Bread
Schar Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g
200g ¡ £14.75/kg£2.95Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g ¡ £2.50/kg£2.00Warburtons Farmhouse Bread 400g
400g ¡ £4.00/kg£1.60Warburtons Toastie Soft Thick White Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g ¡ £3.88/kg£1.55Warburtons Soft White Our Dough Bread 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
600g ¡ £3.42/kg£2.05Schar Wholesome Seeded Loaf 300g
300g ¡ £11.67/kg£3.50Warburtons Seeds & Grains Our Dough 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Part-Baked Bread 2 Baguettes 300g
2pk ¡ £0.80 each£1.60Part-Baked Bread 6 Dinner Rolls 300g
6pk ¡ £0.25 each£1.50Warburtons Wholegrain & Rye Our Dough 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Asda The Bakery 4 Ciabatta Rolls
4pk ¡ £0.45 each£1.80The Bakery at ASDA 2 Ciabatta Rolls
2pk ¡ £0.70 each£1.40Asda The Bakery Soft White Medium Sliced Bread800g
800g ¡ £1.19/kg£0.95Asda The Bakery Tiger Bloomer Thick Sliced Bread 800g
800g ¡ £3.13/kg£2.50Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Asda The Bakery Soft White Toastie Thick Sliced Bread 800g
800g ¡ £1.19/kg£0.95Free From by ASDA White Sliced Loaf 535g
535g ¡ £4.49/kg£2.40Genius Soft White Toastie 430g
430g ¡ £8.02/kg£3.45Promise Gluten Free Soft White Loaf 480g
480g ¡ £9.27/kg£4.45Warburtons Family Bakers Gluten Free White Bloomer with Sourdough 400g
400g ¡ £10.38/kg£4.15Warburtons Gluten Free White Loaf 300g
300g ¡ £9.50/kg£2.85Asda Baker's Selection White Batch Medium Sliced 800g
800g ¡ £2.25/kg£1.80Asda Exceptional White Tinned Sourdough Loaf 500g
500g ¡ £5.20/kg£2.60ASDA Just Essentials White Bread 800g
800g ¡ £1.38/kg£1.10Asda The Bakery Farmhouse White 440g
440g ¡ £3.07/kg£1.35Asda The Bakery Scottish Plain Loaf Thick Sliced 800g
800g ¡ £1.81/kg£1.45Asda The Bakery Sliced Tiger Tin Loaf 800g
800g ¡ £2.31/kg£1.85Asda The Bakery Sliced White Sandwich Loaf 800g
800g ¡ £2.31/kg£1.85Asda The Bakery Soft White Medium Sliced Bread 400g
400g ¡ £2.25/kg£0.90Asda The Bakery White Farmhouse Loaf Sliced 400g
400g ¡ £6.25/kg£2.50Brace's Family Bread Thick White Sliced Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Brace's Gwynny White Bloomer Bread with Added Sourdough 400g
400g ¡ £3.63/kg£1.45Brace's Gwynny White Bloomer Bread with Added Sourdough 800g
800g ¡ £2.63/kg£2.10Brace's Medium White Sliced Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Brace's Tiger Bay White Batch Loaf with Added Sourdough 800g
800g ¡ £2.63/kg£2.10Gallaghers Bakehouse Sourdough Rustic White Bread 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Genius Soft White Farmhouse Loaf 430g
430g ¡ £8.02/kg£3.45Henllan Bakery White Box Medium Bread 800g
800g ¡ £2.81/kg£2.25Henllan Bakery White Thin Bread 400g
400g ¡ £4.13/kg£1.65Hovis Soft White Medium Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Hovis Soft White Thick Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Irwin's Nutty Krust Sliced White Plain Bread 400g
400g ¡ £4.13/kg£1.65Irwin's Nutty Krust Sliced White Plain Bread 800g
800g ¡ £2.75/kg£2.20Irwin's Soft White Sourdough 720g
720g ¡ £3.40/kg£2.45Irwin's Softee Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g ¡ £2.63/kg£2.10Jones Village Bakery Soft Thick Sliced White Loaf 800g
800g ¡ £2.81/kg£2.25Jones Village Bakery Welsh Batch Baked White Loaf 800g
800g ¡ £2.81/kg£2.25View all (136)
Croissants & Breakfast
Warburtons 6 Crumpets
6pk ¡ £0.18 each£1.05Asda The Bakery Chocolate Hazelnut Crepes 6 x 30g (180g)
180g ¡ £13.61/kg£2.45Warburtons 6 Pancakes
6pk ¡ £0.25 each£1.50Asda The Bakery 6 Croissants 240g
6pk ¡ £0.38 each£2.30Asda The Bakery 6 Classic Waffles 250g
6pk ¡ £0.41 each£2.45Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffle 70g
1pk ¡ £1.45 each£1.45Warburtons Choc Chip Belgian Waffle 70g
1pk ¡ £1.45 each£1.45Warburtons 4 Delicious Breakfast Muffins
4pk ¡ £0.39 each£1.55Asda The Bakery Brioche Rolls 280g
8pk ¡ £0.24 each£1.95Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk ¡ £0.21 each£1.70Genius 4 Classic Crumpets
4pk ¡ £0.70 each£2.80Warburtons Gluten Free 4 Crumpets
292g ¡ £11.64/kg£3.40Asda The Bakery 6 Toastie Crumpets
6pk ¡ £0.28 each£1.70Asda The Bakery 9 Crumpets
9pk ¡ £0.09 each£0.85Brace's Family Bread 6 Crumpets
6pk ¡ £0.26 each£1.55Jones Village Bakery 6 Crumpets
6pk ¡ £0.27 each£1.60McGhee's Family Bakers 6 Crumpets
6pk ¡ £0.38 each£2.30Village Bakery 6 Pikelets
6pk ¡ £0.25 each£1.50ASDA 4 Crumpet Bread Men
4pk ¡ £0.40 each£1.60Warburtons 9 Crumpets
9pk ¡ £0.18 each£1.60Genius 6 Scotch Pancakes
6pk ¡ £0.47 each£2.80Asda The Bakery 6 White Chocolate Crepes 6 x 30g (180g)
180g ¡ £13.61/kg£2.45Asda The Bakery 8 Sweet Pancakes 480g
8pk ¡ £0.46 each£3.65Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk ¡ £0.38 each£2.30Warburtons 6 Protein Pancakes with Blueberry
6pk ¡ £0.38 each£2.30Asda The Bakery 5 Oaty Flapjacks 135g
5pk ¡ £0.44 each£2.20Asda The Bakery 6 Scotch Pancakes
6pk ¡ £0.13 each£0.75Asda The Bakery 8 Sweet Pancakes 500g
8pk ¡ £0.49 each£3.95Whaoo! 6 Chocolate Filled Crepes 192g
6pk ¡ £0.39 each£2.35Asda The Bakery Limited Edition 4 Maple Flavour Protein Pancakes
4pk ¡ £0.59 each£2.35Exceptional by ASDA 4 Buttermilk Pancakes
4pk ¡ £0.81 each£3.25Ormo 6 Pancakes
6pk ¡ £0.30 each£1.80St Pierre 6 Chocolate Filled Crepes
6pk ¡ £0.44 each£2.65Sunblest 4 Giant Pancakes
4pk ¡ £0.54 each£2.15Sunblest 6 Reduced Sugar Pancakes
6pk ¡ £0.33 each£1.95Warburtons 12 Mini Pancakes Chocolate 144g
12pk ¡ £0.20 each£2.35Asda The Bakery 4 All-Butter Pains Au Chocolat
4pk ¡ £0.63 each£2.50La Boulangere Pain Au Chocolat Maxi
75g ¡ £36.67/kg£2.75ASDA 6 All-Butter Pains Au Chocolat 420g
420g ¡ £11.79/kg£4.95Schar Gluten-Free Pain Au 4 Chocolat 260g
260g ¡ £16.73/kg£4.35Jus-Rol Croissants 340g
340g ¡ £12.79/kg£4.35ASDA Bake at Home 6 All-Butter Pains Au Chocolat 276g
276g ¡ £13.59/kg£3.757 Days Double Max Croissant with Vanilla Flavour & Strawberry Flavoured Fillings 80g
80g ¡ £15.63/kg£1.257 Days Max Croissant with Cocoa Flavoured Filling 80g
80g ¡ £15.63/kg£1.257 Days Mini Croissant with Cocoa Filling 185g
185g ¡ £7.84/kg£1.45Asda Exceptional 4 All-Butter Croissants
4pk ¡ £0.75 each£3.00Asda Exceptional Triple Pain au Choc 2pk
2pk ¡ £1.18 each£2.35Asda The Bakery 10 All-Butter Croissants
10pk ¡ £0.34 each£3.40Asda The Bakery 8 Pains Au Chocolat 360g
8pk ¡ £0.34 each£2.75Elka Daily Croissant with Cocoa Cream Filling 50g
1pk ¡ £0.80 each£0.80View all (97)
Buns & Rolls
Warburtons 6 Thin Bagels Original Soft & Sliced
6pk ¡ £0.37 each£2.20Warburtons 4 Soft & Sliced Brioche Seeded Burger Buns
4pk ¡ £0.65 each£2.60St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.76 each£3.05Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55New York Bakery Co. 5 Cinnamon & Raisin Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40Asda The Bakery 5 Plain Bagels
5pk ¡ £0.27 each£1.35New York Bakery Co. 5 Red Onion & Chive Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40New York Bakery Co. 5 Sesame Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40New York Bakery Co. 5 The Original Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40New York Bakery Co. 5 Wholemeal Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40New York Bakery Sliced Lighter NYC Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40New York Bakery Sliced Protein Boost NYC Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40Warburtons 4 Seeded Protein Thin Bagels
4pk ¡ £0.53 each£2.10Warburtons 5 Original Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40Warburtons 5 Sesame Bagels
5pk ¡ £0.37 each£1.85Warburtons 6 Sesame Thin Bagels
6pk ¡ £0.37 each£2.20Warburtons 6 Thin Bagels Cinnamon & Raisin
6pk ¡ £0.37 each£2.20Genius 2 Brioche Buns
2pk ¡ £1.25 each£2.50Asda Exceptional 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.45 each£1.80Asda The Bakery 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.31 each£1.25Baker Street 4 Mega Seeded Burger Buns Pre-Sliced
4pk ¡ £0.53 each£2.10Baker Street 6 Burger Buns Pre-Sliced
6pk ¡ £0.33 each£1.95Gallaghers Bakehouse Brioche Burger Buns 240g
240g ¡ £12.92/kg£3.10Gallaghers Bakehouse Handcrafted Sourdough Gourmet Burger Buns 240g
240g ¡ £12.92/kg£3.10National Spice Bun 130g
125g ¡ £8.00/kg£1.00New York Bakery The Original 4 Legendary Burger Buns
4pk ¡ £0.69 each£2.75St Pierre 4 Burger Buns
4pk ¡ £0.76 each£3.05St Pierre 4 Seeded Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.89 each£3.55St Pierre 6 Pre-Sliced Brioche Buns
6pk ¡ £0.67 each£4.00Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.78 each£3.10Murdoch Allan 6 The Aberdeen Butteries
6pk ¡ £0.49 each£2.95Genius 4 White Rolls
4pk ¡ £0.71 each£2.85Schar Panini Rolls 150g
150g ¡ £15.00/kg£2.25Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Brioche Rolls
240g ¡ £14.38/kg£3.45Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls
4pk ¡ £0.86 each£3.454 Ciabatta Rolls 250g
250g ¡ £7.40/kg£1.85Adkins Bakery 4 Brown York Baps
4pk ¡ £0.43 each£1.70Adkins Bakery 4 York Baps
4pk ¡ £0.41 each£1.65Adkins Bakery 6 Brown Salad Baps
6pk ¡ £0.29 each£1.75Adkins Bakery 6 White Salad Baps
6pk ¡ £0.29 each£1.75Allinson's 6 Brown Snack Rolls
6pk ¡ £0.33 each£2.00Asda Chosen by You Small White Rolls 6 Pack
4pk ¡ £0.59 each£2.35Asda Exceptional 4 White Rolls with Sourdough
4pk ¡ £0.44 each£1.75Asda Exceptional 4 Wholemeal Rolls with Sourdough
4pk ¡ £0.44 each£1.75ASDA Just Essentials 6 White Rolls
6pk ¡ £0.12 each£0.70ASDA Just Essentials 6 Wholemeal Rolls
6pk ¡ £0.12 each£0.70Asda The Bakery 4 Multiseeded Rolls
4pk ¡ £0.30 each£1.20Asda The Bakery 4 Panini Rolls
4pk ¡ £0.45 each£1.80Asda The Bakery 4 White Rolls
4pk ¡ £0.30 each£1.20Asda The Bakery 6 Large White Scotch Rolls
6pk ¡ £0.33 each£1.95View all (127)
Wraps, Pittas & Naans
Mission Wraps Original 367g
6pk ¡ £0.31 each£1.85mission 6 Wraps Wheat & White 367g
6pk ¡ £0.31 each£1.85Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g
326g ¡ £6.90/kg£2.25Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
4pk ¡ £0.59 each£2.35Patak's The Original 2 Flame Baked Peshwari Naans
220g ¡ £10.45/kg£2.30Patak's the Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g ¡ £10.45/kg£2.30Asda 8 Tortillas Classico 320g
8pk ¡ £0.22 each£1.75Old El Paso Stand 'N Stuff 8 Soft Tortilla Boats Flour 193g
193g ¡ £14.77/kg£2.85BFree Sweet Potato Wraps 6 x 42g (252g)
252g ¡ £18.45/kg£4.65Old El Paso Gluten Free White Corn Tortillas x10 208g
208g ¡ £11.78/kg£2.45Old El Paso Gluten Free Regular Original Tortillas x6 216g
216g ¡ £16.44/kg£3.55Warburtons 4 Gluten Free White Wraps
180g ¡ £19.72/kg£3.55Exceptional by ASDA 2 Caramelised Red Onion & Mozzarella Flatbreads 220g
220g ¡ £13.86/kg£3.05Exceptional by ASDA Tomato, Pesto & Mozzarella Focaccia 320g
320g ¡ £9.53/kg£3.05Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 156g
1pk ¡ £2.40 each£2.40Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g
223g ¡ £13.90/kg£3.10Asda The Bakery 4 Flatbuns 300g
4pk ¡ £0.46 each£1.85Dina 5 Paninette Traditional Lebanese Flat Bread White
275g ¡ £5.64/kg£1.55Dina 5 Paninette Traditional Lebanese Flat Bread Wholemeal
275g ¡ £5.64/kg£1.55Exceptional by ASDA Hand-Stretched 2 Wild Garlic Leaf & Sea Salt Flatbreads
2pk ¡ £1.10 each£2.20Mission Chargrilled Tortilla Wraps 6 Pack
6pk ¡ £0.29 each£1.75Trotters Family Bakers Medium Stottie
1pk ¡ £1.25 each£1.25Warburtons 4 Protein Flatbreads
4pk ¡ £0.55 each£2.20Weight Watchers 6 White Wraps
6pk ¡ £0.28 each£1.70Asda 8 Tortillas Wholemeal 320g
8pk ¡ £0.21 each£1.70Asda The Bakery 2 Kebab Breads 330g
330g ¡ £5.61/kg£1.85Asda The Bakery 8 White & Wheat Wraps 488g
8pk ¡ £0.21 each£1.65Asda The Bakery 8 White Mini Wraps 248g
8pk ¡ £0.16 each£1.25Asda The Bakery 8 White Wraps 488g
8pk ¡ £0.21 each£1.65Asda The Bakery 8 Wholemeal Wraps 488g
8pk ¡ £0.21 each£1.65Asda Tortilla 500g
500g ¡ £7.60/kg£3.80Mission 6 Wholemeal Wraps 367g
6pk ¡ £0.33 each£1.95Schar Foldable Flatbreads 225g
225g ¡ £13.33/kg£3.00The Bakery at ASDA 2 High Protein Flatbreads
2pk ¡ £1.60 each£3.20Warburtons 4 Greek Style Soft Flatbreads
4pk ¡ £0.58 each£2.30Jake & Nayns' Loaded Naan Chicken Tikka 185g
185g ¡ £18.65/kg£3.45Tuk In Cauliflower Chaat Masala in a Naan 250g
250g ¡ £21.20/kg£5.30Free From by ASDA 2 Plain Naans 200g
2pk ¡ £1.20 each£2.40Asda 2 Garlic & Coriander Naans
2pk ¡ £0.50 each£1.00Asda Bom Bahia 2 Garlic & Coriander Naan Breads 400g
400g ¡ £10.00/kg£4.00Asda Side for Two 2 Flame - Baked Garlic & Coriander Naans 320g
320g ¡ £7.66/kg£2.45Tuk In Kashmiri Chilli Chicken in a Naan 250g
250g ¡ £21.20/kg£5.30Asda The Bakery 20 Garlic & Coriander Mini Naan Bites
20pk ¡ £0.09 each£1.80Riya's Original Recipe 2 Garlic & Coriander Naan Bread
400g ¡ £5.00/kg£2.00Asda 2 Peshwari Naans
2pk ¡ £0.55 each£1.10Asda 2 Plain Naans
2pk ¡ £0.50 each£1.00Asda 4 Mini Garlic & Coriander Naans
4pk ¡ £0.34 each£1.35Asda 4 Mini Plain Naans
4pk ¡ £0.31 each£1.25Asda 6 Chapattis 450g
6pk ¡ £0.30 each£1.80Asda The Bakery 2 Garlic & Coriander Naans 380g
380g ¡ £4.47/kg£1.70View all (63)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Asda The Bakery 6 Assorted Jam Tarts
6pk ¡ £0.21 each£1.25Mr Kipling 6 Cherry Bakewell Tarts
6pk ¡ £0.46 each£0.93 off£2.77£3.70The BAKERY at ASDA 6 TOFFEE BAKEWELL TARTS
6pk ¡ £0.38 each£2.25ASDA The Bakery 6 Apple & Blackcurrant Pies
6pk ¡ £0.33 each£1.95Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
6pk ¡ £0.46 each£0.93 off£2.77£3.70Asda Lemon Tart 350g
350g ¡ £9.86/kg£3.45Asda Exceptional 2 Egg Custard Tarts
2pk ¡ £1.63 each£3.25Asda The Bakery 2 Strawberry Tarts
2pk ¡ £1.60 each£3.20Asda The Bakery 4 Egg Custard Tarts
4pk ¡ £0.39 each£1.55Exceptional by ASDA 2 Egg Custard Tarts 176g
2pk ¡ £1.98 each£3.95Asda The Bakery 2 Caramel Tarts
2pk ¡ £1.93 each£3.85Asda The Bakery 6 Coconut Tarts
6pk ¡ £0.38 each£2.30Kerrs Bakery Individual Luxury Caramel Tart
1pk ¡ £1.70 each£1.70Mathiesons 2 Fresh Cream Strawberry Tarts
2pk ¡ £1.73 each£3.45McGhee's 4 Pineapple Tarts
4pk ¡ £0.55 each£2.20McGhee's 4 Raspberry Tarts
4pk ¡ £0.55 each£2.20McGhee's Family Bakers 4 Assorted Tarts
4pk ¡ £0.55 each£2.20Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk ¡ £0.63 each£2.50Mr Kipling 4 Strawberries & Cream Tarts
4pk ¡ £0.63 each£2.50Asda The Bakery 6 Bramley Apple Pies
6pk ¡ £0.30 each£1.80Asda Salted Caramel Bramley Apple Cobbler 570g
572g ¡ £10.40/kg£5.95Asda The Bakery Apple Pie 550g
550g ¡ £9.00/kg£4.95Exceptional by ASDA Apple & Blackcurrant Crumble Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
6pk ¡ £0.62 each£3.70
Small Cakes & Treats
Asda The Bakery 6 Fluffy Victoria Sponge Cakes
6pk ¡ £0.33 each£1.95Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk ¡ £0.54 each£4.35The Bakery at ASDA Lemon Drizzle Mini Loaf Cakes
4pk ¡ £0.78 each£3.10The Bakery at ASDA So Sweet Flapjack Bites 96g
8pk ¡ £0.19 each£1.55Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices
4pk ¡ £0.63 each£2.50McVitie's Digestive Caramel Slices Cake Snack Bars 5 Slices 109.9g
5pk ¡ £0.38 each£1.90Brompton House Fantasy Brownies 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Mr Kipling 8 French Fancies
8pk ¡ £0.35 each£0.93 off£2.77£3.70Asda The Bakery 20 Flapjack Mini Bites 240g
20pk ¡ £0.16 each£3.20Asda The Bakery 4 Strawberry & Cream Cupcakes
4pk ¡ £0.70 each£2.80Asda The Bakery 9 Chocolate Mini Cupcakes
9pk ¡ £0.37 each£3.30Asda The Bakery Rocky Road Mini Bites 195g
195g ¡ £16.92/kg£3.30Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Brompton House Coconut Macaroons 4 x 33.5g (134g)
4pk ¡ £0.48 each£1.90Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk ¡ £0.37 each£1.23 off£3.67£4.90Cadbury 5 Cake Bars Fudge
5pk ¡ £0.56 each£2.80Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x10
10pk ¡ £0.37 each£1.23 off£3.67£4.90Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk ¡ £0.48 each£1.90Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk ¡ £0.56 each£0.30 off£2.80£3.10Mr Kipling 6 Viennese Whirls
6pk ¡ £0.47 each£0.30 off£2.80£3.10Mr Kipling 8 Frosty Fancies
8pk ¡ £0.38 each£3.00Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g
5pk ¡ £0.34 each£0.56 off£1.69£2.25The Bakery at ASDA Tempting 20 Brownie Mini Bites
20pk ¡ £0.16 each£3.20Mr Kipling 4 Breakfast Bakes Blueberry
4pk ¡ £0.78 each£3.10The BAKERY at ASDA 16 Double Chocolate Mini Muffins
16pk ¡ £0.22 each£3.50Pagen Gifflar 12 Cinnamon 260g
260g ¡ £9.42/kg£2.45The Bakery at ASDA Delicious Brownie Bites 88g
8pk ¡ £0.19 each£1.55Thorntons Fudge Brownie Slice
76g ¡ £20.39/kg£1.55Thorntons Caramel Shortcake Slice 74g
74g ¡ £20.95/kg£1.55ASDA Chocolate Brownie
1pk ¡ £1.65 each£1.65ASDA Classic Flapjack 50g
1pk ¡ £1.65 each£1.65Barni Chocolate Filling Biscuits-sponge 125 Gr
125g ¡ £12.40/kg£1.55Asda Chocolate Brownie Soft Bake Bars 5 x 35g (175g)
175g ¡ £9.71/kg£1.70Krave Choco Brownie Flavour 375g
375g ¡ £11.60/kg£4.35Free From by ASDA 4 Mini Frieda The Caterpillar Cakes 160g
160g ¡ £25.63/kg£4.10Free From by ASDA 5 Flapjack Slices 162g
162g ¡ £19.14/kg£3.10Free From by ASDA 6 Victoria Sponge Cakes
6pk ¡ £0.49 each£2.95Asda Free From 4 Mini Frieda Caterpillar Cakes 200g
200g ¡ £19.00/kg£3.80Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g ¡ £11.28/kg£2.20Asda Bake 8 Meringue Nests
8pk ¡ £0.27 each£2.15Exceptional by ASDA 8 Meringue Nests
8pk ¡ £0.26 each£2.05Balconi Choco Latte Milky Choc Chip Cream 10 x 30g (300g)
10pk ¡ £0.20 each£2.00Mrs Tilly's Original Scottish Macaroon 90g
90g ¡ £18.33/kg£1.65Bolands Elite 6 Chocolate Kimberley 6 x 22g (132g)
132g ¡ £18.94/kg£2.50Lees' 10 Snowballs 130g
130g ¡ £13.46/kg£1.75McVitie's 10 Jaffa Cakes Original Bars
10pk ¡ £0.46 each£4.60Regal Bakery Sliced Lemon Cake
10pk ¡ £0.36 each£3.60Asda 4 Custard Slices
4pk ¡ £0.91 each£3.65ASDA 8 Magical Chocolate Cake Bites 127g
1pk ¡ £2.50 each£2.50Asda Just Essentials 12 Iced Fairy Cakes
12pk ¡ £0.24 each£2.90View all (192)
Scones & Teacakes
Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk ¡ £0.44 each£1.75Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk ¡ £0.28 each£1.65Real Lancashire Eccles Cakes
4pk ¡ £0.74 each£2.95Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g ¡ £7.31/kg£1.90Asda Free From 4 Teacakes 300g
300g ¡ £9.17/kg£2.75Warburtons Gluten Free 4 Sliced Fruity Buns with Cinnamon & Raisin
4pk ¡ £0.85 each£3.40Bolands Elite Chocolate Tea Cakes 6 x 25g (150g)
150g ¡ £16.67/kg£2.50Lees' 10 Teacakes 173g
173g ¡ £10.12/kg£1.75Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 10 x 24g
240g ¡ £11.88/kg£2.85Asda 10 Sultana Scones
10pk ¡ £0.19 each£1.90Asda The Bakery 6 Teacakes
6pk ¡ £0.36 each£2.15Asda The Bakery Fruit Loaf 400g
400g ¡ £5.38/kg£2.15Brace's 4 Tea Cakes
4pk ¡ £0.39 each£1.55Jones Village Bakery 4 Luxury Teacakes with Juicy Fruit
4pk ¡ £0.44 each£1.75Jones Village Bakery 6 Welsh Cakes
210g ¡ £10.24/kg£2.15McGhee's 6 Potato Scones
6pk ¡ £0.23 each£1.35Morris White Teacake
120g ¡ £13.33/kg£1.60Morris Wholemeal Teacake
120g ¡ £13.33/kg£1.60Asda Exceptional 4 All-Butter Cheese Scones
4pk ¡ £0.61 each£2.45Asda Exceptional 4 All-Butter Scones
4pk ¡ £0.61 each£2.45Asda Exceptional 4 All-Butter Sultana Scones
4pk ¡ £1.56 each£6.25Asda Exceptional 4 All-Butter Sultana Scones
4pk ¡ £0.61 each£2.45Exceptional by ASDA 4 All-Butter Sultana Scones
4pk ¡ £0.58 each£2.30Asda The Bakery 6 Delicious Plain Scones
6pk ¡ £0.34 each£2.05Asda The Bakery 6 Rich & Fruity Sultana Scones
6pk ¡ £0.34 each£2.05Brace's 6 Lemon Curd Welsh Cakes
6pk ¡ £0.33 each£1.95Brace's 6 Salted Caramel Welsh Cakes
6pk ¡ £0.33 each£1.95Brace's Family Bread 4 Scones Plain
4pk ¡ £0.38 each£1.50Brace's Family Bread 4 Sultana Scones
4pk ¡ £0.38 each£1.50Brace's Family Bread 6 Raspberry Jam Welsh Cakes
6pk ¡ £0.27 each£1.60Brace's Rum Infused with Coffee Welsh Cakes
4pk ¡ £0.69 each£2.75Murdoch Allan 6 Tattie Scones
6pk ¡ £0.34 each£2.05Popty Bakery Six Welsh Cakes
6pk ¡ £0.28 each£1.70Scones LOCAL 260G
4pk ¡ £0.74 each£2.95Tan y Castell Welshcakes
6pk ¡ £0.27 each£1.60Asda Exceptional Olive Sourdough Bloomer 400g
400g ¡ £7.25/kg£2.90Brace's Fruit Loaf Sliced Bread 400g
400g ¡ £3.88/kg£1.55Gallaghers Bakehouse Traditional Fruit Loaf 400g
400g ¡ £9.38/kg£3.75Irwin's Cinnamon and Raisin Toasty Loaf 400g
400g ¡ £6.38/kg£2.55Irwin's Fruit Loaf 400g
400g ¡ £7.38/kg£2.95Ormo Rich Fruit Loaf 400g
400g ¡ £8.00/kg£3.20Soreen Sliced Malt Loaf 290g
290g ¡ £8.62/kg£2.50Soreen Sticky Toffee Loaf 260g
260g ¡ £7.31/kg£1.90Sunblest Veda Malt Loaf 400g
400g ¡ £4.00/kg£1.60Sunrise Bakery Caribbean Spiced Bun
1pk ¡ £2.75 each£2.75Sunrise Bakery Caribbean Spiced Fruit Loaf
490g ¡ £4.69/kg£2.30Warburtons Family Bakers Fruit Loaf with Cinnamon and Raisin 400g
400g ¡ £6.88/kg£2.75Jamaican spice bun Loaf 794g
794g ¡ £5.86/kg£4.65
Whole Cakes
Asda The Bakery Sultana & Cherry Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60Asda Exceptional Lemon Drizzle Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Soreen Banana Loaf 260g
260g ¡ £7.31/kg£1.90Asda Exceptional Carrot Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk ¡ £4.60 each£4.60Asda Exceptional Coffee & Walnut Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Asda Exceptional Hand Finished Red Velvet Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Asda Exceptional Lemon Drizzle Cake
1pk ¡ £6.95 each£6.95Asda Exceptional Victoria Sponge Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Asda Exceptional White Chocolate & Raspberry Cake
1pk ¡ £22.30 each£22.30Asda Flapjack Traybake 220g
1pk ¡ £2.10 each£2.10Asda Just Essentials Chocolate Swiss Roll 365g
1pk ¡ £2.05 each£2.05Asda Just Essentials Strawberry Flavour Swiss Roll 365g
1pk ¡ £2.05 each£2.05Asda The Bakery Cherry Madeira Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Asda The Bakery Chocolate Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60Asda The Bakery Go Nuts Walnut Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Asda The Bakery Heavenly Angel Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Asda The Bakery Iced Madeira Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Asda The Bakery Lemon Curd Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60Asda The Bakery Madeira Cake
1pk ¡ £2.20 each£2.20Asda The Bakery Victoria Sponge
1pk ¡ £4.20 each£4.20Asda The Bakery Zingy & Sweet Lemon Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Bara brith cake LOCAL 550G
520g ¡ £7.98/kg£4.15Exceptional by ASDA Chocolate Cake
1pk ¡ £21.10 each£21.10Exceptional by ASDA Raspberry & Pistachio Cake
1pk ¡ £22.30 each£22.30Galaxy Chocolate Caramel Cake
1pk ¡ £4.95 each£4.95Henllan Bakery Lemon Drizzle Cake
1pk ¡ £4.15 each£4.15Hughes Bakery Large Fresh Cream Cake
1pk ¡ £3.80 each£3.80Just Essentials by ASDA Chocolate Cake
1pk ¡ £6.05 each£6.05Kerrs Bakery Rocky Road
3pk ¡ £0.82 each£2.45Kerrs Bakery White Caramel Cake
3pk ¡ £0.62 each£1.85Lewis & Green Victoria Sponge 800g
1pk ¡ £7.15 each£7.15McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk ¡ £2.20 each£2.20Mr Kipling Battenberg 230g
1pk ¡ £2.85 each£2.85Mr Kipling Manor House 390g
1pk ¡ £5.20 each£5.20Mr Kipling Moreish Sticky Toffee Loaf Cake 220g
1pk ¡ £2.00 each£2.00The Bakery at ASDA Chocolate Drip Cake
1pk ¡ £18.60 each£18.60The Bakery at ASDA Iced Coffee Flavour Cake
1pk ¡ £2.30 each£2.30Welsh cake WELSH 454G
480g ¡ £7.81/kg£3.75Welsh Cottage Cakes Cherry Madeira
280g ¡ £6.96/kg£1.95Welsh Cottage Cakes Farmhouse Fruit Cake
390g ¡ £8.97/kg£3.50Yorkshire Baking Company Chocolate Mega Loaf
1pk ¡ £3.55 each£3.55Yorkshire Baking Company Deliciously Cherry Mega Loaf Cake
1pk ¡ £3.85 each£3.85Yorkshire Baking Company Mega Loaf Madeira
1pk ¡ £3.55 each£3.55Asda The Bakery Charlie the Butterfly Cake
1pk ¡ £11.20 each£11.20Asda The Bakery Cheeky Monkey Cake
1pk ¡ £17.55 each£17.55Asda The Bakery Chocolate Party Cake
1pk ¡ £11.80 each£11.80ASDA The Bakery Chocolate Party Cake
1pk ¡ £11.20 each£11.20Asda The Bakery Football Cake
1pk ¡ £14.90 each£14.90View all (73)
Savoury Pies
Asda 10 Mini Pork Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Asda Mini Pork Pies 100g
2pk ¡ £0.83 each£1.65Pukka Chicken & Mushroom Pie
212g ¡ £10.38/kg£0.60 off£2.20£2.80Asda Limited Edition Chicken & Gravy Puff Pastry Pie 150g
150g ¡ £11.67/kg£1.75Asda Cheese & Onion Crumb Topped Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60Asda Melton Mowbray Pork Pie 295g
295g ¡ £10.51/kg3 for £7£3.10Asda 6 Mini Melton Mowbray Pork Pies 300g
300g ¡ £10.33/kg£3.10Asda 10 Mini Pork & Pickle Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Asda Mini Pork Pies 300g
300g ¡ £10.33/kg3 for £7£3.10Asda 6 Mini Hog Roast Pork Pies 300g
300g ¡ £10.33/kg3 for £7£3.10Asda 6 Tasty Mini Pork & Pickle Pies 300g
300g ¡ £10.33/kg3 for £7£3.10Asda Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60Asda Steak & Gravy Shortcrust Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Asda Pork & Egg Gala Slices 290g
290g ¡ £14.48/kg£4.20Asda 1 Tasty Pork & Egg Gala Pie 320g
320g ¡ £9.69/kg£3.10Asda Just Essentials 6 Pork Pies 390g
390g ¡ £5.77/kg£2.25Asda Melton Mowbray Pork Pie 140g
140g ¡ £15.71/kg£2.20Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 150g
150g ¡ £11.00/kg£1.65Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 500g
500g ¡ £11.60/kg£5.80Asda Steak & Gravy Shortcrust Pie 500g
500g ¡ £10.90/kg£5.45Bells 2 Scotch Pies
260g ¡ £8.85/kg£2.30Bells 2 Steak & Gravy Pies
270g ¡ £11.48/kg£3.10Bells 2 Steak & Haggis Pies
2pk ¡ £1.55 each£3.10Bells Steak Pie 700g
660g ¡ £13.79/kg£9.10Bistro by ASDA Steak Pie 250g
250g ¡ £19.80/kg£4.95Dicksons 2 Minced Beef and Onion Pies
338g ¡ £9.91/kg£3.35Dicksons Corned Beef Pie 169g
160g ¡ £10.31/kg£1.65Dicksons Minced Beef & Onion Pie 160g
160g ¡ £10.31/kg£1.65Dicksons Minced Beef and Onion Family Plate Pie 720g
730g ¡ £8.49/kg£6.20Dicksons Pork Pies 2 x 128g
240g ¡ £11.67/kg£2.80Dicksons Steak Family Plate Pie 720g
730g ¡ £9.04/kg£6.60Dicksons Steak Pies 2 x 200g
420g ¡ £9.52/kg£4.00Gills Medium Hand Raised Pork Pie 360g
340g ¡ £10.15/kg£3.45Holland's Cheese & Onion Pie
185g ¡ £11.89/kg£2.20Holland's Chicken & Mushroom Pie
173g ¡ £12.72/kg£2.20Holland's Mature Cheddar Cheese & Onion Family Pie
1pk ¡ £5.90 each£5.90Holland's Minced Beef & Onion Pie
185g ¡ £11.89/kg£2.20Holland's Potato & Meat Pie
188g ¡ £11.70/kg£2.20Holland's Steak & Kidney Pie
176g ¡ £12.50/kg£2.20Jones Pies 2 Original Mini Pork Pies 116g
116g ¡ £14.22/kg£1.65Malcolm Allan The Classic Steak Pie 1kg
1kg ¡ £10.30/kg£10.30McColgan's Chicken & Ham Pie 190g
190g ¡ £13.68/kg£2.60McColgan's Mince & Onion Pie 190g
190g ¡ £14.47/kg£2.75McGhee's 2 Doner Kebab Pies
2pk ¡ £1.93 each£3.85Pork Farms 4 Original Pork Pies 260g
260g ¡ £8.27/kg£2.15Pork Farms Original Pork Pie 140g
140g ¡ £11.07/kg£1.55Pork Farms Original Pork Pie 295g
295g ¡ £10.17/kg£3.00Pork Farms Original Pork Pie 454g
454g ¡ £8.26/kg£3.75Pukka Chicken & Bacon Pie
210g ¡ £13.33/kg£2.80View all (81)
Seasonal Bakery
Dinosaur Gingerbread Biscuit
1pk ¡ £1.10 each£1.10Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies
6pk ¡ £0.59 each£3.55ASDA Gingerbread Dough 350g
350g ¡ £5.71/kg£2.00McGhee's Coconut Snowballs x4
4pk ¡ £0.55 each£2.20Asda Dinosaur Gingerbread Biscuit
1pk ¡ £1.15 each£1.15Asda Exceptional 4 Brown Butter Flavour & Rum Mince Pies
4pk ¡ £0.93 each£3.70Asda Exceptional 6 Stollen Slices
6pk ¡ £0.78 each£4.65Asda Unicorn Gingerbread Biscuit
1pk ¡ £1.15 each£1.15Exceptional by ASDA 9 Luxury Mini Mince Pies
9pk ¡ £0.41 each£3.70Exceptional by ASDA Classic Panettone 500g
500g ¡ £14.90/kg£7.45Gingerbread Football
1pk ¡ £1.25 each£1.25Mr Kipling Signature Collection 4 All Butter Mince Pies
4pk ¡ £0.85 each£3.40Mr Kipling 8 Egg Fancies
8pk ¡ £0.39 each£3.10
Gluten Free
Asda Free From 8 Jammy Wheels 142g
142g ¡ £14.79/kg£2.10Genius Handcrafted Tiger Bloomer 400g
400g ¡ £10.25/kg£4.10Warburtons 4 Gluten Free White Thins
200g ¡ £18.00/kg£3.60