Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Deal Of The Week!
    Deal Of The Week!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Snacking

  • KP Honey Roast Peanuts 225g

    225g · £17.33/kg
    £3.90
  • The Big Night In Butter Toffee Popcorn 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Uncle Sams 175g Toffee Popcorn

    175g · £5.71/kg
    £1.00
  • Doritos 5pk Chilli Heatwave

    150g · £17.20/kg
    £2.58
  • Doritos 180g Chilli Heatwave

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g

    80g · £45.00/kg
    £3.60
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g

    12pk · £10.83/kg
    £3.90
  • Doritos 180g Tangy Cheese

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Pringles Cheese & Onion 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles Hot Kickin Sour Cream Flavour 160g

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Pringles The Ultimate Snack Stack 320g

    320g · £30.00/kg
    £9.60
  • Pringles All the Way! 160g

    160g · £37.50/kg
    £6.00
  • Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • KP Cheese Footballs 142g

    142g · £24.08/kg
    £3.42
  • Snack Factory 125g Pig in Blanket Puffs

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Walkers Bugles Snacks Southern Style BBQ Sharing Crisps 110g

    110g · £17.45/kg
    £1.92
  • Walkers Quavers Cheese Sharing Snacks Crisps 116g

    116g · £17.07/kg
    £1.98
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £20.77/kg
    £2.70
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Smiths Chipsticks Salt & Vinegar Crisps Sharing Bag 105g

    105g · £15.43/kg
    £1.62
  • Smiths Frazzles Bacon Sharing Crisps 120g

    120g · £13.50/kg
    £1.62
  • Pringles Salt & Vinegar 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles Texas BBQ Sauce 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles 165g Sourcream&on

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles Paprika Sharing Crisps 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles Prawn Cocktail Flavour 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pringles Original 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Pop-Tastic! Tortilla Salted Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Pringles Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps 165g

    165g · £18.18/kg
    £3.00
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Sharing Snacks Crisps 104g

    104g · £19.04/kg
    £1.98
  • Cheez-It Snap'd Cheese & Chilli Baked Snacks 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Pringles 160g Hot Sweet Chilli

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Pringles Hot Smokin BBQ Ribs Flavour 160g

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Takis Blue Heat Seasoned Chilli and Lime Flavour Fried Corn Snack 180g

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Takis Intense Nacho Seasoned Cheese Flavour Fried Corn Snack 180g

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Pringles Hot Blazin' Fried Chicken Flavour 160g

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • Takis Smokin' BBQ Seasoned Barbecue Flavour Fried Maize Snack 180g

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 12 x 18g

    12pk · £18.06/kg
    £3.90
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Snacks Crisps 12 x 22g

    12pk · £14.77/kg
    £3.90
  • Smiths Frazzles Bacon Crisps Multipack 6 x 20g

    6pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Discos 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Chipsticks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x17g

    6pk · £17.65/kg
    £1.80
  • Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g

    6pk · £25.19/kg
    £1.98
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g

    6pk · £28.75/kg
    £2.76
  • View all (147)

Crisps

  • Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • McCoy's Ridge Cut Mighty Meaty 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Walkers MAX KFC Original Chicken Sharing Crisps 140g

    140g · £15.00/kg
    £2.10
  • Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Salted 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Pop-Tastic! Potato Crisps Sour Cream & Onion 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Crisps 140g

    140g · £15.00/kg
    £2.10
  • Pop-Tastic! Barbecue Potato Crisps 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Cheetos Twisted Sweet & Spicy Sharing Crisps 120g

    120g · £15.00/kg
    £1.80
  • Cheetos Twisted Original Cheese Corn Puffs Sharing Crisps 125g

    125g · £14.40/kg
    £1.80
  • Walkers Max Punchy Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £11.14/kg
    £3.90
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Pringles Minis Sour Cream & Onion 120g (6 x 20g)

    6pk · £22.50/kg
    £2.70
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Frisps 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Classic Pack 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Seabrook Cheese & Onion Flavour The Original Crinkle Cut Crisp 6 x 25g

    6pk · £12.80/kg
    £1.92
  • McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Seabrook The Original Crinkle Cut Crisp Variety Pack 18 x 25g

    18pk · £10.67/kg
    £4.80
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g

    6pk · £15.71/kg
    £1.98
  • Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g

    6pk · £17.04/kg
    £2.76
  • Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Seabrook Curls Cheese Flavour 5 x 15g

    5pk · £16.00/kg
    £1.20
  • Discos Salt & Vinegar Flavour 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Seabrook Classic Variety Box 24 x 25g

    24pk · £12.00/kg
    £7.20
  • View all (60)

Biscuits & Crackers

  • Slimming World Fruit and Nut 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Slimming World Triple Choc Hifi Bars 120g

    120g · £26.50/kg
    £3.18
  • Slimming World Choc Orange 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Slimming World Limited Edition Peanut Butter 6 x 20g

    6pk · £26.50/kg
    £3.18
  • Bliss Whip Bars Caramelised Biscuit Flavour 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Salted Caramel Whip Bars 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Dark Choc & Raspberry Whip Bars 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Go Ahead Fruit Slices Apple 174g

    174g · £10.34/kg
    £1.80
  • Bliss Whip Bars Coconut 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Whip Bars School Cake 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Ginger Nuts Biscuits 250g

    250g · £7.68/kg
    £1.92
  • McVitie's Rich Tea 300g

    300g · £7.60/kg
    £2.28
  • Bakery Delights Cinnamon Knots 150g

    150g · £13.60/kg
    £2.04
  • Fox's Brandy Snaps 100g

    100g · £18.00/kg
    £1.80
  • McVitie's Rich Tea the Classic One 2 x 300g

    2pk · £5.90/kg
    £3.54
  • McVitie's Digestives the Original 2 x 315g

    2pk · £5.62/kg
    £3.54
  • Lotus Biscoff XL 250g

    250g · £7.20/kg
    £1.80
  • McVitie's Hobnobs The Oaty One 255g

    255g · £7.53/kg
    £1.92
  • McVitie's Tasties Digestives 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Hill Biscuits Fig Rolls 200g

    200g · £5.10/kg
    £1.02
  • Lotus Biscoff Biscuit 186g

    12pk · £6.25/kg
    £1.20
  • Lotus Biscoff Biscuit 2 x 200g

    2pk · £6.75/kg
    £2.70
  • McVitie's Tasties Nice 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Gullón Zero Digestive Original Biscuits 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Fox's Fabulous Triple Chocolate Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g

    157g · £13.38/kg
    £2.10
  • Merba 150g Chocolate Cookies

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Merba 150g Rainbow Cookies

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Maryland 6pk Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Maryland 200g Double Choc Chip Cookies

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Maryland Twin Pack Chocolate Chip Cookies

    400g · £6.30/kg
    £2.52
  • Maryland 200g White Chocolate Chip Cookies

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Hobnobs Milk Chocolate Flavour Chips Oaty Cookies 155g

    155g · £13.55/kg
    £2.10
  • Cadbury Crunchy Melts Chocolate Centre Chocolate Chip Cookies 312g

    312g · £9.04/kg
    £2.82
  • Peppa Pig Little Choco Chip Cookies 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Maryland 10 Pack Choc Chip Minis

    198g · £12.12/kg
    £2.40
  • Fox's Fabulous White Chocolate Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Fox's Fabulous Milk Chocolate Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Fox's Fabulous Millionaire's Cookies 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Tunnock's Mini Caramel Wafer Biscuits 350g

    350g · £13.71/kg
    £4.80
  • Blue Riband Milk Chocolate 6 x 18g (108g)

    6pk · £11.11/kg
    £1.20
  • Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 16 x 20g

    16pk · £0.79/kg
    £4.02
  • Tunnock's Real Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits 6 x 30g

    6pk · £13.33/kg
    £2.40
  • Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer 6 x 18g (108g)

    6pk · £16.67/kg
    £1.80
  • McVitie's 6 Gold Bars 106g

    106g · £11.32/kg
    £1.20
  • Cadbury 5pk Orange Timeout

    90g · £20.00/kg
    £1.80
  • McVitie's Penguin Original Bars 14 x 24.6g (344.4g)

    14pk · £8.71/kg
    £3.00
  • McVitie's 14 Crunchy Biscuit Bars with a Unique Gold Coating 2 x 124g

    2pk · £12.10/kg
    £3.00
  • Fox's Favourites Triple Milk Chocolate Layered Biscuit Bar 133g (7 x 19g)

    7pk · £9.02/kg
    £1.20
  • Fox's Rocky 14 x 19g (266g)

    14pk · £9.02/kg
    £2.40
  • View all (214)

Offers

  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Snacks Ready Salted Multipack Crisps 6x18g

    6pk · £19.44/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £17.50/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Whitworths Mango 60g

    60g · £25.00/kg
    2 for £2.40
    £1.50
  • Whitworths Trail Mix 180g

    180g · £8.33/kg
    2 for £2.40
    £1.50
  • Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g

    95g · £28.42/kg
    2 for £3.60
    £2.70
  • Walkers Grilled Cheese & Chilli Jam Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £15.91/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Pepper Chicken Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Maryland 6pk Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Cadbury 5 Mini Animals

    99.5g · £15.08/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g

    250g · £8.88/kg
    £0.60 off
    £2.22£2.82
  • Burtons 140g Jammie Dodgers Cherry

    140g · £6.43/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Maryland 6pk Birthday Cake Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Jacob's Cream Crackers Original 200g

    200g · £7.80/kg
    2 for £2.70
    £1.56
  • Jacob's 150g Tuc Biscuits

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g

    150g · £13.60/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • Jacob's 150g Cheddars

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Kraćkawheat 230g

    230g · £10.96/kg
    2 for £2.70
    £2.52
  • View all (56)

  • View Frozen Chicken & Meat Products

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo