Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Sainsbury's Supermarket - Kilburn

Allergens and info

1.50 mi

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Earn with Nectar

    Earn points on your order. Link or sign up now.

  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (334)

  • 0

    Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.35/L

    £0.80 off

    £1.35

    £2.15

  • 0

    Coca-Cola Zero Sugar 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Sainsbury's British Diced Chicken Breast 400g

    400g · £13.38/kg

    3 for £12

    £5.35

  • 0

    Sainsbury's British or Irish 20% Fat Beef Mince 500g

    500g · £10.00/kg

    3 for £12

    £5.00

  • 0

    Sainsbury's British Chicken Thigh Fillets 320g

    320g · £16.56/kg

    3 for £12

    £5.30

  • 0

    Andrex Ultimate Quilts 9 Rolls

    9pk · £0.63 each

    £1.05 off

    £5.70

    £6.75

  • 0

    Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg

    25% off

    £2.10

    £2.80

  • 0

    Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £12.33/kg

    £0.90 off

    £1.85

    £2.75

  • 0

    McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg

    £1.50 off

    £2.00

    £3.50

  • 0

    Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre

    1L · £1.35/L

    £0.80 off

    £1.35

    £2.15

  • 0

    Sainsbury's ASC Scottish Mild Smoked Salmon 100g (Ready to Eat)

    100g · £53.00/kg

    3 for £12

    £5.30

  • 0

    Sainsbury's British Chicken Thighs 1kg

    1kg · £4.25/kg

    3 for £12

    £4.25

  • 0

    Sainsbury's Peeled Coldwater Prawns MSC 150g

    150g · £33.33/kg

    3 for £12

    £5.00

  • 0

    M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £13.50/kg

    £1.70 off

    £2.70

    £4.40

  • 0

    Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg

    25% off

    £2.03

    £2.70

  • 0

    Highland Spring Eco Bottle Still Spring Water 1.5 Litre

    1.5L · £0.67/L

    £0.30 off

    £1.00

    £1.30

  • 0

    Sainsbury's Taste the Difference Valencia Orange Ice Lollies 4 x 73ml (292ml)

    4pk · £7.71/L

    25% off

    £2.25

    £3.00

  • 0

    Diet Coke Cola 2L Bottle

    2L · £0.88/L

    £1 off

    £1.75

    £2.75

  • 0

    Sainsbury's British 7% Fat Turkey Mince 500g

    500g · £9.30/kg

    3 for £12

    £4.65

  • 0

    Sainsbury's Breaded MSC Cod Fillets x2 300g

    300g · £14.17/kg

    3 for £12

    £4.25

  • View all (334)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Sainsbury's Extra Tasty Chicken Crown 700g

    700g · £14.29/kg
    £10.00
  • Kohinoor Dal Tarka 300g

    300g · £9.00/kg
    £2.70
  • Charlie Bigham's Fish Pie 655g

    655g · £18.55/kg
    £12.15
  • Sainsbury's Just Cook Butter Basted Chicken Breast Joint 500g

    500g · £15.00/kg
    £7.50
  • Cauldron Moroccan Falafels 180g

    180g · £16.94/kg
    £3.05
  • Bunlimited 4 Classic Hot Dogs 280g

    280g · £13.39/kg
    £3.75
  • Yeo Valley Organic Greek Style Natural 4 x 110g (440g)

    4pk · £7.39/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Raw King Prawns 165g

    165g · £22.73/kg
    £3.75
  • Sainsbury's British or Irish 21 Day Matured Sirloin Steak 225g

    225g · £36.44/kg
    £8.20
  • Puck Spread 240g

    240g · £9.58/kg
    £2.30
  • Tariq Halal Small Whole Chicken without Giblets

    1kg · £5.55/kg
    £5.55
  • Sainsbury's So Organic 12 Free Range British Eggs Mixed Sizes 646g

    12pk · £8.59/kg
    £5.55
  • Sainsbury's Italian Style Salad 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85
  • The Real Seafood Co. King Prawns 170g

    170g · £20.88/kg
    £3.55
  • Sainsbury's Broccoli, Carrot, Babycorn & Sugarsnap Peas 240g

    240g · £10.83/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Skin on ASC Scottish Salmon Fillet 600g

    500g · £24.90/kg
    £12.45
  • Najma Original Wafer Thin Turkey Slices 125g

    125g · £34.00/kg
    £4.25
  • Sainsbury's Grated Cheddar & Mozzarella Mix 250g

    250g · £13.80/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Blackberries 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Tariq Halal Fresh Grade A Chicken Breast Fillets 500g

    500g · £12.30/kg
    £6.15
  • Sainsbury's British Mature Cheddar Cheese 400g

    400g · £8.63/kg
    £3.45
  • Crosta Mollica Sourdough Pizza Base 270g

    270g · £13.52/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Wheat & Rye Sourdough Half Bloomer Bread, Taste the Difference 400g

    400g · £6.25/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 21 Day Matured Rump Steak 225g

    225g · £20.89/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Taste the Difference 2 Skinless & Boneless Yellowfin Tuna Steaks 240g

    240g · £39.58/kg
    £9.50
  • Tariq Halal British Keema Mince 500g

    500g · £14.80/kg
    £7.40
  • Sainsbury's Closed Cup Chestnut Mushrooms 300g

    300g · £5.00/kg
    £1.50
  • Galbani Burrata 150g

    150g · £29.00/kg
    £4.35
  • Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
  • Sainsbury's Sweet Peppers

    3pk · £0.77 each
    £2.30
  • Sainsbury's Taste the Difference 12 Golden Yolk Free Range British Eggs 656g

    12pk · £8.16/kg
    £5.35
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 10 Free Range Mixed Size British Eggs 536g

    10pk · £4.01/kg
    £2.15
  • Sainsbury's Chilli & Coriander King Prawns 150g

    150g · £32.67/kg
    £4.90

Save with Nectar Prices

  • Mr Kipling Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.00 Nectar Price (£0.25 each)
  • Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Cheese Snacks Crisps 130g

    130g · £19.23/kg
    £2.50
    £1.35 Nectar Price (£10.38/kg)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 18g Freddo Chocolate Bar

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Milk Chocolate Bar 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.50 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g

    195g · £22.56/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£13.85/kg)
  • Fanta Lemon 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Dr Pepper 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
    £1.75 Nectar Price (£0.29 each)
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bars Multipack 4 x 18g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£13.89/kg)
  • Maltesers White Chocolate Bag 126g

    126g · £34.92/kg
    £4.40
    £2.70 Nectar Price (£21.43/kg)
  • Dr Pepper Zero 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Mr Kipling 6 Country Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury Dairy Milk 4 x 19.5g Caramel Freddo Chocolate Bar

    78g · £21.15/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£12.82/kg)
  • Fanta Orange 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Mr Kipling 6 Victoria Slices

    6pk · £0.54 each
    £3.25
    £1.47 Nectar Price (£0.25 each)
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar Multipack 4 x 22g

    88g · £18.75/kg
    £1.65
    £1.00 Nectar Price (£11.36/kg)
  • Fanta Orange Zero 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)
  • Fanta Fruit Twist 2L Bottle

    2L · £1.20/L
    £2.40
    £1.75 Nectar Price (£0.88/L)

Meal deals

  • Lunch Meal Deal

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £5.50
  • Taste the Difference Dine in for 2

    For allergen information please visit www.sainsburys.co.uk
    £18.00

Grab and Go Snacks

  • belVita Soft Bakes Breakfast Apricot Filled 250g

    250g · £13.80/kg
    £3.45
  • Philadelphia Light 165g

    165g · £17.27/kg
    £2.85

Autumn is here

View all (23)
  • Walkers Wavy Worcester Sauce Ridged Sharing Crisps 140g

    140g · £15.00/kg
    £2.10
  • Walkers Wavy Sticky Teriyaki Ridged Sharing Crisps 140g

    140g · £15.00/kg
    £2.10
  • Sainsbury's British Baking Potatoes

    4pk · £0.21 each
    £0.85
  • Fox's Fabulous Triple Chocolate Cookies 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Sweetcorn Cobettes x4

    4pk · £0.36 each
    £1.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Belgian Chocolate Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £10.40/kg
    £1.30
  • Sainsbury's British Asparagus Tips 125g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Chicken Pesto Pasta 400g

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • Nescafé Double Choc Mocha 7 x 20.9g (146.3g)

    7pk · £19.14/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Taste the Difference Victoria Sponge Cake 345g

    345g · £14.49/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Broccoli & Cauliflower 240g

    240g · £6.88/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Macaroni Cheese 375g

    375g · £14.67/kg
    £5.50
  • Sainsbury's SO Organic Broccoli

    300g · £5.33/kg
    £1.60
  • Lu Le Petit Chocolat Chocolate Topped Biscuits 100g

    100g · £12.50/kg
    £1.25 off
    £1.25£2.50
  • Horlicks Original Hot Malty Goodness 400g

    400g · £14.25/kg
    £5.70
  • Sainsbury's Beef Casserole with Dumplings 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Beef Lasagne 400g

    400g · £13.75/kg
    £5.50
  • Sainsbury's Fine Green Beans 200g

    200g · £9.50/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Taste The Difference Carrot Cake 395g

    395g · £12.66/kg
    £5.00

Why Wait For Christmas?

View all (22)
  • KitKat 2 Finger Gingerbread Flavour Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    8pk · £15.10/kg
    £2.50
  • Celebrations Milk Chocolate Tub 500g

    500g · £18.30/kg
    £9.15
  • Quality Street 550g

    550g · £16.64/kg
    £9.15
  • Sainsbury's Free From 4 Mini Yule Logs 176g

    176g · £19.03/kg
    £3.35
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Stollen Slices 200g

    6pk · £23.75/kg
    £4.75
  • Cadbury Christmas Mini Snowballs Bag 74 g

    74g · £29.73/kg
    £2.20
  • Cadbury Biscoff Filled Centres 3 Pack 100.5 g

    101g · £24.75/kg
    £2.50
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Christmas Santa Treat 29g

    29g · £24.14/kg
    £0.10 off
    £0.70£0.80
  • Pringles Limited Edition Pigs in Blankets Flavour 165g

    165g · £15.15/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Glazed Ham Combo Mix 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Gonk Shortbread Kit 320g

    1pk · £10.94/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Winter Wonderland Sprinkles 65g

    65g · £23.85/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Rudolph Reindeer Sprinkles 75g

    75g · £20.67/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Holly & Berry Sprinkles 70g

    70g · £22.14/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Candy Cane & Gingerbread Sprinkles 75g

    75g · £20.67/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Santa Hat Brownie Kit 394g

    1pk · £8.88/kg
    £3.50
  • Sainsbury's 411g Mincemeat

    411g · £5.35/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Taste the Difference Matured Mincemeat with Brandy 411g

    411g · £7.42/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Gingerbread House Kit 627g

    627g · £15.23/kg
    £9.55
  • Sainsbury's 6 Mince Pies 320g

    6pk · £4.69/kg
    £1.50

Autumn Flavours

View all (11)
  • Sainsbury's Taste the Difference Masala Spiced Cauliflower Soup 600g

    600g · £4.25/kg
    25% off
    £2.55£3.40
  • Starbucks Limited Edition Pumpkin Spice Latte 4 x 24g (96g)

    4pk · £24.48/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Taste the Difference Sweet Potato Coconut & Chilli Soup 600g

    600g · £4.43/kg
    25% off
    £2.66£3.55
  • Tideford Organics Mexican Style Corn & Red Pepper 560g

    560g · £6.52/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Moroccan Style Chicken & Chickpea Soup 600g

    600g · £4.43/kg
    25% off
    £2.66£3.55
  • Sainsbury's British Munchkin Pumpkin

    100g · £14.50/kg
    £1.45
  • Yorkshire Provender Roast Chicken and Vegetables 560g

    560g · £5.18/kg
    £0.75 off
    £2.90£3.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Carrot & Honey Roast Parsnip Soup 600g

    600g · £4.25/kg
    25% off
    £2.55£3.40
  • Sainsbury's British Cooking Pumpkin

    1pk · £1.45 each
    £1.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Jamaican Jerk Style Chicken Soup 600g

    600g · £4.25/kg
    25% off
    £2.55£3.40
  • Yorkshire Provender Thai Green Chicken Noodle 560g

    560g · £6.52/kg
    £3.65

Save 25% on Selected Taste The Difference

View all (68)
  • Sainsbury's Easy Peelers, Taste the Difference 600g

    600g · £3.38/kg
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Taste the Difference Macaroni Cheese 750g

    750g · £9.31/kg
    25% off
    £6.98£9.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Extra Fine Green Beans

    200g · £8.65/kg
    25% off
    £1.73£2.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Cottage Pie 800g

    800g · £8.73/kg
    25% off
    £6.98£9.30
  • Sainsbury's Bake at Home Stonebaked White Baguettes, Taste the Difference x2 250g

    2pk · £0.90 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Vittoria Cherry Vine Tomatoes, Taste the Difference 250g

    250g · £8.40/kg
    25% off
    £2.10£2.80
  • TTD Slmi P'ciutto ham Chorizo Pizza 455g

    455g · £9.80/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD Mozzarella &Cherry Tomato Pizza 484g

    484g · £9.21/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD P'ciutto Mushroom Masc Pizza 480g

    480g · £9.29/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • TTD Spicy Pepperoni & Roquito Pizza 475g

    472g · £9.45/kg
    25% off
    £4.46£5.95
  • Sainsbury's Freshly Squeezed Orange Juice with Bits, Taste the Difference 1L

    1L · £2.81/L
    25% off
    £2.81£3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Blackcurrant Conserve 340g

    340g · £7.62/kg
    25% off
    £2.59£3.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Strawberry Conserve 340g

    340g · £8.06/kg
    25% off
    £2.74£3.65
  • Sainsbury's Taste the Difference Raspberry Conserve 340g

    340g · £8.06/kg
    25% off
    £2.74£3.65
  • Sainsbury's Freshly Squeezed Smooth Orange Juice, Taste the Difference 1L

    1L · £2.81/L
    25% off
    £2.81£3.75
  • Sainsbury's Cornish Clotted Cream Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Taste the Difference 6 Smoked Air Dried Dry Cured Back Bacon Rashers 220g

    220g · £16.55/kg
    25% off
    £3.64£4.85
  • Sainsbury's Buttermilk Pancakes, Taste the Difference x4

    4pk · £0.45 each
    25% off
    £1.80£2.40
  • Sainsbury's Sultana Scones, Taste the Difference x4

    4pk · £0.51 each
    25% off
    £2.03£2.70
  • Sainsbury's Sticky Toffee Pudding, Taste the Difference 400g

    400g · £12.85/kg
    25% off
    £5.14£6.85

Dine In Like You're Dining Out

View all (20)
  • The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • The Spice Tailor Original Tikka Masala 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Sainsbury's British Chicken Breast Fillets 640g

    640g · £9.06/kg
    £5.80
  • The Spice Tailor Southern Pepper Curry 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
  • The Spice Tailor Thai Red Curry 275g

    275g · £18.36/kg
    £5.05
  • Sharwood's 8 Plain Poppadoms

    8pk · £40.97/kg
    £2.95
  • Tilda Microwave Fragrant Jasmine Rice 250g

    250g · £5.00/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Large King Prawns 150g

    150g · £25.00/kg
    £3.75
  • Sainsbury's British Chicken Thigh Fillets 640g

    640g · £12.19/kg
    £7.80
  • Sainsbury's Peeled Coldwater Prawns MSC 150g

    150g · £33.33/kg
    3 for £12
    £5.00
  • Sainsbury's British 2 Chicken Breast Fillets 320g

    320g · £10.78/kg
    £3.45
  • Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classics 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Tilda Classics Sticky Rice 250g

    250g · £5.00/kg
    £1.25
  • Sainsbury's SO Organic Super Firm Tofu 300g

    300g · £6.67/kg
    £2.00
  • The Spice Tailor Japanese Katsu Curry 245g

    245g · £20.82/kg
    £5.10
  • Sainsbury's Baby Leaf Spinach 100g

    120g · £11.67/kg
    £1.40
  • The Spice Tailor Keralan Coconut Curry 225g

    225g · £23.11/kg
    £5.20
  • Sainsbury's British Fresh Chicken Breast Fillets Skinless & Boneless 1kg

    1kg · £8.25/kg
    £8.25
  • THE SPICE TAILOR Malaysian Laksa Curry 275g

    275g · £18.55/kg
    £5.10

Spooky Season

View all (20)
  • HARIBO Bone Shakers 160g

    160g · £7.81/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Crème Filling 72g

    72g · £22.92/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Home Mini Pumpkins Assortment

    £4.00
  • Sainsbury's Sour Spiders 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Decorated White Chocolate Lollipop 27g

    27g · £46.30/kg
    £1.25
  • Oreo Spooky Vanilla Flavour 154g

    154g · £10.71/kg
    £1.65
  • The Toffee Apple Co. Milk Chocolate Apple with Marshmallows

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Sainsbury's Monster Islands Original Foamies 170g

    170g · £7.94/kg
    £1.35
  • Sainsbury's Milk Chocolate Popping Candy Eyeballs 75g

    75g · £22.00/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Brain Teasers 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Fizzy Watermelon Witches 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25
  • Kinder 18 Mini Chocolate 120g

    120g · £33.33/kg
    £4.00
  • Sainsbury's Gruesome Ghost & Bat Sprinkles 75g

    75g · £20.67/kg
    £1.55
  • Sainsbury's Baby Ghost Munchkin Pumpkin

    350g · £4.14/kg
    £1.45
  • Sainsbury's Home Purple Skull String Lights

    £5.00
  • Sainsbury's Home Small Light Up Ghost

    £3.00
  • Sainsbury's Home Pack of 2 Concertina Skeletons

    £3.00
  • Sainsbury's Home Bleeding Bulb String Lights

    £6.00
  • Sainsbury's Home Halloween Balloons

    £2.00
  • Sainsbury's Fizzy Popping Bats 130g

    130g · £9.62/kg
    £1.25

Meal Deals & Bundles

  • Takeaway Pizza Meal Deal (Serves 4)

    £13.00

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Sainsbury's Supermarket - Kilburn

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo