Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet
  • Grace Mighty Malt Premium Original Drink 6 x 330ml

    6pk · £3.33/L
    £6.60
  • Grace Mighty Malt Premium Original Non-Alcoholic Drink 330ml

    330ml · £3.64/L
    £1.20
  • The Halal Butcher Mutton Chops 800g

    800g · £12.75/kg
    £10.20
  • The Halal Butcher Mutton Mix Cuts 700g

    700g · £13.71/kg
    £9.60
  • The Halal Butcher Bone in Diced Goat 700g

    700g · £13.71/kg
    £9.60
  • The Halal Butcher Mutton Keema Mince 800g

    800g · £12.75/kg
    £10.20
  • East End Cane Demerara Sugar 2kg

    2kg · £2.25/kg
    £4.50
  • KTC Red Kidney Beans in Salted Water 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • KTC Chick Peas in Salted Water 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Nawhal's Finest Sauces 500g

    500ml · £7.20/L
    £3.60
  • Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Sizzler Chicken Breast Fillets 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Jahan Peri Peri Chicken Skewers 340g

    340g · £13.24/kg
    £4.50
  • Milo Delicious Taste of Malt, Milk & Cocoa 400g

    400g · £16.50/kg
    £6.60
  • KTC Extended Life Vegetable Oil 5 Litres

    5L · £2.10/L
    £10.50
  • KTC Extended Life Vegetable Oil 1 Litre

    1L · £3.00/L
    £3.00
  • Rubicon Still Mango Juice Drink 1 Litre

    1L · £1.98/L
    £1.98
  • Pran 6Pk Litchi Drink

    150ml · £10.40/L
    £1.56
  • Mogu Mogu Pineapple Flavoured Drink with Nata De Coco 320ml

    320ml · £4.22/L
    £1.35
  • Jahan Premium Battered Chicken Fillet Strips 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Jahan Peri Peri Chicken Goujons 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Battered Chicken Nuggets 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Breaded Chicken Nuggets 1kg

    1kg · £6.00/kg
    £6.00
  • Jahan Breaded Chicken Steaks 1kg

    1kg · £6.00/kg
    £6.00
  • Jahan Premium Hot & Spicy Coated Chicken Wings 1kg

    1kg · £7.20/kg
    £7.20
  • Jahan 500g Hot & Spicy Popcorn Chicken

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Hot & Spicy Chicken Goujons 500g

    500g · £6.60/kg
    £3.30
  • Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Chicken Fillet Chunks 1g

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Regal Snacks Lightly Salted Popcorn 180g

    180g · £10.00/kg
    £0.18 off
    £1.80£1.98
  • KTC Chopped Tomatoes in Tomato Juice 400g

    400g · £1.95/kg
    £0.78
  • Crown Farms Peeled and Deveined Harina Cooked King Prawns 875g

    875g · £16.46/kg
    £14.40
  • Crown Farms Tilapia Fillets 750g

    750g · £8.80/kg
    £6.60
  • Crown Farms Basa Fish Fillets 800g

    800g · £6.00/kg
    £4.80
  • Crown Farms Sea Water Harina 400gm

    400g · £16.50/kg
    £6.60
  • Grace Sweet Plantain Chips Unsalted 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Grace Green Plantain Chips Salted 85g

    85g · £14.12/kg
    £1.20
  • Laila Grills Sweet Chilli 80g

    80g · £13.50/kg
    £1.08
  • Regal Snacks Sweet Popcorn 200g

    200g · £9.00/kg
    £0.18 off
    £1.80£1.98
  • Regal Snacks Sweet & Salted Popcorn 200g

    200g · £9.00/kg
    £0.18 off
    £1.80£1.98
  • Superchick Sizzler Hot & Spicy Chicken Breast Fillets 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Superchick Sizzler Hot & Spicy Tender Chicken Strips 1kg

    1kg · £12.00/kg
    £12.00
  • Superchick Tandoori Chicken Strips 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
  • Indomie 70g Chicken Noodles

    70g · £8.57/kg
    £0.60
  • Kulfi Ice Pistachio Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml

    5pk · £9.43/L
    £3.30
  • Kulfi Ice Original Malai Flavoured Kulfi Milk Lollies 5 x 70ml

    5pk · £9.43/L
    £3.30
  • Crown Farms Okra Cut 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • Royal Chai Karak Chai 200g

    200g · £18.00/kg
    £3.60
  • Bragg 473m Apple Cider Vinegr

    473ml · £16.49/L
    £7.80
  • Ebm Brands 112g Sooper Cookies

    112g · £5.27/kg
    £0.59
  • Tago Wafer Rolls with Cocoa Cream 260g

    260g · £6.92/kg
    £1.80
  • Taj Crunchy Masala Fries 500g

    500g · £4.80/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • View all (98)

  • View Frozen Pies & Pasties

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo