Milk, Cream & Eggs
Starbucks Cappuccino Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Holiday Edition White Chocolate Mocha Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Frappuccino Limited Edition Pumpkin Spice Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Emmi Skinny Caffèe Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Frappuccino Sweet Creamy Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Creamy Mocha Delight Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L5 for £6£2.64Starbucks Skinny Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £12.00/L£2.64Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 750ml
750ml · £5.60/L£4.20Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Starbucks Frappuccino Delightful Classic Vanilla Flavour Coffee Drink 250ml
250ml · £10.56/L£2.64Arctic Coffee Caramel Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Arctic Coffee Café Latte 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Emmi Caffè Latte Caramel 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Emmi Cappuccino Caffè Latte 230ml
230ml · £10.43/L5 for £6£2.40Starbucks Caramel Macchiato Flavour Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Caffé Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £10.91/L£2.40Starbucks Frappuccino Creamy Mochа Delight Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Starbucks Frappuccino Indulgent Caramel Flavour Coffee Drink 700ml
700ml · £4.29/L£3.00Elmlea Double 500ml
500ml · £6.00/L2 for £4.80£3.00Iceland 3l Semi Skimmed Milk
3L · £0.90/L£2.70Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.59/L2 for £4.80£3.18Iceland 3l Whole Milk
3L · £0.90/L£2.70Iceland 1l Semi Skimmed milk
1L · £1.44/L£1.44Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 1pt Semi Skimmed Milk
568ml · £1.80/L£1.02Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Iceland 2l Whole Milk
2L · £0.99/L£1.98Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Iceland 2l Semi Skimmed Milk
2L · £0.99/L£1.98Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Iceland 2l Skimmed British Milk
2L · £0.99/L£1.98Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 250g Sweetened Squirty Cream
250g · £8.88/kg£2.22Elmlea Whipped Squirty 250g
250g · £8.88/kg£2.22Iceland 300m Double Cream
300ml · £6.80/L£2.04Elmlea 270m Double
270ml · £6.89/L£1.86Elmlea Single 270ml
270ml · £6.00/L£0.24 off£1.62£1.86Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.64/L2 for £4.80£2.64Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L
1L · £2.52/L2 for £4.80£2.52Shaken Udder Chocolush Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79View all (92)
Cheese, Butter & Spreads
Castelli Parmigiano Reggiano 0.200kg
200g · £24.00/kg£4.80Castelli Parmigiano Reggiano 100g
100g · £33.60/kg£3.36Olympus Feta Original 200g
200g · £16.80/kg£3.36Meadow Churn Lard 250g
250g · £3.12/kg£0.78Country Life Salted Butter 200g
200g · £14.70/kg£2.94Anchor Salted Butter 200g
200g · £15.60/kg£3.12Iceland British Salted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Lurpak Butter Slightly Salted 200g
200g · £11.70/kg£2.34Iceland British Unsalted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Galbani Mozzarella 125g
225g · £10.40/kg5 for £6£2.34Iceland 250g Medium Cheddar
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Cathedral City Our Mature Cheddar 350g
350g · £10.29/kg£3.60Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £10.29/kg£3.60Iceland 400g Mature Cheddar
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Iceland 400g Mild Cheddar
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Cathedral City Our Lighter Mature Cheddar 350g
350g · £10.29/kg£3.60Iceland 250g Extra Mature Cheddar
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Iceland 250g Mature Cheddar
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Iceland 750g Extra Mature Cheddar
750g · £7.76/kg£5.82Iceland 750g Mature Cheddar
750g · £7.76/kg£5.82Iceland 400g Lighter Mature Cheddar
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Iceland 400g Medium Cheddar
400g · £9.45/kg2 for £6£3.78Iceland 250g Mild Cheddar
250g · £13.20/kg2 for £5.40£3.30Iceland 750g Mild Cheddar
750g · £7.76/kg£5.82Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mature Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Red Leicester
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 500g Mild Grated Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 500g Grated Mozzarella
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 500g Mature Grted Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 250g Grated Mild Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g
180g · £17.00/kg2 for £5.40£3.06Philadelphia Garlic & Herbs Family Pack 280g
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Philadelphia 280g Original
280g · £9.64/kg£1.20 off£2.70£3.90Seriously Lighter 110g
110g · £21.27/kg£2.34Kraft 165g Philadelphia
165g · £16.36/kg£2.70Philadelphia Light 165g
165g · £16.36/kg£2.70Boursin Garlic & Herbs 150g
150g · £25.60/kg£3.84Dairylea 270g Cheese
270g · £13.11/kg2 for £6£3.54Dairylea 145g Regular
145g · £12.41/kg£0.54 off£1.80£2.34Philadelphia Garlic & Herbs 165g
165g · £16.36/kg£2.70Primula Cheese & Ham 140g
140g · £17.14/kg£2.40Primula Original Cheese 140g
140g · £17.14/kg£2.40Primula Spicy Cheese & Jalapeños 140g
140g · £17.14/kg£2.40Primula Cheese & Chives 140g
140g · £17.14/kg£2.40Seriously Vintage Spreadable 110g
110g · £21.27/kg£2.34Primula Cheese & Prawns 140g
140g · £17.14/kg£2.40Philadelphia Lightest 165g
165g · £16.36/kg£2.70Castello Pineapple & Almond 125g
125g · £14.40/kg£1.80View all (129)