Custard, Cream & Jelly Desserts
Cadbury Dairy Milk Pots of Joy 350g
350g · £12.00/kg£4.20Cadbury Dairy Milk with Flake 75g
75g · £20.67/kg£1.55Hartley's 10 Cal Raspberry Flavour Jelly 175g
175g · £8.00/kg£1.40Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £5.13/kg£2.05
Sponge Puddings
Asda Bistro Sticky Toffee Pudding 250g
250g · £18.20/kg£4.55
Cheesecakes
GU Spanish Lemon Cheesecake 2 x 85g (170g)
170g · £27.65/kg£4.70GU Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
170g · £20.71/kg£1.18 off£3.52£4.70Asda Lemon Cheesecakes 2 x 100g (200g)
200g · £9.50/kg£1.90
Chilled Desserts
Aero Milk Chocolate Bubbly Mousse 4 x 59g (236g)
240g · £11.25/kg£2.70Muller Rice Strawberry 170g
170g · £6.47/kg£1.10
Cakes
Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk · £4.60 each£4.60Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk · £2.60 each£2.60
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling 6 Cherry Bakewell Tarts
6pk · £0.62 each£3.70Asda The Bakery 6 Assorted Jam Tarts
6pk · £0.21 each£1.25The BAKERY at ASDA 6 TOFFEE BAKEWELL TARTS
6pk · £0.38 each£2.25Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk · £0.62 each£3.70
Canned Desserts
Ambrosia Rice Pudding 400g
400g · £5.13/kg£2.05