Top picks
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.58/L2 for £4£3.15Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.52/L3 for £9£4.30Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml
650ml · £6.15/L3 for £9£4.00Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £7.35/L3 for £9£4.85Co-op Roast Chicken Thighs 390g
390g · £11.15/kg2 for £6.70£4.35Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Tyskie Beer Single Bottle 650ml
650ml · £7.23/L3 for £9£4.70Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45
Fruit
Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Vegetables
Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G
230g · £6.09/kg£0.20 off£1.40£1.60
Salad & Herbs
Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G
230g · £6.09/kg£0.20 off£1.40£1.60
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.58/L2 for £4£3.15Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g
200g · £12.25/kg£0.60 off£2.45£3.05Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30Alpro Dairy Free Blueberry & Cherry Alternative To Yogurt 4X125G
4pk · £4.20/kg£0.70 off£2.10£2.80ProActiv Light 450g
450g · £9.67/kg£1.20 off£4.35£5.55Arla BOB Skimmed Milk 2L Tastes like Semi Skimmed
2L · £1.50/L2 for £4£3.00Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20Flora Buttery 450g
450g · £4.78/kg£0.55 off£2.15£2.70Yeo Valley Organic Semi-Skimmed Free-Range Milk 2L
2L · £1.13/L£1 off£2.25£3.25Stork Spread 500g
500g · £4.90/kg£0.35 off£2.45£2.80
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Co-op High Protein Cottage Cheese 300g
300g · £4.90/kg30% off£1.47£2.10Co-op British Red Leicester Cheese 240g
240g · £10.08/kg30% off£2.42£3.45Le Rustique Jean Verrier Fromager Camembert 250g
250g · £11.20/kg£0.90 off£2.80£3.70Strings & Things Cheestrings 4 x 20g (80g)
80g · £19.25/kg30% off£1.54£2.20Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Cathedral City Mature Lighter Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Dairylea Soft Cheese Triangles 8 Pack 125g
125g · £11.60/kg£0.85 off£1.45£2.30
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Yeo Valley Organic Strawberry Creamy Bio Live Yogurt 450g
450g · £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45Ehrmann Limited Edition Double White Choc Style 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95Ehrmann High Protein Double Choc 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45Yeo Valley Lemon Curd 450G
450g · £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Bio & Me Kefir Live Yoghurt Vanilla 350g
350g · £4.57/kg£0.60 off£1.60£2.20Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Peach No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Raspberry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Yeo Valley Organic Wholemilk Raspberry Yogurt 450G
450g · £4.11/kg£0.60 off£1.85£2.45
Meat, Poultry, Fish
Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-op 2 Salmon Fillets Skin-on and Boneless 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 12 Air Dry Cured Smoked Streaky Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Limited Edition Chorizo Style Pork Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op King Prawns in a Chilli & Coriander Marinade 140g
140g · £35.36/kg2 for £8.90£4.95Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05
Meat Alternatives
Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00Quorn Vegan Chicken Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Quorn Mince 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Quorn Pieces 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Limited Edition Corned Beef 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op Irresistible Herbes de Provence Saucisson Sec 70g
70g · £47.14/kg2 for £4.50£3.30Co-op Irresistible Spicy Spianata Salami 60g
60g · £55.00/kg2 for £4.50£3.30Co-op Irresistible Cream of Tomato Soup 600G
600g · £4.27/kg30% off£2.56£3.65Co-op Roast Chicken Thighs 390g
390g · £11.15/kg2 for £6.70£4.35Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00The Jolly Hog Black Treacle Ham 100g
100g · £39.00/kg2 for £4.50£3.90Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Irresistible Slow Cooked Mortadella Bologna PGI with Pistachio 80g
80g · £35.00/kg2 for £4.50£2.80Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op Chunky Vegetable Soup 600G
600g · £2.80/kg30% off£1.68£2.40Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Muscovado Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Peppered Silverside Beef 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g
45g · £23.33/kg30% off£1.05£1.50Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op Irresistible Petits Pois & Smoked Ham Soup 600G
600g · £4.43/kg30% off£2.66£3.80Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45Co-op Thick Cut Beef 100G
100g · £44.00/kg2 for £6.70£4.40Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Smoked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Roast Chicken Drumstick 450G
450g · £10.22/kg2 for £6.70£4.60Co-op 4 Salt Beef Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Turkey 120g
120g · £30.00/kg2 for £4.50£3.60Mattessons Smoked Pork Sausage Original 160g
160g · £17.50/kg2 for £4.50£2.80BOL Roasted Red Pepper & Tomato Power Soup 600G
600g · £5.00/kg£0.80 off£3.00£3.80Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Old El Paso Soured Cream 230G
230g · £8.70/kg£1 off£2.00£3.00Co-op Irresistible Bresaola della Valtellina P.G.I. 50g
50g · £67.00/kg2 for £4.50£3.35Co-op Honey Roast Ham Chunks 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G
240g · £8.33/kg£1 off£2.00£3.00Old El Paso Thick 'N Chunky Mild Salsa 226G
226g · £7.74/kg£1.10 off£1.75£2.85
Bakery
Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10Mr Kipling 6 Country Slices
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55
Pizza, Pasta, Ready Meals
Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g
190g · £15.53/kg3 for £7£2.95Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 805g
805g · £11.06/kg£1.95 off£8.90£10.85Rustlers The Smokey BBQ Rib 157g
157g · £19.43/kg2 for £3.85£3.05Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £14.16/kg2 for £3.85£2.35BOL One Pot Meal Coconut Lentil Turmeric Daal 450g
450g · £6.89/kg£1 off£3.10£4.10Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Macaroni Cheese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Charlie Bighams Fish Pie 655G
655g · £13.59/kg£1.95 off£8.90£10.85Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10BOL Chickpea Tikka Masala 450g
450g · £6.89/kg£1 off£3.10£4.10Co-op British Chicken Pesto Pasta 380g
380g · £11.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Mature Cheddar Classic Vegetable Lasagne 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Pukka Chicken and Mushroom Pie 212g
212g · £10.61/kg£0.85 off£2.25£3.10Charlie Bigham's Thai Red Curry and Rice 835G
835g · £10.66/kg£1.95 off£8.90£10.85Co-op Ham & Mushroom Tagliatelle 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Yorkshire Pudding with Pork Sausages 335g
335g · £13.28/kg2 for £7.10£4.45Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Beef Hotpot 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chicken Chow Mein 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chinese Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op GoodFuel Chicken Shawarma & Mixed Grains 260g
260g · £15.77/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chicken Arrabiata 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op GoodFuel Meatball Pasta 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Tuna Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Good Fuel Naked Chicken Katsu Curry 400g
400g · £11.63/kg2 for £7.10£4.65Co-op Chicken Satay Rice Bowl 400g
400g · £12.25/kg2 for £7.10£4.90Co-op Korean Style Beef & Rice 400g
400g · £12.25/kg2 for £7.10£4.90Co-op British Creamy Chicken & Bacon with Potatoes 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g
370g · £11.76/kg2 for £7.10£4.35Co-op Beef Chilli Burrito 400g
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op GoodFuel Beef & Three Bean Chilli 250g
250g · £16.40/kg2 for £7.10£4.10
Desserts
Bonne Maman Creme Caramel 4X100G
4pk · £7.13/kg£1.20 off£2.85£4.05Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
2pk · £19.53/kg£1.05 off£3.30£4.35GU Inspirations Choc & Honeycomb 2X86G
2pk · £18.21/kg£1.05 off£3.15£4.20Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Pots & Co Little Pots of 70% Chocolate Ganache 4 x 50g
4pk · £16.00/kg£1 off£3.20£4.20English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Gü Mango & Passionfruit Fruit Crème 170g (2 x 85g)
2pk · £18.53/kg£0.80 off£3.15£3.95
Ice Cream
Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Snickers Chocolate Peanut Ice Cream Bars 4pack (4 x 45.6g)
215g · £10.93/kg£1.50 off£2.35£3.85Cornetto Classico Ice Cream Cone 6x 90 ml
6pk · £5.37/L£1.50 off£2.90£4.40Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Solero Exotic Ice Cream 3 x 90 ml
270ml · £13.15/L3 for £7£3.55Rowntree's Fruit Pastilles Ice Lollies 4 x 65ml
4pk · £12.69/L3 for £7£3.30Rowntree's Watermelon 4 x 67g
4pk · £11.30/L3 for £7£3.30Häagen-Dazs Caramel, Biscuit & Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Lotus Biscoff Sandwiches 320ml
4pk · £9.06/L£1.75 off£2.90£4.65Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Ben & Jerry's Ice Cream Sandwich Cookie Dough Sandwich 4x 68ml 4MP
4pk · £15.63/L£1.50 off£4.25£5.75Ben & Jerry's Cookie Vermont-ster Sundae Ice Cream 427 ML
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Nuii Salted Caramel & Australian Macadamia Ice Cream 3x90ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Limited Edition Pistachio & Cream Ice Cream 347g
420ml · £10.83/L£2.30 off£4.55£6.85Nuii 3 Peanut Butter & Canadian Maple Syrup 270ml
3pk · £12.04/L£2.50 off£3.25£5.75Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460ml
460ml · £9.89/L£2.30 off£4.55£6.85Häagen-Dazs Cracking Macadamia Nut Brittle Ice Cream Bars 201g
3pk · £13.33/L£1.75 off£3.20£4.95Ben & Jerry's Sundae Dulce De-Lish 427ml
427ml · £10.07/L£2.20 off£4.30£6.50Fab Strawberry Ice Lollies 6x58ml
6pk · £6.47/L£0.75 off£2.25£3.00Mackie's of Scotland Traditional Real Dairy Ice Cream 1L
1L · £3.40/L£1 off£3.40£4.40
Frozen
McCain Home Chips Straight 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Crispy French Fries 900g
900g · £4.17/kg3 for £7£3.75Goodfella's Margherita Stonebaked Thin 334g
334g · £10.93/kg3 for £7£3.65Young's Chip Shop 4 Omega 3 Fish Fillets 400g
400g · £10.00/kg£1.25 off£4.00£5.25Quorn Mince 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Quorn Crispy Nuggets 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30McCain Home Chips Crinkle 1kg
1kg · £3.75/kg3 for £7£3.75McCain Smiles 454g
454g · £7.05/kg3 for £7£3.20McCain Lightly Spiced Wedges 650g
650g · £4.92/kg3 for £7£3.20Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza Tomato, Mozzarella & Sicilian Oregano 436g (2x218g)
422g · £12.09/kg£1.50 off£5.10£6.60Quorn Pieces 300g
300g · £6.83/kg£1.25 off£2.05£3.30Crosta Mollica Garlic & Mozzarella Sourdough Flatbread 229g
229g · £14.41/kg3 for £7£3.30Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g
600g · £5.25/kg3 for £7£3.15Birds Eye 2 Crispy Chicken in Tempura Batter 170g
170g · £20.29/kg3 for £7£3.45Birds Eye Petits Pois 545g
545g · £6.42/kg3 for £7£3.50Young's Admiral's Fish Pie 300g
300g · £11.00/kg3 for £7£3.30Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
220g · £14.32/kg3 for £7£3.15Birds Eye Garden Peas 800g
800g · £3.94/kg3 for £7£3.15Birds Eye 2 Battered Fish Fillets 200g
200g · £14.50/kg3 for £7£2.90Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausages 270g
270g · £11.11/kg3 for £7£3.00McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g
600g · £6.25/kg3 for £7£3.75Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g
227g · £14.98/kg3 for £7£3.40
Crisps, Snacks, Biscuits
Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Co-op 24 Wholewheat Biscuits
24pk · £0.06 each30% off£1.54£2.20Bahlsen Choco Leibniz Milk 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g
6pk · £0.29 each£1 off£1.75£2.75Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Ember Original Recipe Biltong 45g
45g · £95.56/kg2 for £6.70£4.30Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20LU Le Petit Citron Lemon Flavoured Soft Bake Biscuits 5 Pack Multipack 140g (5 x 28g)
140g · £10.71/kg£1.30 off£1.50£2.80Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £8.00/kg£1 off£2.00£3.00Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95NUTELLA® Biscuits Tube 166g - 12 biscuits
173g · £13.29/kg£1.10 off£2.30£3.40Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g
200g · £5.75/kg£0.75 off£1.15£1.90
Chocolate & Sweets
McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Candy Kittens Eton Mess Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Candy Kittens Wild Strawberry Gourmet Sweets 140g
140g · £14.29/kg£0.95 off£2.00£2.95Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40
Fruit Juice & Smoothies
Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml
900ml · £2.56/L£1.45 off£2.30£3.75Innocent Apple Juice 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Mockingbird Raw Press Raw Greens Virgin Smoothie 750ml
750ml · £4.60/L£1.60 off£3.45£5.05Mockingbird Raw Press Raw Boost Virgin Smoothie 750ml
750ml · £4.60/L£1.60 off£3.45£5.05Innocent Orange Juice Smooth 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95
Water, Soft Drinks, Mixers
Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml
200ml · £7.25/L£1.15 off£1.45£2.60Diet Coke 500ml
500ml · £5.00/L2 for £3.60£2.50Dr Pepper 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.557UP Zero Sugar 500ml
500ml · £5.70/L2 for £3.60£2.85Lipton Ice Tea Peach 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Equinox Organic Raspberry & Elderflower Sparkling Kombucha 250ml
250ml · £7.80/L2 for £3£1.95Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml
250ml · £5.80/L£1.15 off£1.45£2.60Coca-Cola Zero Sugar Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Fanta Lemon 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Red Bull The Winter Edition Sugarfree Iced Vanilla Berry Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Lucozade Sport Drink Orange 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Aqua Libra Sparkling Water Infused with Blood Orange & Mango 500ml
500ml · £5.40/L2 for £3.60£2.70Buxton Still Natural Mineral Water Sports Cap 1L
1L · £2.00/L2 for £2.40£2.00Diet Coke Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Red Bull Energy Drink, Sugar Free 250ml
250ml · £9.00/L2 for £3.55£2.25Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Pepsi Max No Sugar Cola Bottle 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Red Bull The Summer Edition Sugarfree Citrus Zest Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Lucozade Sport Ice Kick 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05Coca-Cola Zero Sugar 500ml
500ml · £4.20/L2 for £3.60£2.10Fanta Fruit Twist 500ml
500ml · £5.60/L2 for £3.60£2.80Purdey's Natural Energy Apple & Grape 330ml
330ml · £8.18/L2 for £3.60£2.70Ribena Summer Fruits No Added Sugar Juice Drink 500ml
500ml · £3.80/L2 for £3£1.90Coca-Cola Zero Sugar 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Zero Orange 500ml
500ml · £4.70/L2 for £3.60£2.35Lucozade Energy Original 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Coca Cola Zero Sugar Cherry Float 2LTR
2L · £1.58/L2 for £3.60£3.15Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Diet Coke 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Fruit Twist 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Monster Energy Drink Ultra Rosa Zero Sugar 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Diet Coke No Caffeine 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Fanta Orange Zero 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Lucozade Energy Orange 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Pepsi Max Tropical 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Dr Pepper 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Lucozade Zero Pink Lemonade 500Ml
500ml · £4.50/L2 for £3.35£2.25Pepsi Max Cherry No Sugar Cola 500ml
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05View all (54)
Beer & Cider
Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.52/L3 for £9£4.30Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml
650ml · £6.15/L3 for £9£4.00Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Menabrea Birra Bionda Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £7.35/L3 for £9£4.85Tyskie Beer Single Bottle 650ml
650ml · £7.23/L3 for £9£4.70San Miguel Especial 620ml
620ml · £7.18/L3 for £9£4.45Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Cruzcampo Sevilla 660ml
660ml · £6.44/L3 for £9£4.25Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Thatchers Katy Cider Single Bottle 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Henry Westons Medium Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Kopparberg Premium Cider with Mixed Fruit 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Vocation Brewery Love & Hate New England IPA 440ml
440ml · £12.05/L3 for £9£5.30Northern Monk Heathen Hazy IPA 440ml
440ml · £12.05/L3 for £9£5.30BrewDog Punk IPA Post Modern Classic Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml
500ml · £6.50/L3 for £9£3.25Fuller's Extra Special Bitter Legendary Ale 500ml
500ml · £7.80/L3 for £9£3.90Fuller's London Pride Outstanding Amber Ale Bottle 500ml
500ml · £7.30/L3 for £9£3.65Erdinger Weissbier Wheat Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Budweiser Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Madrí Excepcional Lager Single Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45
Spirits & Premixed Drinks
Moth Margarita 125ml
125ml · £42.40/L3 for £10£5.30Bombay Sapphire Gin & Tonic 250Ml
250ml · £16.00/L3 for £10£4.00Malibu Piña Colada Still Pre-Mixed Drink 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Duppy Share Old Jamaica Spiced Rum Ginger Beer Jamaican Mule 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Bacardí Mango Mojito Flavoured Alcoholic Drink 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Bacardí Mojito Flavoured Alcoholic Drink 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Gordon's Premium Pink Distilled Gin and Tonic 250ml
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Gordon's Special Dry London Gin and Slimline Tonic Ready to Drink 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45
Cooking Sauces & Ingredients
Patak's Old Delhi Style Butter Chicken Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak'S Jalfrezi Curry Sauce 450G
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10
Tins & Cans
Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz No Added Sugar Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Big Soup Beef & Vegetable 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz No Added Sugar Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Oxtail Soup 400G
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Classic Lentil Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Bombay Bad Boy King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70
Table Sauces & Condiments
Patak's The Original Mango Chutney 210g
210g · £8.10/kg£0.90 off£1.70£2.60Levi Roots Reggae Reggae Jerk BBQ Marinade & Sauce Original 290g
290g · £6.03/kg£1.25 off£1.75£3.00Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml
57ml · £30.70/L£1.40 off£1.75£3.15Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g
230g · £7.61/kg£1 off£1.75£2.75
Tea, Coffee, Hot Drinks
Costa Coffee Smooth Medium Roast 100g
100g · £38.00/kg£5.35 off£3.80£9.15Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85Nescafé Gold Blend Espresso Instant Coffee 190g
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80L'OR Classique 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15Grind 10 House Blend Home Compostable Coffee Pods 52g
50g · £70.00/kg£2.35 off£3.50£5.85
Cereal & Cereal Bars
Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 12x27g
12pk · £10.06/kg30% off£3.26£4.65Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Granola 380g
380g · £7.92/kg30% off£3.01£4.30Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Co-op Mixed Berry Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op Honey Raisin & Almond Granola 500g
500g · £4.34/kg30% off£2.17£3.10Co-op Mixed Fruit Muesli 500g
500g · £3.72/kg30% off£1.86£2.65Co-op Porridge Oats 500g
500g · £1.34/kg30% off£0.67£0.95Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Fuel10K Chocolate Fudge Porridge 80g
80g · £14.38/kg£0.85 off£1.15£2.00FUEL10K High Protein Chocolate Porridge Pot 70g
70g · £16.43/kg£0.65 off£1.15£1.80Fuel10K Golden Syrup Flavour Porridge 80g
80g · £14.38/kg£0.85 off£1.15£2.00Quaker Oats High Protein Chocolate Brownie Porridge Pot 61g
52.3g · £31.55/kg2 for £2.50£1.65Quaker High in Protein Peanut Butter Porridge Sachets 8x43g
8pk · £12.73/kg2 for £5.25£4.40Quaker Oats High Protein Peanut Butter Porridge Pot 59g
58.2g · £28.35/kg2 for £2.50£1.65Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
450g · £3.89/kg£1.15 off£1.75£2.90
Jams, Honey, Spreads
Rowse Light & Mild Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.50 off£2.35£3.85ManiLife Deep Roast Crunchy Peanut Butter 275g
275g · £10.55/kg£1.65 off£2.90£4.55ManiLife Deep Roast Smooth Peanut Butter 275g
275g · £10.55/kg£1.65 off£2.90£4.55
Baby
Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G
6g · £166.67/kg2 for £1.20£1.00DryNites 10 Pyjama Pants Age 4-7 17-30kg
10pk · £0.40 each£1.95 off£4.00£5.95Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6, 28 Nappies, 14kg-19kg, Essential Pack
28pk · £0.39 each2 for £12£11.00Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion with Colloidal Oatmeal, For Sensitive Skin, 150ml
150ml · £22.20/L£4.17 off£3.33£7.50Aveeno Baby Daily Care Hair & Body Wash with Natural Oat Extract, For Sensitive Skin, 250ml
250ml · £19.80/L£2.55 off£4.95£7.50
Laundry, Cleaning, Household
Plenty Max Performance Kitchen Roll 3 Rolls
3pk · £1.75 each£3.35 off£5.25£8.60Persil Non Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Febreze Air Freshener Spray Blossom & Breeze 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25
Pet
Scrumbles Adult & Seniors Chicken 750g
750g · £7.67/kg£2.75 off£5.75£8.50Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Encore Chicken Breast in Broth 156g
156g · £14.74/kg2 for £3.60£2.30Untamed Wild Tuna in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Felix with Tasty Salmon and with Vegetables 750g
750g · £6.47/kg2 for £7.70£4.85Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65FELIX Joyables Liquid with Duck Cat Treat 4x10g
4pk · £41.25/kg2 for £2.20£1.65Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Dumbbells 100g
100g · £34.00/kg2 for £5.50£3.40Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Pedigree Rodeo With Beef 123G
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Chicken & Duck Chewy Cubes 130g
130g · £12.69/kg2 for £2.55£1.65Bakers Dog Treat Mixed Variety Rewards 100g
100g · £15.50/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55
Beauty & Toiletries
ORAL-B PRO-CLEAN Manual Toothbrush – Removes Plaque & Fights Bad Breath – Medium Bristles, 1
1pk · £2.05 each£1.65 off£2.05£3.70Oral-B Pro-Expert Healthy Whitening Toothpaste 75Ml
75ml · £38.67/L£1.85 off£2.90£4.75Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Aussie Miracle Moist Shampoo - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 300ml
300ml · £19.17/L2 for £7.70£5.75Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Deep Conditioner 250ml. Hair Treatment for Dry Hair
250ml · £23.00/L2 for £7.70£5.75Lil-Lets Smartfit 16 Non-Applicator Tampons Regular
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Pantene Pro-V Repair & Protect Conditioner 350ml. Lightweight feel. Active Nutri-Plex
350ml · £11.29/L£4 off£3.95£7.95Lil-Lets Smartfit 14 Non-Applicator Tampons Super Plus Extra
14pk · £0.16 each2 for £3.50£2.20Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Repair & Protect Shampoo 500ml for Dry Damaged Hair
500ml · £7.90/L£4 off£3.95£7.95Aussie Miracle Moist Conditioner - Vegan - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 200ml
200ml · £28.75/L2 for £7.70£5.75L'Oreal Elvive Dream Lengths Long Hair Mask 300ml
300ml · £16.00/L£4 off£4.80£8.80