Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Tesco Chocolate Hollow Reindeer 100G

    100g · £8.90/kg
    £0.89
  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Wedel Vanilla Marshmallow in Dark Chocolate 340g

    340g · £19.41/kg
    £6.60
  • Lindt Chocolate Reindeer 100G

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Mieszko Original Chocolate Truffles with Rum 230g

    230g · £11.30/kg
    £2.60
  • Kit Kat Milk Chocolate Santa 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.70 Clubcard (£24.14/kg)
  • Wonka Magic Hats 18 chocolates 174g

    174g · £49.71/kg
    £8.65
    £7.40 Clubcard (£42.53/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Santa 175G

    185g · £12.43/kg
    £2.30
  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • Maltesers Happy Birthday Box 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
    £6.05 Clubcard (£19.52/kg)
  • Lindt Master Chocolatier Collection Chocolate Box 320g

    320g · £50.00/kg
    £16.00
    £14.00 Clubcard (£43.75/kg)
  • Maltesers Thank You Box 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
    £6.05 Clubcard (£19.52/kg)
  • Bendicks Bittermints Carton 200G

    200g · £33.75/kg
    £6.75
    £4.50 Clubcard (£22.50/kg)
  • Thoughtfully Gourmet Foods Melting Snowman / Reindeer Hot Chocolate Bomb Assortment 38g

    38g · £65.79/kg
    £2.50
  • Kinder Joy 20g 3 Pack 60g Multipack

    3pk · £230.00/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£175.00/kg)
  • Klc Creepy Pumpkins Solid Milk Chocolate 75G

    75pk · £16.67/kg
    £1.25
    £1.10 Clubcard (£14.67/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Galaxy Dairy & Gluten Free Selection Box 160g

    4pk · £170.00/kg
    £6.80
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Selection 155g

    155g · £45.16/kg
    £7.00
  • Blue Tree Bucks Fizz and Chocolate Truffles Gift Set

    1pk · £6.20 each
    £6.20
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • Toffifee 3X125g

    3pk · £36.00/kg
    £4.50
  • Fox's Chocolatey Tin 365G

    365g · £23.29/kg
    £8.50
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Kinder Joy Funko Wonka 20g

    20g · £92.50/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£77.50/kg)
  • Solidarnosc Golden Cherry Chocolates In Liqueur 190G

    190g · £30.00/kg
    £5.70
  • Cadbury Heroes Chocolate Box 240g

    240g · £20.83/kg
    £5.00
  • Cadbury Roses Chocolate Box 240g

    240g · £20.83/kg
    £5.00
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Tesco White Chocolate Coins 62G

    62g · £14.35/kg
    £0.89
  • Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135G

    135g · £33.33/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£29.63/kg)
  • Celebrations Milk Chocolates Sharing Gift Tub 500g

    500g · £14.00/kg
    £7.00
  • Mieszko Michaszki Original Sweets with Peanuts 220g

    220g · £11.82/kg
    £2.60
  • Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G

    250g · £30.00/kg
    £7.50
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Medallion 80G

    80g · £12.50/kg
    £1.00
  • Terry's Chocolate Mint 145G

    145g · £17.24/kg
    £2.50
    £1.80 Clubcard (£12.41/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Selection Tin 450G

    450g · £44.11/kg
    £19.85
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Cadbury Christmas Tree Chocolate Decorations 72G

    72g · £41.67/kg
    £3.00
    £2.00 Clubcard (£27.78/kg)
  • Ferrero Rocher Golden Stars Milk Chocolate and Hazelnut 115g

    115g · £55.22/kg
    £6.35
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 42 Pieces 525G

    525g · £35.24/kg
    £18.50
  • Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate 138g

    138g · £47.10/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£32.61/kg)
  • Moo Free Choccy Coins 49g

    49g · £59.18/kg
    £2.90
  • Lindt Creations Dessert Assorted Chocolate Box 341G

    341g · £46.92/kg
    £16.00
    £13.50 Clubcard (£39.59/kg)
  • View all (181)

Chocolate Bars

  • Goplana Grzeski Chocolate Wafer 36G

    36g · £22.22/kg
    £0.80
    £0.55 Clubcard (£15.28/kg)
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Block 280g

    280g · £18.93/kg
    £5.30
    £4.35 Clubcard (£15.54/kg)
  • Twix White Chocolate Biscuit Fingers Snack Bars Multipack Chocolate 9x20g

    9pk · £19.44/kg
    £3.50
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Tesco Snappy Fingers Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack, 8 Pack 172g

    8pk · £104.76/kg
    £2.20
  • Goplana Grzeski Milk Chocolate-Coated Wafer Bar With Hazelnut Cream 36G

    36g · £22.22/kg
    £0.80
    £0.55 Clubcard (£15.28/kg)
  • Tesco Finest Orange 47% Dark Chocolate 100g

    100g · £31.00/kg
    £3.10
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Block 280g

    280g · £18.93/kg
    £5.30
    £4.35 Clubcard (£15.54/kg)
  • Tesco Free From Chocolate Bar 35G

    35g · £22.86/kg
    £0.80
  • McVitie's Penguin Original Biscuit Bar 7 pack x 24.6g

    7pk · £100.00/kg
    £2.40
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Orange Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Tony's Chocolonely Everything Bar 180g

    180g · £31.11/kg
    £5.60
    £3.75 Clubcard (£20.83/kg)
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Mcvitie's Gold Biscuit Bars 7 Pack 124G

    124g · £14.52/kg
    £1.80
  • Border Dark Chocolate Ginger Biscuit Bars Multipack, 6x24g

    6pk · £112.50/kg
    £2.70
  • Rom Bar With Rum Cream 30G

    30g · £30.00/kg
    £0.90
    £0.80 Clubcard (£26.67/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 18 Pack Multipack 372.6g 

    18pk · £217.50/kg
    £4.35
  • KitKat 2 Finger White Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    8pk · £147.50/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£102.50/kg)
  • Snickers Creamy Peanut Butter & Milk Chocolate Trio Bar 54.75g

    54g · £28.70/kg
    £1.55
  • Wonka Purplypurple Caramel Flavour Milk Chocolate Bar 90g

    90g · £45.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£39.44/kg)
  • E.Wedel Milk Chocolate With Strawberry 100G

    100g · £27.50/kg
    £2.75
  • Yorkie Milk Chocolate Bar Multipack 46g 3 Pack

    3pk · £63.04/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£48.91/kg)
  • CADBURY DAIRY MILK BISCOFF 350G

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.43/kg)
  • Kit Kat 2 Finger Gingerbread Chocolate Bar Multipack, 8 Pack 20.7g

    8pk · £147.50/kg
    £2.95
    £1.95 Clubcard (£97.50/kg)
  • Cadbury Starbar Duo Milk Chocolate Bar 74g

    74g · £20.95/kg
    £1.55
  • Tony's Chocolonely Milk chocolate caramel pretzel almond nougat sea salt 90g

    90g · £32.22/kg
    £2.90
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack 102g

    102g · £31.37/kg
    £3.20
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar Large 360G

    360g · £13.89/kg
    £5.00
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Bounty Coconut & Milk Chocolate Duo Bars Multipack 4 x 57g

    4pk · £10.53/kg
    £2.40
  • CADBURY DAIRY MILK HUGE CONGRATS CHOCOLATE BAR 345G

    345g · £16.67/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.59/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180G

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Lindt Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Bar 38G

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Kinder Bueno Chocolate Wafer Bars 10 X 43G

    10pk · £20.70/kg
    £8.90
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack 111.6g

    112g · £28.57/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£24.11/kg)
  • LINDOR Milk Chocolate pistachio bar 38g

    38g · £42.11/kg
    £1.60
  • Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g

    90g · £27.78/kg
    £2.50
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
    £2.40 Clubcard (£13.33/kg)
  • Tunnocks Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack, 240g

    8pk · £116.67/kg
    £3.50
  • Cadbury Boost Duo Chocolate Bar 63g

    63g · £24.60/kg
    £1.55
  • Lindt Excellence Dark Chocolate - A Touch of Sea Salt 100g

    100g · £46.50/kg
    £4.65
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Bounty Crispy Rolls Coconut & Milk Chocolate Bar Multipack 5 x 23.4g

    5pk · £20.51/kg
    £2.40
    £1.80 Clubcard (£15.38/kg)
  • Milkybar White Medium Multipack 4 x 25g

    4pk · £116.00/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£90.00/kg)
  • Milky Way Milk Chocolate Crispy Rolls Multipack 5 x 22.5g

    5pk · £23.66/kg
    £2.65
    £1.80 Clubcard (£16.07/kg)
  • Twix Milk Chocolate Crispy Rolls 5 pack 112.5g

    5pk · £21.43/kg
    £2.40
    £1.80 Clubcard (£16.07/kg)
  • Pink Panther Wafers 154G

    154g · £7.79/kg
    £1.20
  • Cadbury Boost Chocolate Bar 4 Pack Multipack 148g

    148g · £21.62/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£18.24/kg)
  • View all (307)

Chocolate Pouches & Bags

  • Kinder Bueno Mini Bites 75.6g

    75g · £48.00/kg
    £3.60
    £2.50 Clubcard (£33.33/kg)
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Bag 104g

    104g · £21.63/kg
    £2.25
  • E.Wedel Creamy Marshmallows In Milk Chocolate 340G

    340g · £19.41/kg
    £6.60
  • Tesco Mini Sweet & Salty Chocolate Pretzels Biscuit 90g Pouch

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Flipz Mega Bag Milk Chocolate Coated Pretzels 150G

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Kinder Schokobons 100g

    100g · £36.00/kg
    £3.60
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Tesco Milk Chocolate Peanuts 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Tesco Mini Salted Caramel Flavour Chocolate Pretzels Biscuits 90g Pouch

    90g · £24.44/kg
    £2.20
  • Nomo Mini Bars 140g

    140g · £64.29/kg
    £9.00
    £8.10 Clubcard (£57.86/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Twix Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)

    275g · £22.91/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£15.82/kg)
  • Tesco Milk Chocolate Raisins 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Pouch Bag 102g

    102g · £28.43/kg
    £2.90
  • M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Sharing Pouch Bag 176g

    176g · £23.86/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£17.61/kg)
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter MixIns 330g

    330g · £13.03/kg
    £4.30
  • Tesco Milk Chocolate Beans 75G

    75g · £22.67/kg
    £1.70
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120G

    120g · £14.58/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£10.42/kg)
  • Mars Funsize Party Mix Milk Chocolate Bag 540g

    540g · £19.07/kg
    £10.30
    £8.00 Clubcard (£14.81/kg)
  • Maltesers White Chocolate Box 88g

    88g · £37.50/kg
    £3.30
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g

    187g · £22.46/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£16.58/kg)
  • CADBURY TWIRL POUCH 240g

    240g · £21.67/kg
    £5.20
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80
    £1.50 Clubcard (£55.56/kg)
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Maltesers Milk Chocolate Fun Size Bags Multipack 214.5g

    214g · £30.14/kg
    £6.45
    £4.05 Clubcard (£18.93/kg)
  • Ritter Sport Mini Chocolate Mix 150g

    9pk · £321.88/kg
    £5.15
    £4.15 Clubcard (£259.38/kg)
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • POPPETS TOFFEE POUCH 100G

    100g · £15.50/kg
    £1.55
  • POPPETS MINTY POUCH 100G

    100g · £15.50/kg
    £1.55
  • Tesco Nutty Bites Mocha Flavour 45G

    45g · £31.11/kg
    £1.40
  • Nestle Mini Mix Selection Box 296g

    296g · £20.44/kg
    £6.05
    £3.65 Clubcard (£12.33/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Segsations 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g

    20pk · £352.94/kg
    £6.00
    £4.55 Clubcard (£267.65/kg)
  • Reese's Peanut Butter Cup White Trio 59g

    59g · £33.05/kg
    £1.95
  • Milkybar White Chocolate Pieces 80g

    80g · £27.50/kg
    £2.20
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Family 330g

    330g · £17.27/kg
    £5.70
    £5.00 Clubcard (£15.15/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chunk Pouch 244g

    244g · £21.31/kg
    £5.20
  • Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g

    63g · £33.33/kg
    £2.10
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
  • Forest Feast Perfect Ted Matcha Chocolate Almonds 40g

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • Wedel Salted Caramel Flavour Marshmallows In Milk Chocolate 340g

    340g · £19.12/kg
    £6.50
  • Cadbury White Chocolate Buttons Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £2.00 Clubcard (£20.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Cadbury Twirl Bites Milk Chocolate 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • View all (112)

Sweets

  • Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Candy Kitten Sour Watermelon Sweets 140G

    140g · £22.14/kg
    £3.10
  • Candy Kittens Gourmet Sweets - Wild Strawberry 140g

    140g · £22.14/kg
    £3.10
  • Jaimin Coconut Chikki 150g

    150g · £19.00/kg
    £2.85
    £2.15 Clubcard (£14.33/kg)
  • Pimlico Halal Fizzy Fruit Punch 450G

    450g · £6.44/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£5.33/kg)
  • Pimlico Halal Galactic Mix 450G

    450g · £6.44/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£5.33/kg)
  • Maynards Wine Gums Roll

    52g · £17.31/kg
    £0.90
  • Tesco Raspberry Mushrooms 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Wonka Oompa Loompa 90g

    90g · £57.78/kg
    £5.20
    £4.65 Clubcard (£51.67/kg)
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Mieszko Cream Fudge 215g

    215g · £11.40/kg
    £2.45
    £2.20 Clubcard (£10.23/kg)
  • Tesco Chocolate Limes 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • Skittles Crazy Sour Fruit Sweets 136G

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Starburst Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g

    138g · £9.78/kg
    £1.35
  • ROWNTREES Jelly Tots Tangy Sweets Sharing Bag 140g

    10pk · £125.00/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£92.86/kg)
  • Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g

    105g · £16.19/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Tesco Mini Gems Sweets 200G

    200g · £8.00/kg
    £1.60
  • HARIBO Starmix Sweets Tube 120g

    120g · £14.58/kg
    £1.75
  • Tesco Salted Maple Fudge 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
  • Bikano Besan Laddu 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £2.70 Clubcard (£13.50/kg)
  • Bikano Chana Almond Bite 200g

    200g · £26.50/kg
    £5.30
    £4.30 Clubcard (£21.50/kg)
  • HARIBO Soda Twist Z!ng Sweets Share Bag 175g

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£8.29/kg)
  • Tesco Toffee 175G

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Tesco Festive Rum & Raisin Fudge 150g

    150g · £10.67/kg
    £1.60
  • Haribo Zingfest Fizzy Fruit Flavour 150G

    150g · £10.67/kg
    £1.60
  • Maynards Bassetts Wine Gums Sweets 300G

    300g · £11.67/kg
    £3.50
    £2.70 Clubcard (£9.00/kg)
  • Swizzels Scrumptious Sweets 173G

    173g · £8.96/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.51/kg)
  • Skittles Chewies Vegan Sweets Fruit Pouch Bag 137g

    137g · £9.49/kg
    £1.30
  • Swizzels Drumsticks Squashies Original Bag 60G

    60g · £15.83/kg
    £0.95
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Carton 320g

    320g · £14.06/kg
    £4.50
    £3.00 Clubcard (£9.38/kg)
  • Rowntree's Berry Hearts Sweets Giant Tube 100g

    100g · £17.50/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Nerds Gummy Clusters Candy - Fruits 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.05 Clubcard (£18.14/kg)
  • Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Sharing Bag Berries 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Bag Fruits 45g

    45g · £30.00/kg
    £1.35
  • Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Bag Berries 45g

    45g · £30.00/kg
    £1.35
  • Sweet Zone Halal Mighty Mallows 140G

    140g · £12.14/kg
    £1.70
  • Haribo Starmix Megabox 800G

    800g · £6.25/kg
    £5.00
    £4.50 Clubcard (£5.63/kg)
  • Starburst Original Fruit Chews 45g

    45g · £26.67/kg
    £1.20
  • Tesco 5 Banana Bites With A Yogurt Coating 125G

    125g · £18.40/kg
    £2.30
  • Nerds Fruit Flavour Candy 141.7g

    141g · £20.57/kg
    £2.90
    £2.35 Clubcard (£16.67/kg)
  • Sweetzone Halal Candy Floss 50g

    50g · £32.00/kg
    £1.60
  • Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g

    10pk · £186.36/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£131.82/kg)
  • Naturya Chia Pudding Chocolate Organic 175g

    175g · £38.86/kg
    £6.80
  • Maoam Maomixx 350G

    350g · £11.14/kg
    £3.90
    £2.35 Clubcard (£6.71/kg)
  • Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • Barratt Mini Flumps 150G

    150g · £13.67/kg
    £2.05
  • Tesco Chocolate Eclairs 175G

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • Tesco Liquorice Allsorts Sweets 250G

    250g · £6.40/kg
    £1.60
  • Tesco Fruit Pastilles Sweets 250G

    250g · £6.40/kg
    £1.60
  • View all (193)

Chewing Gum & Mints

  • Tic Tac Fresh Mint 49G

    49g · £37.76/kg
    £1.85
  • Milliways Super Natural Gum Peppermint 19g

    10pk · £81.58/kg
    £1.55
  • Milliways Super Natural Gum Mighty Mint 19g

    19g · £81.58/kg
    £1.55
  • Milliways Super Natural Gum Watermelon 19g

    19g · £81.58/kg
    £1.55
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Mentos Pure Fresh Spearmint Gum 35 Pieces 70G

    70g · £39.29/kg
    £2.75
  • Mentos Pure Fresh Gum - Fresh Mint 70g

    70g · £39.29/kg
    £2.75
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube Multipack 34g 4 Pack

    4pk · £61.76/kg
    £2.10
  • Mentos Pure Fresh Gum - Cherry Flavour 68g

    68g · £40.44/kg
    £2.75
  • Trebor Softmints Single Tube

    45g · £20.00/kg
    £0.90
  • Polo Sugar Free Mint Tube Multipack 33.4g 4 Pack

    33pk · £525.00/kg
    £2.10
  • Airwaves Blackcurrant Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum Bottle 30 Pieces 67G

    67g · £52.99/kg
    £3.55
  • Tic Tac Fruit Adventure 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Extra Refreshers Strawberry Lemon Flavoured Chewing Gum 7 Pieces 15.6G

    15g · £60.00/kg
    £0.90
  • Wrigley's Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £235.71/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra White Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x5 Packs

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    6pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Wrigley's Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 5 x 10 Pieces 70g

    5pk · £47.14/kg
    £3.30
  • Tic Tac Fresh Mint 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Life Loop Beauty Biotin Boost Berry Burst Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Life Loop Energy 50mg Caffeine Cool Mint Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Tic Tac Berry Bliss 18g

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Tic Tac Lime & Orange 18G

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Wrigley's Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.06 each
    £2.95
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Mentos Pure Fresh Tropical Gum 35 Pieces 70G

    70g · £39.29/kg
    £2.75
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £46.09/kg
    £2.95
  • Smint Peppermint 35G

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Trebor Soft Mint Peppermint Multipack 4 pack 38g

    152g · £13.82/kg
    £2.10
  • Smint Single 8G

    8g · £175.00/kg
    £1.40
  • View all (72)

  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo