Sweets
Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £18.83/kg£4.20Fruit-tella Strawberry 3 x 41g
3pk · £12.20/kg£1.50Jelly Beans 80g
80g · £15.00/kg£1.20Millions Bubblegum Flavour 45g
45g · £13.33/kg£0.60Vanilla Flavour Marshmallows 40g
40g · £30.00/kg£1.20Vidal 66g Ocean Jelly
66g · £18.18/kg£1.20Amos Peelerz Gummy Mango 65g
65g · £18.46/kg£1.20Juicy Drop Pop 26g
26g · £62.31/kg£1.62Millions Strawberry 45g
45g · £13.33/kg£0.60Pez Candy Strawberry 2 x 8.5g (17g)
2pk · £116.47/kg£1.98Amos Peelerz Gummy Watermelon 65g
65g · £18.46/kg£1.20Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g
110g · £10.91/kg£1.20Ryedale Farm Gold Collection All Butter Fudge 150g
150g · £10.00/kg£1.50Candy Realms Flying Saucers 40g
40g · £30.00/kg£1.20Candy Realms Tongue Painters 120g
120g · £10.00/kg£1.20Flyers Liquorice with Fruit Flavour Crystal Centres 85g
85g · £14.12/kg£1.20Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Taveners Soft Black Liquorice 165g
165g · £7.27/kg£1.20Taveners Wine Gums 165g
165g · £7.27/kg£1.20HARIBO Tangfastics Multipack 176g
176g · £10.23/kg£1.80HARIBO Nostalgix 160g
160g · £9.38/kg£1.50Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £9.09/kg£1.20Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g
10pk · £12.00/kg£1.80Fruit-tella Berries & Cherry 3 x 41g
3pk · £12.20/kg£1.50HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Chooee 200g Cheery Fruttys
200g · £6.00/kg£1.20HARIBO Zingfest 150g
150g · £10.00/kg£1.50HARIBO Roulette 6 x 25g
6pk · £10.00/kg£1.50Strawberry Flavour Gummy Body Parts 100g
100g · £12.00/kg£1.20Swizzels Squashies Cherry Cola Flavour Drumstick 120g
120g · £10.00/kg£1.20Chupa Chups The Best of 10 Assorted Flavour Lollipops 120g
120g · £12.50/kg£1.50HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g
160g · £7.50/kg£0.30 off£1.20£1.50Sour Patch Kids Original Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Chupa Chups Soft & Chewy Fruity Flavour Bites 130g
130g · £11.54/kg£1.50HARIBO Giant Strawbs 160g
160g · £9.38/kg£1.50Candy Realms Sour Dummies 190g
190g · £6.32/kg£1.20HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Candy Realms Fizzy Blue Raspberry Bites 170g
170g · £7.06/kg£1.20MAOAM Stripes 140g
140g · £10.71/kg£1.50Taveners Strawberry Bon Bons 165g
165g · £7.27/kg£1.20Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g
180g · £6.67/kg£1.20Sour Patch Kids Tropical Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20Sour Patch Kids 350g
350g · £9.43/kg£3.30Chewits Strawberry, Fruit Salad & Blue Raspberry Flavour Fruit Chews 4 x 30g
4pk · £12.50/kg£1.50Chooee 200g Disco Stix
200g · £6.00/kg£1.20Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g
120g · £10.00/kg£1.20Swizzels Sour Atomix Refreshers Sour Fruit Flavour Chews 110g
110g · £10.91/kg£1.20MAOAM Pinballs 140g
140g · £10.71/kg£1.50Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g
225g · £10.67/kg£2.40View all (122)
Chocolate
Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £14.28/kg£7.14Treat Stop Minis Creamy & Smooth Milk 100g
100g · £12.00/kg£1.20Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £25.00/kg£6.00Galaxy Mini Caramel & Milk Chocolate Bars 260g Pouch
260g · £18.46/kg£4.80Kinder Surprise 3 x 20g
3pk · £55.00/kg£3.30Kinder 6 x 15g (90g)
6pk · £36.67/kg£3.30Cadbury 73g Puds Minis
73g · £30.41/kg£2.22Kinder Joy Super Mario 3 x 20g
3pk · £75.00/kg£4.50Baileys 100g Chocolate Truffles
100g · £42.00/kg£4.20Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £45.00/kg£9.00Baileys Chocolate Caramel Whirls 72g (3 x 24g)
3pk · £41.67/kg£3.00Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £18.00/kg£5.40Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £32.00/kg£9.60Thorntons Classic 262g
262g · £32.06/kg£8.40Toffifee 15 Pieces 125g
125g · £14.40/kg£1.80Thorntons Continental 131g
131g · £43.51/kg£5.70Baileys 24 Milk Chocolates with a Hint of Baileys 90g
90g · £40.00/kg£3.60Ferrero Rocher 3pk Ferrero Roch
30g · £50.00/kg£1.50Toffifee Limited Edition White Chocolate 15 Pieces 125g
125g · £14.40/kg£1.80After Eight Winter Fondants 57g
57g · £31.58/kg£1.80Maltesers & Friends Small Christmas Chocolate Selection Pack 73g
73g · £28.77/kg£2.10Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £42.00/kg£8.40Walnut Whip 6 x 30g (180g)
6pk · £20.00/kg£3.60After Eight Mint Dark Chocolate 300g
300g · £16.00/kg£4.80Quality Street Matchmakers Zingy Orange 110g
110g · £19.09/kg£2.10Quality Street 220g
220g · £19.09/kg£4.20Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £45.00/kg£9.00Celebrations Milk Chocolate Gift Box 163g
163g · £18.40/kg£3.00Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £25.00/kg£6.00Cadbury 312g Milk Tray
312g · £26.92/kg£8.40Black Magic A Classic Selection of 18 Dark Chocolates 174g
174g · £24.14/kg£4.20Cadbury 78g
78g · £26.92/kg£2.10Quality Street 550g
550g · £12.98/kg£1.26 off£7.14£8.40Whitakers Chocolates Coffee Cream 200g
200g · £15.00/kg£3.00Whitakers Chocolates Mint Creams 200g
200g · £15.00/kg£3.00Dairy Box The Classic Collection 160g
160g · £26.25/kg£4.20Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £45.00/kg£9.00Kinder Chocolate Small Bars Multipack 24 x 12.5g (300g)
24pk · £17.00/kg£5.10Cadbury 10x18g Freddo
180g · £20.00/kg£3.60Cadbury 4pk Wispa
94.8g · £25.32/kg£2.40Kitkat Milk Chocolate 124.5g
41pk · £14.63/kg£1.80Cadbury 5pk Twirl
107.5g · £22.33/kg£2.40Cadbury 4pk Dairy Milk
108.8g · £22.06/kg£2.40Cadbury 4pk Crunchie
104g · £23.08/kg£2.40Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g
8pk · £1.74/kg£3.84Cadbury 4pk Picnic
128g · £18.75/kg£2.40Cadbury 4x21.5g Curly Wurly
86g · £20.93/kg£1.80Yorkie Original Bars 138g (3 x 46g)
3pk · £14.35/kg£0.36 off£1.98£2.34Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)
4pk · £14.52/kg£1.80Kinder 8pk Chocolate
100g · £19.80/kg£1.98View all (214)