Chocolate Boxes & Gifts
Thorntons Classic 262g
262g · £46.56/kg£12.20Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g
250g · £24.00/kg£2.25 off£6.00£8.25Cadbury Milk Tray Chocolate 312g
312g · £12.82/kg£3.50 off£4.00£7.50Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £12.41/kg£0.85 off£1.80£2.65Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g
69g · £21.74/kg£1.50Quality Street 550g
550g · £16.64/kg£9.15Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £48.17/kg£14.45Monty Bojangles Chocolatey Truffles
135g · £41.85/kg£5.65Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g
230g · £41.52/kg£9.55Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g
180g · £48.33/kg£8.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £25.83/kg£7.75Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £55.52/kg£9.55Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g
110g · £35.91/kg£3.95Maltesers Mini Chocolate Christmas Reindeers 59g
59g · £38.98/kg£2.30M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g
29g · £24.14/kg£0.10 off£0.70£0.80Maltesers Reindeer Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £31.03/kg£0.90M&M's Multipack Crispy Chocolate Santa 5 x 29g
5pk · £23.10/kg£3.35Maltesers Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treat 29g
29g · £24.14/kg£0.10 off£0.70£0.80Maltesers Multipack Chocolate Reindeers 5 x 29g
5pk · £3.45/kg£0.60 off£2.50£3.10Sainsbury's Milk Chocolate Coins 70g
70g · £22.14/kg£1.55Cadbury Puds Egg 35g
35g · £28.57/kg£1.00Cadbury Dairy Milk Mini Snowballs Bar 110g
110g · £20.91/kg£2.30Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g
74g · £29.73/kg£2.20Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g
101g · £24.75/kg£2.50Cadbury Biscoff 33.5g Filled Centres Chocolate
34g · £25.37/kg£0.85M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
4pk · £7.73/kg£1.70Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g
59g · £28.81/kg£1.70Terry's Chocolate Mint Milk 145g
145g · £20.69/kg£3.00
Chocolate Bars
Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £51.67/kg£4.65Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Aero Milk Chocolate 90g
90g · £13.89/kg£0.95 off£1.25£2.20Milkybar 90g
90g · £28.89/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g
110g · £23.64/kg£2.60Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Aero Peppermint Chocolate 90g
90g · £13.89/kg£0.95 off£1.25£2.20Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
100g · £32.00/kg£3.20Tony's Chocolonely 51% Dark Almonds Sea Salt 180g
180g · £29.44/kg£5.30Tony's Chocolonely Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Lindt Lindor Milk Chocolate Treat Bar 38g
38g · £42.11/kg£1.60Cadbury Dairy Milk 100g Winter Wonderland Chocolate Bar
100g · £22.00/kg£2.20Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g
57g · £22.81/kg£1.30Toblerone Milk Chocolate with Honey & Almond Nougat Gifting Bar 340g
340g · £25.74/kg£8.75Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g
195g · £16.92/kg£3.30Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar
110g · £23.64/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £14.06/kg£0.75 off£2.25£3.00Galaxy Caramel Milk Chocolate Bar 135g
135g · £23.70/kg£3.20Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk Chocolate Gift Bar 345 g
345g · £21.45/kg£7.40Cadbury Dairy Milk Daim 120g
120g · £21.67/kg£2.60Cadbury Twirl Xtra 54g
53g · £29.25/kg£1.55Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £23.19/kg£1.60Kinder Medium Chocolate Multipack Bars 2 x 21g (42g)
2pk · £22.62/kg£0.95Cadbury Twirl Chocolate Bar Single 43g
43g · £25.58/kg£1.10Cadbury Wispa Chocolate Bar 36g
36g · £29.17/kg£1.05Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 45g
45g · £24.44/kg£1.10Galaxy Milk Chocolate Bar 42g
42g · £30.95/kg£1.30Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £32.50/kg£1.30Yorkie Duo Original 72g
72g · £20.14/kg£1.45Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47g
47g · £32.98/kg£1.55Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Ferrero Rocher Milk Hazelnut 90g
90g · £39.44/kg£3.55Cadbury Dairy Milk Chocolate Duo Bar 54.4g
54g · £28.70/kg£1.55Nomo Crispy Mo Creamy Choc with Crispy Pieces 15g
15g · £66.67/kg£1.00Nomo Caramel 38g
38g · £47.37/kg£1.80Buttermilk Caramel Nougat Choccy Bar 50g
50g · £38.00/kg£1.90Galaxy Milk Chocolate Bar 180g
180g · £18.33/kg£3.30£2.50 Nectar Price (£13.89/kg)Kitkat Dark Chocolate 165.6g
20pk · £15.06/kg£2.50Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer 6 x 18g (108g)
6pk · £19.44/kg£2.10KitKat Milk Chocolate 160g
4pk · £18.44/kg£2.95Kitkat Milk Chocolate 165.6g
20pk · £15.06/kg£2.50McVitie's Penguin Original Bars 7 x 24.6g (172.2g)
7pk · £14.52/kg£2.50Twix Caramel Biscuit Chocolate Bar 50g
50g · £26.00/kg£1.30McVitie's Club Orange Bars 7 x 22g (154g)
7pk · £16.23/kg£2.50KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)
8pk · £15.10/kg£2.50View all (69)
Chocolate Pouches & Bags
Munchies 104g
104g · £21.63/kg£2.25Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.74/kg£2.60Milkybar 94g
94g · £23.94/kg£2.25M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £21.88/kg£2.45M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £21.88/kg£2.45Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g
180g · £12.22/kg£2.20M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g
107g · £22.90/kg£2.45Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £26.00/kg£2.60Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Caramel Nibbles Bag
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Heroes 270g Chocolate Pouch
270g · £25.19/kg£6.80Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £22.56/kg£4.40£2.70 Nectar Price (£13.85/kg)Sainsbury's Milk Chocolate Pumpkins Net 75g
75g · £22.00/kg£1.65Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack
4pk · £17.73/kg£2.95Sainsbury's Free From White Chocolate Buttons 25g
25g · £30.00/kg£0.75Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Snack Bag 37g
37g · £35.14/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Chocolate Giant Buttons Bag 184.8g
175g · £17.71/kg£3.10Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £27.85/kg£4.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £27.96/kg£2.60M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £13.50/kg£1.70 off£2.70£4.40Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g
92g · £13.59/kg£0.95 off£1.25£2.20Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g
118g · £22.03/kg£2.60Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g
75g · £18.67/kg£1.40Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £19.26/kg£9.15Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £18.30/kg£9.15Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £29.19/kg£9.05Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £24.44/kg£2.20Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £66.67/kg£1.80Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £16.67/kg£1.50 off£4.00£5.50Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 packs
20pk · £19.27/kg£6.90
Sweets
Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 150g
9pk · £8.98/kg£0.40 off£1.35£1.75HARIBO Starmix 175g
175g · £9.43/kg£1.65Rowntree's Fruit Pastilles 143g
143g · £9.44/kg£0.40 off£1.35£1.75Haribo Goldbears 160g
160g · £9.38/kg£1.50Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £20.71/kg£2.90Sainsbury's Strawberry Laces 70g
70g · £10.71/kg£0.75Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £10.29/kg£1.40HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g · £9.43/kg£1.65Haribo Supermix 175g
175g · £9.43/kg£1.65HARIBO Halal Happy-Cola Z!NG Bag 100g
100g · £15.00/kg£1.50HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £9.64/kg£1.35HARIBO Goldbears 100g
100g · £15.00/kg£1.50Sainsbury's Strawberry Pencils 70g
70g · £10.71/kg£0.75Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g
10pk · £9.00/kg£0.40 off£1.35£1.75Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £10.38/kg£1.35Sainsbury's Fizzy Strawberry Straws 70g
70g · £10.71/kg£0.75Sour Patch Kids Original Candy 120g
120g · £15.42/kg£1.85HARIBO 600g
600g · £6.67/kg£1 off£4.00£5.00Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Sour Patch Kids Peach Candy 120g
120g · £13.75/kg£1.65Sainsbury's Mallow-Ween Marshmallows 130g
130g · £9.62/kg£1.25Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £10.00/kg£1.40Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Sainsbury's Sour Spiders 130g
130g · £9.62/kg£1.25HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g
352g · £9.94/kg£3.50Sainsbury's Gruesome Gummies 6 x 11g (66g)
6pk · £21.21/kg£1.40Sainsbury's Monster Islands Fizzy Foamies 170g
170g · £7.94/kg£1.35Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g
170g · £7.94/kg£1.35Sainsbury's Fizzy Cola Straws 70g
70g · £10.71/kg£0.75HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.43/kg£1.65Sainsbury's Fizzy Rainbow Belts 70g
70g · £10.71/kg£0.75HARIBO Heart Throbs 160g
160g · £8.44/kg£1.35Nerds Berries Fruit-Flavour Candy Gummy Clusters 113g
113g · £21.24/kg£2.40HARIBO Zingfest 150g
150g · £11.00/kg£1.65Sainsbury's Butter Mintoes 200g
200g · £8.50/kg£1.70Mentos Fruit 38g
38g · £25.00/kg£0.95
Chewing Gum & Mints
Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces
5pk · £9.43/kg£3.30Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)
46pk · £41.41/kg£2.65Mentos Gum Pure Fresh Bubble Fresh 50 Pieces 100g
100g · £30.50/kg£3.05Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
48g · £18.75/kg£0.90Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g
70g · £47.14/kg£3.30Extra ICE Peppermint Sugar Free Chewing Gum x5 Packs
6pk · £7.86/kg£3.30Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack
6pk · £7.86/kg£3.30Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Multipack 5x10 Pieces
5pk · £47.14/kg£3.30Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x5 Packs
6pk · £7.86/kg£3.30Polo Sugar Free 33.4g
33.4g · £32.93/kg£1.10Polo Multipack Hard Sugar 133.6g
33pk · £17.42/kg£2.30Extra Peppermint Sugarfree Mints 16 pieces
16pk · £25.00/kg£0.70Trebor Extra Strong Sugar Free Peppermint Flavour 12.6g
12.6g · £75.40/kg£0.95Extra Refreshers Peppermint Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces
7pk · £30.36/kg£0.85Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
30pk · £2.14/kg£0.90Mentos Gum Pure Fresh Cherry 50 Pieces 97g
97g · £29.90/kg£2.90Mentos Gum Pure Fresh Tropical 50 Pieces 100g
100g · £29.00/kg£2.90Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Polo Original 34g
34g · £32.35/kg£1.10Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £64.29/kg£0.90Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Mentos Gum Pure Fresh Fresh Mint 50 Pieces 100g
100g · £30.50/kg£3.05Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g
100g · £30.50/kg£3.05Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £47.66/kg£3.05