- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g
165g · £16.67/kg£2.75£1.75 Clubcard (£10.61/kg)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g
4pk · £39.66/kg£5.75£4.75 Clubcard (£32.76/kg)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g
130g · £24.62/kg£3.20£2.05 Clubcard (£15.77/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G
200g · £19.25/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G
220g · £12.05/kg£2.65£1.75 Clubcard (£7.95/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardSmarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g
15pk · £417.86/kg£5.85£3.00 Clubcard (£214.29/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco 2 Sweet Chill Hot Smoked Salmon Fillets 180G
180g · £39.72/kg£7.15Tesco Finest Mac & Four Cheese 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Finest Creamy Buttery Mash 450G
450g · £8.89/kg£4.00Tesco Sweet & Easy Peel Clementines 600g
600g · £4.50/kg£2.70Tesco Finest Steak Ragu 400G
400g · £15.00/kg£6.00Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Tesco Asparagus Tips 125G
125g · £22.00/kg£2.75Tesco Ripe & Ready Avocado (C)
1pk · £0.85 each£0.85Rustlers Quarter Pounder Cheese Burger 190 G
190g · £15.53/kg£2.95Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G
200g · £19.25/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Cooked & Peeled King Prawns 150G
150g · £29.33/kg£4.40Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardPrésident French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Dairylea Cheese Slices x8 150g
150g · £15.33/kg£2.30Tesco Pomegranate Seeds 80G
80g · £23.75/kg£1.90Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Sweet & Crunchy Salad 250G
250g · £3.80/kg£0.95Tesco Babyleaf Salad 90G
90g · £12.22/kg£1.10Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Peppery Babyleaf Rocket Salad 90G (C)
90g · £17.78/kg£1.60Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £10.78/kg£4.85Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.33 each£1.00Tesco Granny Smith Apple 6 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.37 each£1.10Tesco Bunched Spring Onions 100G (C)
100g · £7.00/kg£0.70Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Tesco Finest Salt Beef Brisket 90g
90g · £58.89/kg£5.30Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Pink Lady Apple & Grape Pot 100G
100g · £19.00/kg£1.90Taste Original Chicken Satay Snack 40G
40g · £32.50/kg£1.30Tesco Grape & Berry Medley 230G (FOS)
230g · £13.04/kg£3.00Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Celery Sticks 250G
250g · £4.80/kg£1.20Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G
220g · £12.05/kg£2.65£1.75 Clubcard (£7.95/kg)Tesco Chicken & Bacon Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g
169g · £14.20/kg£2.40Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Al'fez Lebanese Style Flatbreads Flame Baked 180G
180g · £14.44/kg£2.60Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Tesco Finest Jacket Potatoes 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Sweet Chilli Chicken Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Ploughmans Sandwich
1pk · £2.85 each£2.85Tesco Cauliflower Each
1pk · £1.40 each£1.40
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard