Chocolate Boxes & Gifts
Quality Street Chocolate Carton 220g
220g · £18.18/kg£4.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g
525g · £40.57/kg£21.30£15.50 Clubcard (£29.52/kg)Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G
190g · £30.00/kg£5.70Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £20.00/kg£6.00£3.75 Clubcard (£12.50/kg)Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Toffifee 15 Pack 125G
125g · £14.40/kg£1.80£1.25 Clubcard (£10.00/kg)After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
300g · £15.33/kg£4.60£3.00 Clubcard (£10.00/kg)Wedel Vanilla Marshmallow in Dark Chocolate 340g
340g · £19.41/kg£6.60CADBURY MILK TRAY 312G
312g · £22.44/kg£7.00£4.00 Clubcard (£12.82/kg)Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £35.61/kg£12.00Terry's Chocolate Orange Ball 145g.
145g · £18.28/kg£2.65£2.00 Clubcard (£13.79/kg)Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g
172g · £43.60/kg£7.50£5.50 Clubcard (£31.98/kg)Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g
180g · £38.33/kg£6.90£5.40 Clubcard (£30.00/kg)Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g
300g · £35.00/kg£10.50£7.50 Clubcard (£25.00/kg)Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g
130g · £31.15/kg£4.05£3.55 Clubcard (£27.31/kg)Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g
130g · £26.54/kg£3.45£2.95 Clubcard (£22.69/kg)TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G
180g · £38.33/kg£6.90£5.40 Clubcard (£30.00/kg)Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g
150g · £20.00/kg£3.00£2.50 Clubcard (£16.67/kg)Fox's Chocolatey Tin 365G
365g · £23.29/kg£8.50Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £43.00/kg£8.60£6.60 Clubcard (£33.00/kg)Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g
178g · £56.18/kg£10.00Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g
200g · £43.25/kg£8.65£6.65 Clubcard (£33.25/kg)Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G
262g · £36.26/kg£9.50£8.10 Clubcard (£30.92/kg)Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g
110g · £18.18/kg£2.00£0.95 Clubcard (£8.64/kg)Thorntons Classic Collection 262G
262g · £36.26/kg£9.50£7.00 Clubcard (£26.72/kg)Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g
200g · £37.50/kg£7.50£5.50 Clubcard (£27.50/kg)Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G
77g · £25.97/kg£2.00£1.50 Clubcard (£19.48/kg)Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g
337g · £40.95/kg£13.80Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g
150g · £20.00/kg£3.00£2.50 Clubcard (£16.67/kg)GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g
360g · £36.11/kg£13.00£11.00 Clubcard (£30.56/kg)Tesco Finest Belgian Chocolate Orange Nut Selection 150g
150g · £20.00/kg£3.00£2.50 Clubcard (£16.67/kg)Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G
250g · £30.00/kg£7.50CADBURY MINI SNOWBALLS 350g
350g · £16.43/kg£5.75£4.50 Clubcard (£12.86/kg)Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G
230g · £30.43/kg£7.00£5.25 Clubcard (£22.83/kg)Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £35.61/kg£12.00Kinder Surprise Egg 20G
20g · £85.00/kg£1.70Kinder Surprise Egg 3 X 20G
3pk · £192.50/kg£3.85£3.35 Clubcard (£167.50/kg)
Chocolate Bars
KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g
20pk · £368.75/kg£2.95£2.05 Clubcard (£256.25/kg)KITKAT F1 Official Milk Chocolate Bar 29g
29g · £44.83/kg£1.30Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g
75g · £23.33/kg£1.75Askeys Classic Ice Cream Crispy 21 Cones
21pk · £0.08 each£1.75Kinder Bueno Bar 43G
43g · £30.23/kg£1.30Jutrzenka Familijne Wafers - Cocoa 180g
180g · £8.33/kg£1.50Tunnocks Dark Chocolate Coated Caramel Wafer Biscuits Multipack, 8 Pack 248g
8pk · £116.67/kg£3.50Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar 34g
£1.40Tunnocks Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack, 240g
8pk · £116.67/kg£3.50Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar Multipack 41.5g 4 Pack
41pk · £762.50/kg£3.05£2.25 Clubcard (£562.50/kg)Kit Kat 4 Finger Milk Chocolate Bar 41.5g
41g · £31.71/kg£1.30Twix White Xtra Twin Biscuit Bar 75g
75g · £23.33/kg£1.75Tim Tam Original Chocolatey Biscuit Bars 9 Pieces 163g
9pk · £19.63/kg£3.20Goplana Grzeski Milk Chocolate-Coated Wafer Bar With Hazelnut Cream 36G
36g · £22.22/kg£0.80£0.55 Clubcard (£15.28/kg)Goplana Grzeski Chocolate Wafer 36G
36g · £22.22/kg£0.80£0.55 Clubcard (£15.28/kg)Blue Riband Dark Chocolate Wafer Bars 6 x 17.5g
6pk · £76.47/kg£1.30McVitie's Penguin Original Biscuit Bar 7 pack x 24.6g
7pk · £116.67/kg£2.80Blue Riband Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 108g
6pk · £72.22/kg£1.30Stock Knoppers Milk And Nut Wafers 75G
3pk · £80.00/kg£2.00Bahlsen Pick Up! Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack, 5 Pack 140g
5pk · £91.07/kg£2.55£1.50 Clubcard (£53.57/kg)KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g
14pk · £418.18/kg£4.60£3.00 Clubcard (£272.73/kg)Kit Kat Chunky Duo Milk Chocolate bar 64g
64g · £25.78/kg£1.65Fox's Biscuits Rocky STACK'd Chocolate Cream flavour Biscuit Bars 5x25g Bars Multipack
5pk · £78.00/kg£1.95£1.50 Clubcard (£60.00/kg)Cadbury Time out Milk chocolate covered Wafer 5x18g
90g · £21.67/kg£1.95£1.25 Clubcard (£13.89/kg)Tesco Free From Belgian Chocolate Wafers 107G
107g · £38.32/kg£4.10Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g
152g · £21.05/kg£3.20£2.70 Clubcard (£17.76/kg)CADBURY DAIRY MILK CHOCOLATE BAR 345G
345g · £16.67/kg£5.75£4.00 Clubcard (£11.59/kg)Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g
340g · £23.68/kg£8.05£6.00 Clubcard (£17.65/kg)Toblerone Fruit Nut 360G
360g · £19.44/kg£7.00£4.95 Clubcard (£13.75/kg)Arnott's Tim Tam White Biscuit Bar 165g
165g · £19.39/kg£3.20Cadbury Dairy Milk &More Lotus Biscoff Chocolate Bar 195g
195g · £23.08/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g
105g · £20.00/kg£2.10£1.75 Clubcard (£16.67/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 110G
110g · £19.09/kg£2.10£1.75 Clubcard (£15.91/kg)Kinder Mini Treats 16 Pack 200G
16pk · £291.67/kg£3.50£3.10 Clubcard (£258.33/kg)TOBLERONE MILK CHOCOLATE WITH HONEY & ALMOND NOUGAT 340g
340g · £20.59/kg£7.00£4.95 Clubcard (£14.56/kg)Blue Riband Vanilla White Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 90g
6pk · £86.67/kg£1.30Tim Tam Chewy Caramel Chocolatey Biscuit Bars 9 Pieces 175g
175g · £18.29/kg£3.20Blue Riband Hazelnut Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 108g
6pk · £72.22/kg£1.30CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G
350g · £16.43/kg£5.75£4.00 Clubcard (£11.43/kg)Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g
72g · £26.39/kg£1.90£1.50 Clubcard (£20.83/kg)Milka Oreo Chocolate Bar 100G
100g · £20.00/kg£2.00Snickers Duo Peanut Milk Chocolate Bar 68g
69g · £25.36/kg£1.75Snickers Milk Chocolate Bar 40g
40g · £38.75/kg£1.55Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g
69g · £25.36/kg£1.75Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110g
110g · £19.09/kg£2.10£1.75 Clubcard (£15.91/kg)Aero Peppermint Mint Chocolate Sharing Bar 90g
90g · £28.89/kg£2.60Tesco Free From Chocolate Bar 35G
35g · £22.86/kg£0.80Snickers Creamy Peanut Butter & Milk Chocolate Trio Bar 54.75g
54g · £28.70/kg£1.55Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g
100g · £46.50/kg£4.65£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47.4g
47g · £32.98/kg£1.55View all (112)
Chocolate Pouches & Bags
Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g
107g · £27.10/kg£2.90Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Smarties Milk Chocolate Tube Multipack 34g 4 Pack
4pk · £76.47/kg£2.60£2.00 Clubcard (£58.82/kg)Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g
45g · £21.11/kg£0.95Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g
158g · £24.68/kg£3.90£3.10 Clubcard (£19.62/kg)Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g
93g · £24.73/kg£2.30Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.25/kg£2.55M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g
112g · £25.89/kg£2.90M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g
112g · £25.89/kg£2.90Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Cadbury Oreo Bites Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Free From Choc Buttons 25g
25g · £36.00/kg£0.90Tesco Free From White Choc Buttons 25g
25g · £36.00/kg£0.90Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g
290g · £19.66/kg£5.70£4.65 Clubcard (£16.03/kg)M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g
187g · £22.46/kg£4.20£3.10 Clubcard (£16.58/kg)Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g
214g · £30.14/kg£6.45£4.05 Clubcard (£18.93/kg)Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g
15pk · £417.86/kg£5.85£3.00 Clubcard (£214.29/kg)Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £23.94/kg£2.25Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G
100g · £25.50/kg£2.55£2.00 Clubcard (£20.00/kg)Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g
100g · £23.00/kg£2.30Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 58.5g
58g · £25.86/kg£1.50TOBLERONE MIXED POUCH 250g
250g · £18.00/kg£4.50Maltesers Chocolate Treat Bag 68G
68g · £34.56/kg£2.35Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g
104g · £21.63/kg£2.25Galaxy Miniatures Smooth Milk & Caramel Chocolate Pouch 260g
260g · £17.31/kg£4.50£3.95 Clubcard (£15.19/kg)M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g
200g · £21.00/kg£4.20£3.10 Clubcard (£15.50/kg)Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g
195g · £20.00/kg£3.90£3.10 Clubcard (£15.90/kg)Maltesers White Chocolate Box 88g
88g · £37.50/kg£3.30Nestle Mini Mix Selection Box 296g
296g · £20.44/kg£6.05£3.65 Clubcard (£12.33/kg)Maltesers Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 310g
310g · £22.26/kg£6.90CADBURY HEROES POUCH 270G
270g · £16.67/kg£4.50Milkybar Giant White Chocolate Pieces 176g
176g · £22.44/kg£3.95£2.95 Clubcard (£16.76/kg)Munchies Milk Chocolate Share Bag 194G
194g · £20.36/kg£3.95£2.95 Clubcard (£15.21/kg)Reese's Peanut Butter Cups Minis Unwrapped 90G
90g · £31.67/kg£2.85CADBURY TWIRL POUCH 240g
240g · £21.67/kg£5.20Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £24.46/kg£2.25£1.95 Clubcard (£21.20/kg)Reese's Peanut Butter Snack Size Cups Multipack 12 x 21.25g
255g · £22.16/kg£5.65£4.40 Clubcard (£17.25/kg)Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch 230g
230g · £22.61/kg£5.20Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g
325g · £13.85/kg£4.50£3.95 Clubcard (£12.15/kg)Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g
202g · £28.96/kg£5.85£3.90 Clubcard (£19.31/kg)Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g
227g · £28.41/kg£6.45£4.50 Clubcard (£19.82/kg)M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g
220g · £28.64/kg£6.30£4.35 Clubcard (£19.77/kg)Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G
223g · £26.23/kg£5.85£3.90 Clubcard (£17.49/kg)Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g
20pk · £352.94/kg£6.00£4.55 Clubcard (£267.65/kg)Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
275g · £22.91/kg£6.30£4.35 Clubcard (£15.82/kg)Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 191g
191g · £30.63/kg£5.85£3.90 Clubcard (£20.42/kg)Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g
63g · £33.33/kg£2.10Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £66.67/kg£1.80£1.50 Clubcard (£55.56/kg)View all (56)
Sweets
Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
9pk · £109.38/kg£1.75£1.30 Clubcard (£81.25/kg)Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G
150g · £11.33/kg£1.70Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Jelly Beans Sweets 200G
200g · £7.25/kg£1.45Tesco Mint Humbugs 200G
200g · £7.25/kg£1.45Tesco Strawberry Laces 75G
75g · £12.00/kg£0.90Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G
75g · £12.00/kg£0.90Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Carton 320g
320g · £14.06/kg£4.50£3.00 Clubcard (£9.38/kg)Haribo Maoam Pinballs 140G (R)
140g · £11.07/kg£1.55£1.25 Clubcard (£8.93/kg)Maoam Stripes Bag 140g
140g · £11.07/kg£1.55£1.25 Clubcard (£8.93/kg)Tesco Fizzy Multicoloured Belts 75g
75g · £12.00/kg£0.90Tesco Strawberry Pencils 75G
75g · £12.00/kg£0.90Haribo Halal Goldbears 100g
100g · £15.00/kg£1.50Haribo Goldbears 160G
160g · £10.63/kg£1.70Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G
100g · £13.00/kg£1.30Tesco Butter Mintoes 200G
200g · £7.25/kg£1.45Tesco Marshmallows 200G
200g · £7.25/kg£1.45Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g
100g · £17.00/kg£1.70Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
143g · £12.24/kg£1.75£1.20 Clubcard (£8.39/kg)Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G
140g · £8.57/kg£1.20Hi-Chew Exotic Fruit Mix Chewy Sweets 100G
100g · £29.00/kg£2.90Swizzels Drumstick Squashies Sour Cherry & Apple 140G
140g · £8.57/kg£1.20Starburst Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g
138g · £9.78/kg£1.35Skittles Crazy Sour Fruit Sweets 136G
136g · £9.56/kg£1.30Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g
10pk · £116.67/kg£1.75£1.30 Clubcard (£86.67/kg)Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £9.56/kg£1.30Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g
105g · £16.19/kg£1.70£1.50 Clubcard (£14.29/kg)Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon flavour sweets 350g
350g · £10.57/kg£3.70£3.20 Clubcard (£9.14/kg)Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)HARIBO Nostalgix Sweets Share Bag 175g
160g · £10.63/kg£1.70£1.00 Clubcard (£6.25/kg)Jaimin Sesame Chikki 200g
200g · £12.00/kg£2.40£1.70 Clubcard (£8.50/kg)Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g
10pk · £186.36/kg£2.05£1.45 Clubcard (£131.82/kg)Sour Patch Kids Peach Flavour Sweets 120g
120g · £13.75/kg£1.65£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Swizzels Curious Chews 171G
171g · £9.06/kg£1.55£1.30 Clubcard (£7.60/kg)Sour Patch Kids Paradise Twist Tropical Flavour Sweets 120g
120g · £13.75/kg£1.65£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Sour Patch Kids Blue Raspberry Flavour Sweets 120G
120g · £13.33/kg£1.60£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Sharing Bag Berries 113g
113g · £23.45/kg£2.65£2.20 Clubcard (£19.47/kg)Nerds Gummy Clusters Candy - Fruits 113g
113g · £23.45/kg£2.65£2.05 Clubcard (£18.14/kg)HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g
160g · £10.63/kg£1.70Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)Haribo Marshmallows Chamallows Pink & White 140G
140g · £10.71/kg£1.50£1.25 Clubcard (£8.93/kg)ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g
10pk · £186.36/kg£2.05£1.45 Clubcard (£131.82/kg)Skittles Fruits Sweets 18 Fun Size Bags 324G
324g · £16.36/kg£5.30£3.55 Clubcard (£10.96/kg)SKITTLES DARKSIDE SWEETS 18 FUN SIZE BAGS MULTIPACK 324g
324g · £16.36/kg£5.30£3.55 Clubcard (£10.96/kg)Haribo Tangfastics 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)Haribo Starmix 175G
175g · £9.71/kg£1.70£1.00 Clubcard (£5.71/kg)Haribo Starmix Multi Pack 352G
352g · £11.08/kg£3.90£2.35 Clubcard (£6.68/kg)Swizzels Luscious Lollies 176G
176g · £8.81/kg£1.55£1.30 Clubcard (£7.39/kg)Ritter Sport Haribo Balla Bites Limited Edition 100g
100g · £28.50/kg£2.85£2.30 Clubcard (£23.00/kg)Sour Patch Kids Original Gums 120G
120g · £14.17/kg£1.70£1.50 Clubcard (£12.50/kg)View all (62)
Chewing Gum & Mints
Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
30pk · £64.29/kg£0.90Wrigley's Extra Refreshers Watermelon Raspberry Sugar Free Chewing Gum 30 pieces 67g
30pk · £0.11 each£3.15Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g
146g · £14.38/kg£2.10Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Wrigley's Extra Blueberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g · £50.78/kg£3.25Wrigley's Extra Sugarfree Chewing Gum - Strawberry Flavour 46 Pieces 64g
46pk · £0.07 each£3.25Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £900.00/kg£0.90Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Extra Refreshers Tropical Sugarfree Chewing Gum Handy Box 7 pieces
7pk · £450.00/kg£0.90Extra Refreshers Tropical Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.07 each£3.25Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
64g · £50.78/kg£3.25Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g
64g · £50.78/kg£3.25Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.07 each£3.25Wrigley's Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g
46pk · £0.07 each£3.25Polo Sugar Free Mint Tube Multipack 33.4g 4 Pack
33pk · £525.00/kg£2.10Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
41g · £21.95/kg£0.90Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Wrigley's Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
5pk · £47.14/kg£3.30Wrigley's Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
6pk · £47.14/kg£3.30Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
6pk · £47.14/kg£3.30Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x5 Packs
6pk · £47.14/kg£3.30Wrigley's Extra White Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
5pk · £47.14/kg£3.30Wrigley's Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g
5pk · £235.71/kg£3.30Airwaves Blackcurrant Gum 10 Pieces
10pk · £900.00/kg£0.90Extra Refreshers Strawberry Lemon Flavoured Chewing Gum 7 Pieces 15.6G
15g · £60.00/kg£0.90Extra Watermelon Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces 14G
14g · £64.29/kg£0.90Mentos Pure Fresh Gum - Cherry Flavour 68g
68g · £40.44/kg£2.75Milliways Super Natural Gum Watermelon 19g
19g · £81.58/kg£1.55Milliways Super Natural Gum Peppermint 19g
10pk · £81.58/kg£1.55Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.25Mentos Pure Fresh Gum - Fresh Mint 70g
70g · £39.29/kg£2.75Tic Tac Fresh Mint 49G
49g · £37.76/kg£1.85Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces
7pk · £550.00/kg£1.10Trebor Softmints Single Tube
45g · £20.00/kg£0.90Mentos Pure Fresh Strawberry 35 piece 70g
70g · £39.29/kg£2.75Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
73g · £48.63/kg£3.55£2.95 Clubcard (£40.41/kg)Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces
15g · £73.33/kg£1.10Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £52.99/kg£3.55£2.95 Clubcard (£44.03/kg)Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces
46pk · £0.07 each£3.25Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces
10pk · £0.34 each£3.35Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £0.09 each£0.90Milliways Super Natural Gum Mighty Mint 19g
19g · £81.58/kg£1.55