- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
£6.00ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardZespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Kerrygold Salted Butter Stick 100g
100g · £26.50/kg£2.65£2.30 Clubcard (£23.00/kg)Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Quorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G
300g · £11.33/kg£3.403 for 2 ClubcardTesco Prosciutto Crudo & Salami Platter 120G
120g · £33.33/kg£4.00£3.50 Clubcard (£29.17/kg)Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Tesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardPizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g
235g · £12.77/kg£3.00£1.65 Clubcard (£7.02/kg)Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g
120g · £25.42/kg£3.05£2.05 Clubcard (£17.08/kg)Oreo Spooky Vanilla Flavour Chocolate Sandwich Biscuits 154g
154g · £12.99/kg£2.00£1.40 Clubcard (£9.09/kg)Marmite Cashews 110g
110g · £40.91/kg£4.50£2.50 Clubcard (£22.73/kg)Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G
230g · £30.43/kg£7.00£5.25 Clubcard (£22.83/kg)CADBURY MINI SNOWBALLS 350g
350g · £16.43/kg£5.75£4.50 Clubcard (£12.86/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Pork Ribs 500g
500g · £11.20/kg£5.60Tesco Crispy Salad 110g (c)
110g · £13.64/kg£1.50Tesco 2 Garlic Baguettes 410g
410g · £5.49/kg£2.25Tesco Carrot 500G (C)
500g · £1.20/kg£0.60Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)Tesco Pork Belly Slices 500g Express
500g · £12.60/kg£6.30Pizza Express American Pizza 250G
250g · £24.00/kg£6.00£3.50 Clubcard (£14.00/kg)Tesco Red Seedless Grape Punnet (C)
500g · £4.80/kg£2.40Tesco Ploughmans Sandwich
1pk · £2.85 each£2.85Tesco Ripe & Ready Avocado (C)
1pk · £0.85 each£0.85Tesco Strawberries 227G (C)
£2.60Tesco Prosciutto Crudo & Salami Platter 120G
120g · £33.33/kg£4.00£3.50 Clubcard (£29.17/kg)Tesco Asparagus Tips 125G
125g · £22.00/kg£2.75Tesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Tesco Mixed Peppers 420G (C)
420g · £5.24/kg£2.20Popits Bite-Sized Cucumbers 180g
180g · £11.94/kg£2.15Tesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00Tesco Finest 6 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Finest 6 Cumberland Sausage 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.33 each£2.00Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Tenderstem Broccoli 200G
200g · £9.50/kg£1.90Tesco Braeburn Apples Minimum 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25Tesco Conference Pear Minimum 4 Pack
4pk · £0.50 each£2.00Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Tesco Aubergine Each 250G (C)
250g · £5.00/kg£1.25Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G
300g · £5.50/kg£1.65Wall's Vegan Jumbo Roll 120G
120g · £13.75/kg£1.65Tesco Garlic Flatbread 225g
225g · £13.33/kg£3.00Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Celery Sticks 250G
250g · £4.80/kg£1.20Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g
235g · £12.77/kg£3.00£1.65 Clubcard (£7.02/kg)Tesco Flat Leaf Parsley 15G (C)
15g · £66.67/kg£1.00Tesco Finest Garlic & Parsley Ciabatta 255g (C)
255g · £13.53/kg£3.45Limes Each
1pk · £0.30 each£0.30Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Sweet & Crunchy Salad Bowl 165g
165g · £9.39/kg£1.55STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardSoreen Malt Loaf 2 Slices 45G
45g · £28.89/kg£1.30St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00Tesco 2 Sticky Toffee Puddings 220g
2pk · £30.00/kg£3.30Tesco Finest Bourbon Pulled Beef With Creamy Mash 400G
400kg · £0.02/kg£6.00Tesco Pumpkin Each (C)
1pk · £0.75 each£0.75
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard