Chocolate Boxes & Gifts
Bendicks Mint Collection 200g
19pk · £2.20/kg£8.35Bendicks Bittermints 200g
200g · £41.75/kg£8.35Lindt Swiss Luxury Selection 193g
193g · £81.09/kg£15.65Green & Black's Organic Chocolate Bar Bundle 360g
360g · £41.67/kg£15.00Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 290g
290g · £24.66/kg£7.15Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)
172g · £55.52/kg£9.55Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)
300g · £48.17/kg£14.45Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £19.66/kg£2.85Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)
200g · £47.75/kg£9.55Toblerone Truffles Chocolate Gifting Box 180g
180g · £48.33/kg£8.70Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Guylian Fairtrade The Original Seashells 6 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 65g
65g · £43.85/kg£2.85Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £12.41/kg£0.85 off£1.80£2.65After Eight Mint Dark Chocolate 300g
300g · £18.17/kg£5.45Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £25.83/kg£7.75Terry's Orange Milk Chocolate Truffles 200g
200g · £32.50/kg£6.50Mieszko Cherrissimo Cherries in Alcohol with Cherry Juice 104g
104g · £22.60/kg£2.35Guylian The Original Seashells 22 Chocolates with Hazelnut Praliné Filling 250g
250g · £24.00/kg£2.25 off£6.00£8.25Celebrations Milk Chocolate Mini Box of Chocolates & Biscuit Bars 69g
69g · £21.74/kg£1.50Quality Street Matchmakers Cool Mint 110g
110g · £25.45/kg£2.80Quality Street Matchmakers Zingy Orange 110g
110g · £25.91/kg£2.85Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Treat Box 37g
37g · £70.27/kg£2.60Toffifee 15 Pieces 125g
125g · £18.00/kg£2.25Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g
240g · £16.67/kg£1.50 off£4.00£5.50Cadbury Roses Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £19.26/kg£9.15Quality Street 550g
550g · £16.64/kg£9.15Cadbury Heroes Chocolate Box 290g
290g · £24.66/kg£7.15Cadbury Milk Tray Chocolate 445g
445g · £24.72/kg£11.00Monty Bojangles Chocolatey Truffles
135g · £41.85/kg£5.65Thorntons Classic 262g
262g · £46.56/kg£12.20After Eight The Collection 199g
199g · £34.17/kg£6.80Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g
138g · £63.04/kg£8.70Lindt Lindor Blue Assorted Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 23 Pieces 230g
230g · £41.52/kg£9.55Toblerone 180g Assorted Dark, White, Golden and Milk Chocolate Truffles Gifting Box
180g · £46.39/kg£8.35Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Maltesers Truffles Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 200g
200g · £48.00/kg£9.60Thorntons Classic 449g
449g · £38.98/kg£17.50Cadbury Milk Tray Chocolate 312g
312g · £12.82/kg£3.50 off£4.00£7.50Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £48.50/kg£9.70Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £46.74/kg£15.75Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.00/kg£9.40Monty Bojangles 9 Cocoa Dusted Flavours Magnificent Truffles 248g
248g · £50.40/kg£12.50Lindt Lindor Milk & White Chocolate Truffles Box 200g
200g · £47.00/kg£9.40Confetteria Raffaello 400g
400g · £29.13/kg£11.65Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g
110g · £35.91/kg£3.95Thorntons Continental Milk, Dark, White Chocolate Gift Box 264g
264g · £55.68/kg£14.70Green & Black's miniatures collections chocolate Organic premium gifting tray 180 g
180g · £46.39/kg£8.35View all (100)
Chocolate Bars
Lindt Excellence Caramelised Hazelnut Dark Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Lotus Biscoff Milk Chocolate with Spread 180g
180g · £25.28/kg£4.55Sainsbury's Taste the Difference 85% Cocoa Belgian Dark Chocolate 100g
100g · £26.50/kg£2.65Lindt Excellence Dark Mint Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate Bar 60g
60g · £88.33/kg£5.30Tony's Chocolonely Dark Creamy Hazelnut Crunch 180g
180g · £29.44/kg£5.30Lindt Excellence Dark Orange Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Nomo Birthday Cake 127g
127g · £37.01/kg£4.70Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g
100g · £40.00/kg£4.00Toblerone Milk Chocolate Bar 200g
200g · £26.50/kg£5.30Ritter Sport Cocoa Mousse 100g
100g · £26.00/kg£2.60Ritter Sport Dark Whole Hazelnuts Nut Selection 100g
100g · £29.50/kg£2.95Tony's Chocolonely Milk Chocolate 50g
50g · £31.00/kg£1.55Lindt Lindor White Chocolate Bar 100g
100g · £36.50/kg£3.65Aero Peppermint 36g
36g · £30.56/kg£1.10Hu Salty Dark Chocolate Bar 60g
60g · £88.33/kg£5.30Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £51.67/kg£4.65Galaxy Cookie Crumble Milk Chocolate Bar 114g
114g · £28.07/kg£3.20Rhythm 108 Vegan Hazelnut Truffle with Milk Chocolate 100g
100g · £39.00/kg£3.90Galaxy Salted Caramel Milk Chocolate Bar 135g
135g · £23.70/kg£3.20Rhythm 108 Creamy Coconut with Swiss Dark Chocolate 33g
33g · £53.03/kg£1.75Lindt Excellence Dark Caramel Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Ritter Sport Whole Hazelnuts Nut Selection 100g
100g · £29.50/kg£2.95Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £51.67/kg£4.65Kinder Medium Chocolate Multipack Bars 2 x 21g (42g)
2pk · £22.62/kg£0.95Snickers Duo Peanut & Caramel Chocolate Bar 69g
69g · £23.19/kg£1.60Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Galaxy Ripple Chocolate Bar 30g
30g · £43.33/kg£1.30Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
100g · £32.00/kg£3.20Cadbury Dairy Milk Daim 120g
120g · £21.67/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Oreo Cookies Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Tony's Chocolonely Milk 180g
180g · £29.44/kg£5.30Bounty Coconut & Milk Chocolate Snack Bar Duo 57g
57g · £22.81/kg£1.30Cadbury Dairy Milk 110g Classic Chocolate Bar
110g · £23.64/kg£2.60Snickers Peanut & Caramel Chocolate Bar 40g
40g · £32.50/kg£1.30Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate 110g
110g · £23.64/kg£2.60Sainsbury's Stamford Street Co. Milk Chocolate 100g
100g · £7.00/kg£0.70Terry's Chocolate Orange Milk 90g
90g · £21.67/kg£1.95Tony's Chocolonely 51% Dark Almonds Sea Salt 180g
180g · £29.44/kg£5.30Sainsbury's Stamford Street Co. Dark Chocolate 100g
100g · £7.50/kg£0.75Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120g
120g · £21.67/kg£2.60Tony's Chocolonely Milk Chocolate With Pecan, Caramel and Biscuit Pieces 180g
180g · £29.44/kg£5.30Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £46.50/kg£4.65Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £14.06/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk Biscoff Biscuit Chocolate Bar 105g
105g · £24.76/kg£2.60Sainsbury's Stamford Street Co. White Chocolate 100g
100g · £7.00/kg£0.70Cadbury Creamy White Chocolate Bar 180g
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk 180g Classic Chocolate Bar
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00Cadbury Dairy Milk Whole Nut Chocolate Bar 180g
180g · £12.50/kg£0.75 off£2.25£3.00View all (302)
Chocolate Pouches & Bags
Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g
120g · £41.25/kg£4.95Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £66.67/kg£1.80Forest Feast Salted Caramel Milk Chocolate Almonds 120g
120g · £41.25/kg£4.95Flipz Pretzels Salted Caramel Flavour Snacks 90g
90g · £24.44/kg£2.20Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £45.00/kg£1.80Sainsbury's Milk Chocolate Raisins 180g
180g · £12.22/kg£2.20Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g
90g · £24.44/kg£2.20Reese's 2 Peanut Butter Pumpkins 68g
68g · £20.59/kg£1.40Nomo Salted Popcorn 32g
32g · £56.25/kg£1.80Sainsbury's Taste the Difference Milk Chocolate Brazil Nuts 150g
150g · £33.67/kg£5.05Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g
120g · £41.25/kg£4.95Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £28.57/kg£1.20Deliciously Ella Double Chocolate Caramel Cups 36g
36g · £47.22/kg£1.70Cadbury Heroes Chocolate Assortment Tub 475 g
475g · £19.26/kg£9.15Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £18.30/kg£9.15Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £29.19/kg£9.05M&M's Crispy More to Share Chocolate Bag 187g
187g · £26.47/kg£4.95Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 118g
118g · £22.03/kg£2.60Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack
4pk · £17.73/kg£2.95Maltesers White Chocolate Bag 74g
74g · £35.14/kg£2.60Sainsbury's Milk Chocolate Peanuts 180g
180g · £12.22/kg£2.20Cadbury Treatsize Sharing Selection 223g
223g · £25.34/kg£5.65M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g
112g · £21.88/kg£2.45Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £27.85/kg£4.40M&M'S Cookie Dough Milk Chocolate Bag 102g
102g · £23.53/kg£2.40Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £27.96/kg£2.60Walker's Nonsuch Double Dipped Chocolate Toffees
135g · £15.56/kg£2.10Cadbury Dairy Milk Mega Buttons 192g
192g · £16.15/kg£3.10Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Smarties 105g
105g · £11.90/kg£0.95 off£1.25£2.20Cadbury Oreo Bites Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £13.50/kg£1.70 off£2.70£4.40Galaxy Counters Buttons Milk Chocolate Bag 112g
112g · £23.21/kg£2.60Cadbury Bitsa Wispa 100g Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30M&M's Minis Milk Chocolate Bag 176g
176g · £15.34/kg£1.70 off£2.70£4.40M&M's Minis Chocolate Funsize Bags 11 x 20g
220g · £22.73/kg£5.00Aero Bubbles Peppermint Chocolate 92g
92g · £13.59/kg£0.95 off£1.25£2.20Cadbury Dairy Milk 100g Chocolate Buttons Bag
100g · £23.00/kg£2.30Kinder 18 Mini Chocolate 120g
120g · £33.33/kg£4.00Cadbury Dairy Milk Orange Chocolate Buttons Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30Cadbury Dairy Milk Twisted Milk & White Chocolate Buttons Pouch 105g
100g · £23.00/kg£2.30Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £26.00/kg£2.60M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £21.30/kg£2.45Cadbury Twirl 100g Bites Chocolate Bag
100g · £23.00/kg£2.30Milkybar 94g
94g · £23.94/kg£2.25Cadbury Dairy Milk Buttons Multipack x4 57.6g
58g · £33.85/kg£1.95M&M's Crispy Chocolate Pouch Bag 107g
107g · £22.90/kg£2.45Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g
101g · £25.74/kg£2.60Smarties 4 x 34g (136g)
4pk · £14.71/kg£2.00Cadbury Curly Wurly Squirlies Chocolate Pouch 100g
100g · £23.00/kg£2.30View all (91)
Sweets
Ritter Sport Colourful Variety Marzipan 100g
100g · £26.00/kg£2.60Maynards Bassetts Liquorice Allsorts 350g
350g · £15.57/kg£5.45Mentos Mint Rolls Chewy Dragees 5 x 38g
5pk · £13.16/kg£2.50Maynards Bassetts Liquorice Allsorts 350g
350g · £10.29/kg£3.60Sainsbury's Mint Imperials 200g
200g · £8.50/kg£1.70HARIBO Starmix Drum 400g
400g · £8.63/kg£3.45Candy Kittens Limited Edition Loves Chorizo May Gourmet Sweets 140g
140g · £20.71/kg£2.90Walker's Nonsuch Liquorice Toffees 150g
150g · £11.00/kg£1.65Sainsbury's Sherbet Lemons 200g
200g · £8.00/kg£1.60Maynards Bassetts Wine Gums 350g
350g · £10.29/kg£3.60HARIBO Twin Snakes 175g
175g · £8.57/kg£1.50HARIBO Chamallows Pink & White 140g
140g · £10.71/kg£1.50Werther's Original Sugar Free Butter Candies 42g
42g · £35.71/kg£1.50MAOAM Limited Edition Football Fun Stripes 140g
140g · £9.64/kg£1.35Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £10.38/kg£1.35Werther's Original Sugar Free Chocolate Flavour 42g
42g · £35.71/kg£1.50Candy Kittens Eton Mess 140g
140g · £20.71/kg£2.90Sour Patch Kids Tropical Candy 120g
120g · £13.75/kg£1.65Sour Patch Kids Peach Candy 120g
120g · £13.75/kg£1.65HARIBO Goldbears 100g
100g · £15.00/kg£1.50HARIBO Fruitilicious 150g
150g · £11.00/kg£1.65Walker's Nonsuch Mint Toffees 150g
150g · £11.33/kg£1.70MAOAM Joystixx 140g
140g · £8.93/kg£1.25Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £10.61/kg£1.40HARIBO Tangfastics Bag 175g
175g · £9.43/kg£1.65Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £8.67/kg£1.50HARIBO Tropi-Slices 150g
150g · £11.00/kg£1.65Walker's Nonsuch Banana Split Éclairs 150g
150g · £12.33/kg£1.85Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 140g
140g · £10.00/kg£1.40Sainsbury's Pink & White Mini Marshmallows 150g
150g · £13.00/kg£1.95Sainsbury's Jelly Beans 200g
200g · £8.00/kg£1.60Rowntrees Other Soft Sugar 130g
9pk · £10.42/kg£0.15 off£1.35£1.50HARIBO Starmix 175g
175g · £9.43/kg£1.65Sainsbury's Strawberry Pencils 70g
70g · £10.71/kg£0.75Nestlé Mini Mix 296g
296g · £16.89/kg£5.00Candy Kittens Sour Watermelon Gourmet Sweets 140g
140g · £20.71/kg£2.90Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £20.71/kg£2.90Skittles Gooeys Fruit Flavoured Sweets Bag 125g
125g · £12.00/kg£1.50HARIBO Nostalgix 160g
160g · £10.31/kg£1.65Haribo Soda Twist Zing 175g
175g · £9.14/kg£1.60Shades by Niko The Originals 150g
150g · £12.33/kg£1.85Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g
140g · £21.79/kg£3.05Rowntrees Fruit Pastilles Other Confectionery Soft Sugar 143g
10pk · £12.59/kg£1.80Haribo Supermix 175g
175g · £9.43/kg£1.65HARIBO Giant Strawbs 175g
175g · £9.43/kg£1.65Rowntrees Randoms Other Soft Sugar 140g
9pk · £12.82/kg£1.80HARIBO Balla Bites Strawberry Flavour 140g
140g · £8.93/kg£1.25Swizzels Curious Chews
171g · £9.06/kg£1.55Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £10.77/kg£1.40Sainsbury's Fizzy Fangs 70g
70g · £11.43/kg£0.80View all (195)
Chewing Gum & Mints
Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces
50pk · £1.00/kg£1.75Extra Peppermint Chewing Gum x10 Pieces
5pk · £9.43/kg£3.30Airwaves Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free Bottle 46 pieces (1x6x6 Bottles)
46pk · £41.41/kg£2.65Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £41.41/kg£2.65Polo Multipack Hard Sugar 136g
4pk · £16.91/kg£2.30Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £37.76/kg£1.85Sainsbury's Fizzy Bubblegum Bottles 70g
70g · £11.43/kg£0.80Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g
48g · £18.75/kg£0.90Extra Refreshers Tropical Sugar Free Chewing Gum x7 Pieces
7pk · £30.36/kg£0.85Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Peppermint Chewing Gum x46 Pieces
64g · £41.41/kg£2.65Extra Watermelon Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 pieces
46pk · £41.41/kg£2.65Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £47.66/kg£3.05Extra White Sugar Free Chewing Gum x46 Pieces
46pk · £43.75/kg£2.80Mentos Gum Pure Fresh Spearmint 50 Pieces 100g
100g · £30.50/kg£3.05Smint 50 Peppermint XXL 35g
35g · £50.00/kg£1.75Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g
35g · £50.00/kg£1.75Smint XXL Sugarfree Strawberry Flavour 50 Pieces 35g
35g · £50.00/kg£1.75Extra White Sugar Free Chewing Gum x5 Pack
5pk · £9.43/kg£3.30Mentos Rolls Fruit 37.5g
37.5g · £36.00/kg£1.35Hi-Chew Watermelon 50g
50g · £35.00/kg£1.75Tic Tac Lime & Orange 4 x 18g (72g)
4pk · £36.11/kg£2.60Tic Tac Fruit Adventure 4 x 18g (72g)
4pk · £36.11/kg£2.60Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Trebor Extra Strong Sugar Free Peppermint Flavour 12.6g
12.6g · £75.40/kg£0.95Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £45.52/kg£3.05Extra Apple Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £60.00/kg£0.90Extra Blueberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
30pk · £2.14/kg£0.90Tic Tac Cherry Cola 49g
49g · £37.76/kg£1.85Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £37.76/kg£1.85Mentos Fruit Chewy Dragees Rolls 5 x 38g
5pk · £13.16/kg£2.50Extra Refreshers Strawberry Lemon Sugar Free Chewing Gum x30 Pieces
67g · £45.52/kg£3.05Fox's Refreshing Peppermint Flavour Glacier Mints 200g
200g · £9.75/kg£1.95Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g
44.9g · £18.93/kg£0.85Polo Multipack Hard Sugar 136g
4pk · £16.91/kg£2.30Polo Original 34g
34g · £32.35/kg£1.10Polo Multipack Hard Sugar 133.6g
33pk · £17.42/kg£2.30Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra White Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces
14g · £64.29/kg£0.90Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Fox's XXX Extra Strong Mints 5 x 40.5g
5pk · £10.12/kg£2.05Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
10pk · £64.29/kg£0.90Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x5 Packs
6pk · £7.86/kg£3.30Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum x5 Pack
6pk · £7.86/kg£3.30Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Flavour Sugar Free Chewing Gum 70g
70g · £47.14/kg£3.30View all (56)