- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Bold Bean Co Queen Cannellini Beans 570g
570g · £7.37/kg£4.20£3.55 Clubcard (£6.23/kg)Childs Farm OatDerma Body Moisturiser Fragrance Free 200ml
£7.50£6.00 ClubcardMyprotein Clear Whey Protein Peach Tea Flavour 10 Servings
244g · £88.11/kg£21.50£16.50 Clubcard (£67.62/kg)Garnier Intensive 7 Days Ultra-Replenishing Lotion - Shea Butter 400ml
£8.15£5.75 ClubcardNIVEA Derma Control Defend Antiperspirant Deodorant Spray 250ml
£5.70£3.10 ClubcardTesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Tesco Figs Minimum 3 Pack
3pk · £0.93 each£2.80£1.80 Clubcard (£0.60 each)Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Yeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G
950g · £6.11/kg£5.80£3.50 Clubcard (£3.68/kg)Fage Fruits Thick & Smooth Strained Yoghurt - Mango & Passion Fruit 380g
380g · £9.61/kg£3.65£3.00 Clubcard (£7.89/kg)Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15£4.60 Clubcard (£11.50/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)NIVEA Derma Control Restore Antiperspirant Deodorant Spray 250ml
£4.60£3.10 ClubcardQuorn Vegan Chicken Free Slices 100G
100g · £34.00/kg£3.40£3.00 Clubcard (£30.00/kg)RICHMOND MEAT FREE FROZEN 12 VEGGIE TASTY SAUSAGES 456G
456g · £7.24/kg£3.30£2.55 Clubcard (£5.59/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Thai Red Chicken Curry with Coconut Jasmin Rice 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Roast Chicken Thighs 450g
450g · £10.00/kg£4.50Tesco Egg Fried Rice 400G
400g · £7.88/kg£3.15Muller Light Greek Boost Bowl Strawberry & Raspberry Yogurt with Granola 170g
170g · £13.53/kg£2.30Tesco Finest Smoked Pancetta & Wild Garlic Scotch Eggs Limited Edition 260g
260g · £22.69/kg£5.90Wotsits Mac n Cheese Really Cheesy 400g
400g · £12.38/kg£4.95Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15£4.60 Clubcard (£11.50/kg)Tesco Shepherd's Pie 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Fage Fruits Thick & Smooth Strained Yoghurt - Mango & Passion Fruit 380g
380g · £9.61/kg£3.65£3.00 Clubcard (£7.89/kg)Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g
169g · £14.20/kg£2.40Tesco British Chicken Breast Fillets 650G
650g · £7.92/kg£5.15Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g
4pk · £17.50/kg£2.10Tesco Beetroot & Feta Grain Bowl 380g
380g · £12.50/kg£4.75Tesco Raspberries 150G
150g · £17.00/kg£2.55Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Tesco Beef Mince 20% Fat 500g
500g · £7.60/kg£3.80Ashoka Paneer (Tofu) Makhani 280G
280g · £8.75/kg£2.45£2.15 Clubcard (£7.68/kg)Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Finest 2 Yellowfin Tuna Steaks 240g
240g · £47.92/kg£11.50£7.50 Clubcard (£31.25/kg)Tesco Finest Vintage Cheddar & Caramelised Onion Quiche 400g
400g · £14.25/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.75/kg)BOL Butternut Squash & Chilli Power Soup 600g
600g · £6.08/kg£3.65Tesco Falafel and Houmous Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Large Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.34 each£4.05Tesco British Chicken Thighs 1Kg
1kg · £3.95/kg£3.95Creamfields Grated Mozzarella 500g
500g · £7.60/kg£3.80Tesco Figs Minimum 3 Pack
3pk · £0.93 each£2.80£1.80 Clubcard (£0.60 each)Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Tesco Lamb Chops 300G
300g · £23.67/kg£7.10Tesco Finest Green Grapes Seedless 500G
500g · £7.10/kg£3.55Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Tesco Large Vegetable Stir Fry 570g
570g · £4.82/kg£2.75Tesco Raw King Prawns 165g
165g · £27.88/kg£4.60Tesco British Pastrami Slices 100g
100g · £24.00/kg£2.40Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.88 each£1.75Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g
480g · £10.52/kg£5.05Cathedral City Cheesy Lasagne 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)Tesco British Chicken Drumsticks 1Kg
1kg · £2.80/kg£2.80Tesco Smoky BBQ Rib Rack 460g
460g · £12.83/kg£5.90Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack
4pk · £0.61 each£2.45£1.95 Clubcard (£0.49 each)Graham's Natural Cottage Cheese Low Fat 300G
300g · £7.33/kg£2.20Tesco Grated Red Leicester 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardWASABI DINE Meal Deal for £10 Clubcard Price
Buy 1 Main, 1 Sauce & 1 Side£10.00Unlock with ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard