Natural Yoghurts
Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G
950g · £5.05/kg£4.80£3.25 Clubcard (£3.42/kg)Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G
400g · £4.25/kg£1.70Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G
150g · £12.67/kg£1.90Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G
450g · £7.67/kg£3.45£2.80 Clubcard (£6.22/kg)Onken Set Natural Yogurt 450g
450g · £6.22/kg£2.80Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05siggi's skyr Natural 5% fat Icelandic style yogurt 450g
450g · £9.33/kg£4.20£2.85 Clubcard (£6.33/kg)Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Yeo Valley Organic Kefir Natural 950g
950g · £6.84/kg£6.50Tesco Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.85/kg£2.85Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Yeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G
950g · £6.11/kg£5.80£3.50 Clubcard (£3.68/kg)Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 4X100g
400g · £4.25/kg£1.70siggi's skyr Natural 0% fat Icelandic style yogurt 450g
450g · £9.33/kg£4.20£2.85 Clubcard (£6.33/kg)Tesco Finest 0% Fat Greek Yoghurt 1KG
1kg · £5.05/kg£5.05Creamfields Fat Free Greek Style Natural Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 950G
950g · £7.16/kg£6.80Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 950G
950g · £7.16/kg£6.80Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.55/kg£2.55£2.15 Clubcard (£2.15/kg)Biotiful Gut Health Kefir Natural Yogurt Original 1kg
1kg · £5.20/kg£5.20£4.35 Clubcard (£4.35/kg)Onken Natural Biopot Yogurt 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G
400g · £5.25/kg£2.10Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G
500g · £1.50/kg£0.75Tesco Natural Yogurt 500G
500g · £2.70/kg£1.35Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1Kg
1kg · £3.75/kg£3.75£3.05 Clubcard (£3.05/kg)Creamfields Greek Style Natural Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Pakeeza Natural Yogurt 900G
900g · £3.22/kg£2.90£2.40 Clubcard (£2.67/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Yeo Valley Natural Yogurt 150G
150g · £6.67/kg£1.00Yeo Valley Organic Natural Yogurt 4X110g
4pk · £30.00/kg£3.30Arla Skyr Natural 0% Fat Icelandic Style Yogurt 1kg
1kg · £4.10/kg£4.10Biotiful Gut Health Kefir Natural Yogurt Original 350g
350g · £7.14/kg£2.50Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 3% Fat 450g
450g · £9.67/kg£4.35£3.35 Clubcard (£7.44/kg)Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 0% Fat 450g
450g · £9.67/kg£4.35£3.35 Clubcard (£7.44/kg)Tesco Finest Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10
Flavoured Yoghurts
Muller Corner Banana Chocolate Flakes Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Activia Vanilla No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4X115g
4pk · £25.65/kg£2.95Oykos Temptations Blueberry Cheesecake Luxury Greek Style Yoghurt 2x110g
2pk · £19.50/kg£1.95Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Lemon Meringue Pie 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60Arla Skyr Icelandic Style Yogurt - Vanilla 450g
450g · £6.89/kg£3.10Tesco Finest Lemon Curd Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Piatnica Vanilla Fromage Frais 150G
150g · £9.00/kg£1.35Activia Fibre Natural Yoghurt & Dark Chocolate Granola Breakfast Pot with Spoon 165g
165g · £14.85/kg£2.45Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g
169g · £14.20/kg£2.40FUEL10K Ready to Eat Protein Porridge Oat Cereal Pot Chocolate 210g
210g · £10.24/kg£2.15Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g
460g · £8.15/kg£3.75Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Yoghurt Multipack 4x120g
4pk · £32.08/kg£3.85Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt 4X115g
4pk · £25.65/kg£2.95Muller Light Red Fruit Assorted Fat Free Yogurt 6X140g
6pk · £38.21/kg£5.35Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 450G
450g · £6.44/kg£2.90Benecol Strawberry Yogurt 4x115g
4pk · £46.52/kg£5.35siggi's skyr 2% fat Icelandic style Blueberry Yogurt 2 x 140g
2pk · £21.07/kg£2.95£2.50 Clubcard (£17.86/kg)siggi's skyr 2% fat Icelandic style Strawberry Yogurt 2 x 140g
2pk · £21.07/kg£2.95£2.50 Clubcard (£17.86/kg)Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Activia Strawberry & Mixed Fruit Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
8pk · £48.70/kg£5.60Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £32.17/kg£3.70£2.00 Clubcard (£17.39/kg)Activia Cherry No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g
4pk · £28.26/kg£3.25£2.60 Clubcard (£22.61/kg)Light & Free Peach Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g
460g · £7.07/kg£3.25£2.60 Clubcard (£5.65/kg)Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
460g · £6.41/kg£2.95Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)Onken Cherry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25CREAMFIELDS BERRY MEDLEY LOW FAT YOGURT 6X125G
6pk · £10.80/kg£1.35Activia Rhubarb & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
920g · £6.09/kg£5.60Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
920g · £6.09/kg£5.60Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Tesco Finest Strawberry Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Creamfields Low Fat Sunshine Fruit Yogurt 6X125g
6pk · £10.80/kg£1.35Tesco Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g
4pk · £15.00/kg£1.80Tesco Finest Yogurt Honey & Stem Ginger Yogurt 150g
150g · £8.67/kg£1.30Tesco Finest Senga Strawberry & Heritage Raspberry 150g
150g · £13.33/kg£2.00Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g
4pk · £35.00/kg£3.50Arla Protein Salted Caramel Yogurt 200g
200g · £8.75/kg£1.75View all (92)
Kids Yoghurts
Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G
12pk · £22.00/kg£1.10The Collective Suckies Banana Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Peppa Pig Strawberry Kids Yoghurt Pots 6x45g
45g · £33.33/kg£1.50Yollies Strawberry Yogurt 4 X25g
4pk · £86.00/kg£2.15Frubes Banana And Strawberry Yogurts 9X37g
9pk · £82.43/kg£3.05£1.90 Clubcard (£51.35/kg)Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt 4x85g
4pk · £31.18/kg£2.65£2.00 Clubcard (£23.53/kg)Yeo Valley Organic Little Yeos No Added Sugar Kids Yogurt 6x42g
6pk · £63.10/kg£2.65£2.15 Clubcard (£51.19/kg)The Collective Suckies Peach Apricot Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30Munch Bunch Double Up Strawberry Banana Fromage Frais 4X85g
4pk · £25.88/kg£2.20Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g
4pk · £25.88/kg£2.20Creamfields 4 Pack Strawberry Raspberry Yogurt Pouches 320G
4pk · £17.50/kg£1.40Munch Bunch Strawberry Lunchbox Kids Yoghurt Drink 6x90g
6pk · £26.11/kg£2.35Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Wildlife Choobs Strawberry Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Petits Filous Greek Style Strawberry Yogurt Pouch 4x85g
4pk · £43.53/kg£3.70Actimel Kids Strawberry & Banana Lunchbox Yoghurt Drink Multipack 4x100g
400g · £6.63/kg£2.65Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g
4pk · £28.00/kg£2.80Munch Bunch Squashums Yogurt - Strawberry 5x60g
5pk · £54.17/kg£3.25Tesco Fromage Frais Pouches - Strawberry & Raspberry 4 x 80g
320g · £8.91/kg£2.85The Collective No Added Sugar Suckies Strawberry & Banana Yoghurt 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Raspberry Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g
47g · £50.00/kg£2.35Petits Filous Strawberry & Apricot Kids Yoghurt Big Pots 4x85g
85g · £28.82/kg£2.45Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Pots Multipack 18x47g
6pk · £87.23/kg£4.10Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Bluey Fromage Frais Strawberry & Apricot 4x85g
4pk · £22.35/kg£1.90
Yoghurt Drinks
Activia Kefir Blueberry Gut Health Kefir Drink 280g
280g · £7.14/kg£2.00£1.40 Clubcard (£5.00/kg)Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.14/kg£2.00£1.40 Clubcard (£5.00/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardBenecol Original No Added Sugar 6 x 67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 ClubcardYop Strawberry Multiserve Yoghurt Drink 825g
825g · £3.45/kg£2.85Tesco Gut Sense Kefir Drink Plain 750ml
£3.60Actimel Immune Support Live Yoghurt Drink - Multifruit 8x100g
800g · £5.44/kg£4.35Actimel Raspberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
800g · £5.44/kg£4.35Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Mango 500ml
£2.90Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Yop Mango & Pineapple Flavour Yoghurt Drink 825g
825g · £3.45/kg£2.85Lowicz Kefir Yogurt Drink 400G
400g · £3.25/kg£1.30Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1ltr
£4.40Yakult Balance 8 X 65Ml
8pk · £0.60 each£4.80Bio&Me Kefir Yoghurt Vanilla 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g
600g · £6.83/kg£4.10Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt Drink 500ml
£3.40£2.85 ClubcardYeo Valley Organic Kefir Yogurt Drink Blueberry 500ml
£3.40£2.85 ClubcardTesco Cholesterol Reducing Strawberry Yogurt Drink 6 X100g
600g · £6.83/kg£4.10Actimel Blueberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £43.50/kg£4.35Nomadic Exotic Yogurt Drink - Mango Lassi 500ml
£2.30Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 ClubcardBiotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre
£4.40Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 500ml
£2.90Nomadic Ayran Natural Yogurt Drink 1L
£2.85Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.60 each£4.80Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Vanilla 500ml
£2.90Mlekovita Kefir - Strawberry 1kg
1kg · £2.80/kg£2.80Actimel Immune Support Simple No Added Sugar Yoghurt Drink 8x100g
800g · £6.19/kg£4.95Actimel Original Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.75/kg£6.75£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Actimel Forest Fruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre
£4.40Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Vanilla 1 Litre
£4.40Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g
825g · £3.45/kg£2.85Actimel Strawberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8x100g
8pk · £43.50/kg£4.35Mlekovita Kefir Yogurt Style Drink 1 Litre
£2.65Yop Strawberry Yoghurt Drink 500g
500g · £3.40/kg£1.70Activia Kefir Natural Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15Yoplait KPOP Strawberry Yogurt Drink 4x180g
4pk · £17.22/kg£3.10£2.60 Clubcard (£14.44/kg)