
    £4.05 Clubcard (£18.93/kg)
  • Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g

    20pk · £352.94/kg
    £6.00
    £4.55 Clubcard (£267.65/kg)
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G

    223g · £26.23/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£17.49/kg)
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.50 Clubcard (£19.82/kg)
  • Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g

    202g · £28.96/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£19.31/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 191g

    191g · £30.63/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£20.42/kg)
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £22.91/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£15.82/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Coins Bag 70g

    70g · £28.57/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.42/kg)
  • Reese's Peanut Butter Popped Snack Mix 113g Clip Strip

    113g · £36.28/kg
    £4.10
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G

    60g · £20.83/kg
    £1.25
  • Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g

    63g · £33.33/kg
    £2.10
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G

    40g · £45.00/kg
    £1.80
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £45.00/kg
    £1.80
  • Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 90g

    90g · £42.22/kg
    £3.80
    £3.00 Clubcard (£33.33/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Raisins 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • View all (65)

Sweets

  • Haribo Tangfastics 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Starmix 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Maoam Stripes Bag 140g

    140g · £11.07/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • Haribo Maoam Pinballs 140G (R)

    140g · £11.07/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Sour Patch Kids Original Gums 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • HARIBO Sour Goldbears 175g

    175g · £9.71/kg
    £1.70
  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • HARIBO Nostalgix Sweets Share Bag 175g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£6.25/kg)
  • Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Tesco Strawberry Pencils 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • Maynards Bassetts Fruit Flavoured Jelly Babies 130G

    130g · £12.31/kg
    £1.60
  • Shades By Niko Straight Up Strawberry Flavour Sweets 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Shades By Niko The Originals 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Shades by Niko It's Cherry Cola 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
    £1.20 Clubcard (£8.39/kg)
  • HARIBO Pixels Zing 140g

    140g · £10.36/kg
    £1.45
  • Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Nerds Gummy Clusters Cherry Lemonade 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g

    110g · £11.82/kg
    £1.30
  • Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Tesco Marshmallows 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Flavour Sweets 120G

    120g · £13.33/kg
    £1.60
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    9pk · £109.38/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£81.25/kg)
  • Maynards Bassetts Wine Gums Sweets 130g

    130g · £11.54/kg
    £1.50
  • Tesco Butter Mintoes 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Swizzels Squashies Sour Shooting stars 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Haribo Goldbears 160G

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Skittles Chewies Vegan Sweets Fruit Pouch Bag 137g

    137g · £9.49/kg
    £1.30
  • Maoam Bloxx 4 Pack 88G

    88g · £10.23/kg
    £0.90
  • Tesco Wine Gums Sweets 250G

    250g · £6.40/kg
    £1.60
  • ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Rowntree's Pick & Mix Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Candy Kittens Smittens Strawberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Sour Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Candy Kittens Smittens Blueberry Edit 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Tesco Mint Humbugs 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Tesco Honey Roasted Cashews 150G

    150g · £19.33/kg
    £2.90
  • Kp Honey Roast Peanuts 225G

    225g · £19.11/kg
    £4.30
  • Tesco Dairy Fudge 175G

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • HARIBO Merry Mix Sweets Share Bag 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • HARIBO Elf Surprises Vegetarian Sweets Share Bag 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • View all (76)

Chewing Gum & Mints

  • Tic Tac Fresh Mint 49G

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Life Loop Beauty Biotin Boost Berry Burst Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Wrigleys Extra Peppermint Chewing Gum 3X12.6G

    3pk · £55.41/kg
    £2.05
  • Wrigley's Extra Spearmint Gum Sugar Free 3 X 12.6G

    37g · £55.41/kg
    £2.05
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo