Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Tesco Express - Harlesden Stonebridge

Allergens and info

2.90 mi

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

  • Going the extra mile

    This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Save with Clubcard

See all
  • Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g

    202g · £28.96/kg
    £5.85
    £3.90 Clubcard (£19.31/kg)
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price

    £7.00
    Clubcard
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g

    60g · £31.67/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Zip 100% Natural 8 Heatlog

    8pk · £1.23 each
    £9.80
    2 for £15 Clubcard
  • Heinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£11.00/kg)
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
    £1.25 Clubcard (£0.63 each)
  • Kohinoor Delhi Butter Chicken Cooking Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    £4.25
    £3.85 Clubcard

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack

    10pk · £0.48 each
    £4.75
  • Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g

    580g · £4.40/kg
    £2.55
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Tesco Smoked Back Bacon Rashers 300G

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price

    £3.50
    Clubcard
  • Tesco Pink Lady Apple Min 6 Pack (C)

    5pk · £0.69 each
    £3.45
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Tesco Sweet Vine Ripened Tomatoes 255G

    255g · £5.69/kg
    £1.45
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Tesco Finest Baby Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
  • Tesco Red Leicester Cheese 220G

    220g · £13.41/kg
    £2.95
  • Tesco Baby Corn 130G

    130g · £10.77/kg
    £1.40
  • Loose Oranges

    1pk · £0.50 each
    £0.50
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g

    60g · £31.67/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Celery Sticks 250G

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Tesco Baby Potatoes 750G

    750g · £1.13/kg
    £0.85
  • Onken Cherry Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • Tesco 6 Prosciutto Crudo Slices 84G

    84g · £19.05/kg
    £1.60
  • Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Tesco Mango (C)

    1pk · £0.95 each
    £0.95
  • Aero Chocolate Mousse 4 X59g

    4pk · £41.53/kg
    £2.45
  • Saint Agur Blue Cheese 150G

    150g · £30.00/kg
    £4.50
  • Tesco Swede Each (C)

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g

    460g · £8.15/kg
    £3.75
  • Tesco Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Najma Halal Premium Smoked Turkey Rashers 130G

    130g · £33.08/kg
    £4.30
  • Tesco Chicken Salad Sandwich

    1pk · £3.10 each
    £3.10
  • Kohinoor Delhi Butter Chicken Cooking Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco White Pitta Bread 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)

    405g · £5.06/kg
    £2.05
  • Tesco Buttery Spread 500G

    500g · £4.00/kg
    £2.00
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Tesco Soft Cheese Plain Full Fat 200G

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • U Jedrusia Dumplings with Cottage Cheese and Potato 400g

    400g · £5.50/kg
    £2.20
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Arla Protein on the go Strawberry yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Tesco Finest Echalion Shallots 400G

    400g · £5.25/kg
    £2.10
  • Anchor Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £11.75/kg
    £4.70
  • The Laughing Cow Original Cheese Spread Triangles x8 120g

    120g · £21.67/kg
    £2.60
  • New York Bakery The Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
  • Tesco Tuna & Cucumber Sandwich

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Krakus Chicken & Pork Kabanosy 250G

    250g · £18.80/kg
    £4.70
  • Tesco Red Chillies 60G

    60g · £10.83/kg
    £0.65
  • Tesco Mini Watermelon

    1pk · £3.30 each
    £3.30

Meal deals

  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi
    £4.25
    £3.85 Clubcard
  • STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price

    Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable
    £3.50
    Unlock with Clubcard
  • ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price

    Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza
    £7.00
    Unlock with Clubcard

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Tesco Express - Harlesden Stonebridge

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo