Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • In Store Prices
    In Store Prices
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Black Sheep Craft Tiger Bloomer Bread 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Jason's Sourdough Grains & Seeds 580g

    580g · £4.91/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Taste the Difference Multiseed Wholemeal Farmhouse Loaf 430g

    430g · £4.19/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Walnut Cake 306g

    306g · £8.17/kg
    £2.50
  • Promise Gluten Free Multigrain Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Sainsbury's 2 Bake at Home White Baguettes 300g

    2pk · £6.00/kg
    £1.80
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Extra Thick Soft White Toastie 800g

    800g · £1.25/kg
    £1.00
  • Sainsbury's Medium Soft White 800g

    800g · £1.25/kg
    £1.00
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.25/kg
    £1.80
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Sainsbury's Medium Sliced Wholemeal Bread 800g

    800g · £1.25/kg
    £1.00
  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Schär Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g

    200g · £16.75/kg
    £3.35

Croissants & Breakfast

  • Sainsbury's Butter Brioche Roll x8

    8pk · £0.29 each
    £2.30
  • Sainsbury's Pains Au Chocolat x6 270g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's Croissants x6 240g

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Sainsbury's 4 Pains Au Chocolat 208g

    4pk · £13.46/kg
    £2.80
  • Waffle Amour 8 Belgian Style Toasting Waffles 200g

    8pk · £12.25/kg
    £2.45
  • Daelmans 8 Stroopwafels Caramel 230g

    8pk · £13.48/kg
    £3.10
  • Daelmans Minis Caramel Stroopwafels 200g

    200g · £15.50/kg
    £3.10
  • Sainsbury's 6 Sweet Pancakes 375g

    375g · £8.27/kg
    £3.10
  • Sainsbury's Chocolate Filled Crepes x6

    6pk · £0.47 each
    £2.80
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's 6 Scotch Pancakes

    6pk · £0.12 each
    £0.70
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.14 each
    £1.25
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.10

Buns & Rolls

  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • New York Bakery Sesame 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Sourdough 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • New York Bakery Original 5 Pack Bagels

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Sainsbury's Brioche Burger Buns x4

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £1.45

Wraps, Pittas & Naans

  • Sainsbury's 6 White Pittas

    6pk · £0.13 each
    £0.80
  • Sainsbury's 6 Wholemeal Pittas

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Sainsbury's 8 Plain Tortilla Wraps 496g

    8pk · £3.33/kg
    £1.65
  • Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223g

    223g · £15.70/kg
    £3.50
  • Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Sainsbury's 6 Plain Folded Flatbreads

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Riya's Original Recipe 5 Premium Wholemeal Roti Indian Flat Bread

    5pk · £6.17/kg
    £1.85
  • Mission Original Mini Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Sainsbury's 8 Soft Flour Tortillas 320g

    8pk · £0.82/kg
    £2.10
  • Elephant Atta 8 Chapattis 360g

    360g · £6.25/kg
    £2.25
  • Sharwood's 2 Plain Flame-Baked Naans

    2pk · £10.19/kg
    £2.65

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Sainsbury's Bramley Apple Crumble 2x120g

    240g · £13.75/kg
    £3.30
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)

Small Cakes & Treats

  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Sainsbury's Brownie Bites x20

    180g · £20.83/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Rocky Road Bites x18

    144g · £26.04/kg
    £3.75
  • Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
  • Regal Bakery 12 Plain Fairy Cakes 280g

    12pk · £7.32/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Egg Custard Tarts 162g (2 x 81g)

    2pk · £8.33/kg
    £1.35
  • Sainsbury's 10 Milk Chocolate Mini Rolls 268g (10 x 26.8g)

    10pk · £5.60/kg
    £1.50
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    8pk · £0.58 each
    £4.65
  • Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g

    5pk · £13.33/kg
    £2.00
  • Mr Kipling 8 Fiendish Fancies

    8pk · £0.39 each
    £3.15
  • Mr Kipling 6 Terrifying Toffee Whirls

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.85 each
    £3.40
  • Sainsbury's 22 Millionaire Bites 240g

    240g · £15.63/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Milk Chocolate Flapjack Bites x18

    216g · £17.36/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Chocolate Cornflake Clusters x15

    120g · £31.25/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference 8 Meringue Nests

    8pk · £25.00/kg
    £2.70
  • Mr Kipling 6 Viennese Whirls

    6pk · £0.62 each
    £3.70
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.52 each
    £5.15
  • Regal Bakery Fruit Cake with Glazed Fruit Pieces 210g

    7pk · £12.38/kg
    £2.60
  • Regal Bakery 18 Madeira Cake Slices 370g

    370g · £7.43/kg
    £2.75
  • Bonne Maman La Madeleine 210g

    210g · £19.29/kg
    £4.05
  • Bonne Maman 7 La Madeleine All Butter 175g

    175g · £23.14/kg
    £4.05
  • Mr Kipling 6 Almond Slices

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Sainsbury's Double Chocolate Brownie Mini Bites 240g

    240g · £19.38/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Double Chocolate Mini Rolls Cake Bites Tub 295g

    295g · £15.76/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Millionaire's Mini Bites 260g

    260g · £17.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's All Butter Flapjack Mini Bites 335g

    335g · £13.88/kg
    £4.65
  • Sainsbury's Flapjack Cake Slices x4

    150g · £13.00/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Crispy Chocolate & Caramel Cake Bites x20

    155g · £24.19/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Caramel Shortcake Cake Slices x4

    132g · £14.77/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Free From Chocolate Brownies x4

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Doughnuts 2x63g

    126g · £13.49/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20

Scones & Teacakes

  • Sainsbury's 14 Mini Teacakes 191g

    191g · £19.63/kg
    £3.75

Whole Cakes

  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Taste the Difference Coffee & Walnut Cake 400g

    400g · £12.50/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Birthday & Celebration Wiggles the Caterpillar 613g

    613g · £13.13/kg
    £8.05

Savoury Pies

  • Sainsbury's Mini Pork Pies 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
  • Pukka All Steak

    233g · £13.09/kg
    £3.05
  • Sainsbury's 2 Pork & Pickle Pies 130g

    130g · £14.62/kg
    £1.90

Seasonal Bakery

  • Sainsbury's 6 Mince Pies 320g

    6pk · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Classic Panettone 100g

    100g · £19.50/kg
    £1.95
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 All Butter Mince Pies 325g

    6pk · £12.00/kg
    £3.90

Offers

  • Sainsbury's Half Ciabatta, Taste the Difference x2

    270g · £8.07/kg
    25% off
    £2.18£2.90
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Thorntons 10 Brownie Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Thorntons 10 Millionaires Bites

    10pk · £0.13 each
    £1.05 off
    £1.25£2.30
  • Sainsbury's Strawberry Jam & Cream Doughnuts 2x63g

    126g · £13.49/kg
    £0.50 off
    £1.70£2.20
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo