Bread
Jason's No1 The Great White Sourdough 450g
450g · £5.73/kg£2.58Warburtons Original Seeded Batch 800g
800g · £2.85/kg£2.28Warburtons 12 Pulses, Seeds & Grains Protein Power 500g
500g · £4.20/kg£2.10Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Thick Half & Half 800g
800g · £2.10/kg£1.68Iceland 800g Thick Sliced Soft White
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.40/kg£1.92Kingsmill Soft White Bread Thick 800g
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Original Toastie 400g
400g · £3.00/kg£1.20Iceland 800g Doorstep Thick White Bread
800g · £1.50/kg£1.20Warburtons Tiger Bloomer 600g
600g · £3.30/kg£1.98Warburtons Soft White 'Our Dough 400g
400g · £5.55/kg£2.22Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.10/kg£1.68Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g
800g · £2.10/kg£1.68Warburtons Medium Toastie 400g
400g · £3.00/kg£1.20
Cake
Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour
5pk · £0.48 each£2.40McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack
5pk · £0.30 each£1.50The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit
45.5g · £26.37/kg£1.20The Daily Bakery White Chocolate Cookies 5 x 45g (225g)
5pk · £8.00/kg£1.80Daily Bakery 2 Pack Belgian Buns
£1.80Daily Bakery 2 Pack Cinnamon Buns
£1.80Daily Bakery 4 Pack Yum Yums
£0.24 off£1.80£2.04Iceland Chocolate Sponge Pudding 100g
100g · £12.00/kg£1.20Iceland Syrup Sponge Pudding 100g
100g · £12.00/kg£1.20Lees' 10 Teacakes 173g
173g · £6.94/kg£1.20The Daily Bakery Custard Donuts 4 x 60g
4pk · £7.50/kg£1.80The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)
4pk · £8.18/kg£1.80The Daily Bakery White Ring Donuts 4 x 58g (232g)
4pk · £7.76/kg£1.80The Daily Bakery Raspberry Jam Donuts 4 x 60g
4pk · £7.50/kg£1.80Flapjax Chocolate Flavour Coating Protein Flapjack Bar 120g
120g · £8.00/kg£0.96Mycakes Madeira Cake
199g · £6.03/kg£1.20McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake
224g · £6.70/kg£0.60 off£1.50£2.10Mr Kipling Manor House 390g
390g · £9.23/kg£3.60Mycakes Angel Cake
221g · £5.43/kg£1.20Bakersworth 300g Strawberry Swiss Roll
300g · £4.60/kg£1.38Lewis & Green Iced Carrot Cake 400g
400g · £7.50/kg£3.00Chelsea Bakery Victoria Sponge Round Cake 415g
415g · £8.67/kg£3.60Chelsea Bakery Chocolate Sponge Round Cake 415g
415g · £8.67/kg£3.60Flapjax Flapjack Plain & Delicious 120g
120g · £5.50/kg£0.66Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Mr Kipling 8 French Fancies
£3.00The Cake Crew 4 School Cakes
4pk · £0.60 each£2.40McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars
5pk · £0.30 each£1.50Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes
4pk · £0.90 each£3.60Mr Kipling 6 Christmas Slices
6pk · £0.50 each£3.00Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices
6pk · £0.30 each£1.80Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices
£2.70Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes
£3.00McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour
5pk · £0.48 each£2.40McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars
5pk · £0.48 each£2.40Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g
140g · £8.57/kg£1.20Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)
6pk · £10.00/kg£1.20Mr Kipling 8 Chocolate Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk · £0.38 each£3.00Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices
4pk · £0.50 each£1.98Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices
4pk · £0.50 each£1.98Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.38 each£3.00Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Mr Kipling 6 Viennese Whirls
6pk · £0.50 each£3.00Mica 4pk Almond Frangipanes
£1.20Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g
180g · £6.67/kg£1.20View all (81)
Morning Goods
Iceland 2 Pack Kebab Breads
200g · £9.90/kg£1.98Iceland 2 Pack Part Baked White Baguette
£1.44Iceland 6 White Part Baked Petits Pains
6pk · £0.24 each£1.44Iceland 8 Pack Tortilla Wraps
496g · £3.27/kg£1.62Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas
496g · £3.51/kg£1.74Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Slimming World 5 Pack Plain Tortillas
330g · £5.27/kg£1.74Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls
£1.44La Boulangere 400g Plaited Brioche Loaf
400g · £6.00/kg£2.40La Boulangere 500g Sliced Brioche Loaf
500g · £4.80/kg£2.40La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g
280g · £7.71/kg£2.16Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls
4pk · £0.45 each£1.80La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g
280g · £7.71/kg£2.16La Boulangere 6 Pack Choc Chip Briochettes
210g · £10.29/kg£2.16La Boulangere 6 Pack Croissants
240g · £9.00/kg£2.16Iceland Luxury 4pk Butter Croissants
£2.52La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g
270g · £8.00/kg£2.167 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.807days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80Warburtons 4 White Soft Pittas
4pk · £0.42 each£1.68Iceland 6 Pack White Pitta Bread
360g · £3.00/kg£1.08Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g
192g · £13.75/kg£2.64St Michel Choco Crêpes 180g
180g · £10.00/kg£1.80St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g
180g · £10.00/kg£1.80The Daily Bakery 4 Devon Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery 4 Sultana Scones
4pk · £0.30 each£1.20The Daily Bakery Luxury 4pk Tiger Rolls
£1.80Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls
6pk · £0.24 each£0.24 off£1.44£1.68Warburtons 4 Large Rolls
4pk · £0.50 each£0.24 off£1.98£2.22Daily Bakery 4 Pack Multiseed Deli Rolls
£1.02Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.24 each£0.36 off£1.44£1.80Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g
150g · £10.00/kg£1.50Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g
150g · £14.00/kg£2.10McVitie's 8 Toasting Waffles 200g
200g · £11.10/kg£2.22McVitie's 8 Chocolate Flavour Toasting Waffles 200g
200g · £11.10/kg£2.22Warburtons 9 Original Crumpets
9pk · £0.15 each£1.38Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets
6pk · £0.30 each£1.80Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk · £0.21 each£1.68Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Iceland 2 Naan Breads 220g
220g · £6.55/kg£1.44Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads
2pk · £4.50/kg£1.80Elephant Atta 8 Chapattis 360g
360g · £5.67/kg£2.04Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads
3pk · £0.50 each£1.50Baked Earth Bakery 20 Garlic & Coriander Naan Bites
20pk · £0.08 each£1.56Warburtons 4 Protein Thin Bagels
4pk · £0.53 each£2.10Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced
5pk · £0.46 each£2.28Soreen 190g Original Malt Loaf
190g · £9.47/kg£1.80Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g
150g · £10.00/kg£1.50View all (51)
Offers
Daily Bakery 4 Pack Yum Yums
£0.24 off£1.80£2.04McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake
224g · £6.70/kg£0.60 off£1.50£2.10Mr Kipling 6 Bakewell Slices
6pk · £0.28 each£1.65 off£1.65£3.30Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g
280g · £6.43/kg£0.30 off£1.80£2.10Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk · £0.30 each£1.50 off£1.50£3.00Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)
8pk · £6.43/kg£0.60 off£1.80£2.40Mr Kipling 6 Cherry Bakewells
6pk · £0.30 each£1.80 off£1.80£3.607 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)
5pk · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.807days Cocoa Croissant 185g
185g · £6.49/kg£0.60 off£1.20£1.80Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls
6pk · £0.24 each£0.24 off£1.44£1.68Warburtons 4 Large Rolls
4pk · £0.50 each£0.24 off£1.98£2.22Warburtons 6 Wholemeal Rolls
6pk · £0.24 each£0.36 off£1.44£1.80