Bread
Warburtons High Fibre 12 Pulses, Seeds and Grains Protein Power 500g
500g · £4.90/kg£2.45£1.85 Clubcard (£3.70/kg)Jason's Protein Sourdough Sunflower Seeded Bread 580g
580g · £5.69/kg£3.30Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g
600g · £3.00/kg£1.80Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £4.40/kg£2.55Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £4.40/kg£2.55Warburtons Soft White Bread with Sourdough 400g
400g · £5.88/kg£2.35Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf
300g · £12.67/kg£3.80Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g
250g · £9.60/kg£2.40Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Warburtons White Farmhouse Bread 400G
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)Tesco Finest Wholemeal Loaf 800G
800g · £2.88/kg£2.30Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80
Croissants & Breakfast
The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack
200g · £14.25/kg£2.85Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £13.28/kg£2.55Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack
6pk · £58.11/kg£2.15Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)7 Days Mini Croissant With Cocoa Filling 185G
185g · £8.11/kg£1.50Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.757 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £14.17/kg£0.85Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g
90g · £15.56/kg£1.40Tesco Classic Egg Waffles 6 pack
250g · £10.40/kg£2.60McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £11.50/kg£2.30Tesco Hot Cross Buns 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.71 each£2.85Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40
Buns & Rolls
Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.88 each£3.50St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Warburtons Wholemeal Soft Sliced Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Tesco 4 Large White Baps
4pk · £0.34 each£1.35Warburtons Hot Dog Rolls 6 Pack Sliced
6pk · £0.33 each£1.95Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Warburtons Sliced White Sandwich Rolls 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30
Wraps, Pittas & Naans
Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps
5pk · £0.29 each£1.45Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G
6pk · £38.52/kg£2.35Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced
4pk · £0.55 each£2.20Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.19 each£1.55Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Aasani Chapattis 8S 360G
360g · £4.44/kg£1.60£1.40 Clubcard (£3.89/kg)Clay Oven Bakery Hand Stretched Mini Naans Garlic & Coriander 4 PACK 240g
240g · £11.25/kg£2.70Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Nishaan Chakki Roti 350G
350g · £4.57/kg£1.60Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g
188g · £6.38/kg£1.20Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pac
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.25 each£1.50Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £24.44/kg£3.30
Small Cakes & Treats
Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Mr Kipling Cookies & Cream Whirls Cakes 4 Pack
4pk · £0.54 each£2.15Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.83 each)Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g
180g · £13.06/kg£2.35£1.95 Clubcard (£10.83/kg)Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Regal Classic Fruit Cake Slices 7S
210g · £12.38/kg£2.60Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £20.00/kg£3.50We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g
150g · £22.00/kg£3.30Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack
5pk · £0.74 each£3.70Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)Studio Bakery The Mini Matilda Chocolate Cake
1pk · £8.50 each£8.50
Scones & Teacakes
Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.63 each£2.50Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.63 each£2.50Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £7.31/kg£1.90
Whole Cakes
Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30
Savoury Pies
Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35
Seasonal Bakery
Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65Tesco Finest Classic Mini panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g
25g · £40.00/kg£1.00Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes
2pk · £1.25 each£2.50£1.25 Clubcard (£0.63 each)Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00