Cat Food
Go-Cat with a Tasty Herring & Tuna Mix and with Vegetables 1+ Years Adult 750g
750g ¡ £4.87/kg£3.65Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g
800g ¡ £5.33/kg£1.19 off£4.26£5.45Purina ONE Adult Cat Food with Chicken & Whole Grains 800g
800g ¡ £10.06/kg£8.05Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Cat Treats 5 x 15g
80g ¡ £22.50/kg£1.80Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g
200g ¡ £17.00/kg£0.80 off£3.40£4.20Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3 x 200ml
3pk ¡ £8.33/L£5.00Asda Tiger Cat Food Meaty & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg ¡ £2.75/kg£3.30FELIX Tasty Shreds Farm Selection in Gravy Wet Cat Food 12x80g
960g ¡ £6.51/kg£6.25Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Duck, Chicken & Turkey 6 x 50g (300g)
300g ¡ £11.67/kg£3.50Sheba Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches
300g ¡ £9.33/kg£2.80Sheba Select Slices Adult Cat Food Tray with Chicken in Gravy 85g
85g ¡ £15.88/kg£1.35Whiskas Adult Wet Cat Food Salmon in Jelly Tin 400g
400g ¡ £4.88/kg£1.95Whiskas Kitten Poultry Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg ¡ £5.88/kg£6.00
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 5L
5L ¡ £1.01/L£1.01 off£5.04£6.05
Dog Food
Harringtons Dry Adult Dog Food, Rich in Lamb & Rice 1.7kg
1.7kg ¡ £3.97/kg£6.75Asda Hero Sticks 2 x 15g (30g)
30g ¡ £21.67/kg£0.65Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90g
90g ¡ £17.22/kg£1.55Good Boy Extra Large Dog Chompers Daily Dental Stick 130g
1pk ¡ £2.30 each£2.30Good Boy Meaty Treaty Big Pack Chicken Twist Dog Treats 250g
250g ¡ £28.00/kg£7.00Good Boy Meaty Treaty Mega Chewy Duck Twist Dog Treats 70g
70g ¡ £42.86/kg£3.00PEDIGREE JUMBONE Medium Dog Treats Chicken and Lamb 2 Chews
180g ¡ £11.39/kg£2.05Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meaty Multi Mix 20 Strips 144g
140g ¡ £14.64/kg£2.05The Traitors Chews 120g
120g ¡ £20.00/kg£2.40Asda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg ¡ £1.92/kg£4.60CESAR Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey in Loaf 150g
150g ¡ £9.67/kg£0.30 off£1.45£1.75Asda Hero Adult Dog Food Chicken in Jelly 400g
400g ¡ £2.50/kg£1.00Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6 x 412g
2.47kg ¡ £5.34/kg£13.20Naturo Natural Dog Food Poultry Selection Adult Dog 1-7 Years 6 x 400g
2.4kg ¡ £4.40/kg£10.55Pedigree Dentastix Daily Oral Care Medium 10-25kg 5 Sticks 128g
130g ¡ £12.46/kg£0.48 off£1.62£2.10
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy 150 Dog Poo Bags
150pk ¡ £0.01 each£2.00