- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Reese's Peanut Butter & Milk Chocolate Ice Cream 460ml
£7.80£5.30 ClubcardTesco Chicken Jalfrezi With Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)L'Oreal Revitalift Core White Serum 30Ml
£20.25£10.00 ClubcardPURINA ONE High Protein Chicken Adult Cat Food 650g
650g · £11.15/kg£7.25£6.30 Clubcard (£9.69/kg)SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken in Gravy 60g
60g · £25.83/kg£1.55£1.30 Clubcard (£21.67/kg)Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack
5pk · £0.40 each£2.00£1.80 Clubcard (£0.36 each)Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)St Ewe Original Large Free Range Eggs 10 Pack
10pk · £0.51 each£5.10£4.15 Clubcard (£0.42 each)Tesco Grated Four Cheese 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Finest Prosciutto Crudo & Cheese Rollitos 105g
105g · £50.00/kg£5.253 for £10 ClubcardTesco Finest Whipped Feta & Sunblush Tomato Tarts 270g
270g · £22.41/kg£6.053 for £10 ClubcardMr Muscle Platinum Bathroom Mandarin Orange 750Ml
£3.40£3.05 ClubcardPimlico Halal Fizzy Fruit Punch 450G
450g · £6.44/kg£2.90£2.40 Clubcard (£5.33/kg)Tesco Finest Pork Cocktails 225g
225g · £19.78/kg£4.453 for £10 ClubcardTesco Unsmoked Gammon Joint 750G
750g · £9.07/kg£6.80£5.85 Clubcard (£7.80/kg)Tesco finest Bruschetta with Iberico Cheese & Serrano Ham 184g
184g · £33.15/kg£6.103 for £10 ClubcardTesco Finest Italian Chargrilled Tomatoes 140g
140g · £39.29/kg£5.503 for £10 ClubcardTesco Finest Chargrilled Greek Halkidiki Olives 145g
145g · £34.14/kg£4.953 for £10 ClubcardTesco Finest Honey & Mustard Cocktails 225g
225g · £19.78/kg£4.453 for £10 ClubcardTesco Finest Halloumi & Hot Honey Filo Batons 126G
126g · £42.06/kg£5.303 for £10 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Cadbury Dairy Milk Caramel Trifle 550G
550g · £9.00/kg£4.95SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80Arla Protein Chocolate Flavour Pudding 200g
200g · £13.00/kg£2.60Tesco Indian Saag Aloo 300G
300g · £11.17/kg£3.35Activia Gut Health Fusion Yoghurt - Prune 4x120g
4pk · £32.08/kg£3.85Gressingham Chinese Style Pancakes 115g
115g · £22.17/kg£2.55Tesco Roast In Bag Ready Basted Whole Chicken 1.5Kg
1kg · £9.90/kg£9.90Tesco Organic Unsalted Butter 250G
250g · £15.00/kg£3.75Charlie Bigham's Lasagne 690G
690g · £17.03/kg£11.75Tesco Chicken Jalfrezi and Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Diced Beef 400G
400g · £14.38/kg£5.75Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Najma Halal Spicy Breaded Chicken Fillets 300G
300g · £18.00/kg£5.40Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Chicken Jalfrezi With Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g
169g · £14.20/kg£2.40Tesco Finest Chicken, King Prawn & Chorizo Paella 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Pork Ribs 700G
700g · £11.07/kg£7.75Cathedral City Lactose Free Mature Cheddar Cheese 200G
200g · £26.50/kg£5.30Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g
600g · £4.50/kg£2.70£1.75 Clubcard (£2.92/kg)Tesco Finest Spanish Spicy Chorizo Ring 225G
225g · £15.11/kg£3.40Danone Skyr 0% Fat High Protein Natural Yoghurt 450g
450g · £6.11/kg£2.75Saint Agur Blue Cheese 150G
150g · £30.00/kg£4.50Tesco Apple Crumble 500g
500g · £11.10/kg£5.55Royal Port Beef & Cheese Patty 140G
140g · £12.14/kg£1.70£1.50 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Ready To Eat Large Avocados Each
1pk · £1.35 each£1.35Tesco Grated Four Cheese 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Organic White Potatoes 1.5Kg
1kg · £2.45/kg£2.45Tesco Finest 0% Fat Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10Gü Victoria Sponge Cake Pots Dessert 2x 74g
2pk · £70.27/kg£5.20£3.75 Clubcard (£50.68/kg)Tesco Finest Coleslaw 180g
180g · £11.11/kg£2.00Jaffa Easy Peelers 600g
600g · £5.25/kg£3.15Two Chicks Liquid Egg Whites 500 Ml
£4.65Tesco British Medium Cheddar 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco Unsmoked Gammon Joint 750G
750g · £9.07/kg£6.80£5.85 Clubcard (£7.80/kg)St Ewe Original Large Free Range Eggs 10 Pack
10pk · £0.51 each£5.10£4.15 Clubcard (£0.42 each)Shazans Halal Large Chicken Breast 950G
950g · £10.21/kg£9.70Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardWASABI DINE Meal Deal for £10 Clubcard Price
Buy 1 Main, 1 Sauce & 1 Side£10.00Unlock with ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard