Top picks
Desperados Tequila Lager Beer 650ml Bottle
650ml ¡ £7.46/L2 for £5.50£4.85Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottle 620ml
620ml ¡ £7.02/L2 for £5.50£4.35Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 660ml
660ml ¡ £5.76/L2 for £5.50£3.80Bacardi Mojito Flavoured Alcoholic Drink 250ml
250ml ¡ £14.60/L3 for £9£3.65MOTH Espresso Martini 125ml
125ml ¡ £47.20/L3 for £9£5.90Au Vodka Cherryade 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05Strongbow Dark Fruit Cider 440ml
4pk ¡ £3.98/L2 for £10£7.00Strongbow Original Apple Cider Can 4.5% ABV 4 x 440ml
4pk ¡ £3.61/L2 for £10£6.35Hobgoblin Gold Beer 4 x 568ml
4pk ¡ £3.39/L2 for £10£7.70Corona Lager Beer Bottle 620ml
620ml ¡ £6.77/L2 for £5.50£4.20Asahi Super Dry Beer 620ml
620ml ¡ £6.94/L2 for £5.50£4.30Birra Moretti Lager Beer 660ml Bottle
660ml ¡ £6.44/L2 for £5.50£4.25Au Vodka Pink Lemonade 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml ¡ £15.20/L3 for £9£3.80Ciroc Tropical Passion Sparkling Vodka Drink 5% vol 250ml Can
250ml ¡ £18.40/L3 for £9£4.60Red Bull Energy Drink 8 x 250ml
8pk ¡ £5.08/L£3.39 off£10.16£13.55MAOAM Stripes 140g
140g ¡ £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Absolut Wild Berri Berry Flavoured Vodka 700ml
700ml ¡ £31.50/L£7.50 off£22.05£29.55Staropramen Premium Czech Lager 660ml
660ml ¡ £6.21/L2 for £5.50£4.10Cobra Premium Beer 620ml
620ml ¡ £6.61/L2 for £5.50£4.10
Fruit
Asda 6 Sweet & Creamy Bananas
6pk ¡ £0.20 each2 for £1.90£1.20Asda 7 Brilliant Bananas
7pk ¡ £0.17 each2 for £1.90£1.20Asda Sweet & Crisp Seedless Black Grapes 500g
500g ¡ £5.00/kg2 for £4.80£2.50Asda Fresh Tastes Melon & Grapes 160g
160g ¡ £9.69/kg2 for £1.90£1.55Asda Fresh Tastes Mango, Melon & Pineapple 240g
240g ¡ £10.63/kg2 for £4.80£2.55
Vegetables
Asda Sweet & Fruity Baby Plum Tomatoes 300g
300g ¡ £4.33/kg2 for £1.90£1.30Asda Cucumber
1pk ¡ £1.25 each2 for £1.90£1.25Asda Grower's Selection British Baby Potatoes 1kg
1kg ¡ £1.60/kg2 for £1.90£1.60Asda Extra Special Apple Balsamic Vinegar Infused Beetroot 175g
175g ¡ £7.71/kg2 for £1.90£1.35Exceptional by ASDA British Baby Potatoes 500g
500g ¡ £2.70/kg2 for £1.90£1.35ASDA 4 Fluffy & Golden Baking Potatoes
4pk ¡ £0.28 each2 for £1.90£1.10Glens of Antrim Potatoes 4 Baker Potatoes
4pk ¡ £0.38 each2 for £1.90£1.50
Salad & Herbs
Asda Iceberg Lettuce 200g
200g ¡ £6.50/kg2 for £1.90£1.30Asda Sweet & Fruity Baby Plum Tomatoes 300g
300g ¡ £4.33/kg2 for £1.90£1.30Asda Cucumber
1pk ¡ £1.25 each2 for £1.90£1.25Asda Iceberg Lettuce
1pk ¡ £1.15 each2 for £1.90£1.15Asda Mild & Tender Baby Spinach 180g
180g ¡ £7.50/kg2 for £1.90£1.35Asda Mild & Tender Mixed Baby Leaf 90g
90g ¡ £13.33/kg2 for £1.90£1.20Asda Sweet & Crunchy Fine Cut Salad 230g
230g ¡ £5.87/kg2 for £1.90£1.35Asda Strong & Peppery Wild Rocket 60g
60g ¡ £16.67/kg2 for £1.90£1.00
Milk, Eggs, Dairy
Lurpak Slightly Salted Spreadable 400g
200g ¡ £8.35/kg£1.43 off£1.67£3.10Elmlea Single Alternative to Cream 270ml
270ml ¡ £6.30/L5 for £5£1.70Alpro Packed with Protein Soya 1L
1L ¡ £1.87/L£0.63 off£1.87£2.50Lurpak Slightly Salted Lighter 400g
400g ¡ £10.68/kg£1.43 off£4.27£5.70Anchor Unsalted Butter 200g
200g ¡ £11.45/kg£0.76 off£2.29£3.05Anchor Butter 200g
200g ¡ £11.45/kg£0.76 off£2.29£3.05Asda Fresh Soured Cream 300ml
300ml ¡ £4.83/L5 for £5£1.45
Cheese
Cathedral City Extra Mature Cheddar 350g
350g ¡ £9.54/kg£1.11 off£3.34£4.45Babybel Mini Original Cheese 2 x 20g (40g)
40g ¡ £41.25/kg5 for £5£1.65Asda Grated Hard Cheese 80g
80g ¡ £21.88/kg5 for £5£1.75Asda Mozzarella 215g
125g ¡ £12.00/kg5 for £5£1.50Philadelphia Plain Cream Cheese-soft 165g
165g ¡ £12.97/kg£0.71 off£2.14£2.85Leerdammer 8 Light Mild-Nutty 160g
160g ¡ £19.38/kg2 for £5.45£3.10Asda British Red Leicester 400g
400g ¡ £10.13/kg2 for £5.45£4.05Cathedral City Mature Cheddar 350g
350g ¡ £9.54/kg£1.11 off£3.34£4.45Asda Light Mozzarella 215g
125g ¡ £12.00/kg5 for £5£1.50Philadelphia Light 165g
165g ¡ £12.97/kg£0.71 off£2.14£2.85Asda 30% Less Fat Mild Grated British Cheese 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda Sliced Mild British Cheddar 10 Slices 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda Grated Parmigiano Reggiano 100g
100g ¡ £34.00/kg2 for £5.45£3.40Asda Sliced Red Leicester British Cheese 10 Slices 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda British Mild Cheddar 400g
400g ¡ £10.13/kg2 for £5.45£4.05Asda Marinated Mozzarella Pearls 130g
130g ¡ £28.46/kg3 for £7£3.70Asda Grated Mild British Cheddar 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda British Medium Cheddar 400g
400g ¡ £10.13/kg2 for £5.45£4.05Asda Sliced Mature British Cheddar 10 Slices 250g
250g ¡ £13.40/kg2 for £5.45£3.35Asda Grated Mature British Cheddar 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda British Mature Cheddar 400g
400g ¡ £10.13/kg2 for £5.45£4.05Asda Grated Mozzarella 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Strings & Things Cheestrings 8 x 20g (160g)
160g ¡ £17.69/kg£0.82 off£2.83£3.65Asda Sliced Gouda 10 Slices 250g
250g ¡ £13.40/kg2 for £5.45£3.35ASDA Protein Grated Cheese 250g
250g ¡ £12.40/kg2 for £5.45£3.10Asda 50% Less Fat Mature Sliced British Cheese 8 Slices 160g
160g ¡ £19.69/kg2 for £5.45£3.15Asda Grated Red Leicester British Cheese 250g
250g ¡ £12.60/kg2 for £5.45£3.15Asda Sliced Mozzarella 220g
220g ¡ £14.32/kg2 for £5.45£3.15Asda 10 Sliced Emmental Cheese 250g
250g ¡ £12.40/kg2 for £5.45£3.10Asda Sliced Edam 10 Slices 250g
250g ¡ £13.40/kg2 for £5.45£3.35
Yoghurt
Onken 0% Fat Vanilla 450g
450g ¡ £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45Arla Protein Salted Caramel Yogurt 200g
200g ¡ £9.25/kg5 for £5£1.85Asda Creamy Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £2.70/kg5 for £5£1.35Asda Fat Free Greek Style Yogurt 500g
500g ¡ £2.70/kg5 for £5£1.35Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g
90g ¡ £10.44/kg£0.31 off£0.94£1.25Actimel Multifruit Cultured Yoghurt Drink 8 x 100g (800g)
800g ¡ £4.95/kg£0.94 off£3.96£4.90Muller Light Vanilla with Dark Chocolate Sprinkles Yogurt 160g
160g ¡ £6.88/kg5 for £5£1.10Muller Corner Vanilla Yogurt Chocolate Balls 124g
124g ¡ £8.87/kg5 for £5£1.10Muller Corner Strawberry Yogurt 136g
136g ¡ £8.09/kg5 for £5£1.10Biotiful Gut Health Kefir Protein Original 250g
250g ¡ £7.20/kg£0.30 off£1.80£2.10The Collective Great Dairy Peach & Apricot Suckies 90g
90g ¡ £10.56/kg£0.30 off£0.95£1.25Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 1 Litre
1L ¡ £3.53/L£0.82 off£3.53£4.35Muller Light Strawberry Yogurt 160g
160g ¡ £6.88/kg5 for £5£1.10Activia Strawberry Gut Health Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40Activia Peach Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40Activia Cherry Yoghurt 4 x 115g (460g)
460g ¡ £5.54/kg£0.85 off£2.55£3.40Onken 0% Fat Strawberry 450g
450g ¡ £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45Graham's The Family Dairy Protein 25g Raspberry 200g
200g ¡ £7.00/kg5 for £5£1.40Muller Light Smooth Toffee Yogurt 160g
160g ¡ £6.88/kg5 for £5£1.10Muller Corner Banana Yogurt Chocolate Flakes 124g
124g ¡ £8.87/kg5 for £5£1.10Graham's The Family Dairy Skyr Raspberry Icelandic Style Yogurt 150g
150g ¡ £7.00/kg5 for £5£1.05Graham's The Family Dairy Skyr Passion Fruit, Mango & Papaya Icelandic Style Yogurt 150g
150g ¡ £7.00/kg5 for £5£1.05Graham's The Family Dairy Squidgies Peach and Mango Yogurt 100g
100g ¡ £10.50/kg5 for £5£1.05Graham's The Family Dairy Squidgies Strawberry Yogurt 100g
100g ¡ £10.50/kg5 for £5£1.05Graham's The Family Dairy Skyr Superberry Icelandic Style Yogurt 150g
150g ¡ £7.00/kg5 for £5£1.05
Meat, Poultry, Fish
Mattessons 4 Gourmet Hot Dogs Beechwood Smoked 280g
280g ¡ £10.54/kg£1 off£2.95£3.95Shazans Beef Mince 500g
500g ¡ £14.00/kg2 for £11£7.00Asda 10 Mini Chicken Breast Skewers 120g
120g ¡ £24.58/kg3 for £7£2.95ASDA Succulent Boneless Chicken Thigh Fillets 650g
650g ¡ £10.85/kg2 for £11£7.05Asda 4 Tender Lamb Chops 300g
300g ¡ £24.33/kg2 for £11£7.308 Smoked Pork Hot Dogs 280g
280g ¡ £10.43/kg£0.98 off£2.92£3.90Shazans 12 Lamb Koftas 400g
400g ¡ £16.38/kg2 for £11£6.55Asda 24 Breaded Chicken Bites 192g
192g ¡ £14.06/kg3 for £7£2.70Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g ¡ £4.93/kg£0.68 off£2.02£2.70Heck 6 Chicken Italia Chipolatas 255g
255g ¡ £13.33/kg£1 off£3.40£4.40Asda Rump Beef Steak 255g
255g ¡ £23.53/kg2 for £11£6.00Exceptional by ASDA Mild & Delicate Scottish Smoked Salmon 100g
100g ¡ £59.00/kg2 for £11£5.90TGI Fridays Buffalo Chicken Wings 500g
500g ¡ £12.10/kg2 for £11£6.05Shazans Chicken Mini Fillets 500g
500g ¡ £11.40/kg2 for £11£5.70Asda Succulent Large Chicken 1.840
1.7kg ¡ £3.76/kg2 for £11£6.40Asda 8 Tender Pork Loin Steaks 800g
800g ¡ £7.63/kg2 for £11£6.10ASDA 16 Salt & Pepper Chicken Straws 192g
192g ¡ £14.32/kg3 for £7£2.75Hull's of Ballymena 4 Beef Burgers 454g
454g ¡ £13.44/kg2 for £11£6.10Shazans Peri Peri Chicken Thighs 0.900kg
900g ¡ £7.56/kg2 for £11£6.80Asda Tender Lean Diced Beef
400g ¡ £16.00/kg2 for £11£6.40ASDA Savoury Extra Tasty Boneless Chicken Breast Joint 450g
450g ¡ £14.00/kg2 for £11£6.30Asda 24 Southern Fried Chicken Bites 192g
192g ¡ £14.06/kg3 for £7£2.70ASDA Succulent Extra Tasty Large Chicken
1.6kg ¡ £5.06/kg2 for £11£8.10Asda Roasting Boneless Pork Leg Joint 950g
950g ¡ £8.63/kg2 for £11£8.20Mowi Infusions Garlic & Herb Scottish Salmon Fillets 220g
220g ¡ £30.68/kg2 for £11£6.75ASDA Flavourful Lean Beef Steak Mince
500g ¡ £13.00/kg2 for £11£6.50Asda Extra Tasty Chicken Breast Thins 180g
160g ¡ £24.38/kg3 for £7£3.90Cookstown Honey Glaze Gammon Joint 450g
450g ¡ £13.56/kg2 for £11£6.10Mowi Infusions Ginger, Chilli & Lime Scottish Salmon Fillets 220g
220g ¡ £30.68/kg2 for £11£6.75ASDA Tender Beef Braising Steak
400g ¡ £15.63/kg2 for £11£6.25Asda Tender Pork Ribs 800g
800g ¡ £10.13/kg2 for £11£8.10Asda 2 Sea Bass Fillets 180g
180g ¡ £39.72/kg2 for £11£7.15Asda Delicious 2 Unsmoked Gammon Steaks 450g
450g ¡ £13.33/kg2 for £11£6.00Malcolm Allan Beef Olives 350g
350g ¡ £17.14/kg2 for £11£6.00Asda Delicious Unsmoked Gammon Joint 750g
750g ¡ £11.53/kg2 for £11£8.65ASDA Lean Diced Pork 600g
600g ¡ £10.00/kg2 for £11£6.00
Meat Alternatives
Quorn Picnic Eggs 140g
140g ¡ £13.07/kg£0.57 off£1.83£2.40Quorn 14 Cocktail Sausages 140g
140g ¡ £13.07/kg£0.57 off£1.83£2.40
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Frank's Red Hot 5 x 45g
225g ¡ £16.44/kg£0.95 off£3.70£4.65Pukka Minced Beef & Onion Pie
215g ¡ £9.77/kg£0.70 off£2.10£2.80Ginsters Cornish Pasty Original 227g
227g ¡ £9.25/kg£0.70 off£2.10£2.80Asda Green Olives 150g
150g ¡ £16.67/kg3 for £7£2.50Asda Take-Out Club Mozzarella Sticks 240g
240g ¡ £15.42/kg2 for £6£3.70Asda 24 Pork Cocktail Sausages 240g
240g ¡ £11.25/kg3 for £7£2.70Asda 5 Slices Honey Roast Dry Cured Ham 120g
120g ¡ £23.33/kg3 for £7£2.80Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5 x 22.5g
112.5g ¡ £21.69/kg£0.81 off£2.44£3.25Pukka All Steak Pie
209g ¡ £10.53/kg£0.60 off£2.20£2.80ASDA Marinated Olives with Greek Feta 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70Asda Tomatoes & Mozzarella 150g
150g ¡ £25.33/kg3 for £7£3.80Asda 10 Mini Pork Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Asda Tikka Chicken Breast Slices 160g
160g ¡ £24.38/kg3 for £7£3.90Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Asda Roast Chicken Breast Fillets 240g
240g ¡ £16.25/kg3 for £7£3.90Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 5 x 22.5g
112.5g ¡ £21.69/kg£0.81 off£2.44£3.25Pukka Chicken & Mushroom Pie
212g ¡ £10.38/kg£0.60 off£2.20£2.80Asda 4 Slices Herby Pork & Stuffing 130g
130g ¡ £21.54/kg3 for £7£2.80Asda Spanish Salami Selection 120g
120g ¡ £30.00/kg3 for £7£3.60Asda Marinated Garlic & Herb Olives 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70Asda Sweetcorn Fritters 180g
180g ¡ £20.56/kg3 for £7£3.70Asda Slow Cooked Chicken Shawarma 580g
580g ¡ £10.52/kg2 for £11£6.10Asda Broccoli & Cheese Quiche 400g
400g ¡ £7.75/kg3 for £7£3.10Asda Exceptional Velvet Houmous 175g
175g ¡ £19.43/kg3 for £7£3.40Asda Black Olives 150g
150g ¡ £16.67/kg3 for £7£2.50Asda Cheese & Onion Quiche 400g
400g ¡ £9.75/kg3 for £7£3.90Asda Cheese & Onion Crumb Topped Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60Asda Wafer Thin Cooked Ham 200g
200g ¡ £13.50/kg3 for £7£2.70Holy Moly Guacamole 150g
150g ¡ £19.67/kg3 for £7£2.95Asda Iberico Cheese & Chorizo Rollitos 88g
88g ¡ £43.18/kg3 for £7£3.80ASDA Deli Platter 137g
137g ¡ £27.01/kg3 for £7£3.70Asda Delicate Prosciutto 100g
100g ¡ £34.50/kg3 for £7£3.45Asda 12 Cheese Bites 144g
144g ¡ £18.75/kg3 for £7£2.70Asda Greek Garlic, Pimento & Jalapeno Stuffed Olives 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70Asda Crustless Quiche Lorraine 340g
340g ¡ £9.12/kg3 for £7£3.10Asda Melton Mowbray Pork Pie 295g
295g ¡ £10.51/kg3 for £7£3.10Asda Breaded Dry Cured Ham 5 Slices 120g
120g ¡ £23.33/kg3 for £7£2.80Asda Marinated Chorizo 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70ASDA Classic Italian Salami & Cheese Selection 100g
100g ¡ £36.00/kg3 for £7£3.60Holy Moly Smashed Avocado 150g
150g ¡ £19.67/kg3 for £7£2.95Asda Tomato & Mozzarella Parcels 108g
108g ¡ £34.26/kg3 for £7£3.70Adsa Marinated Sun-Dried Tomatoes 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70Asda 10 Mini Pork & Pickle Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Asda Finely Sliced Honey Roast Dry Cured Ham 120g
120g ¡ £23.33/kg3 for £7£2.80Asda Exceptional Italian Gran Antipasto 120g
120g ¡ £50.00/kg2 for £11£6.00Asda Falafels 220g
220g ¡ £16.82/kg3 for £7£3.70Asda Carved Chicken Breast Slices 180g
180g ¡ £21.67/kg3 for £7£3.90Asda 8 Slices Corned Beef 250g
250g ¡ £14.40/kg3 for £7£3.60Asda Wafer Thin Honey Roast Turkey 200g
200g ¡ £13.50/kg3 for £7£2.70Asda 30 Chicken Cocktail Sausages 246g
246g ¡ £11.99/kg3 for £7£2.95View all (104)
Bakery
Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls
5pk ¡ £0.46 each£0.78 off£2.32£3.10Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g ¡ £2.00/kg£0.40 off£1.60£2.00Pukka Minced Beef & Onion Pie
215g ¡ £9.77/kg£0.70 off£2.10£2.80Warburtons 6 Crumpets
6pk ¡ £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05The BAKERY at ASDA 16 Double Chocolate Mini Muffins
16pk ¡ £0.19 each£0.40 off£3.10£3.50Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x5
5pk ¡ £0.46 each£0.78 off£2.32£3.10Pukka All Steak Pie
209g ¡ £10.53/kg£0.60 off£2.20£2.80Asda The Bakery 20 Flapjack Mini Bites 240g
20pk ¡ £0.14 each£0.40 off£2.80£3.20Asda 10 Mini Pork Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Mr Kipling Double Chocolate Cake Bites 205g
205g ¡ £17.32/kg£0.80 off£3.55£4.35Pukka Chicken & Mushroom Pie
212g ¡ £10.38/kg£0.60 off£2.20£2.80Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk ¡ £0.33 each£0.42 off£1.33£1.75Asda Cheese & Onion Crumb Topped Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60Asda Melton Mowbray Pork Pie 295g
295g ¡ £10.51/kg3 for £7£3.10Asda 10 Mini Pork & Pickle Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Asda Mini Pork Pies 300g
300g ¡ £10.33/kg3 for £7£3.10Asda 6 Mini Hog Roast Pork Pies 300g
300g ¡ £10.33/kg3 for £7£3.10Asda 6 Tasty Mini Pork & Pickle Pies 300g
300g ¡ £10.33/kg3 for £7£3.10Asda Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60Asda Steak & Gravy Shortcrust Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60
Pizza, Pasta, Ready Meals
Pukka Minced Beef & Onion Pie
215g ¡ £9.77/kg£0.70 off£2.10£2.80Mattessons 4 Gourmet Hot Dogs Chilli Cheese 260g
280g ¡ £13.04/kg£1 off£3.65£4.65The Gym Kitchen Thai Green Chicken Curry 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60The Gym Kitchen Chicken Tikka 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60The Gym Kitchen Chicken Paella 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60Asda Protein Chicken Pesto Penne 380g
380g ¡ £11.32/kg2 for £6.50£4.30Asda Meal for One Beef Stew & Dumplings 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Take-Out Club by ASDA Stuffed Crust Loaded Pepperoni 630g
630g ¡ £9.68/kg2 for £12£6.10ASDA Bom Bahia Onion Bhajis 200g
200g ¡ £20.00/kg2 for £6£4.00Pukka All Steak Pie
209g ¡ £10.53/kg£0.60 off£2.20£2.80The Gym Kitchen Katsu Chicken 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60Asda Meal for One Hunter's Chicken 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Meal for One Chilli Con Carne 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Patak's The Original Butter Chicken with Rice 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90ASDA Stonebaked Pepperoni Pizza 310g
310g ¡ £12.90/kg2 for £6.50£4.00Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshires 190g
190g ¡ £15.53/kg3 for £7.50£2.95Cathedral City Cottage Pie 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Asda Protein Thai Red Chicken Curry 380g
380g ¡ £11.32/kg2 for £6.50£4.30Patak's The Original Chicken Tikka Masala with Rice 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Asda Stonebaked Spicy Fajita Chicken Pizza 365g
365g ¡ £10.96/kg2 for £6.50£4.00Asda Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice Meal for 1 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda 10 Mini Pork Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Asda Stonebaked Vegetable Supreme Pizza 350g
350g ¡ £11.43/kg2 for £6.50£4.00Asda Stonebaked Margherita Pizza 305g
305g ¡ £13.11/kg2 for £6.50£4.00Pukka Chicken & Mushroom Pie
212g ¡ £10.38/kg£0.60 off£2.20£2.80Asda Meal for One Chicken Jalfrezi with Pilau Rice 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Protein Spicy Chicken Arrabbiata 380g
380g ¡ £11.32/kg2 for £6.50£4.30Asda Protein Fiery Jerk Chicken 380g
380g ¡ £11.32/kg2 for £6.50£4.30Asda Meal for One All Day Breakfast 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Spicy & Smoky Patatas Bravas 400g
400g ¡ £7.75/kg3 for £7£3.10Asda Spiced Vegetable Samosas 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70Asda Take-Out Club Garlic Mushrooms 300g
300g ¡ £12.33/kg2 for £6£3.70Asda Take-Out Club Mac & Cheese Bites 200g
200g ¡ £18.50/kg2 for £6£3.70Asda Sausages & Buttery Mash Meal for One 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Italian Inspired Vegetable Lasagne 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Take-Out Club Loaded Cheese & Bacon Potato Skins 262g
262g ¡ £14.12/kg2 for £6£3.70Asda Meal for One Chicken Madras with Pilau Rice 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Slow Cooked Hog Roast with Sage & Onion Stuffing 535g
535g ¡ £13.64/kg2 for £11£7.30Asda 6 Pepperoni Pizza Parcels 150g
150g ¡ £18.00/kg3 for £7£2.70The Gym Kitchen Korean Beef Chilli 400g
400g ¡ £11.50/kg2 for £6.50£4.60Asda Broccoli & Cheese Quiche 400g
400g ¡ £7.75/kg3 for £7£3.10Asda Cheese & Onion Crumb Topped Pie 200g
200g ¡ £13.00/kg3 for £7£2.60Asda Meal for One Minted Lamb & Colcannon Mash 400g
400g ¡ £11.00/kg2 for £6.50£4.40Asda Meal for One Spaghetti & Meatballs 400g
400g ¡ £10.25/kg2 for £6.50£4.10Asda Takeout Club Waffle Fries 250g
250g ¡ £14.80/kg2 for £6£3.70ASDA Stonebaked Meat Feast Pizza 345g
345g ¡ £11.59/kg2 for £6.50£4.00Asda Protein Smoky Chicken & Chorizo Paella 380g
380g ¡ £11.32/kg2 for £6.50£4.30Patak's The Original Vegetable Balti with Rice 400g
400g ¡ £13.00/kg2 for £6.50£5.20Asda Cheese & Onion Quiche 400g
400g ¡ £9.75/kg3 for £7£3.90Asda Melton Mowbray Pork Pie 295g
295g ¡ £10.51/kg3 for £7£3.10View all (66)
Desserts
GU Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
170g ¡ £20.71/kg£1.18 off£3.52£4.70Cadbury Caramilk Golden Caramel Chocolate Dessert Pot 350g
350g ¡ £10.49/kg£0.53 off£3.67£4.20
Ice Cream
Rowntree's Fruit Pastilles Lollies 4 x 65ml (260ml)
4pk ¡ £11.54/L2 for £5.75£3.00Askeys The Deluxe Waffle 6 Sprinkled Dipped Cones
6pk ¡ £0.51 each2 for £4£3.05Rowntree's Watermelon Lollies 4 x 73ml (292ml)
4pk ¡ £10.27/L2 for £5.75£3.00Wall's 5 Mini Pops 5 x 76g
73ml ¡ £63.01/L2 for £4£4.60Heartbrand Twister Ice Lolly Mini Pineapple 10x 50 ml
500ml ¡ £8.80/L2 for £4£4.40Heartbrand Calippo Ice Lollies Mini Strawberry 5x 80 ml
400ml ¡ £9.00/L2 for £4£3.60R Whites Premium Lemonade Ice Lollies 3 x 78g (234g)
222ml ¡ £16.22/L2 for £4£3.60Solero Ice Cream Sticks Strawberry Twist 3x 90 ml
270ml ¡ £12.78/L2 for £4£3.45Rowntree's Fruit Blaster 6 x 58ml
348ml ¡ £8.62/L2 for £4£3.00Rowntree's Mango 4 x 70ml (280ml)
4pk ¡ £10.71/L2 for £4£3.00Del Monte Strawberry Fruit Splits 4 x 73ml (292ml)
292ml ¡ £9.42/L2 for £4£2.75Rowntree's Fruit Stack 4 x 70ml (280ml)
4pk ¡ £10.71/L2 for £5.75£3.00Wall's Mini Calippo Orange and Lemon-Lime Ice Lollies 5 x 80ml
5pk ¡ £9.00/L2 for £5.75£3.60
Frozen
Cathedral City Lasagne 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Birds Eye 2 Crunchy Southern Fried Chicken 180g
180g ¡ £20.56/kg3 for £7.50£3.70Birds Eye 10 The Original Potato Waffles 567g
567g ¡ £5.11/kg3 for £7.50£2.90Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g ¡ £16.82/kg3 for £7.50£3.70Cathedral City Our Cheesy Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g ¡ £14.75/kg2 for £6.50£5.90Goodfella's Cheesy House Deep Pan 421g
421g ¡ £7.48/kg3 for £7.50£3.15Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g
170g ¡ £21.76/kg3 for £7.50£3.70Birds Eye 8 Crispy Batter Fish Fingers 224g
224g ¡ £11.83/kg3 for £7.50£2.65Take-Out Club by ASDA Stuffed Crust Cheese Meltdown 598g
598g ¡ £10.20/kg2 for £12£6.10Birds Eye 2 Garlic & Herb Chicken Kievs 204g
204g ¡ £18.14/kg3 for £7.50£3.70Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g ¡ £15.50/kg3 for £7.50£3.10Goodfella's Pepperoni House Deep Pan 411g
411g ¡ £7.66/kg3 for £7.50£3.15Birds Eye 4 Chicken Burgers with Golden Wholegrain 200g
200g ¡ £16.50/kg3 for £7.50£3.30Goodfella's Pepperoni Stonebaked Thin 332g
332g ¡ £10.84/kg3 for £7.50£3.60Asda Deep Pan Four Cheese Pizza 425g
425g ¡ £9.41/kg2 for £6.50£4.00Goodfella's Margherita Stonebaked Thin 334g
345g ¡ £10.43/kg3 for £7.50£3.60
Crisps, Snacks, Biscuits
Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g
130g ¡ £15.38/kg£1.15 off£2.00£3.15Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 170g
170g ¡ £10.59/kg£0.65 off£1.80£2.45Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)
90g ¡ £30.00/kg£0.75 off£2.70£3.45Walkers Wotsits Giants Sweet & Spicy Snacks Crisps 130g
130g ¡ £15.38/kg£1.15 off£2.00£3.15Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g
140g ¡ £11.79/kg£1.15 off£1.65£2.80Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g
140g ¡ £11.79/kg£1.15 off£1.65£2.80
Chocolate & Sweets
MAOAM Stripes 140g
140g ¡ £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55KitKat Chunky Bars 4 x 40g (160g)
160g ¡ £13.38/kg£0.71 off£2.14£2.85Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g
650g ¡ £6.15/kg£1.65 off£4.00£5.65Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr
70g ¡ £30.00/kg£0.40 off£2.10£2.50HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g ¡ £7.10/kg£1.50 off£2.50£4.00HARIBO Starmix Multipack Bag 352g
352g ¡ £7.10/kg£1.30 off£2.50£3.80HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g ¡ £5.71/kg£0.60 off£1.00£1.60MAOAM Joystixx 140g
140g ¡ £7.14/kg£0.55 off£1.00£1.55Swizzels Luscious Lollies
176g ¡ £7.67/kg£0.30 off£1.35£1.65Swizzels Curious Chews
171g ¡ £7.89/kg£0.30 off£1.35£1.65Bebeto Witches Cauldron 130g
130g ¡ £7.69/kg£0.30 off£1.00£1.30Swizzels Scrumptious Sweets
351g ¡ £6.84/kg£0.75 off£2.40£3.15Bebeto Witches Hair Sour Pencils 160g
160g ¡ £6.25/kg£0.30 off£1.00£1.30
Fruit Juice & Smoothies
Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml
900ml ¡ £3.21/L£0.96 off£2.89£3.85J2O Apple & Raspberry Still 4 x 250ml
4pk ¡ £3.00/L£1.45 off£3.00£4.45Tropicana Perfectly Pressed Orchard Apple 900ml
900ml ¡ £3.21/L£0.96 off£2.89£3.85Tropicana Original Orange with Juicy Bits 900ml
900ml ¡ £3.21/L£0.96 off£2.89£3.85innocent Tropical Juice 1.35L
1.35L ¡ £2.92/L£1.31 off£3.94£5.25Innocent Pineapples, Bananas & Coconuts Fruit Smoothie 750ml
750ml ¡ £4.35/L£1.09 off£3.26£4.35innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml ¡ £4.35/L£1.09 off£3.26£4.35Oasis Summer Fruits Light 500ml
500ml ¡ £5.40/L2 for £3.75£2.70
Water, Soft Drinks, Mixers
Red Bull Energy Drink 8 x 250ml
8pk ¡ £5.08/L£3.39 off£10.16£13.55J2O Orange & Passion Fruit Still 4 x 250ml
4pk ¡ £3.00/L£1.45 off£3.00£4.45Pepsi Max Cherry 2 Litres
2L ¡ £1.40/L2 for £4£2.80Pepsi Max 2 Litres
2L ¡ £1.40/L2 for £4£2.80Pepsi 2 litres
2L ¡ £1.40/L2 for £4£2.807Up Zero Sugar Pink Lemonade 2 Litres
2L ¡ £1.00/L£0.65 off£2.00£2.65Yazoo Banana Milk Drink 400ml
400ml ¡ £4.00/L5 for £5£1.60Yazoo Strawberry Milk Drink 400ml
400ml ¡ £4.00/L5 for £5£1.60Starbucks Frappuccino Coffee Drink 250ml
250ml ¡ £7.80/L£0.65 off£1.95£2.60Tango Cherry Sugar Free 2 Litres
2L ¡ £1.00/L£0.60 off£2.00£2.607UP Zero Sugar 2 Litres
2L ¡ £1.00/L£0.60 off£2.00£2.60Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml
250ml ¡ £7.80/L£0.65 off£1.95£2.60Starbucks Chocolate Mocha Flavour Protein Drink with Coffee 330ml
330ml ¡ £7.27/L£0.80 off£2.40£3.20Robinsons Real Fruit & Barley Summer Fruits 1 Litre
1L ¡ £2.50/L2 for £4.50£2.50Lucozade Energy Zero Sugar Drink Pink Lemonade 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30Diet Coke No Caffeine 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Lucozade Sport Orange 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Sparkling Spring Water 500ml
500ml ¡ £3.80/L2 for £3.75£1.90Tango Apple Sugar Free 2L
2L ¡ £1.00/L£0.60 off£2.00£2.60Starbucks Caramel Hazelnut Flavour Protein Drink 330ml
330ml ¡ £7.27/L£0.80 off£2.40£3.20Sprite 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Pepsi Max Cherry 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Robinsons Real Fruit & Barley Peach 1 Litre
1L ¡ £2.50/L2 for £4.50£2.50Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Lucozade Sport Ice Kick 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Evian Natural Mineral Water 75cl
750ml ¡ £3.07/L2 for £4£2.30Tango Orange Original 2 Litres
2L ¡ £1.00/L£0.60 off£2.00£2.607Up Zero Sugar Pink Lemonade 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Coca-Cola Zero Sugar Cherry 500ml
500ml ¡ £5.00/L2 for £3.75£2.50Monster Energy Drink Ultra Fiesta Mango Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Powerade Berry and Tropical Sports Drink 500ml
500ml ¡ £4.50/L2 for £3.75£2.25Fanta Orange 2L
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Sprite 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Coca-Cola Zero Sugar Cherry 2 L
2L ¡ £1.40/L2 for £5.50£2.80Lucozade Energy Drink Orange 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30Robinsons Raspberry & Apple 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.307UP Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Pepsi 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Monster Energy Drink Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Tango Apple 500ml
500ml ¡ £4.80/L2 for £3.75£2.40Fanta Icy Lemon 2 Litre
2L ¡ £1.43/L2 for £5.50£2.85Dr Pepper 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Lucozade Energy Drink Cherry 500ml
500ml ¡ £4.60/L2 for £3.75£2.30Dr Pepper Zero 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Diet Coke 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55Monster Energy Drink Ultra Strawberry Dreams Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Oasis Citrus Punch 500ml
500ml ¡ £5.40/L2 for £3.75£2.70Monster Energy Drink Ultra Peachy Keen Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.20/L2 for £3.75£2.60Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml ¡ £5.00/L2 for £3.75£2.50Fanta Fruit Twist 500ml
500ml ¡ £5.10/L2 for £3.75£2.55View all (75)
Beer & Cider
Desperados Tequila Lager Beer 650ml Bottle
650ml ¡ £7.46/L2 for £5.50£4.85Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottle 620ml
620ml ¡ £7.02/L2 for £5.50£4.35Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 660ml
660ml ¡ £5.76/L2 for £5.50£3.80Desperados Mojito Beer Can 330ml
330ml ¡ £11.52/L3 for £9£3.80Strongbow Dark Fruit Cider 440ml
4pk ¡ £3.98/L2 for £10£7.00Strongbow Original Apple Cider Can 4.5% ABV 4 x 440ml
4pk ¡ £3.61/L2 for £10£6.35Hobgoblin Gold Beer 4 x 568ml
4pk ¡ £3.39/L2 for £10£7.70Guinness Draught Stout Beer 4.1% vol 8x440ml Cans
8pk ¡ £3.41/L£3 off£12.00£15.00Corona Lager Beer Bottle 620ml
620ml ¡ £6.77/L2 for £5.50£4.20Asahi Super Dry Beer 620ml
620ml ¡ £6.94/L2 for £5.50£4.30Birra Moretti Lager Beer 660ml Bottle
660ml ¡ £6.44/L2 for £5.50£4.25Vocation Brewery Hop, Skip & Juice Hazy Pale Ale 4 x 330ml
1.32L ¡ £7.84/L2 for £13.50£10.35Beavertown Gamma Ray American Pale Ale 4 x 330ml
4pk ¡ £7.46/L2 for £13.50£9.85BrewDog Wingman Session IPA 4 x 330ml
4pk ¡ £6.21/L2 for £13.50£8.20Strongbow Dark Fruit Cider 10 x 440ml
10pk ¡ £2.95/L£4.25 off£13.00£17.25Cobra Premium Beer 620ml
620ml ¡ £6.61/L2 for £5.50£4.10Staropramen Premium Czech Lager 660ml
660ml ¡ £6.21/L2 for £5.50£4.10Cruzcampo Sevilla 660ml
660ml ¡ £6.14/L2 for £5.50£4.05Inch's Medium Apple Cider Cans 10 x 440ml
10pk ¡ £2.81/L£2.25 off£12.35£14.60Madri Excepctional Lager 660ml
660ml ¡ £6.06/L2 for £5.50£4.00Heineken Original Pure Malt Lager 650ml
650ml ¡ £5.92/L2 for £5.50£3.85Estrella Damm Premium Lager Beer 660ml
660ml ¡ £5.83/L2 for £5.50£3.85Henry Westons Vintage Cider 4 x 500ml
2L ¡ £4.25/L£1 off£8.50£9.50Budweiser Lager Beer Bottle 660ml
660ml ¡ £5.68/L2 for £5.50£3.75Henry Westons Vintage Cider 500ml
500ml ¡ £6.70/L2 for £5.50£3.35San Miguel Especial 620ml
620ml ¡ £4.92/L2 for £5.50£3.05Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml
500ml ¡ £7.40/L2 for £5.50£3.70Healeys Cornwall Rattler Original Cornish Cloudy Cyder 500ml
500ml ¡ £7.20/L2 for £5.50£3.60Thatchers Katy Somerset Cider 500ml
500ml ¡ £7.00/L2 for £5.50£3.50Cruzcampo Sevilla 10 x 440ml
10pk ¡ £3.01/L£4 off£13.35£17.35Old Mout Cider Berries & Cherries 500ml
500ml ¡ £7.00/L2 for £5.50£3.50Henry Westons Organic Cider 500ml
500ml ¡ £6.70/L2 for £5.50£3.35Vocation Brewery Special Edition Death by Cherries Fruit Sour 440ml
440ml ¡ £10.11/L2 for £5.50£4.45Corona 10 Extra Cans 440ml
10pk ¡ £3.09/L£4 off£13.60£17.60Kopparberg Premium Cider with Raspberry 500ml
500ml ¡ £5.90/L2 for £5.50£2.95Cherry Chouffe 330ml
330ml ¡ £10.91/L2 for £5.50£3.60McEwan's Champion Premium Beer 500ml
500ml ¡ £6.60/L2 for £5.50£3.30San Miguel Especial Premium Lager 12 x 330ml
12pk ¡ £3.83/L£3.50 off£15.15£18.65Hobgoblin Gold Beer 500ml
500ml ¡ £6.10/L2 for £5.50£3.05Tribute Pale Ale 500ml
500ml ¡ £5.90/L2 for £5.50£2.95San Miguel Especial Premium Lager 10 x 440ml
10pk ¡ £3.43/L£3.50 off£15.10£18.60Inch's Medium Apple Cider Can 4x440ml
4pk ¡ £3.43/L£0.82 off£6.03£6.85Carlsberg Export Lager Beer 4 x 568ml Pint Cans
4pk ¡ £3.43/L2 for £10£7.80Hobgoblin Ruby Beer 4 x 568ml
4pk ¡ £3.39/L2 for £10£7.70Westons Stowford Press Sweet Apple Orchard Cider 4 x 440ml
1.76L ¡ £3.13/L2 for £10£5.50Birrificio Angelo Poretti Premium Italian Lager 12 x 440ml
5.28L ¡ £2.71/L£3 off£14.30£17.30Thatchers Rose Cider 4 x 440ml
4pk ¡ £4.03/L£0.75 off£7.10£7.85Stella Artois Belgium Premium Lager Beer 12 x 330ml
12pk ¡ £3.46/L£3 off£13.70£16.70Thatchers Cloudy Lemon Cider 4 x 440ml
4pk ¡ £4.13/L£0.75 off£7.10£7.85Desperados Tequila Lager Beer 12 x 250ml Bottles
12pk ¡ £6.17/L£3 off£18.50£21.50View all (107)
Wine & Sparkling
Casillero del Diablo Sauvignon Blanc 18.7cl
187ml ¡ £24.60/L3 for £9£4.60Yellow Tail Pinot Grigio 187ml
187ml ¡ £24.33/L3 for £9£4.55Pica Pica Sauvignon Blanc 250ml
250ml ¡ £17.20/L3 for £9£4.30Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon 1.5l
1.5L ¡ £10.00/L£7.15 off£15.00£22.15La Vieille Ferme Rose Wine
1.5L ¡ £11.83/L£3.75 off£17.75£21.50Louvel Fontaine Champagne Brut 75cl
750ml ¡ £33.73/L£4 off£25.30£29.30Buckfast Tonic Wine 35cl
350ml ¡ £20.34/L£2.38 off£7.12£9.50McGuigan Alcohol Free Zero Shiraz 75cl
750ml ¡ £6.33/L£1.50 off£4.75£6.25Nozeco Special Edition Alcohol Free Fine Sparkling 75cl
750ml ¡ £5.20/L£1.15 off£3.90£5.05La Vieille Ferme 187ml
187ml ¡ £24.60/L3 for £9£4.60Hardys Stamp Chardonnay Semillon 187ml
187ml ¡ £19.52/L3 for £9£3.65Yellow Tail Shiraz 187ml
187ml ¡ £24.33/L3 for £9£4.55Kylie Minogue Prosecco Rose 75cl
750ml ¡ £16.00/L£4 off£12.00£16.00McGuigan Alcohol Free Zero Sauvignon Blanc 75cl
750ml ¡ £6.33/L£1.50 off£4.75£6.25Prosecco Spumante Extra Dry 20cl
200ml ¡ £19.75/L3 for £9£3.95Fillipo Sansovino Prosecco Rose 20cl
200ml ¡ £19.75/L3 for £9£3.95Hardys Stamp Shiraz Cabernet 187ml
187ml ¡ £19.52/L3 for £9£3.65Butter Side Up Chardonnay 75cl
750ml ¡ £15.80/L£3.15 off£11.85£15.00Kylie Minogue Signature Rose 75cl
750ml ¡ £14.20/L£2.75 off£10.65£13.40Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc Marlborough 750ml
750ml ¡ £16.00/L£3 off£12.00£15.00Exceptional by ASDA Cotes de Provence Notre-Dame des Anges 75cl
750ml ¡ £15.49/L£2.73 off£11.62£14.35Jam Shed Shiraz 1.5L
1.5L ¡ £13.23/L£3.75 off£19.85£23.60I Heart Prosecco Rose 75cl
750ml ¡ £12.75/L£3.19 off£9.56£12.75Brancott Estate Sauvignon Blanc 750ml
750ml ¡ £15.73/L£2.25 off£11.80£14.05Barefoot White Zinfandel 750ml
750ml ¡ £9.15/L£2.29 off£6.86£9.1519 Crimes The Uprising Red Wine 750ml
750ml ¡ £15.67/L£3.25 off£11.75£15.00I Heart Prosecco 75cl
750ml ¡ £12.75/L£3.19 off£9.56£12.7519 Crimes Chardonnay 750ml
750ml ¡ £14.93/L£2.25 off£11.20£13.45Louis Jadot Beaujolais - Villages 75cl
750ml ¡ £19.40/L£2.75 off£14.55£17.30Gallo Family Vineyards White Grenache Rose Wine 750ml
750ml ¡ £9.67/L£1.25 off£7.25£8.50Exceptional by ASDA Prosecco Rose Brut 75cl
750ml ¡ £12.07/L£1.75 off£9.05£10.80Paul Mas Marsanne 75cl
750ml ¡ £13.72/L£2.11 off£10.29£12.40DIABLO Dark Red Wine 75cl
750ml ¡ £16.00/L£2.70 off£12.00£14.70Exceptional by ASDA Prosecco Brut 75cl
750ml ¡ £12.07/L£1.75 off£9.05£10.80Exceptional by ASDA Gavi 75cl
750ml ¡ £14.33/L£2.05 off£10.75£12.80Yellow Tail Merlot 750ml
750ml ¡ £12.07/L£2.70 off£9.05£11.75Yellow Tail Chardonnay 750ml
750ml ¡ £12.60/L£2 off£9.45£11.45Yellow Tail Jammy Red Roo 750ml
750ml ¡ £12.67/L£2.25 off£9.50£11.75The Ned Sauvignon Blanc 750ml
750ml ¡ £18.53/L£1.75 off£13.90£15.65Yellow Tail Shiraz 750ml
750ml ¡ £12.67/L£2.25 off£9.50£11.75Louis Jadot Les Petites Pierres Macon-Villages 75cl
750ml ¡ £20.73/L£1.75 off£15.55£17.30Casillero del Diablo Malbec Red Wine Chile 75cl
750ml ¡ £13.33/L£1.75 off£10.00£11.75Wolf Blass The Classic Red Label Collection Chardonnay Semillon 750ml
750ml ¡ £10.53/L£1.25 off£7.90£9.15Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon 75cl
750ml ¡ £13.33/L£1.75 off£10.00£11.75Roversi Pecorino Terre di Chieti 75cl
750ml ¡ £13.13/L£1.25 off£9.85£11.10Jam Shed Shiraz 750ml
750ml ¡ £12.47/L£1.75 off£9.35£11.10Jam Shed Chardonnay 750ml
750ml ¡ £13.73/L£1.25 off£10.30£11.55Campo Viejo Rioja Tempranillo 750ml
750ml ¡ £14.67/L£1.75 off£11.00£12.75Exceptional by ASDA Marlborough Sauvignon Blanc 75cl
750ml ¡ £13.13/L£1.25 off£9.85£11.10Exceptional by ASDA North Canterbury Pinot Noir 75cl
750ml ¡ £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85View all (59)
Spirits & Premixed Drinks
Bacardi Mojito Flavoured Alcoholic Drink 250ml
250ml ¡ £14.60/L3 for £9£3.65MOTH Espresso Martini 125ml
125ml ¡ £47.20/L3 for £9£5.90Au Vodka Pink Lemonade 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05Absolut Wild Berri Berry Flavoured Vodka 700ml
700ml ¡ £31.50/L£7.50 off£22.05£29.55The Kraken Black Spiced Rum Black Cherry & Madagascan Vanilla 70cl
700ml ¡ £41.24/L£9.63 off£28.87£38.50Bushmills Irish Whiskey 70cl
700ml ¡ £33.93/L£7.75 off£23.75£31.50Whitley Neill Rhubarb & Ginger Gin 70cl
700ml ¡ £33.06/L£7.71 off£23.14£30.85Sourz Apple The Original Sweet & Sour Liqueur 70cl
700ml ¡ £17.86/L£3.75 off£12.50£16.25Courvoisier VS Cognac 70cl
700ml ¡ £48.79/L£11 off£34.15£45.15Au Vodka Cherryade 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml ¡ £15.20/L3 for £9£3.80Ciroc Tropical Passion Sparkling Vodka Drink 5% vol 250ml Can
250ml ¡ £18.40/L3 for £9£4.60ABSOLUT Passionfruit Flavored Vodka 700ml
700ml ¡ £34.79/L£6.50 off£24.35£30.85Jameson Triple Distilled Irish Whiskey 700ml
700ml ¡ £41.21/L£5.75 off£28.85£34.60The Kraken Black Spiced Rum 35cl
350ml ¡ £41.03/L£4.79 off£14.36£19.15BOMBAY SAPPHIRE London Dry Gin, 70cl
700ml ¡ £35.00/L£7.50 off£24.50£32.00Tanqueray Flor de Sevilla Gin and Tonic 6.5% vol 250ml
250ml ¡ £17.00/L3 for £9£4.25Captain Morgan Original Spiced Gold and Pepsi MAX Ready to Drink 330ml 5% vol can
330ml ¡ £12.27/L3 for £9£4.05Bacardi & Coca-Cola 250ml Pre-Mixed Can
250ml ¡ £15.80/L3 for £9£3.95Au Vodka Blue Raspberry Flavoured Vodka Spirit Drink 70cl
700ml ¡ £54.07/L£6.50 off£37.85£44.35Malibu Original White Rum with Coconut Flavour 70cl
700ml ¡ £27.50/L£2.75 off£19.25£22.00Funkin Nitro Cocktails Strawberry Daiquiri 200ml
200ml ¡ £19.25/L3 for £9£3.85Funkin Nitro Cocktails Passion Fruit Martini 200ml
200ml ¡ £19.25/L3 for £9£3.85Funkin Nitro Cocktails Blue Raspberry Martini 200ml
200ml ¡ £19.25/L3 for £9£3.85Absolut Drinks Raspberry Lemonade 250ml
250ml ¡ £15.20/L3 for £9£3.80Gordon's London Dry Gin with Tonic 250ml Ready to Drink Premix Can
250ml ¡ £15.20/L3 for £9£3.80Gordon's Special Dry London Gin and Slimline Tonic Ready to Drink 250ml Can
250ml ¡ £15.00/L3 for £9£3.75Gordon's Pink Gin & Tonic Premix Ready to Drink 250ml
250ml ¡ £15.00/L3 for £9£3.75Absolut Cocktails Espresso Martini 200ml
200ml ¡ £18.50/L3 for £9£3.70Smirnoff Red Label Vodka and Diet Cola 250ml Ready to Drink Premix Can
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Hooch Alcoholic Lemonade with Vodka & Fruit Juice 440ml
440ml ¡ £8.07/L3 for £9£3.55Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Smirnoff Miami Peach & Lemonade Ready to Drink 5% vol 250ml
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Malibu Pina Colada Still Pre-Mixed Drink 250ml
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Malibu Cola 250ml
250ml ¡ £14.20/L3 for £9£3.55Hooch Pink Alcoholic Raspberry Lemonade 440ml
440ml ¡ £8.07/L3 for £9£3.55Au Vodka Blue Raspberry Soda Made with Vodka 330ml
330ml ¡ £15.30/L3 for £9£5.05BuzzBallz Berry Cherry Limeade 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Strawberry 'Rita Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Chili Mango Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Lime 'Rita Margarita Cocktail 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Choc Tease Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Passionfruit Martini Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25BuzzBallz Espresso Martini Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25MOTH Margarita 125ml
125ml ¡ £47.20/L3 for £9£5.90WKD Original Cherry Ice Vodka Mix 700ml
700ml ¡ £6.93/L3 for £9£4.85Pica Pica White Wine Spritz 250ml
250ml ¡ £17.20/L3 for £9£4.30Bushmills The Original Irish Whiskey 1000ml
1L ¡ £31.42/L£10.48 off£31.42£41.90The Famous Grouse Blended Scotch Whisky 700ml
700ml ¡ £29.21/L£3.25 off£20.45£23.70BuzzBallz Lotta Colada Cocktails 200ml
200ml ¡ £26.25/L3 for £12.50£5.25
Cooking Sauces & Ingredients
Dolmio Creamy Sauce for Lasagne 440g
440g ¡ £7.05/kg2 for £5£3.10Patak's The Original Butter Chicken Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.56/kg2 for £5£2.95Dolmio Original Sauce for Bolognese 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Patak's The Original Jalfrezi Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.56/kg2 for £5£2.95Dolmio Pasta Bake Creamy Tomato Sauce 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.56/kg2 for £5£2.95Dolmio Sauce for Pasta Bake Carbonara 430g
430g ¡ £7.21/kg2 for £5£3.10Patak's the Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.56/kg2 for £5£2.95Dolmio Tomato & Basil Sauce for Meatballs 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Sharwood's Tikka Masala Cooking Sauce 420g
420g ¡ £7.86/kg2 for £5£3.30Dolmio Tomato Sauce for Lasagne 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10ASDA Simple to Cook Chinese Inspired Chicken Stir-Fry Kit 650g
650g ¡ £10.08/kg2 for £11£6.55Dolmio Bolognese Onion & Garlic Sauce for Bolognese 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Patak's The Original Rogan Josh Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.00/kg2 for £5£2.70Sharwood's Kung Po Chinese Cooking Sauce 425g
425g ¡ £7.76/kg2 for £5£3.30Dolmio Low Fat Sauce for Bolognese 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Patak's The Original Vindaloo Cooking Sauce 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Sharwood's Sweet & Sour Cooking Sauce 425g
425g ¡ £7.76/kg2 for £5£3.30Dolmio Sauce for Bolognese Spicy Chilli 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Sharwood's Bhuna Cooking Sauce 420g
420g ¡ £7.86/kg2 for £5£3.30Dolmio Smooth Tomato Sauce for Bolognese 450g
450g ¡ £6.89/kg2 for £5£3.10Sharwood's Cooking Sauce Balti 420g
420g ¡ £7.86/kg2 for £5£3.30Sharwood's Korma 30% Less Fat Curry Sauce 420g
420g ¡ £7.86/kg2 for £5£3.30Sharwood's Korma Cooking Sauce 420g
420g ¡ £7.86/kg2 for £5£3.30Sharwood's Rogan Josh Medium Curry Sauce 420g
420g ¡ £7.86/kg2 for £5£3.30
Tins & Cans
Heinz Classic Pea & Ham Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10ASDA Stuffed Cherry Peppers 150g
150g ¡ £25.33/kg3 for £7£3.80Heinz Classic Potato & Leek Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Minestrone Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Mulligatawny Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Cream of Mushroom Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Oxtail Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Cream of Chicken Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Vegetable Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Adsa Marinated Sun-Dried Tomatoes 150g
150g ¡ £24.67/kg3 for £7£3.70Heinz Classic Cream of Chicken & Mushroom Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Asda Sweet & Tangy Pickled Beetroot 300g
300g ¡ £4.17/kg2 for £1.90£1.25Heinz Classic Lentil Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10Heinz Classic Carrot & Coriander Soup 400g
400g ¡ £5.25/kg3 for £4.65£2.10
Sugar, Flour, Baking
Askeys Treat! Chocolate Flavour Sauce 325g
325g ¡ £9.23/kg2 for £4£3.00
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles Block 115 g
115g ¡ £13.04/kg3 for £4£1.50Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles Block 112 g
112g ¡ £13.39/kg3 for £4£1.50Pot Noodle Original Curry Instant Noodles Block 114 g
114g ¡ £13.16/kg3 for £4£1.50
Jams, Honey, Spreads
Askeys Treat! Strawberry Flavour Sauce 325g
325g ¡ £6.92/kg2 for £4£2.25
Baby
Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5, 33 Nappies, 12kg-17kg, Essential Pack
33pk ¡ £0.40 each£2.63 off£13.32£15.95
Laundry, Cleaning, Household
Andrex Family Soft 9 Rolls
9pk ¡ £0.53 each£1.25 off£4.80£6.05Regina Blitz Household Towel
1pk ¡ £3.15 each£1.05 off£3.15£4.20Asda 20 Tie Top Bin Bags 75 Litres
20pk ¡ £0.20 each£0.46 off£4.09£4.55Persil Wonder Wash Bio Liquid Laundry Odour Defy 837 ml (31 washes)
837ml ¡ £9.40/L£0.88 off£7.87£8.75Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Lenor Spring Awakening 1 Count
1pk ¡ £2.50 each£0.60 off£2.50£3.10Comfort Botanical Fabric Conditioner Heavenly Fresh 960 ml (64 washes)
960ml ¡ £5.73/L£0.75 off£5.50£6.25Cif Cream Lemon with Microparticles 500ml
500ml ¡ £3.68/L£0.26 off£1.84£2.10Nicky Elite Toilet Tissue 3 Ply 9 Rolls
9pk ¡ £0.48 each£0.65 off£4.35£5.00Fairy Max Power Washing Up Liquid 660ML
660ml ¡ £6.59/L£0.55 off£4.35£4.90Dettol Laundry Cleanser Sensitive, 1.5L
1.5L ¡ £3.63/L£0.61 off£5.44£6.05Asda 4 Long-Lasting Cleaning Cloths
4pk ¡ £0.39 each£0.35 off£1.55£1.90Asda Kitchen Foil 10 Metres
1pk ¡ £1.39 each£0.46 off£1.39£1.85Homefire Kiln Dried Logs
16.5L ¡ £0.48/L2 for £10£8.00
Pet
Pedigree Dentastix Daily Oral Care Medium 10-25kg 5 Sticks 128g
130g ¡ £12.46/kg£0.48 off£1.62£2.10Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g
800g ¡ £5.33/kg£1.19 off£4.26£5.45Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g
200g ¡ £17.00/kg£0.80 off£3.40£4.20CESAR Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey in Loaf 150g
150g ¡ £9.67/kg£0.30 off£1.45£1.75Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 5L
5L ¡ £1.01/L£1.01 off£5.04£6.05Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Pouch Poultry Selection in Jelly 12 x 85g
1.02kg ¡ £6.03/kg£1.25 off£6.15£7.40CESAR Country Stew Adult Wet Dog Food Trays Special Selection 8 x 150g
1.2kg ¡ £5.67/kg£1.40 off£6.80£8.20Pedigree Dentastix Daily Oral Care Small 5-10kg 5 x 110g (550g)
550g ¡ £12.73/kg£1 off£7.00£8.00Whiskas 2-12 Months Kitten with Delicious Chicken 1.9kg
1.9kg ¡ £4.21/kg£2 off£8.00£10.00Dreamies Shakeups Multivitamins Rockin Rooster Cat & Kitten Treats 180g
180g ¡ £19.61/kg£0.67 off£3.53£4.20Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L ¡ £0.91/L£1.32 off£9.13£10.45Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Pouch Fish Selection in Jelly 12 x 85g
1.02kg ¡ £6.03/kg£1.25 off£6.15£7.40CESAR Juicy Hotpot Adult Wet Dog Food Trays Mixed in Gravy 8 x 150g
1.2kg ¡ £5.67/kg£1.40 off£6.80£8.20Pedigree Dentastix Daily Fresh Large 25kg+ 4 Sticks 154g
110g ¡ £14.09/kg£0.45 off£1.55£2.00Dreamies Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g ¡ £22.50/kg£0.45 off£1.35£1.80CESAR Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
1.2kg ¡ £5.67/kg£1.40 off£6.80£8.20Sheba Classics Soup Adult Wet Cat Food Pouches with Tuna Fillets 4 x 40g
160g ¡ £15.00/kg£0.65 off£2.40£3.05Pedigree Dentastix Daily Oral Care Large 25kg+ 4 Sticks 154g
150g ¡ £11.33/kg£0.30 off£1.70£2.00Dreamies Cat Treat Biscuits Adult & Kitten with Chicken 60g
60g ¡ £22.50/kg£0.45 off£1.35£1.80SHEBA Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken & Turkey Jelly 6x50g Pouches
300g ¡ £8.57/kg£0.53 off£2.57£3.10