Natural Yoghurts
Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G
150g · £12.67/kg£1.90Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Onken Set Natural Yogurt 450g
450g · £6.22/kg£2.80Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £6.44/kg£2.90Yeo Valley Natural Yogurt 150G
150g · £6.67/kg£1.00Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85
Flavoured Yoghurts
Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.00/kg£1.65GetPro 20g Chocolate High Protein Mousse 200g
20g · £160.00/kg£3.20MULLERICE PROTEIN Chocolate 180g
180g · £7.22/kg£1.30graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £8.75/kg£1.75Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30Muller X MYProtein Mixers Cookies & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30MULLER X MY PROTEIN Mousse Chocolate Flavour 200g
200g · £14.75/kg£2.95GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g
18g · £127.78/kg£2.30Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Oykos Temptations Blueberry Cheesecake Luxury Greek Style Yoghurt 2x110g
2pk · £19.50/kg£1.95Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Yogurt Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes 4x124g
4pk · £29.44/kg£3.65Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
440g · £6.70/kg£2.95Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Onken Cherry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80FAGE Total 0% Fat Greek Yoghurt with Strawberry 150g
150g · £12.67/kg£1.90Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Activia Natural Yoghurt & Red Berries Chia Muesli Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Activia Fibre Natural Yoghurt & Dark Chocolate Granola Breakfast Pot with Spoon 165g
165g · £14.85/kg£2.45Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g
460g · £8.15/kg£3.75Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g
4pk · £35.00/kg£3.50
Kids Yoghurts
The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Petits Filous Kids Yoghurt Drink - Strawberry Flavour 100g
100g · £11.00/kg£1.10Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g
47g · £50.00/kg£2.35Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20
Yoghurt Drinks
Actimel Immune Support Live Yoghurt Drink - Multifruit 8x100g
800g · £5.44/kg£4.35Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g
600g · £6.83/kg£4.10