Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Bread

  • Jason's No1 The Great White Sourdough 450g

    450g · £5.73/kg
    £2.58
  • Warburtons Original Seeded Batch 800g

    800g · £2.85/kg
    £2.28
  • Warburtons 12 Pulses, Seeds & Grains Protein Power 500g

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Thick Half & Half 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Iceland 800g Thick Sliced Soft White

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Iceland 800g Doorstep Thick White Bread

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.30/kg
    £1.98
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Kingsmill Soft White Bread Thick 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Medium Toastie 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • The Daily Bakery 800g Medium Malted Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10

Cake

  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's Jaffa Cake Original Bars 5 Pack

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • The Traitors 45.5g Chocolate Biscuit

    45.5g · £26.37/kg
    £1.20
  • The Daily Bakery White Chocolate Cookies 5 x 45g (225g)

    5pk · £8.00/kg
    £1.80
  • Iceland Chocolate Sponge Pudding 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Iceland Syrup Sponge Pudding 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Lees' 10 Teacakes 173g

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Daily Bakery 2 Pack Cinnamon Buns

    £1.80
  • Daily Bakery 2 Pack Belgian Buns

    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • The Daily Bakery Custard Donuts 4 x 60g

    4pk · £7.50/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery White Ring Donuts 4 x 58g (232g)

    4pk · £7.76/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Raspberry Jam Donuts 4 x 60g

    4pk · £7.50/kg
    £1.80
  • Mycakes Madeira Cake

    199g · £6.03/kg
    £1.20
  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Mr Kipling Manor House 390g

    390g · £9.23/kg
    £3.60
  • Mycakes Angel Cake

    221g · £5.43/kg
    £1.20
  • Bakersworth 300g Strawberry Swiss Roll

    300g · £4.60/kg
    £1.38
  • Lewis & Green Iced Carrot Cake 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • Chelsea Bakery Victoria Sponge Round Cake 415g

    415g · £8.67/kg
    £3.60
  • Chelsea Bakery Chocolate Sponge Round Cake 415g

    415g · £8.67/kg
    £3.60
  • Flapjax Flapjack Plain & Delicious 120g

    120g · £5.50/kg
    £0.66
  • Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Cadbury 5 Milk Chocolate Cake Bars

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    £3.00
  • The Cake Crew 4 School Cakes

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Christmas Slices

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes

    £3.00
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices

    £2.70
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 8 Chocolate Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Mica 4pk Almond Frangipanes

    £1.20
  • Lewis & Green 6 Iced Fairy Cakes 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • View all (81)

Morning Goods

  • Iceland 8 Pack Tortilla Wraps

    496g · £3.27/kg
    £1.62
  • Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas

    496g · £3.51/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Plain Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Iceland 2 Pack Kebab Breads

    200g · £9.90/kg
    £1.98
  • Iceland 2 Pack Part Baked White Baguette

    £1.44
  • Iceland 6 White Part Baked Petits Pains

    6pk · £0.24 each
    £1.44
  • Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls

    £1.44
  • La Boulangere 400g Plaited Brioche Loaf

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • La Boulangere 500g Sliced Brioche Loaf

    500g · £4.80/kg
    £2.40
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • La Boulangère 8 Nature Plain Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • La Boulangère 8 Chocolate Chips Brioche Rolls 280g

    280g · £7.71/kg
    £2.16
  • La Boulangere 6 Pack Choc Chip Briochettes

    210g · £10.29/kg
    £2.16
  • La Boulangere 6 Pack Croissants

    240g · £9.00/kg
    £2.16
  • Iceland Luxury 4pk Butter Croissants

    £2.52
  • La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g

    270g · £8.00/kg
    £2.16
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.42 each
    £1.68
  • Iceland 6 Pack White Pitta Bread

    360g · £3.00/kg
    £1.08
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g

    192g · £13.75/kg
    £2.64
  • St Michel Choco Crêpes 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery 4 Devon Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery Luxury 4pk Tiger Rolls

    £1.80
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Warburtons 4 Large Rolls

    4pk · £0.50 each
    £0.24 off
    £1.98£2.22
  • Daily Bakery 4 Pack Multiseed Deli Rolls

    £1.02
  • Warburtons 6 Wholemeal Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.36 off
    £1.44£1.80
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • McVitie's 8 Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • McVitie's 8 Chocolate Flavour Toasting Waffles 200g

    200g · £11.10/kg
    £2.22
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.15 each
    £1.38
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Warburtons 8 Crumpet Thins

    8pk · £0.21 each
    £1.68
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Elephant Atta 8 Chapattis 360g

    360g · £5.67/kg
    £2.04
  • Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads

    3pk · £0.50 each
    £1.50
  • Baked Earth Bakery 20 Garlic & Coriander Naan Bites

    20pk · £0.08 each
    £1.56
  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced

    5pk · £0.46 each
    £2.28
  • Soreen 190g Original Malt Loaf

    190g · £9.47/kg
    £1.80
  • Scream 5 Toffee Apple Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • View all (53)

Offers

  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)

    8pk · £6.43/kg
    £0.60 off
    £1.80£2.40
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Warburtons 4 Large Rolls

    4pk · £0.50 each
    £0.24 off
    £1.98£2.22
  • Warburtons 6 Wholemeal Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.36 off
    £1.44£1.80
  • View Vape & Accessories

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo