- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardTesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Kerrygold Salted Butter Stick 100g
100g · £26.50/kg£2.65£2.30 Clubcard (£23.00/kg)Clover Light Spread 500 G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPrésident French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 ClubcardTesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardLancashire Farm Greek Style Fat Free Yogurt 1kg
1kg · £3.75/kg£3.75£3.05 Clubcard (£3.05/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardQuorn Meat Free Crispy Nuggets 300G
300g · £11.33/kg£3.403 for 2 ClubcardPukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Continental Meat Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardYeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco British Goats Cheese 125G
125g · £23.60/kg£2.95Tesco Chicken Tikka Masala With Pilau Rice 400g
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Spaghetti Bolognese 400G
400g · £11.00/kg£4.40Warburtons White Farmhouse Bread 400G
400g · £3.75/kg£1.50Tesco Free Range Egg Mayonnaise Sandwich
1pk · £2.35 each£2.35Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPrésident French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Cooked & Peeled King Prawns 150G
150g · £29.33/kg£4.40Tesco Lean Diced Beef 400G
400g · £17.75/kg£7.10Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardHappy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.48 each£4.75Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Chicken Breast Fillets 350g
350g · £9.43/kg£3.30Shazans Diced Chicken Breast 450G
450g · £13.00/kg£5.85The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack
200g · £14.25/kg£2.85Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardPhiladelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Breaded Chicken Goujons 270g (C)
270g · £11.48/kg£3.10Lurpak Unsalted Butter 200G
200g · £16.00/kg£3.20Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g
169g · £14.20/kg£2.40Tesco Grape & Berry Medley 230G
230g · £13.48/kg£3.10Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Takul Halal Kitchen 4 Lamb Samosas 160G
160g · £29.06/kg£4.65Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g
169g · £14.20/kg£2.40Tesco Finest Cooked Jumbo King Prawns 150G
150g · £34.00/kg£5.10Large Pink Lady Apples (C) Loose Class 1
1pk · £0.65 each£0.65Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Tesco Continental Meat Selection 120g
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardBens Original Street Food Singapore Microwave Instant Noodles Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardJason's Protein Sourdough Sunflower Seeded Bread 580g
580g · £5.69/kg£3.30Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Wafer Thin Roast Chicken Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Express Green Beans 220G
220g · £5.45/kg£1.20Clover Light Spread 500 G
500g · £7.00/kg£3.50£2.65 Clubcard (£5.30/kg)Lancashire Farm Greek Style Fat Free Yogurt 1kg
1kg · £3.75/kg£3.75£3.05 Clubcard (£3.05/kg)Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G
300g · £6.67/kg£2.003 for 2 Clubcard
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard