- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Kohinoor Bombay Potatoes 300G
300g · £9.50/kg£2.85£2.35 Clubcard (£7.83/kg)Tesco Sweet Gem Lettuce
2pk · £0.63 each£1.25£1.00 Clubcard (£0.50 each)Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Plenish Enriched Oat Drink with added Vitamins & Calcium 1L
£2.90£2.00 ClubcardPetits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15£4.60 Clubcard (£11.50/kg)Tesco Sweet BBQ Ribs 460g
460g · £14.13/kg£6.50£5.25 Clubcard (£11.41/kg)Royal Port Beef & Cheese Patty 140G
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Chicken Tikka Masala Meal For One 500g
500g · £11.00/kg£5.50£3.90 Clubcard (£7.80/kg)Port Royal Jamaican Jerk Chicken Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Carmex Moisturising Strawberry Lipbalm SPF15 4.25g
4g · £937.50/kg£3.75£2.65 Clubcard (£662.50/kg)Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana & Coconut Shampoo 350ml
£8.00£4.75 ClubcardDove Advanced Care Original 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£3.15 ClubcardCrosta & Mollica Durum Wheat Piadina Midi Flatbreads 6 Pack 240g
240g · £11.25/kg£2.70£2.50 Clubcard (£10.42/kg)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Lynx Black 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml
£5.40£3.30 ClubcardCadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Chicken Korma & Chicken Tikka 1.096kg
1.1kg · £9.72/kg£10.65Wasabi Sweet Chilli Chicken Yakisoba Noodles 450G
450g · £13.89/kg£6.25Tesco Finest 4 Pork Sausage Rolls 188G
188g · £21.28/kg£4.00Najma Halal Chicken Sausages - Smoked 400g
400g · £10.00/kg£4.00Tesco Egg Mayonnaise 235g
235g · £9.36/kg£2.20Tesco Beef Lasagne 750G
750g · £7.20/kg£5.40Tesco Creme Brulee 2 Pack 180g
180g · £16.67/kg£3.00Cook Italia Grated Hard Cheese 50G
50g · £53.00/kg£2.65Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Tesco Large Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.34 each£4.05Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Clover Spread 1Kg
1kg · £5.65/kg£5.65Crosta & Mollica Durum Wheat Piadina Midi Flatbreads 6 Pack 240g
240g · £11.25/kg£2.70£2.50 Clubcard (£10.42/kg)Tesco Chicken Tikka Masala Meal For One 500g
500g · £11.00/kg£5.50£3.90 Clubcard (£7.80/kg)Tesco British Chicken Thigh Fillets 1Kg
1kg · £9.20/kg£9.20Tesco Finest Italian Antipasto Platter 188G
188g · £45.48/kg£8.55Creamfields Mild Cheddar 900g
900g · £7.39/kg£6.65Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.51 each£5.10Tesco Southern Fried Chicken Breast Fillets 350g
350g · £15.00/kg£5.25Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Royal Port Beef & Cheese Patty 140G
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Shazans Chicken Breast 1.8-2Kg
1kg · £14.50/kg£14.50Tesco 4 Cornish Pasties 520g
520g · £7.40/kg£3.85Shazans Baby Whole Chicken 0.7-1kg
£4.30Tesco Organic Tenderstem Broccoli 200G
200g · £15.75/kg£3.15Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Tesco Finest Parmigiano Reggiano 170 G
170g · £31.76/kg£5.40Tesco Finest Creamy Buttery Mash 450G
450g · £8.89/kg£4.00Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Babyleaf Salad 90G
90g · £12.22/kg£1.10Yorkie Milk Chocolate Dessert 2x65g
2pk · £43.85/kg£2.85£1.65 Clubcard (£25.38/kg)Tesco Broccoli Cheese 350G
350g · £6.71/kg£2.35Tesco Crispy Salad 220g
220g · £10.00/kg£2.20Tesco Boneless Salmon Half Side 500g
500g · £20.50/kg£10.25Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Tesco Sweet BBQ Ribs 460g
460g · £14.13/kg£6.50£5.25 Clubcard (£11.41/kg)Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco Beef Fillet Steak 170G
170g · £60.59/kg£10.30Kerrygold Pure Irish Salted Butter 200g
200g · £17.75/kg£3.55Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Raspberry Trifles 3 x 135g 405g
405g · £5.06/kg£2.05Tesco Finest Spaghetti Carbonara 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15£4.60 Clubcard (£11.50/kg)Eatlean Grated Cheese 180g
180g · £17.78/kg£3.20Port Royal Jamaican Jerk Chicken Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Baby Cucumbers 200G
200g · £6.50/kg£1.30
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard