- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardSurya Crushed Garlic & Ginger 400g
400g · £4.63/kg£1.85£1.55 Clubcard (£3.88/kg)Tesco Health Extra Strong Fabric Plasters 20s
20pk · £0.08 each£1.50£1.35 Clubcard (£0.07 each)Palmolive Sensitive Handwash Soap 300Ml
£1.85£1.25 ClubcardGarnier Ultimate Blends Hair Food Papaya Conditioner 350ml
£8.00£4.75 ClubcardTesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Sweet Gem Lettuce
2pk · £0.63 each£1.25£1.00 Clubcard (£0.50 each)Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Finest 2 Yellowfin Tuna Steaks 240g
240g · £47.92/kg£11.50£7.50 Clubcard (£31.25/kg)Tesco Finest Vintage Cheddar & Caramelised Onion Quiche 400g
400g · £14.25/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.75/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana & Coconut Shampoo 350ml
£8.00£4.75 ClubcardMr Kipling Reduced Sugar Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30£2.50 Clubcard (£0.42 each)Dove Advanced Care Original 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£3.15 ClubcardMr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Roast Chicken Thighs 450g
450g · £10.00/kg£4.50Tesco Finest Smoked Pancetta & Wild Garlic Scotch Eggs Limited Edition 260g
260g · £22.69/kg£5.90Wotsits Mac n Cheese Really Cheesy 400g
400g · £12.38/kg£4.95Tesco Finest Thai Red Chicken Curry with Coconut Jasmin Rice 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Finest Spanish Spicy Chorizo Ring 225G
225g · £15.11/kg£3.40Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight
10pk · £0.48 each£4.80£3.25 Clubcard (£0.33 each)Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Finest Vintage Cheddar & Caramelised Onion Quiche 400g
400g · £14.25/kg£5.70£5.10 Clubcard (£12.75/kg)Muller Light Greek Boost Bowl Strawberry & Raspberry Yogurt with Granola 170g
170g · £13.53/kg£2.30Tesco Shepherd's Pie 400G
400g · £11.00/kg£4.40Charlie Bigham's Lasagne 690G
690g · £17.03/kg£11.75Danone Skyr 0% Fat High Protein Natural Yoghurt 450g
450g · £6.11/kg£2.75Ashoka Paneer (Tofu) Makhani 280G
280g · £8.75/kg£2.45£2.15 Clubcard (£7.68/kg)Tesco Roast In Bag Ready Basted Whole Chicken 1.5Kg
1kg · £9.90/kg£9.90Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £10.78/kg£4.85Tesco Strawberries 400G
400g · £7.25/kg£2.90Tesco Finest 2 Yellowfin Tuna Steaks 240g
240g · £47.92/kg£11.50£7.50 Clubcard (£31.25/kg)Creamfields Grated Mozzarella 500g
500g · £7.60/kg£3.80Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Large Vegetable Stir Fry 570g
570g · £4.82/kg£2.75Tesco Large Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.34 each£4.05Tesco Chicken Salad Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Saint Agur Blue Cheese 150G
150g · £30.00/kg£4.50Tesco British Chicken Drumsticks 1Kg
1kg · £2.80/kg£2.80Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g
169g · £14.20/kg£2.40Tesco Lamb Chops 300G
300g · £23.67/kg£7.10Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Finest Coleslaw 180g
180g · £11.11/kg£2.00Tesco Falafel and Houmous Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco British Pastrami Slices 100g
100g · £24.00/kg£2.40Tesco Finest 0% Fat Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10Two Chicks Liquid Egg Whites 500 Ml
£4.65Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Cathedral City Cheesy Lasagne 400g
400g · £13.13/kg£5.25£4.70 Clubcard (£11.75/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Chicken Caesar Salad 185G
185g · £20.27/kg£3.75Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Slower Grown Chicken Breast Fillets 650g
650g · £16.92/kg£11.00Tesco Smoky BBQ Rib Rack 460g
460g · £12.83/kg£5.90Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Rocket & Babyleaf Salad 90g
90g · £17.78/kg£1.60Shazans Halal Large Chicken Breast 950G
950g · £10.21/kg£9.70
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardWASABI DINE Meal Deal for £10 Clubcard Price
Buy 1 Main, 1 Sauce & 1 Side£10.00Unlock with ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard