Cat Food
WHISKAS 1+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g
40pk · £5.10/kg£17.35Sainsbury's Delicious Recipes Fish Collection in Jelly 1+ Years Adult Cat Food 10 x 70g
700g · £12.93/kg£9.05Scrumbles Jelly Gut Friendly Cat Food 6 x 85g
6pk · £13.33/kg£6.80SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Fish Selection in Gravy 12 x 85g Pouch
12pk · £7.60/kg£7.75Scrumbles Gut Friendly Cat Food Jelly 6 X 85g
6pk · £13.33/kg£6.80SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Succulent Selection Gravy 12x85g Pouch
12pk · £7.60/kg£7.75FELIX Original Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £4.41/kg£15.00PURINA ONE Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.19/kg£6.25Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Senior 7+ Years 4.8kg (48 x 100g)
48pk · £2.45/kg£11.75Encore Chicken Selection in Broth 5 x 50g
5pk · £24.20/kg£6.05SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken & Turkey Jelly 6x50g Pouches
6pk · £10.00/kg£3.00SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food with Salmon Jelly 85g Tray
85g · £10.59/kg£0.90SHEBA® Classics Adult Cat Food with Salmon in Terrine 8 x 85g Tray
8pk · £7.94/kg£5.40GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Chef's Collection (Turkey,Tuna,Duck,Lamb) Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.16/kg£7.30FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.52/kg£6.65SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly 12 x 85g Pouch
12pk · £7.60/kg£7.75PURINA ONE Senior 7+ Mini Fillets Salmon & Ocean Fish Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.19/kg£6.25Webbox 6 Tasty Sticks Turkey and Cranberry 30g
30g · £58.33/kg£1.75Encore Fish Selection in Broth 5 x 50g
5pk · £24.20/kg£6.05SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Poultry Selection in Gravy 8 x 85g Tray
8pk · £7.94/kg£5.40SHEBA® Sauce Collection Adult Wet Cat Food Mixed Selection 8 x 85g Tray
8pk · £7.94/kg£5.40FELIX Soup Time Fish Selection Wet Cat Food 6x48g
6pk · £10.94/kg£3.15WHISKAS Senior 7+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Senior 7+ Years 1.2kg (12 x 100g)
12pk · £2.71/kg£3.25GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Ocean Delicacies Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.35/kg£7.50Sainsbury's Complete Nutrition Favourites Selection in Jelly Adult 1-7 Years 1.2kg (12 x 100g)
12pk · £3.71/kg£4.45FELIX Soup Time Farm Selection Wet Cat Food 6x48g
6pk · £10.94/kg£3.15GOURMET Mon Petit Intense Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g
6pk · £11.50/kg£3.45GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g
8pk · £9.12/kg£6.20Encore in Broth Tuna Fillet with Whitebait 70g
70g · £25.00/kg£1.75Encore Treat Whole Tuna Loin 30g
30g · £60.00/kg£1.80GOURMET Mon Petit Intense Cod, Sardine, Salmon Wet Cat Food 6x50g
6pk · £11.50/kg£3.45FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.52/kg£6.65FELIX Tasty Shreds Farm Selection in Gravy Wet Cat Food 12x80g
960g · £6.67/kg£6.40GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.12/kg£6.20GOURMET Mon Petit Intense Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g
6pk · £11.50/kg£3.45SHEBA Filets Adult Cat Food Tray with Chicken in Gravy 60g
60g · £20.00/kg£1.20WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50WHISKAS 1+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £5.84/kg£19.85GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Collection Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.35/kg£7.50WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50GOURMET Gold Pate Wet Cat Food 8x85g
8pk · £9.12/kg£6.20PURINA ONE Mini Filets in Gravy SENIOR 7+ (Beef, Chicken) Wet Cat Food 8x85g
680g · £9.19/kg£6.25SHEBA Soup Adult Wet Cat Food Pouch with Chicken 4 x 40g
4pk · £19.69/kg£3.15GOURMET Perle Mini Fillets in Jelly Country Medley (Turkey,Trout,Duck,Game) Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.35/kg£7.50WHISKAS 1+ MEATY Meals Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g
12pk · £6.37/kg£6.50FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.52/kg£6.65FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £5.84/kg£19.85View all (232)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 20L
20L · £0.83/L£16.50Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.90/L£8.95Sainsbury's Recycled Wood Cat Litter 20L
20L · £0.62/L£12.45Sainsbury's Premium Ultra Clumping Cat Litter 5L
5L · £1.36/L£6.80Sainsbury's Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.62/L£6.20Felight Ultra Clumping Cat Litter 6L
6L · £1.17/L£1 off£7.00£8.00Sainsbury's Cat Litter 10L
10L · £0.66/L£6.60Breeder's Choice Cat Litter 10L
10L · £0.55/L£1 off£5.50£6.50Sainsbury's Stamford Street Co. Cat Litter Non Clumping 10L
10L · £0.25/L£2.45Felight Cat Litter Freshener 300ml
300ml · £6.33/L£1.90Sainsbury's Cat Litter Liners x6
6pk · £0.25 each£1.50Sainsbury's Lightweight Cat Litter 20L
20L · £0.54/L£10.75Petface Litter Tray 42cm
1pk · £6.10 each£6.10Petface Catkins Cat Litter Scoop
1pk · £1.10 each£1.10Felight Non Clumping Cat Litter 10L
10L · £0.66/L£1 off£6.60£7.60
Dog Food
Lily's Kitchen Senior Recipe Complete Nutrition Senior 8 Years+ 1kg
1kg · £12.30/kg£12.30James & Ella Freeze-Dried Raw Grass-Fed Beef Dog Food 100g
100g · £73.00/kg£7.30Harringtons Senior Complete Dry Dog Food - Rich in Chicken & Rice, 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg
3kg · £1.30/kg£3.90Lily's Kitchen Countryside Casserole with Chicken, Duck & Sweet Potatoes 1kg
1kg · £12.30/kg£12.30Sainsbury's Complete Nutrition with Beef & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg
3kg · £1.30/kg£3.90Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Small Dog 1-7 Years 3kg
3kg · £1.88/kg£5.65BAKERS Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £4.00/kg£4.00Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors 60% Chicken 2kg
2kg · £7.50/kg£15.00Scrumbles Complete Dry Food for Adult & Seniors Salmon 2kg
2kg · £8.13/kg£16.25Scrumbles Gut Friendly Dog Food 2kg
2kg · £7.38/kg£14.75Cesar Adult Dry Dog Food with Fresh Chicken, Salmon & Vegetables 1.4kg
1.4kg · £4.29/kg£6.00Cesar Adult Dry Dog Food with Fresh Beef, Poultry & Vegetables 1.4kg
1.4kg · £4.29/kg£6.00BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 2.85kg
2.85kg · £3.95/kg£11.25Wagg Active Goodness Complete Rich in Beef & Veg 12kg
12kg · £1.48/kg£17.75Iams with Fresh Chicken S/M 8+ Years 2kg
2kg · £4.90/kg£9.80Iams with Fresh Chicken 1+ Years S/M <25kg 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £4.00/kg£4.40Iams with Lamb 1+ Years S/M <25kg 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Iams Light in Fat with Fresh Chicken 1+ Years 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60IAMS with Fresh Chicken Puppy 1-12 Months S/M <25kg 2kg
2kg · £4.80/kg£9.60Tails.com Inner Vitality Sensitive with Highly Digestible Salmon Adult Dog 1-7 Years All Sizes 2kg
2kg · £8.30/kg£16.60Tails.com Inner Vitality Sensitive with Highly Digestible Salmon Mature Dog 7+ Years 2kg
2kg · £8.30/kg£16.60Wagg Wheat Free Complete Chicken & Rice Dry Dog 2kg
2kg · £2.83/kg£5.65Sainsbury's Festive Mince Pies For Dogs x2
2pk · £1.68 each£3.35Harringtons Adult Complete Dry Dog Food -Rich in Lamb & Rice, 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Harringtons Adult Complete Dry Dog Food -Rich in Lamb & Rice, 4kg
4kg · £3.75/kg£15.00Pooch & Mutt Small Adult Dogs Complete Dry Food 1.5kg
1.5kg · £6.23/kg£9.35BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 2.7kg
2.7kg · £4.63/kg£12.50Sainsbury's Nature's Goodness Hypoallergenic Recipe Adult Dry Dog Food with Fresh Chicken 2kg
2kg · £4.68/kg£9.35Harringtons Adult Complete Dry Dog Food - Rich in Turkey & Veg 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Lily's Kitchen Countryside Casserole Adult Complete Nutrition 2.5kg
2.5kg · £11.32/kg£28.30James & Ella Freeze-Dried Raw Free-Run Chicken Dog Food 500g
500g · £67.00/kg£33.50James & Ella Kibble + Raw Grass-Fed Beef Dog Food 1.5kg
1.5kg · £18.20/kg£27.30Sainsbury's Complete Nutrition with Turkey & Vegetables Adult 1-7 Years 3kg
3kg · £1.75/kg£5.25Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Vegetables Senior 7+ Years 3kg
3kg · £1.67/kg£5.00Sainsbury's Complete Nutrition with Chicken & Rice Puppy 2 -18 Months 3kg
3kg · £1.67/kg£5.00Harringtons Superfoods Adult Chicken 1.7kg
1.7kg · £5.15/kg£8.75Harringtons Superfoods Adult Salmon 1.7kg
1.7kg · £5.15/kg£8.75Harringtons Adult Complete Dry Dog Food - Rich in Salmon & Potato, 1.7kg
1.7kg · £4.41/kg£7.50Harringtons Adult Rich in Turkey with Veg Balanced & Complete Food 4kg
4kg · £3.75/kg£15.00Harringtons Small Adult Rich in Lamb & Rice 1kg
1kg · £5.00/kg£5.00Pooch & Mutt Senior Dogs Complete Dry Food 7+ Years 1.5kg
1.5kg · £6.00/kg£9.00BAKERS Superfoods Small Dog Beef Dry Dog Food 2.85kg
2.85kg · £3.95/kg£11.25BAKERS Superfoods Beef with Vegetables Dry Dog Food 3kg
3kg · £3.75/kg£11.25Vet's Kitchen Sensitive Care Grain Free Pork & Potato Adult 1+ Years 2.2kg
2.2kg · £8.39/kg£18.45Sainsbury's Adult Nature's Goodness Hypoallergenic Recipe Complete Dry with Fresh Lamb 2kg
2kg · £4.38/kg£8.75Cesar Country Stew Wet Dog Food tray Poultry,Beef & Lamb in Gravy 8 x 150g
8pk · £6.96/kg£8.35Butcher's Traditional Recipes Dog Food Trays 12 x 150g
12pk · £5.06/kg£9.10Naturo Natural Dog Food Poultry Selection Adult Dog 1-7 Years 6 x 400g
6pk · £4.92/kg£11.80View all (226)
Grooming, Healthcare & Accessories
Petface Latex Loofah Dog Toy
1pk · £3.25 each£3.25Petface Gifting Carrot Plush Dog Toy
1pk · £4.60 each£4.60Petface Hippo Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Sitting Reindeer Plush Dog Toy
1pk · £5.95 each£5.95Petface Space Ball
1pk · £2.45 each£2.45Little Petface Freddi Cord Toy
1pk · £4.50 each£4.50Petface Tennis Balls 3 Pack
3pk · £0.75 each£2.25Sainsbury's Dog Waste Bags x75
75pk · £0.03 each£2.35Petface 30 Training Pads for Puppies
30pk · £0.20 each£6.00Good Boy 50 Clean & Kind Compostable Poo Bags
50pk · £27.17/kg£2.50Petface Toyz Treat Ball on Rope
1pk · £5.95 each£5.95Petface 100 Training Pads for Puppies
100pk · £0.16 each£16.00
Other Pet Needs
Peckish Natural Balance Wild Bird Energy Balls 6 x 80g (480g)
6pk · £4.69/kg£2.25Sainsbury's Wild Bird 50 Suet Balls
50pk · £0.17 each£8.40Aquarian Tap Water Safe 118ml
118ml · £28.39/L£3.35Peckish Natural Balance Coco-Not Wild Bird Feeder 240g
240g · £10.21/kg£2.45Peckish No Grow Seed Mix 1.7kg
1.7kg · £3.94/kg£6.70Burgess Excel Nature Snacks Hedgerow Hearts 60g
60g · £40.00/kg£2.40Wild Harvest Small Animal Treats with Honey Pack of 3 Sticks 95g
95g · £14.74/kg£1.40Sainsbury's Suet Roll 425g
425g · £4.35/kg£1.85Sainsbury's Wild Bird Dried Calciworms 150g
150g · £20.67/kg£3.10Sainsbury's Wild Bird High Energy Seed Mix 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65Sainsbury's Wild Bird 4 Meal Worm Fat Feast 1.12kg
1.12kg · £3.75/kg£4.20Sainsbury's Wild Bird Peanut and Insect Suet Pellets 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Sainsbury's Wild Bird Peanuts 1kg
1kg · £4.20/kg£4.20Sainsbury's Wild Bird Everyday Seed Mix 4kg
4kg · £1.48/kg£5.90Peckish Complete Seed Mix 1.7kg
1.7kg · £3.29/kg£5.60Peckish Extra Goodness Nuggets Seed & Mealworm 1kg
1pk · £4.95/kg£4.95Trill Budgerigar Food 500g
500g · £6.90/kg£3.45Tetra Pond Sticks 100g
100g · £37.00/kg£3.70Sainsbury's Wild Bird Sunflower Hearts 1kg
1kg · £4.70/kg£4.70Sainsbury's Wild Bird Sunflower Seeds 1kg
1kg · £2.50/kg£2.50Burgess Excel Nature Snacks Luscious Leaves 60g
60g · £58.33/kg£3.50Peckish Complete Seed Mix Filled Feeder 400g
400g · £16.75/kg£6.70Sainsbury's Wild Bird Peanut Fat Feast 280g
280g · £6.07/kg£1.70Sainsbury's Wild Bird Coconut Fat Feast 1 Piece
160g · £7.81/kg£1.25Tiny Friends Farm Harry Hamster Tasty Mix 700g
700g · £3.86/kg£2.70Tiny Friends Farm Gerty Guinea Pig Tasty Mix 850g
850g · £3.18/kg£2.70Tiny Friends Farm Russel Rabbit Tasty Mix 850g
850g · £3.18/kg£2.70Peckish 12 Extra Goodness Balls
12pk · £5.36/kg£4.50Sainsbury's Wild Bird Everyday Seed Mix 1kg
1kg · £1.90/kg£1.90Peckish Extra Goodness Suet Cake 300g
300g · £8.33/kg£2.50Peckish Complete Energy Bites 1kg
1kg · £5.60/kg£5.60Sainsbury's Wild Bird Dried Mealworms 100g
100g · £24.00/kg£2.40Sainsbury's Wild Bird 10 Suet Balls
10pk · £2.89/kg£1.85Burgess Excel Feeding Hay with Meadow Flowers 500g
500g · £8.10/kg£4.05Burgess Excel Guinea Pig Nuggets with Mint 1.5kg
1.5kg · £3.57/kg£5.35Aquarian Tropical Fish Food Flakes 50g
50g · £119.00/kg£5.95Aquarian Goldfish Food Flakes 50g
50g · £86.00/kg£4.30Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint 1.5kg
1.5kg · £3.57/kg£5.35Petface Retractable Dog Lead
1pk · £10.00 each£10.00Korbond Pet Hair Roller 33 Sheets
33pk · £0.12 each£3.95Korbond Pet Hair Roller Refills 33 Sheets
33pk · £0.12 each£3.95Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml
200ml · £32.50/L£6.50Bugalugs Luxury 2 in 1 Shampoo + Conditioner with Papaya & Coconut 250ml
1pk · £22.00/L£5.50Bugalugs Baby Fresh Shampoo 250ml
1pk · £22.00/L£5.50Bob Martin Clear Flea 11.4mg Tablets for Cats, Small Dogs and Puppies Treatment 3 Tablets
3pk · £2.52 each£7.55Itch Flea Spot-On Flea & Tick Treatment for Cats 1kg+ 3 x 0.5ml
3pk · £6.12 each£18.35Itch Wormer Double-Action Worming for Cat & Kittens 2 Tablets
2pk · £3.78 each£7.55Itch Flea Large Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (20-40kg) 1 Pack
1pk · £10.70 each£10.70Itch Flea Medium Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (10-20kg) 1 Pack
1pk · £10.15 each£10.15Itch Flea Small Dog Spot-On Flea & Tick Treatment (2-10kg) 1 Pack
1pk · £9.65 each£9.65View all (72)