Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Fairtrade Organic Bananas 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Lemons 4 Pack

    4pk · £0.49 each
    £1.95
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Finest Sweet Easy Peelers 600g

    600g · £4.50/kg
    £2.70
    £1.75 Clubcard (£2.92/kg)
  • Tesco Orange Minimum 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£0.30 each)
  • Parrs Milk Chocolate Retro Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs Milk Chocolate Decorated Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs Toffee Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs White Chocolate Coated Apple with Rainbow sugar crunch

    1pk · £1.60 each
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£1.20 each)
  • Parrs Toffee Apple with Caramelised biscuit Crumb Topping

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Seasonal Apples Minimum 5 Pack

    5pk · £0.53 each
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£0.47 each)
  • Tesco Jazz Apple 6 Pack

    6pk · £0.48 each
    £2.90
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Tesco Green Seedless Grapes Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Tesco Red Seedless Grapes 500G

    £2.40
    £2.15 Clubcard
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Tesco Dragon Fruit Each

    1pk · £4.05 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£3.60 each)
  • Tesco Pomegranates Each

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Tesco Honeydew Melon

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Tesco Galia Melon Each

    1pk · £2.85 each
    £2.85
    £2.50 Clubcard (£2.50 each)
  • Tesco Finest Mango Each

    1pk · £3.35 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£2.75 each)
  • Tesco Figs Minimum 3 Pack

    3pk · £0.93 each
    £2.80
    £1.80 Clubcard (£0.60 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4pk

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£0.76 each)
  • Suntrail Farms Plums 1Kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
    £2.20 Clubcard (£2.20/kg)
  • Tesco Finest Strawberries 300G (C)

    300g · £13.83/kg
    £4.15
    £3.50 Clubcard (£11.67/kg)

Vegetables

  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mixed Baby Tomatoes 250G

    250g · £10.20/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Brown Onions 1Kg

    1kg · £1.10/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£0.95/kg)
  • Tesco Shallots Onions 400G

    400g · £4.38/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£3.75/kg)
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco Finest All Rounder Potatoes 2Kg

    2kg · £1.55/kg
    £3.10
    £2.55 Clubcard (£1.28/kg)
  • Tesco Maris Piper Potatoes 1.25Kg

    1kg · £1.60/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£1.20/kg)
  • Tesco Sliced Greens 300G

    300g · £8.33/kg
    £2.50
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Tesco Carrot Batons 400G

    400g · £3.25/kg
    £1.30
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Tenderstem & Mixed Vegetables 160G

    160g · £14.38/kg
    £2.30
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Sliced Leeks 200g

    200g · £6.75/kg
    £1.35
    £1.10 Clubcard (£5.50/kg)
  • Tesco Diced Onion 400G

    400g · £3.88/kg
    £1.55
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Finest Purple Sprouting Broccoli 200g

    200g · £15.25/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£12.75/kg)
  • Tesco Organic Cauliflower Each

    1pk · £2.60 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£2.20 each)
  • Tesco Broccoli 375G

    375g · £2.53/kg
    £0.95
    £0.85 Clubcard (£2.27/kg)
  • Tesco Finest Shiitake Mushrooms 125G

    125g · £18.80/kg
    £2.35
    £1.90 Clubcard (£15.20/kg)
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 400G

    400g · £3.38/kg
    £1.35
    £1.10 Clubcard (£2.75/kg)
  • Tesco Imperator Carrot 450G

    450g · £5.11/kg
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£4.22/kg)
  • Tesco Organic Carrots 700G

    700g · £2.21/kg
    £1.55
    £1.35 Clubcard (£1.93/kg)
  • Tesco Organic Seasonal Cabbage

    1pk · £1.90 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£1.70 each)
  • Tesco Asparagus Tips 125G

    125g · £22.00/kg
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£19.60/kg)
  • Tesco Celery Sticks 250G

    250g · £4.40/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£3.80/kg)
  • Tesco Finest Extra Fine Beans 200G

    200g · £11.00/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Tesco Organic Chestnut Mushrooms 250 G

    250g · £10.40/kg
    £2.60
    £2.15 Clubcard (£8.60/kg)
  • Eat Desi Crispy Masala Okra 30g

    30g · £53.33/kg
    £1.60
    £1.30 Clubcard (£43.33/kg)
  • Tesco Firepit Sweetcorn Bites with Chipotle & Lime Melt 320g

    320g · £13.28/kg
    £4.25
    3 for 2 Clubcard

Salad & Herbs

  • Tesco Sweet Gem Lettuce

    2pk · £0.63 each
    £1.25
    £1.00 Clubcard (£0.50 each)
  • Fresh & Naked Spinach 125G

    125g · £13.60/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£11.60/kg)
  • Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g

    260g · £12.31/kg
    £3.20
    £2.80 Clubcard (£10.77/kg)
  • Tesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g

    295g · £10.85/kg
    £3.20
    £2.80 Clubcard (£9.49/kg)
  • Tesco Butterhead Salad 80G

    80g · £15.63/kg
    £1.25
    £1.10 Clubcard (£13.75/kg)
  • Tesco Baby Spinach 220G

    220g · £9.09/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£6.82/kg)
  • Fresh & Naked Just Wild Rocket 60G

    60g · £28.33/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£24.17/kg)
  • Fresh & Naked Just Lambs Lettuce 60G

    60g · £28.33/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£24.17/kg)
  • Tesco Finest Sicilian Lemon & Basil Pasta Dressing 235ml

    £3.10
    £1.85 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Tesco Finest Roasted Red Pepper and Garlic Pasta Dressing 235ml

    £3.10
    £1.85 Clubcard
  • Tesco Finest Salsa Verde Pasta Dressing 235ml

    £3.60
    £2.35 Clubcard
  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mixed Baby Tomatoes 250G

    250g · £10.20/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Celery Sticks 250G

    250g · £4.40/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£3.80/kg)
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)

Milk, Eggs, Dairy

  • Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • Arla Lactofree Whole Milk Drink 2L

    £3.65
    £3.10 Clubcard
  • Arla LactoFREE Semi Skimmed Milk Drink 2L

    £4.00
    £3.40 Clubcard
  • Happy Egg Co. Free Range Eggs 10 Mixed Weight

    10pk · £0.48 each
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£0.33 each)
  • Clarence Court Burford Buff Large 6 Eggs

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £4.25 Clubcard (£0.71 each)
  • Clarence Court Burford Buff 10 Medium Free Range Eggs

    10pk · £0.52 each
    £5.20
    £4.65 Clubcard (£0.47 each)
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • St Ewe Original Large Free Range Eggs 10 Pack

    10pk · £0.51 each
    £5.10
    £4.15 Clubcard (£0.42 each)
  • Benecol Buttery Spread 500G

    500g · £11.00/kg
    £5.50
    £4.75 Clubcard (£9.50/kg)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Khanum Butter Ghee 1Kg

    1kg · £16.40/kg
    £16.40
    £12.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Clover Light Spread 500 G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Dairy Valley All Natural Pure Ghee 320ml

    £8.55
    £7.65 Clubcard
  • I Can't Believe It's Not Butter Original Spread 450g

    450g · £4.33/kg
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Pure Dairy Free Buttery Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Président French Unsalted Block Butter 250g

    250g · £16.80/kg
    £4.20
    £3.00 Clubcard (£12.00/kg)
  • Bertolli Light 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Tesco Finest West Country Butter & Sea Salt 250G

    250g · £15.40/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£12.80/kg)
  • Khanum Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.30/kg
    £10.65
    £7.10 Clubcard (£14.20/kg)
  • East End Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.50/kg
    £10.75
    £5.65 Clubcard (£11.30/kg)
  • Mighty Barista M.Lk Uht Drink 1 Litre

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Minor Figures Organic Barista Oat Drink 1L

    £2.70
    £2.05 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Alpro High Protein Soya Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £3.10
    £2.60 Clubcard
  • Alpro Barista Almond Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Alpro Barista Oat Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Barista Coconut Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £1.95 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Soya Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • POTINA Banana Oat drink 1 Litre

    £3.95
    £3.00 Clubcard
  • POTINA Banana Cocoa Oat drink 1 Litre

    £3.95
    £3.00 Clubcard
  • Plenish Organic Almond Longlife Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £2.40 Clubcard
  • Plenish Organic Coconut Ambient Longlife Dairy Free Drink 1L

    £2.90
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Soya Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    4pk · £0.70 each
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£0.53 each)
  • Alpro Oat Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Almond Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Oat Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond Original Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Plenish Organic Gluten Free Longlife Oat Drink 1L

    £2.90
    £2.20 Clubcard
  • View all (69)

Cheese

  • Castello Tickler Extra Mature Cheddar Cheese 300g

    300g · £16.83/kg
    £5.05
    £4.30 Clubcard (£14.33/kg)
  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Pilgrims Choice Lighter Mature Cheddar Cheese 350G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Cathedral City Mild Cheddar Cheese 550G

    550g · £12.91/kg
    £7.10
    £5.40 Clubcard (£9.82/kg)
  • Applewood Original Smoky Cheddar Cheese Bar 185g

    185g · £18.38/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£15.68/kg)
  • Tesco British Mild Grated Cheddar Cheese 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Grated Four Cheese 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Sliced Edam 250g

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Gouda Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Mozzarella Grated 500g

    500g · £10.70/kg
    £5.35
    £4.50 Clubcard (£9.00/kg)
  • Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Sliced Emmental 250g

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Medium Cheddar 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Mozzarella Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 30% Reduced Fat Mature Cheese Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 10 Red Leicester Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 10 Extra Mature Cheddar Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Grated Red Leicester 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 50% Reduced Fat Mature Grated Cheese 250G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Grated Mozzarella 250G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Applewood Slices 160G

    160g · £22.50/kg
    £3.60
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Mexicana Hot Cheddar Cheese Slices 160 G

    160g · £21.88/kg
    £3.50
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Chilli Cheese Slices 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
    2 for £4.50 Clubcard
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Strip Cheese 8's 140g

    £4.10
    £3.10 Clubcard
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g

    60g · £31.67/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • CASTELLO PINEAPPLE HALO Soft CHSE 125g

    125g · £24.80/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£20.00/kg)
  • Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Boursin Blue Flavour Soft French Cream Cheese 150g

    150g · £28.00/kg
    £4.20
    £3.25 Clubcard (£21.67/kg)
  • Pie D'Angloys Soft Cheese 200 G

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.55 Clubcard (£17.75/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Finest Italian Burrata 250G

    150g · £29.67/kg
    £4.45
    £4.00 Clubcard (£26.67/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g

    200g · £12.50/kg
    £2.50
    £2.10 Clubcard (£10.50/kg)
  • Everest Paneer Block Cheese 226G

    226g · £16.15/kg
    £3.65
    £2.35 Clubcard (£10.40/kg)
  • Cathedral City Plant Based Mature Cheddar Cheese Flavour Vegan Block 280g

    280g · £17.32/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£13.93/kg)
  • Cathedral City Plant Based Mature Cheddar Cheese Flavour Vegan Grated 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
    2 for £4.50 Clubcard
  • Cathedral City Plant Based Mature Cheddar Cheese Flavour Vegan Slices 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
    2 for £4.50 Clubcard
  • Saint Agur Blue Creme Cheese 150G

    150g · £26.67/kg
    £4.00
    £3.30 Clubcard (£22.00/kg)
  • Tesco Finest Comte Aop 180G

    180g · £30.83/kg
    £5.55
    £4.95 Clubcard (£27.50/kg)
  • View all (53)

Yoghurt

  • Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.55/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£2.15/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G

    450g · £7.67/kg
    £3.45
    £2.80 Clubcard (£6.22/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G

    950g · £5.05/kg
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£3.42/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1Kg

    1kg · £3.75/kg
    £3.75
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Pakeeza Natural Yogurt 900G

    900g · £3.22/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£2.67/kg)
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 3% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 0% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Yeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G

    950g · £6.11/kg
    £5.80
    £3.50 Clubcard (£3.68/kg)
  • Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g

    425g · £8.47/kg
    £3.60
    £2.45 Clubcard (£5.76/kg)
  • Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Muller Corner Red Fruits & Blackberry Yogurts 6 X 136G

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • siggi's skyr 2% fat Icelandic style Blueberry Yogurt 2 x 140g

    2pk · £21.07/kg
    £2.95
    £2.50 Clubcard (£17.86/kg)
  • Muller Corner Flipz Yogurt 124g

    124g · £8.87/kg
    £1.10
    £0.65 Clubcard (£5.24/kg)
  • Muller Corner Oreo Yogurt 124g

    124g · £8.87/kg
    £1.10
    £0.65 Clubcard (£5.24/kg)
  • Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Rhubarb Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Vanilla No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £32.17/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£17.39/kg)
  • Yeo Valley Organic Little Yeos No Added Sugar Kids Yogurt 6x42g

    6pk · £63.10/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£51.19/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)
  • Actimel Forest Fruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt Drink 500ml

    £3.40
    £2.85 Clubcard
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Bio&Me Kefir Yoghurt Vanilla 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Yoplait KPOP Strawberry Yogurt Drink 4x180g

    4pk · £17.22/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£14.44/kg)
  • Benecol Original No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco Chicken Thighs 2Kg

    2kg · £3.73/kg
    £7.45
    £6.70 Clubcard (£3.35/kg)
  • Gressingham Duck Breast Fillets 397G

    397g · £29.47/kg
    £11.70
    £8.75 Clubcard (£22.04/kg)
  • Tesco British Diced Chicken Breast 400G

    400g · £12.88/kg
    £5.15
    £4.60 Clubcard (£11.50/kg)
  • Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg

    1kg · £4.50/kg
    £4.50
    £4.45 Clubcard (£4.45/kg)
  • Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg

    1kg · £12.10/kg
    £12.10
    £11.00 Clubcard (£11.00/kg)
  • Gressingham Aromatic Shredded Duck 210g

    210g · £26.19/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Tesco Finest Lemon Crispy Chicken Schnitzel 355g

    355g · £24.37/kg
    £8.65
    £6.40 Clubcard (£18.03/kg)
  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Southern Fried Chicken Steaks 4 Pack 505g

    505g · £10.40/kg
    £5.25
    £4.65 Clubcard (£9.21/kg)
  • Tesco Finest Wild Garlic Crispy Chicken Kievs 386g

    386g · £19.95/kg
    £7.70
    £7.50 Clubcard (£19.43/kg)
  • Tesco 14 Garlic and Herb Chicken Straws 161g

    161g · £15.22/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Spiced Chicken Pops with Hot Maple Dip 240g

    240g · £14.58/kg
    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Finest Pork Fillet Wrapped in Bacon 575g

    575g · £18.43/kg
    £10.60
    £9.50 Clubcard (£16.52/kg)
  • Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 8 Unsmoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 6 Smoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Unsmoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Smoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Richmond Thin Pork Sausages 12 Pack 340g

    340g · £9.41/kg
    £3.20
    £2.85 Clubcard (£8.38/kg)
  • Richmond Thick Pork Sausages 12 Pack 615g

    615g · £7.32/kg
    £4.50
    £3.20 Clubcard (£5.20/kg)
  • Tesco Finest 4 Pork, Bramley Apple & Kentish Cider Sausages 440g

    440g · £13.52/kg
    £5.95
    £4.45 Clubcard (£10.11/kg)
  • Tesco Finest 4 Signature Pork Cumberland Sausages 440g

    440g · £10.45/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£8.52/kg)
  • Tesco Finest Signature 8 Pork Chipolatas 440g

    440g · £13.75/kg
    £6.05
    £4.55 Clubcard (£10.34/kg)
  • Heck Simply Chicken Chipolatas 340G

    340g · £13.38/kg
    £4.55
    £3.85 Clubcard (£11.32/kg)
  • HECK Chicken Italia Sausage Rashers 300g

    6pk · £12.50/kg
    £3.75
    £3.30 Clubcard (£11.00/kg)
  • Triples Porky 3 British Pork Sausages 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Tesco Finest British 10 Cumberland Sausages 667G

    667g · £8.85/kg
    £5.90
    £4.90 Clubcard (£7.35/kg)
  • Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g

    440g · £13.52/kg
    £5.95
    £4.45 Clubcard (£10.11/kg)
  • Bury Black Pudding 4 Slices 230G

    230g · £7.61/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£6.30/kg)
  • Tesco Chicken & Beef Mince 500g

    500g · £14.20/kg
    £7.10
    £6.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Finest Chuck & Brisket Beef Burger 340g

    340g · £21.76/kg
    £7.40
    £5.50 Clubcard (£16.18/kg)
  • Tesco Finest Slow Cooked Pork Belly Burnt Ends in a Sweet Honey BBQ Pit Rub & Texas Style Tang Mop Glaze 410G

    410g · £32.93/kg
    £13.50
    £11.50 Clubcard (£28.05/kg)
  • Tesco Finest Pork Loin Steaks 400G

    400g · £19.50/kg
    £7.80
    £3.95 Clubcard (£9.88/kg)
  • TESCO MAPLE & BOURBON Crackling GAMMON JOINT 1KG

    1kg · £14.25/kg
    £14.25
    £12.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Pork Loin Medallion Steaks 400g

    400g · £14.75/kg
    £5.90
    £5.15 Clubcard (£12.88/kg)
  • Tesco Unsmoked Gammon Joint 750G

    750g · £9.07/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£7.80/kg)
  • Tesco Maple Bbq Pork Loin Steaks 600G

    600g · £10.83/kg
    £6.50
    £5.50 Clubcard (£9.17/kg)
  • Tesco Thin Cut Pork Loin Steaks 6 Pack 600G

    600g · £9.00/kg
    £5.40
    £4.60 Clubcard (£7.67/kg)
  • Tesco Finest British S/A Pork Belly Slices 500G

    500g · £14.00/kg
    £7.00
    £5.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Soy & Ginger Pork Medallions with Red Chilli & Teriyaki Sauce 358g

    358g · £16.20/kg
    £5.80
    £4.75 Clubcard (£13.27/kg)
  • Tesco Oven Bake Garlic & Herb Pork Schnitzel 275g

    275g · £21.09/kg
    £5.80
    £4.75 Clubcard (£17.27/kg)
  • Tesco Sweet BBQ Ribs 460g

    460g · £14.13/kg
    £6.50
    £5.25 Clubcard (£11.41/kg)
  • Tesco 2 Gammon Steaks with BBQ Glaze 300g

    300g · £23.50/kg
    £7.05
    £5.95 Clubcard (£19.83/kg)
  • Tesco Pork Loin Chops 2 Pack 450G

    450g · £14.67/kg
    £6.60
    £4.85 Clubcard (£10.78/kg)
  • Tesco Smoked Gammon Joint 750g

    750g · £9.07/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£7.80/kg)
  • Tesco Finest Scottish Kiln Smoked Kippers with Butter 230g

    230g · £17.17/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£15.43/kg)
  • Tesco Finest Cooked Jumbo King Prawns 300g

    300g · £28.83/kg
    £8.65
    £7.65 Clubcard (£25.50/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Tesco Finest Scottish Kiln Smoked Haddock Fillets 200g

    200g · £30.25/kg
    £6.05
    £5.05 Clubcard (£25.25/kg)
  • View all (81)

Meat Alternatives

  • Quorn Chicken Style Pieces 300G

    £3.40
    £2.40 Clubcard
  • Tesco 10 No-Prawn Bubble Tempuras 150g

    150g · £16.67/kg
    £2.50
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn Vegan Chicken Free Slices 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Bucegi Vegetal Pate 200g

    200g · £10.00/kg
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£9.00/kg)
  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Sweet Chilli Fillets 138g

    138g · £29.71/kg
    £4.10
    £3.55 Clubcard (£25.72/kg)
  • Quorn Fajita Mini Fillets 138g

    138g · £29.71/kg
    £4.10
    £3.55 Clubcard (£25.72/kg)
  • Better Nature Tempeh - Smoky 220g

    220g · £17.73/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£14.09/kg)
  • East End Soya Chunks 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.35 Clubcard (£5.40/kg)
  • Quorn 4 Southern Fried Burgers 252g

    252g · £14.88/kg
    £3.75
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Takeaway Quarter Pounder Burgers 227g

    227g · £15.86/kg
    £3.60
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn 2 Garlic And Mushroom Escalopes 240G

    240g · £15.83/kg
    £3.80
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Takeaway Salt & Pepper Tenders 240g

    240g · £15.42/kg
    £3.70
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Crispy Fillets 2 200g

    £3.75
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Mince 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)
  • Quorn Southern Fried Bites 300G

    300g · £11.67/kg
    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Swedish Style Balls 300G

    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Takeaway Hot & Spicy Bites 245g

    245g · £16.94/kg
    £4.15
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Cheese & Broccoli Escalopes 2 Pack 240g

    £3.45
    3 for 2 Clubcard
  • This Isn't Bacon Plant-Based Rashers 120G

    120g · £32.92/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£27.50/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Frittata 300G

    300g · £12.83/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Houmous 182g

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Houmous Platter 280g

    280g · £16.61/kg
    £4.65
    £4.15 Clubcard (£14.82/kg)
  • Tesco Red Pepper Houmous 182g

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Jalapeño Houmous 182g

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G

    200g · £19.25/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Reduced Fat Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Organic Houmous 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    2 for £2.55 Clubcard
  • Aleyna Specialities Whole Smoky Sundried Tomatoes 230g

    230g · £15.22/kg
    £3.50
    £2.90 Clubcard (£12.61/kg)
  • Aleyna Specialities Black Olive and Sundried Tomato Bruschetta Topping 190g

    190g · £18.42/kg
    £3.50
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Aleyna Specialities Artichoke and Jalapeno Dip 290g

    290g · £12.59/kg
    £3.65
    £2.95 Clubcard (£10.17/kg)
  • Aleyna Specialities Roasted Vegetable Dip 290g

    290g · £12.59/kg
    £3.65
    £2.95 Clubcard (£10.17/kg)
  • Tesco Caramelised Onion Houmous 182g

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g

    145g · £26.55/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Sundried Tomatoes 170g

    170g · £22.65/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Sweet Potato Falafels 152g

    152g · £25.33/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Cauldron Moreish-ly Moroccan Falafel 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£13.89/kg)
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Green & Black Olives with Feta Herby & Tangy 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G

    240g · £13.13/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.58/kg)
  • Old El Paso Squeezy Chunky Salsa 238G

    238g · £13.24/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.66/kg)
  • Old El Paso Squeezy Sour Cream 230G

    230g · £13.70/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£10.00/kg)
  • SABRA HOUMOUS CLASSIC 250G

    250g · £12.40/kg
    £3.10
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Simply Smashed Avocado - 100g

    100g · £17.50/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Taramasalata 200g

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mediterranean Inspired Platter 230G

    230g · £16.74/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Finest Italian Chargrilled Tomatoes 140g

    140g · £39.29/kg
    £5.50
    3 for £10 Clubcard
  • Sabra Houmous Extra 200G

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Olives With Garlic & Chilli 180g

    180g · £21.39/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Green Olives Stuffed with Garlic 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Pork & Pickle Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
    £2.90 Clubcard (£9.67/kg)
  • Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g

    255g · £22.55/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£18.63/kg)
  • Pukka The Big One All Steak Pie

    1pk · £6.60 each
    £6.60
    £5.10 Clubcard (£5.10 each)
  • Fray Bentos Just Chicken Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Tesco Finest Scottish Smoked Salmon and Spinach Quiche 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
    £5.10 Clubcard (£12.75/kg)
  • Little Dish Chicken & Veg Pie 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Fray Bentos Steak & Gravy Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Fray Bentos Beef And Onion Pie 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Bearfields Carved Honey Ham 100g

    100g · £42.50/kg
    £4.25
    £3.50 Clubcard (£35.00/kg)
  • Tesco Iberico Cheese & Serrano Rollitos 88g

    88g · £43.75/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Properoni Classic Sliced Pepperoni 80g

    80g · £53.13/kg
    £4.25
    £3.75 Clubcard (£46.88/kg)
  • View all (99)

Bakery

  • Jason's Recipe Majestic Malted No. 06 Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Wildfarmed Sliced Seeded Bread 550g

    550g · £5.82/kg
    £3.20
    £2.85 Clubcard (£5.18/kg)
  • Wildfarmed Simply Sourdough 640g

    640g · £5.31/kg
    £3.40
    £3.05 Clubcard (£4.77/kg)
  • Hovis Farmhouse Batch 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Warburtons Farmhouse Thick 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
    £1.65 Clubcard (£2.06/kg)
  • Hovis Sourdough White 450g

    450g · £6.00/kg
    £2.70
    £2.40 Clubcard (£5.33/kg)
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons High Fibre 12 Pulses, Seeds and Grains Protein Power 500g

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £1.85 Clubcard (£3.70/kg)
  • Warburtons Farmhouse Seeded Blend of 8 Seeds 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
    £1.95 Clubcard (£2.44/kg)
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Warburtons Our Dough 6 Sourdough Crumpets

    6pk · £0.31 each
    £1.85
    £1.40 Clubcard (£0.23 each)
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.33 each
    £1.95
    £1.60 Clubcard (£0.27 each)
  • Wildfarmed 4 Crumpets 232g

    232g · £7.54/kg
    £1.75
    £1.25 Clubcard (£5.39/kg)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 6 Pack 192g

    192g · £14.06/kg
    £2.70
    £2.10 Clubcard (£10.94/kg)
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Warburtons 6 Choc Chip Pancakes

    6pk · £0.38 each
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£0.29 each)
  • Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack

    4pk · £0.43 each
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • TESCO 8 PULLED PORK BBQ CRUMPETS 152G

    152g · £26.64/kg
    £4.05
    3 for 2 Clubcard
  • Jason's Seeded Protein Rolls 4 Pack

    320g · £8.59/kg
    £2.75
    £2.35 Clubcard (£7.34/kg)
  • Warburtons Tiger Soft & Tasty with a Ferocious Crunch 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Warburtons Our Dough Soft White 4 Rolls

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • New York Bakery Protein Boost Sliced Bagels 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4pk

    4pk · £0.81 each
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£0.65 each)
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Warburtons 6 Soft and Sliced Brioche Hotdog Rolls with Butter and Egg

    6pk · £0.55 each
    £3.30
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Warburtons 4 Soft and Sliced Seeded Brioche Burger Buns with Butter and Eggs

    4pk · £0.88 each
    £3.50
    £2.70 Clubcard (£0.68 each)
  • New York Bakery 5 Sourdough Bagels

    5pk · £0.49 each
    £2.45
    £1.60 Clubcard (£0.32 each)
  • Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels Sliced 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Tesco Finest 2 Large White Pittas

    2pk · £0.88 each
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£0.65 each)
  • Tesco Mini Corn Soft Shell Tacos 12 Pack

    300g · £5.33/kg
    £1.60
    £1.30 Clubcard (£4.33/kg)
  • Sharwood's Plain Flame-Baked Naans 2 Pack

    2pk · £1.33 each
    £2.65
    £1.95 Clubcard (£0.98 each)
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.41 each
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£0.38 each)
  • Tesco Folded Flatbreads Plain 6 Pack

    6pk · £55.71/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£47.14/kg)
  • Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£0.89 each)
  • Old El Paso Large Super Soft Flour Tortillas Wraps 6 Pack 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.40 Clubcard (£6.86/kg)
  • Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)

    2pk · £14.25/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Mission Mini Original Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £50.00/kg
    £1.55
    £1.35 Clubcard (£43.55/kg)
  • Mission Mini Wheat & White Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £50.00/kg
    £1.55
    £1.35 Clubcard (£43.55/kg)
  • Patak's Indian Mini Naan Bread Dippers 180g

    180g · £15.83/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£12.78/kg)
  • Mission Carb Balance Original Tortillas 4 wraps 200g

    4pk · £48.00/kg
    £2.40
    £2.05 Clubcard (£41.00/kg)
  • Mission High Fibre Tortilla Wraps 4 Wraps 245g

    245g · £8.37/kg
    £2.05
    £1.75 Clubcard (£7.14/kg)
  • View all (124)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Kohinoor Delhi Butter Chicken Cooking Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • The Gym Kitchen Tikka Dahl 250g

    250g · £11.00/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£9.00/kg)
  • Tesco Bolognese Pasta Bake 750g

    750g · £7.20/kg
    £5.40
    £4.15 Clubcard (£5.53/kg)
  • Dolmio Active Sundried Tomato and Chicken Rigatoni Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.45 Clubcard (£13.80/kg)
  • Dolmio Active Jalapeno and Chicken Fusilli Pasta Ready Meal 250g

    250g · £17.00/kg
    £4.25
    £3.75 Clubcard (£15.00/kg)
  • Dolmio Active Zesty Chicken Fusilli Pasta Ready Meal 250g

    250g · £17.00/kg
    £4.25
    £3.75 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Chicken Jalfrezi With Pilau Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Patak's Indian Potato & Cauliflower Curry Ready Meal 270g

    270g · £15.19/kg
    £4.10
    £3.45 Clubcard (£12.78/kg)
  • Patak's Indian Vegetable Biryani Ready Meal 270g

    270g · £15.19/kg
    £4.10
    £3.45 Clubcard (£12.78/kg)
  • Patak's Indian Tarka Dhal Ready Meal 270g

    270g · £15.19/kg
    £4.10
    £3.45 Clubcard (£12.78/kg)
  • Patak’s Indian Chicken Jalfrezi Curry with Cumin Rice Ready Meal 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£6.00/kg)
  • Patak’s Indian Chicken Tikka Masala Curry with Cumin Rice Ready Meal 400g

    400g · £7.25/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco Three Cheese Pasta Bake 750g

    750g · £7.20/kg
    £5.40
    £4.15 Clubcard (£5.53/kg)
  • Kohinoor Dal Tarka 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Kohinoor Bombay Potatoes 300G

    300g · £9.50/kg
    £2.85
    £2.35 Clubcard (£7.83/kg)
  • Kohinoor Chana Masala 300G

    300g · £9.50/kg
    £2.85
    £2.35 Clubcard (£7.83/kg)
  • Tesco Chicken Korma With Pilau Rice 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Little Dish Mild Chicken Korma Kids Meal 200G

    200g · £20.00/kg
    £4.00
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Tilda Kids Mild Curry Rice 125G

    125g · £12.80/kg
    £1.60
    5 for 4 Clubcard
  • Patak's Indian Saag Aloo Ready Meal 270g

    270g · £13.70/kg
    £3.70
    £3.15 Clubcard (£11.67/kg)
  • Kitchen Joy Korean cube Gochujang Chicken in a Spicy sauce with Sticky Jasmine Rice 350g

    350g · £9.71/kg
    £3.40
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Heinz Curry Chickpeas with Coconut and Spinach 250g

    250g · £13.00/kg
    £3.25
    £2.75 Clubcard (£11.00/kg)
  • Ashoka Heat & Eat Punjabi Choley 280G

    280g · £8.75/kg
    £2.45
    £2.15 Clubcard (£7.68/kg)
  • Kohinoor Dal Palak 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Kitchen Joy Thai Red Chicken Aromatic Coconut Curry with Jasmine Rice 350g

    350g · £9.71/kg
    £3.40
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Patak's Indian Black Dhal Ready Meal 270g

    270g · £13.70/kg
    £3.70
    £3.15 Clubcard (£11.67/kg)
  • Heinz Chilli Black Beans Mexican Style 250g

    250g · £13.00/kg
    £3.25
    £2.75 Clubcard (£11.00/kg)
  • Tesco Parmentier Potatoes 400G

    400g · £5.75/kg
    £2.30
    3 for 2 Clubcard
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Tesco Mashed Potato 450g

    450g · £3.00/kg
    £1.35
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Green Vegetable Medley 250G

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Seasoned Roast Potatoes 800G

    800g · £3.75/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G

    300g · £8.83/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Finest All The Greens Medley 195g

    195g · £18.97/kg
    £3.70
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • Tesco Finest Creamy Mash 450g

    450g · £9.78/kg
    £4.40
    £3.45 Clubcard (£7.67/kg)
  • Tesco Potato Slices 350G

    350g · £7.57/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Sweet Potato & Potato Mash 450g

    450g · £5.11/kg
    £2.30
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Butter Garlic & Herb baby Potatoes 400g

    400g · £3.50/kg
    £1.40
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mediterranean Style Vegetables 400G

    400g · £6.38/kg
    £2.55
    3 for 2 Clubcard
  • Aunt Bessie's 12 Bake at Home Yorkshire Puddings 370g

    £3.35
    £2.80 Clubcard
  • Tesco Finest Kale, Peas & Tenderstem Broccoli with Wild Garlic Butter 175g

    175g · £24.29/kg
    £4.25
    £3.65 Clubcard (£20.86/kg)
  • TESCO 8 POTATO BASKETS SELECTION 170G

    170g · £23.82/kg
    £4.05
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Cheese Feast Party Pizza 274g

    274g · £11.13/kg
    £3.05
    £2.70 Clubcard (£9.85/kg)
  • Pizza Express Sloppy Giuseppe 292G

    292g · £20.55/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£11.99/kg)
  • Tesco Pepperoni Party Pizza 284g

    284g · £10.74/kg
    £3.05
    £2.70 Clubcard (£9.51/kg)
  • Crosta & Mollica Verdure Pizza 471g

    471g · £15.29/kg
    £7.20
    £6.45 Clubcard (£13.69/kg)
  • Pizza Express BBQ Chicken & Red Onion Pizza 272g

    272g · £22.06/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£12.87/kg)
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • View all (79)

Desserts

  • Ambrosia Devon Custard 500G

    500g · £5.60/kg
    £2.80
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Ambrosia Light 30% Less Sugar & Fat Custard 500G

    500g · £5.60/kg
    £2.80
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Ambrosia Deluxe Custard - Madagascan Vanilla 2 x 120g

    2pk · £20.00/kg
    £2.40
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Gü Chocolate & Honeycomb Dessert 2x86.5g

    2pk · £56.98/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£40.12/kg)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Nestle Milkybar Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Hartley's Raspberry Jelly 6x125g

    6pk · £28.80/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£24.40/kg)
  • Hartley's Sugar Free Strawberry Jelly 6x115g

    6pk · £33.04/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£26.52/kg)
  • Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 6x115g

    6pk · £33.04/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£26.52/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Light Devon Custard 4 X 120G

    120g · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Gü Victoria Sponge Cake Pots Dessert 2x 74g

    2pk · £70.27/kg
    £5.20
    £3.75 Clubcard (£50.68/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Ambrosia Deluxe Rice Pudding - Madagascan Vanilla 2 x 110g

    2pk · £21.82/kg
    £2.40
    £2.05 Clubcard (£18.64/kg)
  • Royal Rassomalai Dessert 500G

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Tesco Vanilla Tray Bake

    1pk · £12.00 each
    £12.00
    £10.60 Clubcard (£10.60 each)
  • Mr Kipling Jam Tarts Cakes 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Mr Kipling Strawberries & Cream Cake Tarts 4 pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Caramel Tarts Cake 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£0.36 each)
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pie 30% Less Sugar 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Mr Kipling Reduced Sugar Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.72 each
    £4.30
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble

    1pk · £6.85 each
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£5.35 each)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Dairy Valley Gulab Jamun 1kg

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.60 Clubcard (£5.60/kg)
  • Hartley's Strawberry Jelly 6x125g

    6pk · £28.80/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£24.40/kg)

Ice Cream

  • Ben & Jerry's Sundae Marshmallow & S'more Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.65 Clubcard
  • Haagen-Dazs Belgian Chocolate Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Sundae Dulce De-Lish Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.50 Clubcard
  • Ben & Jerry's Sundae Cookie Vermonster Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.65 Clubcard
  • Solero Bonbon Strawberry Twist Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.60
    £3.60 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Strawberries & Cream 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Halo Top Ice Cream - Honeycomb Crunch 460ml

    £6.65
    £5.15 Clubcard
  • Halo Top Ice Cream - Gooey Brownie 460ml

    £6.65
    £5.15 Clubcard
  • Halo Top Sea Salt Caramel Ice Cream 460ml

    £6.65
    £5.15 Clubcard
  • Halo Top Ice Cream - Golden Blondie 460ml

    £6.65
    £5.15 Clubcard
  • Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Salted Caramel 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Viennetta Ice Cream Salted Caramel 650 ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Ben & Jerry's Sundae Brookies & Cream Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.65 Clubcard
  • Viennetta Vanilla Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Viennetta Mint Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Cookies & Cream 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Carte D'Or Baileys Ice Cream Tub 825ml

    £6.35
    £4.45 Clubcard
  • Reese's Peanut Butter & Milk Chocolate Ice Cream 460ml

    £7.80
    £5.30 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Strawberry Cheesecake 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Ben & Jerry's Sundae Oh My Banoffee Pie Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.65 Clubcard
  • Little Moons Strawberry & Mascarpone Mochi Cheesecakes 4x30g

    4pk · £138.33/kg
    £4.15
    £3.50 Clubcard (£116.67/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Nutty Caramel Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Nestle Fab Strawberry Ice Lollies 6 X 58Ml

    6pk · £0.53 each
    £3.15
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Lotus Biscoff Ice Cream Sticks 4x90ml

    £4.60
    £3.00 Clubcard
  • Wall's Minecraft Vanilla & Chocolate Ice Cream Sticks 4 x 75ml

    £3.85
    £3.45 Clubcard
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Mini Classic Ice Cream Sticks 6x55ml

    £6.20
    £4.55 Clubcard
  • Snickers White Ice Cream Bars 4x40.8g

    4pk · £93.75/kg
    £3.75
    £2.55 Clubcard (£63.75/kg)
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Popsicle Orange, Cherry & Grape Flavour Water Ices 18 x 48ml

    £5.70
    £5.10 Clubcard
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Ice Cream 4 X 100Ml

    4pk · £1.15 each
    £4.60
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Rowntree's Fruit Blaster Ice Lollies 6X58ml

    6pk · £0.59 each
    £3.55
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Mars Ice Cream Bars 4 x 49.5 ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Cadbury Chocolate Top Ice Cream Cones 4 X 100Ml

    4pk · £1.49 each
    £5.95
    £3.75 Clubcard (£0.94 each)
  • Bounty Ice Cream Bars 4 X 50.1Ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Mint Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Salted Caramel Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6x55ml

    6pk · £1.03 each
    £6.20
    £4.55 Clubcard (£0.76 each)
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream sticks 10x55ml

    10pk · £0.82 each
    £8.20
    £6.65 Clubcard (£0.67 each)
  • Rowntrees Fruit Stack 4X70ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Rowntree's Fruit Twisties Ice Lollies 4X70ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Rowntree's Fruit Push Up Ice Lollies - Orange & Blackcurrant 4 x 90ml

    4pk · £0.73 each
    £2.90
    £2.00 Clubcard (£0.50 each)
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Ice Cream Cones 4 X 100Ml

    4pk · £1.15 each
    £4.60
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Oreo Ice Cream Mini Sandwiches 6x55ml

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £2.75 Clubcard (£0.46 each)
  • Cadbury Crunchie Blast Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Cadbury Dairy Milk Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Ice Creams 4 x 90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • View all (63)

Frozen

  • Strong Roots Cauliflower Hash Brown 375g

    375g · £11.33/kg
    £4.25
    £3.15 Clubcard (£8.40/kg)
  • McCain Crispy French Fries 1.4kg

    1kg · £5.35/kg
    £5.35
    £4.80 Clubcard (£4.80/kg)
  • McCain Air Fryer Deep Ridge Crinkle Cut Fries 750g

    750g · £5.60/kg
    £4.20
    £2.55 Clubcard (£3.40/kg)
  • Birds Eye 18 Potato Waffles 1.02Kg

    1kg · £5.00/kg
    £5.00
    £4.20 Clubcard (£4.20/kg)
  • McCain Vibes Salt & Vinegar Hot Potato Snack 356g

    356g · £10.39/kg
    £3.70
    £2.75 Clubcard (£7.72/kg)
  • McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£5.42/kg)
  • Strong Roots Crispy Skinny Fries 750G

    750g · £5.73/kg
    £4.30
    £3.05 Clubcard (£4.07/kg)
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
    £2.85 Clubcard (£4.75/kg)
  • McCain Vibes Texan BBQ Style Hot Potato Snack 356g

    356g · £10.39/kg
    £3.70
    £2.75 Clubcard (£7.72/kg)
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • McCain Lightly Spiced Potato Wedges 650G

    650g · £5.85/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£4.69/kg)
  • McCain Home Chips Straight Cut 1.6kg

    1kg · £5.75/kg
    £5.75
    £5.15 Clubcard (£5.15/kg)
  • McCain Home Chips Crinkle Cut 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.55 Clubcard (£3.55/kg)
  • Tesco Potato Wedges with Ranch Seasoning & Smoky BBQ Dip 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Duck Spring Rolls 14 Pack 252g

    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Cofresh Patra 450G

    450g · £5.78/kg
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£4.89/kg)
  • Tesco Frozen Mini Vegetable Spring Rolls 12 Pack 216g

    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g

    180g · £10.28/kg
    £1.85
    3 for 2 Clubcard
  • Mr Chen's Pork & Chive Dumplings 240g

    240g · £25.21/kg
    £6.05
    £4.30 Clubcard (£17.92/kg)
  • Mr Chen's BBQ Pork Buns 5 pieces 250g

    250g · £24.20/kg
    £6.05
    £4.30 Clubcard (£17.20/kg)
  • Tesco 24 Chinese Inspired Selection 392g

    392g · £8.93/kg
    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Camembert Bites 12 Pack 200g

    204g · £14.71/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Frozen 12 Vegetable Samosas 216G

    216g · £8.10/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Onion Bhajis 10 Pack 200g

    200g · £8.75/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco 8 Green Jalapeno Peppers Bites 160G

    160g · £10.94/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco 10 Crispy Spiced Curry Puffs 250g

    250g · £12.00/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Humza Chicken Samosa 20 Pieces 650G

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Humza Frozen Vegetable Samosas 20 Pieces 650g

    650g · £10.23/kg
    £6.65
    £4.95 Clubcard (£7.62/kg)
  • Tesco 24 Indian Inspired Selection 464g

    464g · £7.54/kg
    £3.50
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Cheese & Onion Rolls 25 Pack 375g

    375g · £4.67/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • TESCO 8 THAI SPICED SWEETCORN FRITTERS 200G

    200g · £17.25/kg
    £3.45
    3 for 2 Clubcard
  • Cofresh Vegetarian Punjabi Samosas 10S 500G

    500g · £8.90/kg
    £4.45
    £3.50 Clubcard (£7.00/kg)
  • Surya Frozen Cassava Chunks 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.25 Clubcard (£2.25/kg)
  • Cofresh Yuca Cassava Chips 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.25 Clubcard (£2.25/kg)
  • Surya Crushed Garlic & Ginger 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Surya Crushed Garlic 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Tesco Takeaway BBQ Meat Feast Bash Stuffed Crust 485g

    485g · £10.21/kg
    £4.95
    £3.75 Clubcard (£7.73/kg)
  • Chicago Town Tiger Crust Pizza - Double Pepperoni 320g

    320g · £16.56/kg
    £5.30
    £3.45 Clubcard (£10.78/kg)
  • Chicago Town Tiger Crust Pizza - Cheese Medley 305g

    305g · £17.38/kg
    £5.30
    £3.45 Clubcard (£11.31/kg)
  • Chicago Town Tiger Crust Pizza - Bacon, Ham & Pineapple 380g

    380g · £12.76/kg
    £4.85
    £3.45 Clubcard (£9.08/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G

    630g · £10.56/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.38/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Goodfella's Stonebaked Thin Chicken Pizza 365G

    365g · £10.27/kg
    £3.75
    £2.55 Clubcard (£6.99/kg)
  • TESCO TAKEAWAY AMERICAN HOT CHILLI CHEESE STUFFED CRUST PIZZA 505G

    505g · £9.11/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.43/kg)
  • Dr Oetker Ristorante Vegan Margherita Pomodori Pizza 340g

    340g · £13.53/kg
    £4.60
    £3.60 Clubcard (£10.59/kg)
  • Dr. Oetker Ristorante Vegan Pepperoni Salame Pizza 295g

    295g · £15.59/kg
    £4.60
    £3.60 Clubcard (£12.20/kg)
  • Tesco 12 Mini Cheese & Tomato Pizzas 360G

    360g · £8.33/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Stuffed Crust Cheese Pizza 431G

    431g · £9.98/kg
    £4.30
    £3.75 Clubcard (£8.70/kg)
  • Tesco Takeaway Absolute Banger Stuffed Crust Pizza 471g

    471g · £9.77/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.96/kg)
  • View all (160)

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £1.50 Clubcard (£11.54/kg)
  • Tyrrells Lightly Sea Salted Sharing Crisps 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
    £2.90 Clubcard (£19.33/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Walkers Oven Baked Sun Dried Tomato & Basil Crisps 150g

    150g · £17.33/kg
    £2.60
    £1.90 Clubcard (£12.67/kg)
  • KETTLE Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Cofresh Hot Bombay Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Walkers Glorious Cheese & Onion Flavour Potato Crisps 150g

    150g · £13.00/kg
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£11.67/kg)
  • Laila Chilli & Lemon grills 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£14.38/kg)
  • Cofresh Hot Chilli Hoops Flavoured Potato Snack 80g

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Kingston's Spicy Cassava Chips 80g

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.35 Clubcard (£16.88/kg)
  • Kingston's Salted Cassava Chips 80g

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.35 Clubcard (£16.88/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Cofresh Hot Chilli Potato Crinkles 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Cheese & Onion Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Mild & Tangy Jalapeno Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Chana Dal 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Spicy Green Peas & Peanuts 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Spicy Chick Peas 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Jaimin Roasted Poha Chevda 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
    £1.80 Clubcard (£9.00/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Cofresh Spicy Balti Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Corn Flake Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Chevda 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Gujarati Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Sev Mamra 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Pringles HOT Sweet Chilli Flavour 160g

    160g · £20.00/kg
    £3.20
    £2.35 Clubcard (£14.69/kg)
  • Kurkure Chilli Chatka Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • Walkers MAX Kentucky Fried Chicken Flavour Ridged Potato Crips 140g

    140g · £18.57/kg
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£13.21/kg)
  • Cofresh Chakri Rice Sticks 300G

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.80 Clubcard (£6.00/kg)
  • Walkers MAX KFC Zinger Flavour Ridged Potato Crisps 140g

    140g · £20.71/kg
    £2.90
    £2.15 Clubcard (£15.36/kg)
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Flavour Potato Crips Wavy-cut 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£14.29/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Eat Real Hummus Chips - Tomato & Basil, Salt, Sour Cream & Chive 98g

    98g · £32.65/kg
    £3.20
    £2.45 Clubcard (£25.00/kg)
  • Walkers Max Strong Jalapeño & Cheese Sharing Bag Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cofresh London Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Kurkure Masala Munch Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • KETTLE Sea Salt & Balsamic Vinegar of Modena 130g

    130g · £27.69/kg
    £3.60
    £2.60 Clubcard (£20.00/kg)
  • Jaimin Banana Chips 175g

    175g · £11.14/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£9.43/kg)
  • Cofresh Chilli & Lime Grills 80g

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Masala Grills 80g

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Walkers MAX Paprika Sharing Crisps 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Walkers MAX Sizzling Flame Grilled Steak 140g

    140g · £19.64/kg
    £2.75
    £1.95 Clubcard (£13.93/kg)
  • Cofresh Chilli & Lemon Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Laila Sweet chilli grills 80g

    80g · £17.50/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£14.38/kg)
  • View all (315)

Chocolate & Sweets

  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Lindt Chocolate Reindeer 100G

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Kit Kat Milk Chocolate Santa 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.70 Clubcard (£24.14/kg)
  • Wonka Magic Hats 18 chocolates 174g

    174g · £49.71/kg
    £8.65
    £7.40 Clubcard (£42.53/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • Maltesers Happy Birthday Box 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
    £6.05 Clubcard (£19.52/kg)
  • Lindt Master Chocolatier Collection Chocolate Box 320g

    320g · £50.00/kg
    £16.00
    £14.00 Clubcard (£43.75/kg)
  • Maltesers Thank You Box 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
    £6.05 Clubcard (£19.52/kg)
  • Bendicks Bittermints Carton 200G

    200g · £33.75/kg
    £6.75
    £4.50 Clubcard (£22.50/kg)
  • Kinder Joy 20g 3 Pack 60g Multipack

    3pk · £230.00/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£175.00/kg)
  • Klc Creepy Pumpkins Solid Milk Chocolate 75G

    75pk · £16.67/kg
    £1.25
    £1.10 Clubcard (£14.67/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Kinder Joy Funko Wonka 20g

    20g · £92.50/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£77.50/kg)
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135G

    135g · £33.33/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£29.63/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Terry's Chocolate Mint 145G

    145g · £17.24/kg
    £2.50
    £1.80 Clubcard (£12.41/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Cadbury Christmas Tree Chocolate Decorations 72G

    72g · £41.67/kg
    £3.00
    £2.00 Clubcard (£27.78/kg)
  • Lindt Creations Dessert Assorted Chocolate Box 341G

    341g · £46.92/kg
    £16.00
    £13.50 Clubcard (£39.59/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Cadbury Small Xmas Selection Box 78G

    78g · £25.64/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Kinder Surprise Egg 100G

    100g · £55.00/kg
    £5.50
    £4.95 Clubcard (£49.50/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Cadbury Chocolate Xmas Santa Selection Box Medium 125g

    125g · £20.00/kg
    £2.50
    £2.00 Clubcard (£16.00/kg)
  • Lindt Snowdrops Chocolate Bag 70g

    70g · £49.29/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£42.14/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Orange Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate House Kit 840.8G

    840g · £14.29/kg
    £12.00
    £10.00 Clubcard (£11.90/kg)
  • Tesco Finest Belgium Chocolate Almonds Tray 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Chocolate Nut & Fruit Selection 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g

    130g · £31.15/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£27.31/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • Lindt LINDOR Assorted Mini Truffles 80g

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball Toffee Crunch 145g

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • CADBURY LOTUS BISCOFF CHUNK ADVENT 236G

    236g · £27.54/kg
    £6.50
    £5.50 Clubcard (£23.31/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES ASSORTED 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • View all (336)

Fruit Juice & Smoothies

  • TROPICANA Smooth Orange with No Bits Juice 1.8l

    £5.95
    £4.65 Clubcard
  • Innocent Orange Juice With Bits 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • TROPICANA Orchard Apple Perfectly Pressed 1.8l

    £6.05
    £4.65 Clubcard
  • Copella Apple Juice 1.35L

    £4.75
    £4.25 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • innocent A Bit Like Lemon Pie Creamy Smoothie 750ml

    £5.70
    £3.45 Clubcard
  • Rubicon Still Mango Juice Drink 4X1 Litre Carton

    £9.40
    £7.90 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • innocent Blueberry Muffin-ish Creamy Smoothie 750ml

    £5.70
    £3.45 Clubcard
  • Tropicana Hydrate+ Refreshing Mango with Coconut Water 850ml

    £3.85
    £3.00 Clubcard
  • Tropicana Tropical Juice 850Ml

    £3.60
    £3.15 Clubcard
  • Innocent Apple & Mango Juice 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Innocent Blueberry Focus Super Smoothie 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Tropicana Orange & Mango Juice 850Ml

    £3.60
    £3.15 Clubcard
  • Mockingbird Raw Activate, Coconut Water, White Grape, Passion Fruit Juice with Vitamins 750ml

    £5.35
    £4.50 Clubcard
  • Mockingbird Raw Shield, Carrot, Orange, Ginger Juice with Vitamins 750ml

    £5.35
    £4.50 Clubcard
  • Mockingbird Raw Pump, Beetroot, Strawberry, Pomegranate Juice with Vitamins 750ml

    £5.35
    £4.50 Clubcard
  • Copella Apple And Elderflower Juice 1.35L

    £4.75
    £4.25 Clubcard
  • J2O Orange & Passion Fruit 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Mockingbird Raw Daily Greens, Cucumber, Spinach, Pineapple, Kiwi Juice with Vitamins 750ml

    £5.35
    £4.50 Clubcard
  • innocent Kids Super Smoothies Strawberries, Kiwis & Apples 4 x 150ml

    4pk · £1.35 each
    £5.40
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Ribena Summer Fruits No Added Sugar Juice Drink 250ml

    £0.95
    3 for £1.50 Clubcard
  • Tropicana Pineapple Juice 850Ml

    £4.40
    £4.25 Clubcard
  • Naked Protein Machine Supercharged Smoothie Strawberry Raspberry 750ml

    £6.45
    £4.50 Clubcard
  • Naked Fibre Machine Supercharged Smoothie 750ml

    £6.45
    £4.50 Clubcard
  • Tropicana Multivitamin Juice - Multifruit 850ml

    £4.40
    £3.25 Clubcard
  • innocent Kids Super Smoothies Mangoes, Peaches, Apricots & Apples 4 x 150ml

    4pk · £1.35 each
    £5.40
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)
  • Innocent Super Smoothie Blue Spark, Guava & Pineapple 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Coca Cola Regular 12 X 150Ml

    12pk · £0.77 each
    £9.25
    £7.25 Clubcard (£0.60 each)
  • Diet Coke Soft Drink Cans 12 x 150 mL

    12pk · £0.72 each
    £8.60
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Sprite Lemon Lime 12 x 150ml

    12pk · £0.69 each
    £8.30
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Schweppes Raspberry Lemonade 12 x 150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • CHÁPS PREMIUM BITTER LEMON Mint Soft DRINK 275ml

    £2.25
    £1.80 Clubcard
  • Poppi Lemon Lime Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Fever-Tree Light Ginger Ale Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Ocean Spray Blueberry Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • TANGO Zero'd Orange Sugar Free 8 x 330ml

    8pk · £0.58 each
    £4.65
    £3.00 Clubcard (£0.38 each)
  • The Turmeric Co. Raw Turmeric & Ginger Shots (420 mL)

    £6.85
    £3.85 Clubcard
  • UFC Refresh Coconut Twist Coconut Water 1L

    £3.20
    £2.40 Clubcard
  • TRIP Mindful Blend Raspberry Orange Blossom 4x250ml

    4pk · £2.13 each
    £8.50
    £6.05 Clubcard (£1.51 each)
  • Tropicana Hydrate+ Refreshing Pineapple with Coconut Water 850ml

    £3.85
    £3.00 Clubcard
  • Supermalt Multipack 6 X 330Ml

    6pk · £1.07 each
    £6.40
    £5.75 Clubcard (£0.96 each)
  • J20 Blackberry & Dragonfruit 4 x 275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • CHAPS PREMIUM CHAPMAN orange, cucumber, lemon &black current soft Drink 275ml

    £2.25
    £1.80 Clubcard
  • Ka Sparkling Fruit Punch 2 Litre Bottle

    £2.40
    £1.90 Clubcard
  • CHAPS PREMIUM Hibiscus, Ginger, Pineapple ZOBO soft DRINK 275ml

    £2.25
    £1.80 Clubcard
  • Ka Sparkling Pineapple 2 Litre Bottle

    £2.40
    £1.90 Clubcard
  • J2O Apple & Raspberry 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Niru Faluda Drink 290Ml

    £1.75
    £1.25 Clubcard
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Remedy Kombucha - Ginger Lemon 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Niru Mango Faluda Drink 290Ml

    £1.75
    £1.25 Clubcard
  • Tango Cherry Sugar Free Soft Drink 8 x 330ml

    8pk · £0.58 each
    £4.65
    £3.00 Clubcard (£0.38 each)
  • Cherrygood Cherry Juice Drink 1 Litre

    £2.85
    £2.35 Clubcard
  • J2O Apple & Mango 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Remedy Kombucha - Wild Berry 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Niru Pineapple Flavoured Drink with Nata De Coco 320ml

    £1.55
    £1.20 Clubcard
  • Remedy Kombucha Ginger Lemon 700Ml

    £3.85
    £3.15 Clubcard
  • Remedy Kombucha Raspberry Lemonade 700Ml

    £3.85
    £3.15 Clubcard
  • Rubicon Mango 6X330ml

    6pk · £0.79 each
    £4.75
    £3.70 Clubcard (£0.62 each)
  • Nexba Strawberry & Peach Kombucha Drink 1 Litre

    £3.50
    £3.30 Clubcard
  • TANGO Sours Watermelon Sugar Free 4x330ml

    4pk · £0.93 each
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£0.50 each)
  • TANGO Sours Tropical Sugar Free 4x330ml

    4pk · £0.93 each
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£0.50 each)
  • innocent Kids Juicy Water Apple and Strawberry 3 x 200ml

    3pk · £1.10 each
    £3.30
    £2.20 Clubcard (£0.73 each)
  • Poppi Strawberry Lemon Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Raspberry Rose Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Niru Rose Sherbet Flavoured Drink 290Ml

    £1.75
    £1.25 Clubcard
  • Poppi Orange Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Poppi Wild Berry Soda Cans 4x330ml

    4pk · £1.58 each
    £6.30
    £5.35 Clubcard (£1.34 each)
  • Schweppes Canada Dry Ginger Ale 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Appletiser 100% Apple Juice Lightly Sparkling 6x250 ml

    6pk · £1.15 each
    £6.90
    £4.25 Clubcard (£0.71 each)
  • Ufc Coconut Water 1 Litre

    £3.75
    £2.50 Clubcard
  • K.A. Sparkling Black Grape Drink 2Ltr Price Marked

    £2.40
    £1.90 Clubcard
  • Rubicon Sparkling Passion Fruit Juice 18x330ml

    18pk · £0.58 each
    £10.50
    £8.40 Clubcard (£0.47 each)
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry & Raspberry Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Tango Apple Sugar Free Cans 8 x 330ml

    8pk · £0.58 each
    £4.65
    £3.00 Clubcard (£0.38 each)
  • View all (125)

Beer & Cider

  • Supermalt non- alcoholic malt drink with B vitamins 12x330ml

    12pk · £1.11 each
    £13.30
    £11.95 Clubcard (£1.00 each)
  • Barbican Malt Beverage Non Alcoholic Pomegranate Flavour 6 x 330ml

    6pk · £1.77 each
    £10.60
    £8.60 Clubcard (£1.43 each)

Cooking Sauces & Ingredients

  • Nishaan Ginger Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • Suhana Vegetable Biryani Masala Spice Mix 50g

    50g · £28.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£23.00/kg)
  • Surya Crushed Ginger 400g

    400g · £4.63/kg
    £1.85
    £1.55 Clubcard (£3.88/kg)
  • Rajah Haldi Ground Turmeric 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • Rajah Dhaniya Ground Coriander 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • Laila Garlic Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • Laila Ginger Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • Laila Ginger Garlic Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • East End Ginger Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Garam Masala Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Garlic Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Whole Mixed Spices 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Rajah Crushed Red Chillies 200G

    200g · £21.25/kg
    £4.25
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • East End Himalayan Pink Salt 250G

    250g · £15.40/kg
    £3.85
    £3.25 Clubcard (£13.00/kg)
  • Nishaan Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • East End Ajwain Seeds 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Maggi Authentic Indian Tamarind Sauce 425g

    425g · £6.24/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£5.53/kg)
  • Delikat Vegetable Seasoning 200g

    200g · £18.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£16.00/kg)
  • Bikano Dry Petha 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £2.60 Clubcard (£13.00/kg)
  • Maggi Masala Magic Seasoning Mix Sachets 12x6g

    12pk · £325.00/kg
    £1.95
    £1.25 Clubcard (£208.33/kg)
  • Rajah Tandoori Masala 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • Rajah Chilli Powder 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • RAJAH GARLIC POWDER 400G

    400g · £13.25/kg
    £5.30
    £4.50 Clubcard (£11.25/kg)
  • Rajah Dhaniya Ground Coriander 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • Rajah Jeera Ground Cumin 400G

    400g · £16.13/kg
    £6.45
    £5.20 Clubcard (£13.00/kg)
  • Rajah Haldi Ground Turmeric 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • Rajah Paprika Powder 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • Rajah Mixed Curry Powder 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • East End Whole Cloves 100G

    100g · £36.00/kg
    £3.60
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • East End Coriander Whole 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Ground Coriander Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Cumin Whole Jeera 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Rajah Whole Green Cardamoms 50g

    50g · £92.00/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£76.00/kg)
  • Rajah Tandoori Masala 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • East End Chinese Cinnamon Sticks 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Rajah Chana Masala 80G

    80g · £21.88/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • East End Tamarind Sauce 260G

    260g · £6.73/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£5.58/kg)
  • Kohinoor Mumbai Kolhapuri Masala Cooking Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Kohinoor Lucknowi Adraki Bhuna Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Paste Pots 2 x 70g

    2pk · £35.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£28.57/kg)
  • Patak's Indian Korma Curry Paste Pots 2 x 70g

    2pk · £35.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£28.57/kg)
  • Pataks Indian Madras Curry Paste Pots 2X70g

    2pk · £35.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£28.57/kg)
  • The Spice Tailor Keralan Coconut Indian Curry Sauce Kit 225g

    225g · £23.11/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£19.78/kg)
  • Sacla Basil Pesto Pots 90g

    2pk · £55.56/kg
    £2.50
    £2.20 Clubcard (£48.89/kg)
  • The Spice Tailor Classic Tarka Daal Indian Meal Kit 400g

    400g · £13.00/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£11.13/kg)
  • Patak's Korma Curry Sauce 30% Less Fat 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Tikka Masala Curry Sauce 30% Less Fat 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Filippo Berio Classic Green Pesto 190G

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Tesco Finest Butter Chicken Sauce 340g

    340g · £10.15/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Filippo Berio Tomato & Ricotta Pesto 190G

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • View all (170)

Tins & Cans

  • Cirio Double Concentrate Puree 4 Pack 70G

    4pk · £52.14/kg
    £3.65
    £2.90 Clubcard (£41.43/kg)
  • Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£4.00/kg)
  • Napolina Chopped Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.63/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Mutti Finely Chopped Tomatoes 400g

    400g · £5.38/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£4.00/kg)
  • Cirio Smooth Passata 3X200g

    3pk · £14.25/kg
    £2.85
    £1.85 Clubcard (£9.25/kg)
  • Napolina Plum Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.00/kg
    £4.40
    £3.65 Clubcard (£9.13/kg)
  • Summer Pride Chopped Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.60 Clubcard (£1.50/kg)
  • Summer Pride Peeled Plum Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.60 Clubcard (£1.50/kg)
  • Heinz No Added Sugar Beanz Snap Pots 4 x 200g

    200g · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Heinz Baked Beans in Tomato Sauce 8 x 415g

    3kg · £2.97/kg
    £8.90
    £6.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Heinz Baked Beans No Added Sugar 8 x 415g

    415g · £21.45/kg
    £8.90
    £6.00 Clubcard (£14.46/kg)
  • Heinz Tomato Cannellini Beans Italian Style 250g

    250g · £13.40/kg
    £3.35
    £2.85 Clubcard (£11.40/kg)
  • Old El Paso Refried Beans 435G

    435g · £7.24/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£5.17/kg)
  • John West Light Italian Tuna Pasta Salad 220g

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • John West Light Lunch Mexican Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Laila Butter Beans 400g

    400g · £2.75/kg
    £1.10
    £0.75 Clubcard (£1.88/kg)
  • John West On The Go Harissa Spiced Super Tuna Salad 220g

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • John West On The Go Super Tuna Salad - Honey & Ginger 220g

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Aleyna Specialities Whole Smoky Sundried Tomatoes 230g

    230g · £15.22/kg
    £3.50
    £2.90 Clubcard (£12.61/kg)
  • Summer Pride Red Kidney Beans In Salted Water 380g

    380g · £2.50/kg
    £0.95
    £0.75 Clubcard (£1.97/kg)
  • Summer Pride Chickpeas In Salted Water 380g

    380g · £2.76/kg
    £1.05
    £0.75 Clubcard (£1.97/kg)
  • Green Giant Original Sweet Corn 340G

    340g · £5.00/kg
    £1.70
    2 for £2.50 Clubcard
  • Green Giant Salt Free Sweetcorn 340G

    340g · £5.00/kg
    £1.70
    2 for £2.50 Clubcard
  • John West Light Lunch French Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Tesco Sundried Tomatoes 170g

    170g · £22.65/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • John West Light Lunch Mediterranean Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Laila Rocecoco Beans 400g

    400g · £2.75/kg
    £1.10
    £0.85 Clubcard (£2.13/kg)
  • John West Super Salad Moroccan Salmon 220g

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Tesco Finest Italian Chargrilled Tomatoes 140g

    140g · £39.29/kg
    £5.50
    3 for £10 Clubcard
  • Baxters Vegetarian Country Garden Soup 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Baxters Vegetarian Carrot & Butter Bean Soup 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Baxters Vegetarian Mediterranean Tomato Soup 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Baxters Vegetarian Spicy Parsnip Soup 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Crosse And Blackwell Cream of Tomato Soup 400G

    400g · £4.00/kg
    £1.60
    £1.45 Clubcard (£3.63/kg)
  • Crosse & Blackwell Minestrone Soup 400g

    400g · £4.00/kg
    £1.60
    £1.45 Clubcard (£3.63/kg)
  • Crosse & Blackwell Cream of Roast Chicken Soup 400g

    400g · £4.00/kg
    £1.60
    £1.45 Clubcard (£3.63/kg)
  • Baxters Vegetarian Green Lentil And Tomato Soup 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Crosse And Blackwell Broccoli & Stilton Soup 400G

    400g · £4.00/kg
    £1.60
    £1.45 Clubcard (£3.63/kg)
  • Crosse & Blackwell Winter Vegetable Soup 400g

    400g · £4.00/kg
    £1.60
    £1.45 Clubcard (£3.63/kg)
  • Crosse & Blackwell Roast Chicken & Vegetable Soup 400g

    400g · £4.00/kg
    £1.60
    £1.45 Clubcard (£3.63/kg)
  • Baxters Vegetarian Lentil & Vegetable Soup 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Crosse And Blackwell Cream Of Mushroom Soup 400G

    400g · £4.00/kg
    £1.60
    £1.45 Clubcard (£3.63/kg)
  • Tesco Chunky Chicken & Orzo Marry Me Soup 600g

    600g · £5.08/kg
    £3.05
    £2.70 Clubcard (£4.50/kg)
  • Tesco Chunky Chicken & Bean Mexican Fiesta 600g

    600g · £4.83/kg
    £2.90
    £2.55 Clubcard (£4.25/kg)
  • John West Atlantic Salmon Fillet Mediterranean Style in Olive Oil 115g

    115g · £39.13/kg
    £4.50
    £3.00 Clubcard (£26.09/kg)
  • John West Atlantic Salmon Fillet in Olive Oil 115g

    115g · £39.13/kg
    £4.50
    £3.00 Clubcard (£26.09/kg)
  • John West Atlantic Salmon Fillet in Olive Oil with Zesty Lemon 115g

    115g · £39.13/kg
    £4.50
    £3.00 Clubcard (£26.09/kg)
  • Tesco Tuna Steaks With A Little Brine 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • View all (82)

Sugar, Flour, Baking

  • Purevia Caster Sugar Alternative 370G

    370g · £16.89/kg
    £6.25
    £3.90 Clubcard (£10.54/kg)
  • Pure Via Baker's Secret Soft Brown Sugar Alternative 300G

    300g · £23.67/kg
    £7.10
    £4.55 Clubcard (£15.17/kg)
  • Pure Via Stevia Leaf Sweetener 300 Tablets 25.5g

    25g · £190.00/kg
    £4.75
    £3.60 Clubcard (£144.00/kg)
  • Billingtons Light Brown Sugar 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Billingtons Dark Brown Sugar 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Splenda Low Calorie Sweetener Granulated 125G

    125g · £30.00/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£26.00/kg)
  • Pure Via Stevia Sweetener 370g

    370g · £20.00/kg
    £7.40
    £5.80 Clubcard (£15.68/kg)
  • Laila Demerara Sugar 2kg

    2kg · £3.23/kg
    £6.45
    £4.55 Clubcard (£2.28/kg)
  • Canderel Sweetener 100 Pack

    8g · £237.50/kg
    £1.90
    £1.35 Clubcard (£168.75/kg)
  • Silver Spoon Half Spoon Sugar 1Kg

    1kg · £3.55/kg
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Billingtons Golden Caster 1Kg

    1kg · £3.60/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£3.10/kg)
  • Natvia Sweetener 350g

    350g · £21.14/kg
    £7.40
    £4.55 Clubcard (£13.00/kg)
  • Canderel Sugarly Zero Calorie Sweetener 370G

    370g · £14.73/kg
    £5.45
    £4.80 Clubcard (£12.97/kg)
  • Annapurna Fine Besan Gram Flour 1kg

    1kg · £4.60/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£3.80/kg)
  • Virani Gram Flour 2Kg

    2kg · £3.23/kg
    £6.45
    £5.00 Clubcard (£2.50/kg)
  • Koh-I-Noor Besan Gram Flour 1Kg

    1kg · £3.80/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£2.85/kg)
  • Allinson's Strong White Bread Flour 1Kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
    £1.70 Clubcard (£1.70/kg)
  • Betty Crocker Coffee Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Dr Oetker Rainbow Magic Sprinkles 115G

    115g · £27.39/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£19.57/kg)
  • Nielsen Massey Almond Extract 60Ml

    £5.30
    £4.30 Clubcard
  • Dr Oetker Decorating Icing Gold 50G

    50g · £46.00/kg
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£38.00/kg)
  • Peak Instant Whole Milk Powder 400g

    400g · £19.50/kg
    £7.80
    £6.40 Clubcard (£16.00/kg)
  • Peak Instant Whole Milk Powder 900g

    900g · £18.22/kg
    £16.40
    £11.50 Clubcard (£12.78/kg)
  • Nielsen Massey Vanilla Bean Paste 60Ml

    £7.75
    £6.35 Clubcard
  • Cake Decor Halloween Cupcakes Case 25Pk

    25pk · £0.07 each
    £1.80
    £1.50 Clubcard (£0.06 each)
  • Betty Crocker Triple Chocolate Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Hazelnut Flavour Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Create A Cake Rainbow Muffin Cases 100

    100pk · £0.03 each
    £3.05
    £2.65 Clubcard (£0.03 each)
  • Create A Cake Pastel Muffin Cases 100

    100pk · £0.03 each
    £3.05
    £2.65 Clubcard (£0.03 each)
  • Dr Oetker Fine Dark Cocoa Powder Tub 190G

    190g · £31.84/kg
    £6.05
    £5.40 Clubcard (£28.42/kg)
  • Dr Oetker Brookie Cookies Baking Mix 390G

    390g · £10.90/kg
    £4.25
    £3.75 Clubcard (£9.62/kg)
  • Dr. Oetker White Chocolate 26% Cocoa 100G

    100g · £35.50/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • Dr. Oetker Milk Chocolate 35% Cocoa 100G

    100g · £35.50/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • Dr. Oetker Dark Chocolate 54% Cocoa 100G

    100g · £35.50/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • Dr. Oetker Extra Dark Chocolate 72% 100g

    100g · £35.50/kg
    £3.55
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • Dr. Oetker Old School Cake Mix - Vanilla 436g

    436g · £8.83/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£7.68/kg)
  • Dr. Oetker Old School Cake Mix - Chocolate 436g

    436g · £8.83/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£7.68/kg)
  • Nido Instant Full Cream Milk Powder 400g

    400g · £19.38/kg
    £7.75
    £6.30 Clubcard (£15.75/kg)
  • Dr. Oetker Pink Old School Traybake Cake Mix 436g

    436g · £8.83/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£7.68/kg)
  • Dr. Oetker Caramelised Hazelnuts 25g

    25g · £128.00/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£106.00/kg)
  • Dr. Oetker Madagascan Vanilla Extract 95ml

    £5.40
    £4.85 Clubcard
  • Dr. Oetker White Decorating Icing 46g

    46g · £50.00/kg
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£41.30/kg)
  • Dr Oetker Chocolatey Sprinkles Mix 103g

    103g · £26.21/kg
    £2.70
    £2.15 Clubcard (£20.87/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix 200G

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Dr. Oetker Chocolatey Caramel Crunch 115G

    115g · £27.39/kg
    £3.15
    £2.25 Clubcard (£19.57/kg)
  • Mr Kipling Signature Salted Caramel Cake Mix 416g

    416g · £10.46/kg
    £4.35
    £3.05 Clubcard (£7.33/kg)
  • Mr Kipling Signature Baking Salted Caramel Fill & Glaze Cake Icing 400g

    400g · £9.25/kg
    £3.70
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Nielsen-Massey Vanilla Extract 60Ml

    £7.70
    £5.70 Clubcard
  • Mr Kipling Signature Baking Vanilla & White Chocolate Blondie Cake Mix 368g

    368g · £11.14/kg
    £4.10
    £3.05 Clubcard (£8.29/kg)
  • View all (68)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Microwave Ready Meal Carbonara 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Mug Shot Pasta - Roast Chicken 55g

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • De Cecco Linguine 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • De Cecco Spaghetti 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Barilla Linguine Pasta 500G

    500g · £3.70/kg
    £1.85
    £1.25 Clubcard (£2.50/kg)
  • De Cecco Fusilli 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Barilla Lasagne Pasta Sheets 500g

    500g · £4.60/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • De Cecco Penne Rigate 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Mug Shot Cajun Pasta 60G

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • De Cecco Conchiglie Rigate 500g

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Cheese & Broccoli 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Chicken & Mushroom Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Barilla Tortiglioni Pasta 500g

    500g · £3.70/kg
    £1.85
    £1.50 Clubcard (£3.00/kg)
  • Barilla Spaghetti Pasta 500G

    500g · £3.70/kg
    £1.85
    £1.50 Clubcard (£3.00/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Microwave Ready Meal Pasta with Mushroom and Garlic 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Microwave Ready Meal Pasta with Cheese Sauce 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Mug Shot Creamy Cheese Pasta 68g

    62g · £21.77/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£13.71/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Cheese Leek Ham Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Tomato, Onion & Herb 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Mac n Cheese 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Pot Cheese & Broccoli 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Chicken & Mushroom 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Dolmio Pronto Microwave Instant Pasta Meal Tomato and Basil 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
    £2.30 Clubcard (£11.50/kg)
  • Dolmio Pronto Microwave Instant Pasta Meal Tomato and Chilli 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
    £2.30 Clubcard (£11.50/kg)
  • Barilla Fusilli Pasta 500G

    500g · £3.70/kg
    £1.85
    £1.50 Clubcard (£3.00/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Carbonara Packet Pasta 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Rummo Gluten Free Spaghetti Pasta N0.3, 400g

    400g · £8.50/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£7.13/kg)
  • Dolmio Feasts Chicken & Garlic Rigatoni Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£14.20/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce Mac 'n' Cheese 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Namdong Chicken Jjigae Instant Noodle Pot 84g

    84g · £24.40/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£17.26/kg)
  • Namdong Beef Jjigae Instant Noodle Pot 83g

    83g · £24.70/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£17.47/kg)
  • Pot Noodle Chicken and Mushroom Instant Noodles 112g

    112g · £12.50/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.71/kg)
  • Pot Noodle Bombay Badboy Instant Noodles 115g

    115g · £12.17/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.43/kg)
  • Pot Noodle Beef and Tomato Instant Noodles 114g

    114g · £12.28/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.53/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles 114g

    114g · £12.28/kg
    £1.40
    £1.20 Clubcard (£10.53/kg)
  • Huel Lite Sweet Chilli Flavour High Protein Noodles - 66g

    66g · £54.55/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£46.97/kg)
  • The Gym Kitchen High Protein Original Curry Flavour Noodles 64g

    64g · £32.81/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£28.91/kg)
  • The Gym Kitchen High Protein Chicken & Mushroom Flavour Noodles 64g

    64g · £32.81/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£28.91/kg)
  • Cup Noodles Big Wok Style Soba Classic 113g

    113g · £27.88/kg
    £3.15
    £2.45 Clubcard (£21.68/kg)
  • Cup Noodles Big Wok Style Soba - Chilli 115g

    115g · £27.39/kg
    £3.15
    £2.45 Clubcard (£21.30/kg)
  • Cup Noodles Big Soba Wok Style Teriyaki 113g

    113g · £27.88/kg
    £3.15
    £2.45 Clubcard (£21.68/kg)
  • Nissin Soba Big Yakitori Chicken Instant Noodles Pot 113g

    113g · £27.88/kg
    £3.15
    £2.45 Clubcard (£21.68/kg)
  • Namdong Creamy Cheese Flavour Instant K-Noodles 84g

    84g · £24.40/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£17.26/kg)
  • Namdong Beef Jjigae Instant Noodles 120g

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.40 Clubcard (£11.67/kg)
  • Namdong Chicken Jjigae Instant Noodles 120g

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.40 Clubcard (£11.67/kg)
  • Namdong Kimchi Jjigae Instant Noodles 120g

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.40 Clubcard (£11.67/kg)
  • Tiger Tiger Udon Japanese Style Noodles 400G

    2pk · £10.00/kg
    £2.00
    £1.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Tiger Tiger 5mm Rice Stick Noodles 400g

    400g · £7.88/kg
    £3.15
    £2.65 Clubcard (£6.63/kg)
  • itsu BIG chickn ramen instant noodles & broth pot 96g

    96g · £39.58/kg
    £3.80
    £3.30 Clubcard (£34.38/kg)
  • itsu BIG chilli miso instant noodles & broth pot 99g

    99g · £38.38/kg
    £3.80
    £3.30 Clubcard (£33.33/kg)
  • View all (117)

Table Sauces & Condiments

  • Winiary Mayonnaise 400Ml

    8pk · £0.40 each
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£0.34 each)
  • Hellmann's Garlic & Herb Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Buffalo Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Blue Cheese Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Creamy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Roasted Garlic Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Chilli Charger Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Nando's Perinaise Sauce 465G

    465g · £10.97/kg
    £5.10
    £4.30 Clubcard (£9.25/kg)
  • Geeta's Mango Chutney 320G

    320g · £10.31/kg
    £3.30
    £2.55 Clubcard (£7.97/kg)
  • Levi Roots Reggae Reggae Jerk BBQ Sauce 330g

    330g · £8.79/kg
    £2.90
    £2.50 Clubcard (£7.58/kg)
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Branston Small Chunk Piccalilli 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775G

    775g · £6.52/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Light Mayonnaise 815g

    815g · £6.20/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Sharwood's Mango Chutney 530g

    530g · £8.68/kg
    £4.60
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Hellmann's Light Mayonnaise Squeezy 580ml

    £4.15
    £3.30 Clubcard
  • Heinz Bbq Sauce Classic 570Ml

    £4.00
    2 for £7.20 Clubcard
  • Hellmann's Real Mayonnaise Squeezy 580ml

    £4.15
    £3.30 Clubcard
  • Pataks Indian Lime Pickle Medium 283G

    283g · £11.66/kg
    £3.30
    £2.70 Clubcard (£9.54/kg)
  • Hellmann's Spicy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Ashoka Coriander Chutney 250g

    250g · £9.20/kg
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£7.00/kg)
  • Ashoka Tamarind & Date Chutney 300g

    300g · £7.67/kg
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£5.83/kg)
  • Nando's Perinaise Hot 465G

    465g · £10.97/kg
    £5.10
    £4.30 Clubcard (£9.25/kg)
  • Nandos Perinaise Garlic Mayonnaise Medium 465G

    465g · £10.54/kg
    £4.90
    £4.15 Clubcard (£8.92/kg)
  • Pataks Indian Aubergine Pickles 312G

    312g · £10.58/kg
    £3.30
    £2.70 Clubcard (£8.65/kg)
  • Ashoka Mango Pickle Mild 500G

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Ashoka Mixed Pickle 500G

    500g · £4.90/kg
    £2.45
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Indus Spicy Mayo Sauce 400ml

    £2.15
    £1.90 Clubcard
  • Indus Mango Chutney Sauce 422g

    422g · £5.09/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£4.50/kg)
  • Hellmann's Real Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Hellmann's Light Mayonnaise Jar 400g

    400g · £9.00/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£7.63/kg)
  • Wagamama Katsu Vegan Mayo 265g

    265g · £11.32/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.49/kg)
  • Wagamama Vegan Firecracker Mayo 265g

    265g · £11.32/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£8.49/kg)
  • Sharwoods Green Label Mango Chutney 227G

    227g · £11.67/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£9.47/kg)
  • Tesco Finest Spiced Mango Chutney 200G

    200g · £16.75/kg
    £3.35
    £2.85 Clubcard (£14.25/kg)
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Laila Chilli & Garlic Sauce 1 Litre

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Laila Piri Piri Sauce 1 Litre

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Maggi Authentic Indian Masala Chilli Sauce 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£6.63/kg)
  • Sauce Shop Buffalo Hot Sauce 150Ml

    £3.70
    £3.20 Clubcard
  • Maggi Authentic Indian Hot and Sweet Sauce 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
    £2.35 Clubcard (£5.88/kg)
  • Sauce Shop Original Hot Sauce 160ml

    £3.70
    £3.20 Clubcard
  • East End Very Hot Green Chilli Sauce 260G

    260g · £7.31/kg
    £1.90
    £1.60 Clubcard (£6.15/kg)
  • Dr. Will's Buffalo Hot Sauce 30g

    30g · £36.67/kg
    £1.10
    £0.85 Clubcard (£28.33/kg)
  • Nando's Sweet Chilli Jam 510g

    510g · £9.51/kg
    £4.85
    £4.30 Clubcard (£8.43/kg)
  • Indus Chilli Sauce 422g

    422g · £5.09/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£4.50/kg)
  • Indus Peri Peri Hot Chilli Sauce 422g

    422g · £5.09/kg
    £2.15
    £1.90 Clubcard (£4.50/kg)
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Olympia Classic Mustard 300G

    300g · £8.00/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£7.17/kg)
  • View all (64)

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafe Original Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • Nescafe Original Decaf Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee Paper Refill Pouch 250g

    250g · £45.00/kg
    £11.25
    £10.10 Clubcard (£40.40/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Costa Coffee Intense Dark Roast Instant Coffee 100g

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.45 Clubcard (£54.50/kg)
  • Kenco Millicano Decaf Instant Coffee 90G

    90g · £96.67/kg
    £8.70
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • Lavazza Qualita Oro Coffee Beans 500g

    £17.00
    £14.50 Clubcard
  • Kenco Millicano Intense Instant Coffee 90G

    90g · £89.44/kg
    £8.05
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g

    90g · £105.56/kg
    £9.50
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • STARBUCKS Ristretto Shot by NESPRESSO Coffee Pods, Dark Roast, 57g Box of 10

    57g · £107.02/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£85.96/kg)
  • Lavazza Espresso Maestro Intenso Nespresso Compatible Capsules x10

    57g · £100.00/kg
    £5.70
    £4.30 Clubcard (£75.44/kg)
  • Lavazza Qualità Oro Ground Coffee 250g

    250g · £35.20/kg
    £8.80
    £7.25 Clubcard (£29.00/kg)
  • LAVAZZA CREMA E GUSTO CLASSICO GROUND ROASTED COFFEE 500 g

    2pk · £6.65 each
    £13.30
    £11.85 Clubcard (£5.93 each)
  • STARBUCKS Smooth Caramel by NESPRESSO Coffee Pods, Blonde Roast, 53g Box of 10

    51g · £119.61/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£96.08/kg)
  • Nescafe Cappuccino Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £200.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£142.86/kg)
  • Nescafe Caramel Latte Instant Coffee 7 Sachets

    119g · £23.53/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£16.81/kg)
  • Nescafe Cappuccino Decaf Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • STARBUCKS Italian Style Roast by NESPRESSO Coffee Pods, Dark Roast, 56g Box of 10

    56g · £108.93/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£87.50/kg)
  • Nescafe Azera Americano Instant Coffee 140g

    140g · £67.14/kg
    £9.40
    £6.90 Clubcard (£49.29/kg)
  • Nescafe Toffee Nut Latte Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £155.56/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£111.11/kg)
  • Nescafe Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • STARBUCKS Single-Origin Colombia by NESPRESSO Coffee Pods, Medium Roast, 57g Box of 10

    57g · £107.02/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£85.96/kg)
  • L'Or Classique Instant Coffee Paper Refill 125g

    125g · £73.20/kg
    £9.15
    £7.85 Clubcard (£62.80/kg)
  • L'or. Intense Paper Refill Instant Coffee 125G

    125g · £73.20/kg
    £9.15
    £7.85 Clubcard (£62.80/kg)
  • STARBUCKS Blonde Espresso Roast by NESPRESSO Coffee Pods, Blonde Roast, 53g Box of 10

    53g · £115.09/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£92.45/kg)
  • Lavazza Espresso Maestro Lungo Nespresso Compatible Capsules x10

    56g · £101.79/kg
    £5.70
    £4.30 Clubcard (£76.79/kg)
  • Nescafe Azera Americano Intense Instant Coffee 140g

    140g · £67.14/kg
    £9.40
    £6.90 Clubcard (£49.29/kg)
  • Nescafe Latte Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £155.56/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£111.11/kg)
  • Nescafe Double Choc Mocha Instant Coffee 7 Sachet

    7pk · £140.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£100.00/kg)
  • Nescafe Vanilla Latte Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £155.56/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£111.11/kg)
  • KENCO Decaf Instant Coffee 190g

    190g · £54.21/kg
    £10.30
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Kenco Gold Indulgence Intensity 8 Instant Coffee 190g

    190g · £54.21/kg
    £10.30
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Kenco Rich Instant Coffee 190g

    190g · £54.21/kg
    £10.30
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £55.26/kg
    £10.50
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Costa Coffee Barista Creations Salted Caramel 255G

    255g · £27.84/kg
    £7.10
    £5.40 Clubcard (£21.18/kg)
  • Costa Coffee Creamy Cappuccino Instant Coffee 255g

    255g · £27.84/kg
    £7.10
    £5.40 Clubcard (£21.18/kg)
  • Blue Turaco Coffee Whole Bean 100% Specialty Ugandan Robusta 227g

    227g · £35.90/kg
    £8.15
    £5.40 Clubcard (£23.79/kg)
  • Blue Turaco Coffee Ground 100% Specialty Ugandan Robusta 227g

    227g · £35.90/kg
    £8.15
    £5.40 Clubcard (£23.79/kg)
  • Nescafe Azera Americano Decaf Instant Coffee 135g

    135g · £82.59/kg
    £11.15
    £8.65 Clubcard (£64.07/kg)
  • Percol Americano 20 Coffee Bags 160G

    20pk · £993.75/kg
    £7.95
    £6.95 Clubcard (£868.75/kg)
  • Lavazza Crema e Gusto Classico Coffee Beans 1kg

    1kg · £23.75/kg
    £23.75
    £21.35 Clubcard (£21.35/kg)
  • Pukka Organic Three Chamomile Herbal Tea 20 Tea Bags 30g

    30g · £216.67/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£150.00/kg)
  • Twinings Classic Chai 20 Tea Bags 40g

    40g · £108.75/kg
    £4.35
    £3.00 Clubcard (£75.00/kg)
  • Twinings Vanilla Chai Smooth & Sweet 20 Tea Bags 40g

    40g · £108.75/kg
    £4.35
    £3.00 Clubcard (£75.00/kg)
  • PG Tips Original Black Tea 400 Tea Bags 1.16kg

    1.16kg · £11.21/kg
    £13.00
    £11.25 Clubcard (£9.70/kg)
  • Good Earth Botanical Tea Hibiscus, Rose & Sweet Berries 15 teabags

    42g · £101.19/kg
    £4.25
    £3.05 Clubcard (£72.62/kg)
  • Yorkshire Tea Decaf 160 Tea Bags 500g

    500g · £19.80/kg
    £9.90
    £8.40 Clubcard (£16.80/kg)
  • Twinings Ginger Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Pukka Organic Night Time Apple Chai Herbal Tea With Chamomile 20 Sleep Tea Bags 36g

    36g · £180.56/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£125.00/kg)
  • Pukka Organic Three Ginger Tea 20 Herbal Tea Bags 36g

    36g · £180.56/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£125.00/kg)
  • View all (109)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Coco Pops Chocos Mix Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Graze Pecan & Milk Chocolate Oat Brownies 3x45g

    3pk · £90.00/kg
    £4.05
    £2.25 Clubcard (£50.00/kg)
  • Fulfil Chocolate Salted Caramel Protein & Vitamin Bar 55g

    55g · £65.45/kg
    £3.60
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Fulfil Chocolate Peanut Butter Protein & Vitamin Bar 55g

    55g · £65.45/kg
    £3.60
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Fulfil Chocolate Hazelnut Whip Flavour Protein & Vitamin Bar 55g

    55g · £65.45/kg
    £3.60
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolate & Honeycomb Multipack, 4x33g

    4pk · £90.91/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£72.73/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Nature Valley Protein Variety Pack 4x40g

    4pk · £95.00/kg
    £3.80
    £3.25 Clubcard (£81.25/kg)
  • Nakd Fruit & Peanut Bars - Salted Caramel 4 Pack 35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Mr Kipling 4 Honey & Nut Breakfast Bakes

    4pk · £0.73 each
    £2.90
    £1.65 Clubcard (£0.41 each)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Huel Chocolate Caramel Flavour Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Huel Chocolate Fudge Brownie Flavour Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Huel Peanut Caramel Complete Nutrition Bar 55g

    55g · £56.36/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£47.27/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Marshmallow Rocky Road 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Eat Natural Fruit & Nut Bars with Almond, Apricot & Yoghurt 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Nakd Bakewell Tart Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Clif Energy Bar - White Chocolate Macadamia Nut 68g

    68g · £52.94/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£45.59/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Banana Dream 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Belvita Breakfast Soft Bakes Red Berries Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Belvita Breakfast Blueberry Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Fulfil Vitamin & Protein Bar - White Chocolate Peanut & Caramel 55g

    55g · £65.45/kg
    £3.60
    £2.55 Clubcard (£46.36/kg)
  • Barebells Peanut Butter Protein Bar 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • nakd. Cocoa Delight Fruit & Nut Bars 4 x 35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Kellogg's Bluey Chocolate Flavour 4x25g

    4pk · £92.00/kg
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£76.00/kg)
  • Myprotein Protein Brownie - Chocolate Chunk 75g

    75g · £41.33/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£34.67/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Cinnamon Bun 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Fulfil Chocolate Brownie Protein & Vitamin Bar 55g

    55g · £65.45/kg
    £3.60
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Birthday Cake Squares Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£9.20/kg)
  • Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 330g

    330g · £14.39/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£12.27/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g

    460g · £10.76/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£9.67/kg)
  • Quaker Oats High Protein Chocolate Brownie Porridge Sachets 8x44g

    8pk · £110.23/kg
    £4.85
    £3.30 Clubcard (£75.00/kg)
  • Quaker Oat So Simple Strawberry, Raspberry & Cranberry Porridge Sachets 10x33.9g

    10pk · £143.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£98.48/kg)
  • Nestlé Shreddies Coco Chocolate Malted Wheats Breakfast Cereal 600g

    600g · £8.25/kg
    £4.95
    £3.70 Clubcard (£6.17/kg)
  • Quaker Oats Summer Fruits & Nothing Else Porridge Sachets 8 x 33g

    8g · £631.25/kg
    £5.05
    £3.55 Clubcard (£443.75/kg)
  • View all (81)

Jams, Honey, Spreads

  • Hilltop Gold Edition Honey 340g

    340g · £12.65/kg
    £4.30
    £3.30 Clubcard (£9.71/kg)
  • Pasieka Mulitflower Honey 1Kg

    1kg · £10.75/kg
    £10.75
    £9.50 Clubcard (£9.50/kg)
  • Hilltop Acacia Honey 340G

    340g · £12.65/kg
    £4.30
    £3.30 Clubcard (£9.71/kg)
  • Rowse Authentic Manuka New Zealand Honey 250+ Mgo 225G

    225g · £82.22/kg
    £18.50
    £16.00 Clubcard (£71.11/kg)
  • Rowse Authentic Manuka New Zealand Honey 500+ Mgo 225G

    225g · £111.11/kg
    £25.00
    £22.45 Clubcard (£99.78/kg)
  • Rowse Squeezy Honey Dark & Rich 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.85 Clubcard (£8.38/kg)
  • Hilltop Manuka Honey Mgo 50 225G

    225g · £34.44/kg
    £7.75
    £6.95 Clubcard (£30.89/kg)
  • Hilltop Premium Manuka Honey 250+ Mgo 225G

    225g · £68.89/kg
    £15.50
    £13.50 Clubcard (£60.00/kg)
  • Rowse Supahoney With Manuka & Vitamin C 250G

    250g · £21.20/kg
    £5.30
    £4.30 Clubcard (£17.20/kg)
  • Rowse Squeezy Light & Mild Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Rowse Squeezy Clear Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Le Vieja Fabrica Fine Cut Seville Orange Marmalade 365G

    365g · £8.49/kg
    £3.10
    £2.20 Clubcard (£6.03/kg)
  • Hartley's Seedless Blackcurrant & Apple Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£6.67/kg)
  • Hartley's Seedless Pineapple & Orange Jam 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£6.67/kg)
  • Meridian Smooth Almond Butter 470g

    470g · £23.94/kg
    £11.25
    £9.30 Clubcard (£19.79/kg)
  • Pip & Nut Smooth Peanut Butter 1Kg

    1kg · £10.20/kg
    £10.20
    £8.00 Clubcard (£8.00/kg)
  • Meridian Peanut Butter Crunchy 100% Nuts 280G

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Smooth Peanut Butter 100% Nuts 280g

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Pip & Nut Crunchy Peanut Butter 1Kg

    1kg · £10.20/kg
    £10.20
    £8.00 Clubcard (£8.00/kg)
  • Pip & Nut Smooth Almond Butter 425g

    425g · £24.94/kg
    £10.60
    £8.55 Clubcard (£20.12/kg)
  • Whole Earth Crunchy Peanut Butter 1Kg

    1kg · £10.20/kg
    £10.20
    £8.40 Clubcard (£8.40/kg)
  • Whole Earth Smooth Peanut Butter 1Kg

    1kg · £10.20/kg
    £10.20
    £8.40 Clubcard (£8.40/kg)
  • Nutella Hazelnut & Chocolate Spread 630G

    630g · £10.79/kg
    £6.80
    £6.10 Clubcard (£9.68/kg)
  • Maple Crest Pancake Syrup 330g

    330g · £11.82/kg
    £3.90
    £3.30 Clubcard (£10.00/kg)

Baby

  • Ella's Kitchen Organic Sweet Potatoes, Broccoli + Carrots Baby Food Pouch 6m+ 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Saucy Tomato Noughts & Crosses Organic Toddler Puffs Snack Multipack 4x15g 12 months+

    15g · £193.33/kg
    £2.90
    5 for 4 Clubcard
  • Get More Vits Kids Multivitamin Squash Apple & Blackcurrant 750ml

    £3.10
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO FRED & FLO Organic Apple & Mango 70g

    70g · £12.14/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Apple & Date 6 X 17G

    6pk · £223.53/kg
    £3.80
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Raspberry And Mango Puff Pops 4X9g

    4pk · £322.22/kg
    £2.90
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO FRED & FLO Organic Mexican Style Veggie Quinoa 190g

    190g · £10.53/kg
    £2.00
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic The Pink One Smoothie Baby Food Pouch 6m+ 5 x 90g

    5pk · £60.00/kg
    £5.40
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Berry Greek Yoghurt Baby Food Pouch 6m+ 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Strawberry Greek Yoghurt Food Baby Pouch 6m+ 90g

    90g · £18.33/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Wafers Banana 40G

    10pk · £862.50/kg
    £3.45
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Wafers Blueberry 40G

    10pk · £862.50/kg
    £3.45
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry Wafer 10 X4 G

    10pk · £862.50/kg
    £3.45
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Banana Biscotti Baby Food Snacks 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO FRED &FLO Organic Butternut Squash Pasta With Cheese 130g

    130g · £8.46/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO Fred & Flo Organic Peas 70g

    70g · £12.14/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Banana Wafers 6 Months 4Pack 16G

    4pk · £0.35 each
    £1.40
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Blueberry Wafers 6Mth 4Pack 16G

    4pk · £350.00/kg
    £1.40
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry Wafers 4 x 4g

    4pk · £350.00/kg
    £1.40
    5 for 4 Clubcard
  • Aptamil Multigrain Banana & Berry Porridge Baby Cereal 7+ Months 200g

    200g · £21.25/kg
    £4.25
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Cheese & Herb Organic Crispy Toddler Puffs Snack Multipack 4x15g

    4pk · £193.33/kg
    £2.90
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Crispy Tiddlers - Raspberry 12g

    12g · £91.67/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Melty Carrot Puffs Multipack 4X18g

    4pk · £166.67/kg
    £3.00
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry Crispy Tiddlers 4X12g

    4pk · £270.83/kg
    £3.25
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Raspberry Crispy Tiddlers 4X12g

    4pk · £270.83/kg
    £3.25
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Pear and Peach Baby Rice Food Pouch 6m+ 120g

    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Yogurt, Banana, Apple and Apricot 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Morning Blend Apple, Pear, Banana, Clementine and Rice 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Morning Blend Apple, Banana, Kiwi and Rice 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Banana Rice Cakes Organic Toddler Snacks 12 months+ 40g

    40g · £50.00/kg
    £2.00
    5 for 4 Clubcard
  • Cow & Gate Mediterranean style veggies with grains 230g

    230g · £10.65/kg
    £2.45
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO FRED & FLO Organic Sweet potato 70g

    70g · £12.14/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • Cow & Gate Mashed potato with Spinach and Salmon 230g

    230g · £10.65/kg
    £2.45
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Raisins 12 X 14G

    12pk · £275.00/kg
    £3.85
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Pasta Bolognese Baby Food Jar 120g

    120g · £10.83/kg
    £1.30
    5 for 4 Clubcard
  • Little Freddie Organic Cherry Greek Style Yoghurt Baby Food Pouch 6+ Months

    100g · £18.50/kg
    £1.85
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Jammie Monsters Biscuits Organic Kids Snack Multipack 8x8g 36 months+

    8pk · £431.25/kg
    £3.45
    5 for 4 Clubcard
  • Piccolo Organic Kids Fruit & Grain Strawberry 6 X 22G

    6pk · £193.18/kg
    £4.25
    5 for 4 Clubcard
  • Piccolo Organic Crisp Sticks Cocoa & Hazelnut 5X25g

    5pk · £228.00/kg
    £5.70
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Cottage Pie Baby Food Jar 120g

    120g · £10.83/kg
    £1.30
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry & Banana Smoothie Melts 6G

    6g · £200.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Piccolo Organic Squeezy Fruit Apple Raspberry & Blueberry 4X90g

    4pk · £76.11/kg
    £6.85
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Smoothie Melts Mango 6G

    6g · £200.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Piccolo Organic Kids Squeezy Yoghurt - Strawberry & Banana 4x100g

    4pk · £68.50/kg
    £6.85
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Apple Biscotti Baby Food Snacks 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Bananas and Coconuts Baby Pouch 6+ Months 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry & Banana Melt 12M+4Pk 24G

    4pk · £600.00/kg
    £3.60
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Banana Mango Smoothie Melts 4X6g

    4pk · £600.00/kg
    £3.60
    5 for 4 Clubcard
  • Piccolo Organic Coconut Red Thai Vegetable Curry 130g

    130g · £16.92/kg
    £2.20
    5 for 4 Clubcard
  • Piccolo Organic Natural Yogurt Blueberry & Banana 100G

    100g · £18.50/kg
    £1.85
    5 for 4 Clubcard
  • View all (552)

Laundry, Cleaning, Household

  • Who Gives A Crap Extra Soft Toilet Tissue 6 Mega Rolls

    6pk · £1.53 each
    £9.15
    £7.15 Clubcard (£1.19 each)
  • Tesco Luxury Soft Ultimate toilet tissue 6 long Rolls

    6pk · £1.02 each
    £6.10
    £4.50 Clubcard (£0.75 each)
  • Andrex Ultimate Fresh Hygiene Wipes Odour Control Moist Toilet Tissue Quad Pack 4 x 36 wipes

    4pk · £1.61 each
    £6.45
    £5.00 Clubcard (£1.25 each)
  • Andrex Ultimate Fresh XL Hygiene Wipes Odour Control Moist Toilet Tissue Single Pack

    28pk · £0.09 each
    £2.45
    £1.80 Clubcard (£0.06 each)
  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Andrex Skin Protect Toilet Tissue 4 Luxury Rolls 155 sheets

    4pk · £1.44 each
    £5.75
    £3.25 Clubcard (£0.81 each)
  • Kleenex XL Tissues 90 Pack

    £3.40
    £2.25 Clubcard
  • Kleenex Balsam XL Tissues Compact Box 40 Sheets

    £2.75
    £1.90 Clubcard
  • Kleenex My Skin Beauty Tissues For Dry Skin 44 sheets

    £4.60
    £2.50 Clubcard
  • Kleenex My Skin Beauty Tissues For Oily Skin 44 sheets

    £4.60
    £2.50 Clubcard
  • Kleenex My Skin Beauty Tissues For Dry Pocket Pack 3 X 9 sheets

    £3.45
    £2.45 Clubcard
  • Kleenex My Skin Beauty Tissues For Oily Skin Pocket 3 Pack 9 sheets

    £3.45
    £2.45 Clubcard
  • Kleenex Brand Tissues 50 sheets

    £3.45
    £2.45 Clubcard
  • Cif Infinite Clean All in One Sensitive Lotus & Mineral Salts All Purpose Cleaning Spray 280ml

    £5.40
    £2.50 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml

    £3.55
    £3.10 Clubcard
  • Vileda Super Mocio 3 Action Refill

    1pk · £5.20 each
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£4.45 each)
  • Ineos Multi-Room Antibac Cleaning Spray - Sea Minerals + Wild Jasmine 750ml

    £4.50
    £2.95 Clubcard
  • Viakal Disinfectant Spray 750ml

    £5.55
    £4.65 Clubcard
  • Dishmatic Wonder Wand Refills 3 Pack

    3pk · £1.25 each
    £3.75
    £2.90 Clubcard (£0.97 each)
  • Domestos Bleach Foam Toilet and Bathroom Pine Boost 450ml

    £3.90
    £2.25 Clubcard
  • Domestos Power Foam Spray Toilet & Bathroom Cleaner Arctic Fresh 450ml

    £3.90
    £2.25 Clubcard
  • Domestos Power Foam Spray Toilet & Bathroom Cleaner Citrus Blast 450ml

    £3.90
    £2.25 Clubcard
  • Bloo 2in1 Cleaning Foam Fresh Scent Toilet Blocks 2 x 50g

    2pk · £72.00/kg
    £3.60
    £2.15 Clubcard (£43.00/kg)
  • Scrub Daddy Scrubbing Pads 3 Pack

    3pk · £0.72 each
    £2.15
    £1.75 Clubcard (£0.58 each)
  • Scrub Daddy Scrub Ups 4 Pack

    4pk · £0.54 each
    £2.15
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Mr Muscle Platinum Shower Shine 750Ml

    £3.40
    £3.05 Clubcard
  • Cif Infinite Clean All in One Fresh Lavender & Eucalyptus All Purpose Cleaning Spray 280ml

    £5.40
    £2.50 Clubcard
  • Cif Infinite Clean All in One Lime & Lemongrass All Purpose Cleaning Spray 280ml

    £5.40
    £2.50 Clubcard
  • Cif Infinite Clean All in One Lime & Lemongrass All Purpose Cleaning Spray Refill 280ml

    £4.25
    £2.00 Clubcard
  • Cif Infinite Clean Antibacterial Apple & Jasmine All Purpose Cleaning Spray 280ml

    £5.40
    £3.00 Clubcard
  • Cif Infinite Clean Antibacterial Lemon & Aloe Vera All Purpose Cleaning Spray 280ml

    £5.40
    £3.00 Clubcard
  • Cif Infinite Clean Antibacterial Lemon & Aloe Vera All Purpose Cleaning Spray Refill 280ml

    £4.25
    £2.00 Clubcard
  • Method Bathroom Cleaner Eucalyptus & Mint 828Ml

    £4.70
    £2.40 Clubcard
  • Spontex All Purpose Cloths On A Roll 40 Pack

    40pk · £0.11 each
    £4.35
    £3.70 Clubcard (£0.09 each)
  • Domestos Power Foam Spray Toilet & Bathroom Cleaner Limescale Remover 450ml

    £3.90
    £2.25 Clubcard
  • DUCK STARTER KIT FRESH DISCS MARINE 36ML

    £4.10
    £3.25 Clubcard
  • Dettol Multipurpose Cleaning Wipes Fresh Cherry Bloom 72 Wipes

    72pk · £0.05 each
    £3.45
    £2.40 Clubcard (£0.03 each)
  • DUCK STARTER KIT FRESH DISCS LIME 36ML

    £4.10
    £3.25 Clubcard
  • Dettol Multipurpose Cleaning Spray Fresh Cherry Bloom 750ml

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Dettol Multipurpose Cleaning Spray Orchard Fresh 750ml

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Dettol Multipurpose Cleaning Spray Sparkling Lemon 750ml

    £3.10
    £2.70 Clubcard
  • DUCK STARTER KIT FRESH DISCS LAVENDER & EUCALYPTUS 36ML

    £4.10
    £3.25 Clubcard
  • Mr Muscle Platinum Kitchen Citrus 750Ml

    £3.40
    £3.05 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray Lime & Mint 750ml

    £3.10
    £2.70 Clubcard
  • Harpic Power Plus Deep Clean Tabs Toilet Cleaner Original 135g

    135g · £31.85/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£28.15/kg)
  • Bloo Power Fizz Tabs 3 In 1 Toilet System Clean Lemon 8 x 22.5g

    8pk · £184.09/kg
    £4.05
    £3.20 Clubcard (£145.45/kg)
  • Dettol Antibacterial Surface Cleaning Wipes Lime & Mint 126 Pack

    126pk · £0.04 each
    £5.50
    £3.50 Clubcard (£0.03 each)
  • Finish Quantum All In One 64 Dishwasher Tablets Regular 665.6g

    665g · £23.31/kg
    £15.50
    £13.85 Clubcard (£20.83/kg)
  • Fairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • View all (156)

Pet

  • Applaws Natural Wet Cat Food Tuna Fillet with Salmon in Jelly Pouch 70g

    70g · £22.86/kg
    £1.60
    £1.20 Clubcard (£17.14/kg)
  • SHEBA Filets Adult Wet Cat Food Tray with Chicken in Gravy 60g

    60g · £25.83/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£21.67/kg)
  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • Applaws Natural Wet Cat Food Fish Bone Broth with Tuna Fillet Spout Pouch 85g

    85g · £24.12/kg
    £2.05
    £1.40 Clubcard (£16.47/kg)
  • Applaws Natural Wet Cat Food Fish Bone Broth with Salmon Spout Pouch 85g

    85g · £24.12/kg
    £2.05
    £1.40 Clubcard (£16.47/kg)
  • PURINA ONE High Protein Chicken Adult Cat Food 650g

    650g · £11.15/kg
    £7.25
    £6.30 Clubcard (£9.69/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • PURINA ONE Coat and Hairball Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £9.47/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£8.40/kg)
  • GO-CAT Herring and Vegetable Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £9.12/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£5.88/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Kitten Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.55 each
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.42 each)
  • FELIX Doubly Delicious Ocean Recipes in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Go-Cat Adult Dry Cat Food Chicken And Duck 750G

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • GO-CAT Senior Chicken and Turkey Dry Cat Food 750g

    750g · £5.13/kg
    £3.85
    £2.50 Clubcard (£3.33/kg)
  • Felix As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Felix As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • Applaws Natural Wet Cat Food Chicken Breast in Broth Pouch 70g

    70g · £27.86/kg
    £1.95
    £1.20 Clubcard (£17.14/kg)
  • Pooch and Mutt Calming Meaty Dog Treats Turkey and Hemp 120g

    120g · £42.50/kg
    £5.10
    £2.90 Clubcard (£24.17/kg)
  • Pooch & Mutt Probiotic Meaty Dog Treats - Shrimp & Coconut 120g

    120g · £42.50/kg
    £5.10
    £2.90 Clubcard (£24.17/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    1kg · £6.25/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • CESAR Wet Dog Food Fresh Bowls mixed selection of Poultry and Fresh Vegetables 6 x 85g

    6pk · £108.82/kg
    £9.25
    £8.25 Clubcard (£97.06/kg)
  • Pooch & Mutt Vegan Dental Sticks - Peanut Butter 7 Pack 251g

    251g · £22.71/kg
    £5.70
    £3.20 Clubcard (£12.75/kg)
  • Pooch & Mutt 100% Cod 2 Fish Hide Chews for Dogs 90g

    90g · £63.89/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£52.78/kg)
  • WINALOT Friday Suppers Mixed Variety Fish in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £62.50/kg
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • WINALOT Classic Meals Small Dog Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x85g

    12pk · £72.94/kg
    £6.20
    £4.00 Clubcard (£47.06/kg)
  • WINALOT Meaty Chunks Senior Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g

    12pk · £0.52 each
    £6.25
    £4.00 Clubcard (£0.33 each)
  • Peckish Complete Seed Mix For Birds 1.7Kg

    1kg · £5.10/kg
    £5.10
    £4.55 Clubcard (£4.55/kg)
  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 800g

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • PURINA ONE High Protein Salmon Adult Cat Food 650g

    650g · £11.15/kg
    £7.25
    £6.30 Clubcard (£9.69/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Naturals Water Based Pure Lubricant Gel 100ml

    £14.25
    £12.80 Clubcard
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 50ml

    £6.00
    £5.00 Clubcard
  • Durex Play 2In 1Massage Sensual 200Ml

    £12.90
    £11.30 Clubcard
  • Durex Intensity Premium Extra Lube Latex-Free Condoms 9s

    9pk · £2.28 each
    £20.50
    £17.45 Clubcard (£1.94 each)
  • DUREX MUTUAL CLIMAX PLEASURE CONDOMS 10S

    10pk · £1.78 each
    £17.75
    £14.50 Clubcard (£1.45 each)
  • Durex Real Feel Latex Free Condoms 10s

    10pk · £1.60 each
    £16.00
    £13.50 Clubcard (£1.35 each)
  • Durex Feel Intense Latex Condoms 10 Pack

    10pk · £1.78 each
    £17.75
    £14.55 Clubcard (£1.46 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms XL 10s

    10pk · £1.65 each
    £16.50
    £12.00 Clubcard (£1.20 each)
  • Durex Extended pleasure 10s

    10pk · £1.73 each
    £17.25
    £14.25 Clubcard (£1.43 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms 10 pack

    10pk · £1.65 each
    £16.50
    £12.00 Clubcard (£1.20 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Close Fit Condoms 10s

    10pk · £1.65 each
    £16.50
    £12.00 Clubcard (£1.20 each)
  • DUREX NUDE ULTRA THIN EXTRA LUBE CONDOMS 10s

    10pk · £1.65 each
    £16.50
    £12.00 Clubcard (£1.20 each)
  • Durex Intensity Premium Latex-Free condoms 9s

    9pk · £2.28 each
    £20.50
    £17.25 Clubcard (£1.92 each)
  • Durex Intensity Premium Latex-Free Condoms XL 9s

    9pk · £2.28 each
    £20.50
    £17.25 Clubcard (£1.92 each)
  • Durex Play Massage 2-in-1 Aloe Vera Lubricant Gel 200ml

    £12.00
    £10.50 Clubcard
  • Durex Naturals Moisture Lube Water Based 100ml

    £14.25
    £12.80 Clubcard
  • Durex Naturals Water Based Extra Sensitive Lubricant Gel 100ml

    £14.25
    £12.80 Clubcard
  • Durex Pleasure Me Condoms Ribbed & Dotted Regular Fit 20 Pack

    20pk · £1.10 each
    £22.00
    £17.00 Clubcard (£0.85 each)
  • Durex Thin Feel Condoms Enhanced Sensitivity Regular Fit 20 Pack

    20pk · £1.10 each
    £22.00
    £17.00 Clubcard (£0.85 each)
  • Newfoundland Women's Fertility Lab Test

    1pk · £46.00 each
    £46.00
    3 for 2 Clubcard
  • Durex Originals Extra Safe Condoms Regular Fit 20 Pack

    20pk · £1.10 each
    £22.00
    £16.00 Clubcard (£0.80 each)

Beauty & Toiletries

  • Oral-B Pro Expert Whitening Toothpaste 75Ml

    £4.95
    £2.50 Clubcard
  • Sensodyne Sensitivity Gum & Enamel Toothpaste 75ml

    £7.80
    £5.75 Clubcard
  • Sensodyne Pronamel Gently/Gentle Whitening Sensitive Toothpaste 75Ml

    £6.80
    £4.55 Clubcard
  • Sensodyne Clinical Repair Active White Toothpaste 75ml

    £15.25
    £8.75 Clubcard
  • Colgate Plax Soft Mint Mouthwash Alcohol Free 500ml

    £5.40
    £4.20 Clubcard
  • Sensodyne Pronamel Active Enamel Shield Whitening Toothpaste 75ml

    £6.85
    £5.60 Clubcard
  • ULTRADEX DAILY ORAL RINSE MINT 500ml

    £10.00
    £5.35 Clubcard
  • Aquafresh Kids Toothpaste Advance 9-12 Years 75ml

    £2.60
    £1.90 Clubcard
  • Listerine Fresh Burst Antibacterial Mouthwash 500ml

    £5.05
    £3.75 Clubcard
  • Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml

    £5.05
    £3.75 Clubcard
  • Oral-B Essential Floss Waxed Mint 2 Pack

    2pk · £3.10 each
    £6.20
    £3.90 Clubcard (£1.95 each)
  • Listerine Advanced Defence Gum Treatment Mouthwash 500ml

    £7.35
    £5.25 Clubcard
  • Corsodyl Gum Strengthen & Protect Icy Mint Mouthwash 500ml

    £7.65
    £5.65 Clubcard
  • Aquafresh Milk Teeth Toothbrush 0-2 Years

    1pk · £2.40 each
    £2.40
    £1.95 Clubcard (£1.95 each)
  • Oral-B 3D White Clinical Intensive Whitening Radiant White 75ml

    £26.50
    £17.20 Clubcard
  • Oral-B 3D White Clinical Intensive Whitening Bright Brilliance 75ml

    £26.50
    £17.20 Clubcard
  • Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years

    1pk · £2.40 each
    £2.40
    £1.95 Clubcard (£1.95 each)
  • Aquafresh Kids Mouthwash Big Teeth Fruity Flavour 6-8 Years 300ml

    £3.25
    £2.75 Clubcard
  • Sensodyne Pronamel Junior 6-12 Years Toothpaste Bubble Mint 50 ml

    £3.25
    £2.85 Clubcard
  • Sensodyne Sensitivity & Gum Original Toothpaste 75ml

    £7.80
    £5.75 Clubcard
  • Aquafresh Paw Patrol 3-8 Year Old Toothbrush Soft

    1pk · £3.00 each
    £3.00
    £2.70 Clubcard (£2.70 each)
  • Sensodyne Pronamel Kids 3-5 years Strawberry Toothpaste 50ml 

    £3.25
    £2.85 Clubcard
  • Aquafresh Kids Toothpaste Big Teeth 6-8 Years 75ml

    £2.60
    £2.30 Clubcard
  • Aquafresh Kids Little Teeth Toothpaste 3-5 Years

    £2.60
    £1.90 Clubcard
  • Aquafresh Complete Care Original Toothpaste 75ml

    £2.50
    £1.50 Clubcard
  • Aquafresh Complete Care Whitening Toothpaste 75ml

    £2.50
    £1.50 Clubcard
  • Oral-B Pulsar Pro Clean Medium Battery Toothbrush

    1pk · £11.25 each
    £11.25
    £6.50 Clubcard (£6.50 each)
  • Listerine Coolmint Alcohol Free Extra Mild Mint 500ml

    £4.85
    £3.55 Clubcard
  • Sensodyne Clinical Repair Deep Clean Toothpaste 75ml

    £15.25
    £8.75 Clubcard
  • Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack

    3pk · £2.03 each
    £6.10
    £4.20 Clubcard (£1.40 each)
  • Listerine Zero Alcohol Cool Mint Milder Taste Mouthwash 500ml

    £5.05
    £3.75 Clubcard
  • Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml

    £2.60
    £1.90 Clubcard
  • Corsodyl Gum Strengthen & Protect Toothpaste - Fresh Mint 75ml

    £8.15
    £6.15 Clubcard
  • Sanex Expert Skin Health+ Purifying Micellar Shower Gel Body Wash 450ml

    £5.70
    £4.40 Clubcard
  • Lynx Africa XXL Bodywash Shower Gel 500ml

    £4.95
    £3.70 Clubcard
  • Sanex Expert Skin Health+ Soothing Shower Gel Body Wash 450ml

    £5.70
    £4.40 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 3-in-1 Body Face Hair Wash Shower Gel 400ml

    £4.95
    £3.95 Clubcard
  • ORIGINAL SOURCE JUICY PEACH & DRAGONFRUIT SHOWER 250ML

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Lynx Ice Chill XXL Bodywash Shower Gel 500ml

    £4.95
    £3.70 Clubcard
  • Sanex Expert Skin Health Calming Shower Gel 450ml

    £4.60
    £2.50 Clubcard
  • Bulldog Skincare Original Men's Shower Gel 500ml

    £6.75
    £5.45 Clubcard
  • Imperial Leather Blackcurrant and Passionfruit Foamburst 200ml

    £4.45
    £3.80 Clubcard
  • Imperial Leather Cotton & Vanilla Bath Soak 500Ml

    £2.55
    £2.15 Clubcard
  • Imperial Leather Pampering Bath Soak - Mallow & Rose Milk 500ml

    £2.55
    £2.15 Clubcard
  • Imperial Leather Bergomot Sea/Min Foamburst 200Ml

    £4.45
    £3.80 Clubcard
  • Imperial Leather Jasmine & Vanilla Foamburst 200Ml

    £4.45
    £3.80 Clubcard
  • Imperial Leather Mallow & Blossom Foamburst 200Ml

    £4.45
    £3.80 Clubcard
  • Imperial Leather Lavender & Iris Bath Soak 500Ml

    £2.55
    £2.15 Clubcard
  • Badedas Bath Gelee 300Ml

    £7.60
    £4.60 Clubcard
  • Imperial Leather Bergamot & Sea Salt Bath Soak 500Ml

    £2.55
    £2.15 Clubcard
  • View all (616)

Health Care

  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Vicks Sinex Soother Decongestant Nasal Spray 15ml

    £6.10
    £4.85 Clubcard
  • Ricola Max throat care Honey Lemon cough drops 68g

    68g · £37.50/kg
    £2.55
    £1.70 Clubcard (£25.00/kg)
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Olbas Oil Inhalant Decongestant 30ml

    £8.80
    £7.80 Clubcard
  • Broncho Junior Cough Syrup From 3 Years Old 120ml

    £8.70
    £3.50 Clubcard
  • Broncho 5 in 1 Multi Symptom Syrup 200ml

    £13.00
    £8.35 Clubcard
  • Vicks First Defence Cold Virus Blocker Nasal Spray 15ml

    £9.45
    £8.40 Clubcard
  • Vicks Inhaler Fast Acting Blocked Nose Relief Stick

    1pk · £3.20 each
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£2.70 each)
  • Vicks VapoRub Easy Applicator 35g

    35g · £188.57/kg
    £6.60
    £5.60 Clubcard (£160.00/kg)
  • Strepsils Honey & Lemon Lozenges x36 for Sore Throat

    36pk · £0.22 each
    £8.05
    £6.90 Clubcard (£0.19 each)
  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Vicks VapoDrops Lozenges With Lemon & Menthol Flavour Sugar Free 40g

    40g · £55.00/kg
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£45.00/kg)
  • Olbas Oil For Children 30ml

    £13.00
    £11.70 Clubcard
  • Buttercup Bronchostop Cough Relief Syrup 120ml

    £8.80
    £3.50 Clubcard
  • Buttercup Bronchostop Cough Relief Pastilles - Thyme Herb Extract 20s

    20pk · £0.41 each
    £8.15
    £4.00 Clubcard (£0.20 each)
  • Benylin All in one Non-Medicated 24 Lozenges Honey & Lemon

    24pk · £0.31 each
    £7.50
    £6.70 Clubcard (£0.28 each)
  • Benylin All in one Non-Medicated 24 Lozenges original

    24pk · £0.31 each
    £7.50
    £6.70 Clubcard (£0.28 each)
  • Strepsils Extra Triple Action Sore Throat Lozenges - Blackcurrant 24s

    24pk · £0.32 each
    £7.70
    £6.50 Clubcard (£0.27 each)
  • Strepsils Extra Cherry Sore Throat & Pain Relief Lozenges - 24s

    24pk · £0.32 each
    £7.70
    £7.45 Clubcard (£0.31 each)
  • Voltarol Back & Muscle Pain Relief 1.16% Gel 50g

    50g · £196.00/kg
    £9.80
    £8.35 Clubcard (£167.00/kg)
  • Zovirax Cold Sore Treatment Cream Aciclovir Tube 2g

    2g · £4,550.00/kg
    £9.10
    £8.00 Clubcard (£4,000.00/kg)
  • Bach Rescue Soothing Blackcurrant Pastilles 50g

    50g · £230.00/kg
    £11.50
    3 for 2 Clubcard
  • Braun Thermoscan 3

    1pk · £40.25 each
    £40.25
    £32.50 Clubcard (£32.50 each)
  • Nytol Herbal Simply Sleep One-A-Night Tablets 21s

    21pk · £0.44 each
    £9.20
    3 for 2 Clubcard
  • HRI Water Balance Herbal Tablets 30s

    30pk · £0.25 each
    £7.40
    3 for 2 Clubcard
  • Bach Rescue Night Raspberry Sleep Aid Gummies 60s

    60pk · £0.31 each
    £18.40
    3 for 2 Clubcard
  • Mendurance Max Capsules 10s

    10pk · £2.65 each
    £26.45
    £21.00 Clubcard (£2.10 each)
  • Kalms Night Sleep Aid Tablets with Valerian Root Extract 56s

    56pk · £0.15 each
    £8.55
    3 for 2 Clubcard
  • Bach Rescue Remedy Stress Relief Spray 20ml

    £17.25
    3 for 2 Clubcard
  • Newfoundland Menopause Self-Test Kit with 2 Tests

    2pk · £7.90 each
    £15.80
    3 for 2 Clubcard
  • Newfoundland Iron Deficiency Test Kit

    1pk · £10.85 each
    £10.85
    3 for 2 Clubcard
  • Kalms Night Sleep Aid Tablets with Valerian Root Extract One-a-night 28s

    28pk · £0.42 each
    £11.75
    3 for 2 Clubcard
  • Newfoundland Diabetes Lab Test

    1pk · £46.00 each
    £46.00
    3 for 2 Clubcard
  • Kalms Day Stress Relief Tablets with Valerian Root Extract 96s

    96pk · £0.10 each
    £9.70
    3 for 2 Clubcard
  • CanesCalm Intimate Care Soothing Cream Gel 35g

    35g · £328.57/kg
    £11.50
    £9.00 Clubcard (£257.14/kg)
  • Newfoundland UTI Test Strips 3s

    3pk · £3.83 each
    £11.50
    3 for 2 Clubcard
  • Kalms Lavender Herbal Capsules One-A-Day 14s

    14pk · £0.61 each
    £8.50
    3 for 2 Clubcard
  • Nytol Herbal Simply Sleep & Calm Elixir with Valerian Root Extract 100ml

    £9.20
    3 for 2 Clubcard
  • Nytol Herbal Sleep Aid Tablets 30s

    30pk · £0.27 each
    £8.15
    3 for 2 Clubcard
  • Optibac Probiotics for Women - 30 Capsules

    30pk · £0.98 each
    £29.35
    3 for 2 Clubcard
  • Nexium Control Heartburn & Indigestion Tablets 14s

    14pk · £1.11 each
    £15.50
    £12.50 Clubcard (£0.89 each)
  • Gaviscon Double Action Mint Oral Suspension for Heartburn & Indigestion Relief 150ml

    £8.65
    £7.75 Clubcard
  • Optibac Probiotics Gut Health Gummies 30s

    99g · £185.86/kg
    £18.40
    3 for 2 Clubcard
  • SMART STRAINS probiotics for your immune system- 30 Sachets

    30pk · £0.92 each
    £27.60
    3 for 2 Clubcard
  • SMART STRAINS probiotics for your Vaginal Microbiome & women's health - 30 Capsules

    30pk · £0.97 each
    £29.05
    3 for 2 Clubcard
  • SMART STRAINS probiotics for when you're on antibiotics & travelling - 20 Capsules

    20pk · £1.09 each
    £21.85
    3 for 2 Clubcard
  • Nexium Control Heartburn & Indigestion Capsules 14s

    14pk · £1.11 each
    £15.50
    £13.50 Clubcard (£0.96 each)
  • Imodium Dual Action Relief From Diarrhoea 6 s

    6pk · £1.18 each
    £7.10
    £6.25 Clubcard (£1.04 each)
  • Phizz Daily 3-in-1 Mango Hydration, Electrolytes & Vitamins Effervescent Tablets x20

    86g · £104.65/kg
    £9.00
    £6.50 Clubcard (£75.58/kg)
  • View all (429)

Gifts, Parties, Toys

  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • Maltesers Happy Birthday Box 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
    £6.05 Clubcard (£19.52/kg)
  • Lindt Master Chocolatier Collection Chocolate Box 320g

    320g · £50.00/kg
    £16.00
    £14.00 Clubcard (£43.75/kg)
  • So…? Unique Body Mist Set 4 x 50ml

    4pk · £3.45 each
    £13.80
    £7.80 Clubcard (£1.95 each)
  • Baylis & Harding Royale Garden Gift Wrapped Candlelit Gift Set

    1pk · £25.30 each
    £25.30
    £14.30 Clubcard (£14.30 each)
  • Maltesers Thank You Box 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
    £6.05 Clubcard (£19.52/kg)
  • Bendicks Bittermints Carton 200G

    200g · £33.75/kg
    £6.75
    £4.50 Clubcard (£22.50/kg)
  • BULLDOG ORIGINAL SKINCARE DUO SET

    2pk · £6.33 each
    £12.65
    £7.15 Clubcard (£3.58 each)
  • Baylis & Harding Boudoire Tropical Paradise Discovery Gift Set

    1pk · £33.35 each
    £33.35
    £18.85 Clubcard (£18.85 each)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Baylis & Harding Beauticology Sprinkled With Love Gift Set

    1pk · £9.20 each
    £9.20
    £5.20 Clubcard (£5.20 each)
  • Baylis & Harding Beauticology Pamper Present Gift Set

    1pk · £13.80 each
    £13.80
    £7.80 Clubcard (£7.80 each)
  • Baylis & Harding Boudoire Gift Wrapped Candlelit Gift Set

    1pk · £25.30 each
    £25.30
    £14.30 Clubcard (£14.30 each)
  • Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Glade Festive Honey and Chocolate Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Monty Bojangles Choccy Scoffy Truffles 135G

    135g · £33.33/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£29.63/kg)
  • Glade Warm Apple Pie Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Air Wick Reed Diffuser Smooth Pumpkin Ginger Chai 42ml

    £9.80
    £4.00 Clubcard
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Air Wick Limited Edition Velvet Vanilla Latte Reed Diffuser 42ml

    £7.60
    £4.00 Clubcard
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Glade Reed Diffuser Relaxing Zen 50ml

    £8.05
    £6.05 Clubcard
  • Lindt Creations Dessert Assorted Chocolate Box 341G

    341g · £46.92/kg
    £16.00
    £13.50 Clubcard (£39.59/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Bulldog Original Grooming Kit

    1pk · £20.70 each
    £20.70
    £11.70 Clubcard (£11.70 each)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Air Wick Linen and White Orchid Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Orange Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • Tesco Finest Belgium Chocolate Almonds Tray 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Chocolate Nut & Fruit Selection 150g

    150g · £27.00/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£23.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g

    130g · £31.15/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£27.31/kg)
  • Sanctuary Spa Aqua Serenity Pampering Bodycare Duo Gift Set

    1pk · £13.80 each
    £13.80
    £7.80 Clubcard (£7.80 each)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Glade Creamy Hot Chocolate Reed Diffuser 50ml

    £5.75
    £4.75 Clubcard
  • Glade Pumpkin Spice Latte Reed Diffuser 50ml

    £5.75
    £4.75 Clubcard
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • Lindt LINDOR Assorted Mini Truffles 80g

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball Toffee Crunch 145g

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES ASSORTED 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Large Refill Bag 685g

    685g · £13.14/kg
    £9.00
    £6.50 Clubcard (£9.49/kg)
  • Baylis & Harding Wild Cherry & Vanilla Luxury Wash Bag Limited Edition Gift Set

    1pk · £20.70 each
    £20.70
    £11.70 Clubcard (£11.70 each)
  • L'Oreal Men Expert Carbon Protect Gift Set

    1pk · £8.50 each
    £8.50
    £4.25 Clubcard (£4.25 each)
  • View all (95)

  • View Meal Deals

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo