Natural Yoghurts
Fage Total 5% Fat Natural Greek Yogurt Small 150g
150g · £13.67/kg£2.05Essential Low Fat Natural Greek Style Yogurt 500g
500g · £2.90/kg£1.45Duchy Organic Natural Greek Style Yogurt 450g
450g · £5.78/kg£2.60
Flavoured Yoghurts
Apple & Cinnamon Bircher 190g
190g · £15.79/kg£3.00Activia Mango, Strawberry, Kiwi & Apricot Gut Health Yogurt Multipack 8x115g
920g · £6.14/kg£5.65Tims Dairy Honey Greek Style Yogurt Single 175g
175g · £8.57/kg£1.50Muller Light Strawberry, Cherry, Raspberry & Cranberry Yogurts 6x140g
840g · £6.07/kg2 for £7.20£5.10Arla Protein Blueberry Yogurt 200g
200g · £4.95/kg45% off£0.99£1.80
Kids Yoghurts
The Collective Raspberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £9.78/kg30% off£0.88£1.25The Collective Strawberry Suckies Kids Yogurts 90g
90g · £13.89/kg£1.25Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt Selection 4x85g
340g · £7.94/kg£2.70Yoplait Choobs Wildlife Variety Kids Yogurts 6x37g
222g · £6.76/kg£1.50
Yoghurt Drinks
Yakult Original Fat Free Yogurt Drinks 8x65ml
520ml · £9.71/L£5.05Benecol Original No Added Sugar Yogurt Drinks 6x67.5g
405g · £13.95/kg£5.65