Bread
Jason's White Sourdough 580g
580g · £5.69/kg£3.30Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 400g
400g · £2.93/kg10% off£1.17£1.30Waitrose Soft White Toastie Thick Sliced Bread 800g
800g · £1.25/kg20% off£1.00£1.25Hovis Seed Sensations Multiseeded Sliced Bread 800g
800g · £3.00/kg£2.40Waitrose Super Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.20/kg20% off£0.96£1.20Black Sheep Craft Bakery White Tiger Bloomer 800g
800g · £3.38/kg£2.70Jason's Grains & Seeds Sourdough Ciabattin 580g
580g · £4.83/kg£2.80Wildfarmed Sliced Seeded Bread 550g
550g · £4.42/kg10% off£2.43£2.70Hovis Soft White Medium Sliced White Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Waitrose Half Ciabattas 2s
1pk · £3.10 each£3.10Waitrose 2 Bake at Home White Baguettes 2s
1pk · £1.50 each£1.50Hovis Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80Hovis Seed Sensations Multiseeded Sliced Bread 400g
400g · £2.90/kg25% off£1.16£1.55Jacksons Soft White Bloomer 800g
800g · £3.00/kg£2.40Fitzgeralds 2 Sourdough Baguettes 250g
250g · £10.00/kg£2.50Jacksons Multigrain Brown Bloomer 400g
400g · £5.00/kg£2.00Waitrose Plain Ciabatta each
1pk · £3.00 each£3.00Waitrose Soft White Farmhouse Sliced Bread 800g
800g · £1.91/kg15% off£1.53£1.80Hovis Best of Both Medium Sliced Bread 800g
800g · £2.25/kg£1.80GAIL's Seeded Sourdough 650g
650g · £9.15/kg£5.95Wildfarmed Sourdough 640g
640g · £4.22/kg10% off£2.70£3.00Waitrose Multi-Seeded Farmhouse Bread 800g
800g · £2.31/kg10% off£1.85£2.05Waitrose Mixed Olive Ciabatta each
1pk · £3.00 each£3.00Hovis Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £3.25/kg£1.30Crosta & Mollica Pane Pugliese 400g
400g · £8.13/kg£3.25Jacksons Multigrain Brown Bloomer 800g
800g · £3.00/kg£2.40Waitrose Multi-Seeded Farmhouse 400g
400g · £3.38/kg10% off£1.35£1.50Waitrose 6 Bake at Home Petit Pains 6s
1pk · £1.80 each£1.80Jason's Sourdough White Ciabattin 900g
900g · £4.44/kg£4.00No.1 Rosemary & Sea Salt Focaccia 350g
350g · £10.29/kg£3.60Schär Gluten Free Wholesome Seeded Loaf 300g
300g · £13.33/kg£4.00Waitrose Free From Sliced Tiger Cob 375g
375g · £11.20/kg£4.20GAIL's San Francisco Sourdough 650g
650g · £9.15/kg£5.95Angela Hartnett with Waitrose Rosemary & Sea Salt Focaccia 270g
270g · £15.11/kg20% off£4.08£5.10Deli Kitchen 4 Sliced Focaccia 4s
1pk · £1.80 each25% off£1.80£2.40Jacksons Multiseed Bloomer 800g
800g · £3.00/kg£2.40Waitrose Free From Sliced Mixed Seed Loaf 400g
400g · £9.63/kg£3.85GAIL's Mixed Olive Sourdough 280g
280g · £18.21/kg£5.10Waitrose 4 Frozen White Rustic Baguettes 520g
520g · £6.92/kg£3.60Jason's Sourdough Protein Seeded Ciabattin Bread 580g
580g · £5.86/kg£3.40Cohens Bakery Challa Bread 400g
400g · £9.00/kg£3.60GAIL's Rosemary & Sea Salt Focaccia 320g
320g · £15.00/kg£4.80Hovis Original Granary Medium Sliced Bread 800g
800g · £3.13/kg£2.50GAIL's Potato & Rosemary Sourdough 650g
650g · £9.77/kg£6.35Black Sheep Craft Bakery Tiger Bloomer 400g
400g · £3.88/kg£1.55Promise Gluten Free Multi Grain Loaf 480g
480g · £10.21/kg£4.90GAIL's Farmer's Brown Sourdough 750g
750g · £7.87/kg£5.90GAIL's Challah Knots 2s 2x83g
166g · £18.07/kg£3.00Schär Gluten Free White Ciabatta Rolls 4x50g
200g · £15.00/kg£3.00Hovis Farmhouse Batch Wholemeal 800g
800g · £2.56/kg£2.05View all (105)
Croissants & Breakfast
Waitrose Croissants 4s
1pk · £2.40 each£2.40Waitrose Pains Au Chocolat 4s
1pk · £3.30 each£3.30Waitrose 2 Almond Croissants 2s
1pk · £3.00 each£3.00No.1 2 Butter Croissants 2s
1pk · £2.50 each£2.50Essential Crumpets 8s 8s
1pk · £0.85 each£0.85Waitrose 6 Buttermilk Pancakes 240g
240g · £13.54/kg£3.25No.1 2 Pains au Chocolat 2s
1pk · £3.30 each£3.30Essential Scotch Pancakes 6s
1pk · £0.85 each£0.85Waitrose 2 Cinnamon Buns 2s
1pk · £3.00 each£3.00Waitrose Easter 4 Richly Fruited Hot Cross Buns 4s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose 8 Brioche Rolls 8s
1pk · £2.40 each£2.40Wafflemeister Toasting Waffle 4s
1pk · £2.35 each£2.35Waitrose 4 English Muffins 4s
1pk · £1.80 each£1.80St Pierre 6 Chocolate Filled Crêpes 6s
6pk · £0.46 each£2.75Waitrose 6 Sweet Pancakes 375g
375g · £8.67/kg£3.25Waitrose Frozen 8 Butter Croissants 440g
440g · £13.64/kg£6.00No.1 2 Pains Aux Raisins 2s
1pk · £2.75 each£2.75Waitrose 6 Sourdough Crumpets 6s
1pk · £1.50 each£1.50Wafflemeister Belgian Waffles 5s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose 6 Toastie Crumpets 6s
1pk · £1.80 each£1.80Waitrose 2 Lemon & Sultana Danish 2s
1pk · £3.00 each£3.00Waitrose Easter 9 Richly Fruited Mini Hot Cross Buns 9s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose Easter 4 Apple and Cinnamon Hot Cross Buns 4s
1pk · £2.70 each£2.70Genius Gluten Free Crumpets 4s
4pk · £0.56 each25% off£2.25£3.00Waitrose 4 Blueberry Pancakes 4s
1pk · £2.35 each£2.35St Pierre 6 Croissants 6s
6pk · £0.46 each£2.75Wafflemeister Belgian Waffle Chocolate Coated 5s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose Essential Hot Cross Buns 6s
1pk · £2.10 each£2.10Chloe's All Butter Sweethearts 100g
100g · £20.00/kg20% off£2.00£2.50Waitrose Flower & Bee Crumpets 4s 4s
1pk · £1.80 each£1.80Tregroes Toffee Waffles 8s
1pk · £2.60 each£2.60Waitrose Easter 4 St Clements Hot Cross Buns 4s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose Free From 4 Hot Cross Buns 260g
260g · £11.54/kg£3.00Wildfarmed Crumpets 4s
1pk · £1.53 each15% off£1.53£1.80No.1 All Butter Belgian Waffle Biscuits 250g
250g · £25.20/kg25% off£6.30£8.40OLE & STEEN Cinnamon Social Slice 165g
165g · £30.91/kg£5.10GAIL's English Muffins 200g
200g · £13.50/kg£2.70Genius Gluten Free Pancakes 6s
6pk · £0.55 each£3.30OLE & STEEN Cinnamon Social Half 495g
495g · £28.99/kg£14.35Waitrose 2 Custard Slices 2s
1pk · £2.40 each£2.40Warburtons Crumpets 6s
6pk · £0.22 each£1.30Waitrose Sliced Brioche Loaf 400g
400g · £8.88/kg£3.55Waitrose Mini Pains Au Chocolat 6s
1pk · £2.70 each£2.70Waitrose 4 Buttermilk Pancakes 4s
1pk · £2.35 each£2.35Ole & Steen Cinnamon Swirl 125g
125g · £38.00/kg£4.75OLE & STEEN Chocolate Swirl 115g
115g · £41.30/kg£4.75OLE & STEEN Maple & Pecan Social Slice 165g
165g · £33.94/kg£5.60Waitrose 8 All Butter Croissants 8s
1pk · £4.20 each£4.20Irwin's Together Ancient Grain Muffins 4s
4pk · £0.48 each£1.90
Buns & Rolls
New York Bakery Plain Bagels 5s
1pk · £2.00 each2 for £3.30£2.00Jason's Every Day White Bread Rolls with Sourdough 4s
1pk · £2.10 each£2.10Fitzgeralds Sourdough Bagels 5s
1pk · £2.65 each£2.65Essential White Floured Baps 6s
1pk · £1.20 each£1.20Waitrose Ciabatta Rolls 4s
1pk · £2.15 each£2.15Fitzgeralds Multiseed & Cereal Bagel Slims 6s
1pk · £2.65 each£2.65Jason's Every Day Tiger Rolls 4s
1pk · £1.75 each£1.75New York Bakery Sesame Bagels 5s
1pk · £2.40 each2 for £3.30£2.40Hovis Premium Burger Buns 4s
4pk · £0.50 each£2.00Waitrose Brioche Burger Rolls 4s 4s
1pk · £2.20 each£2.20Essential White Finger Rolls 6s
1pk · £1.20 each£1.20Essential Wholemeal Baps 6s
1pk · £1.20 each£1.20New York Bakery Protein Boost Bagels with Mixed Seeds 5s
1pk · £2.65 each2 for £3.30£2.65New York Bakery Gluten Free Original Bagels 4s
1pk · £3.90 each£3.90New York Bakery Cinnamon & Raisin Bagels 5s
1pk · £2.40 each£2.40Fitzgeralds Multiseed & Cereal Bagels 5s
1pk · £2.65 each£2.65Essential Wholemeal Giant Baps 4s
1pk · £1.20 each£1.20Fitzgeralds 5 Everything Bagels 5s
1pk · £2.65 each£2.65Fitzgeralds Poppy Seed Bagels 5s
1pk · £2.65 each£2.65Waitrose Free From Oaty Rolls 240g
240g · £15.00/kg£3.60Jason's Everyday Protein Rolls 4s
1pk · £2.30 each£2.30Schär Gluten Free Brown Ciabatta Rolls 4x50g
200g · £15.00/kg£3.00BFree Tiger Rolls 240g
240g · £17.50/kg£4.20Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Brioche Rolls 240g
240g · £15.83/kg£3.80St Pierre 4 Burger Buns (Pre-Sliced) 4s
4pk · £0.75 each£3.00Irwin's Together 4 Potato Slims 4s
1pk · £2.65 each£2.65Genius Gluten Free Brioche Burger Buns 2x70g
140g · £12.57/kg35% off£1.76£2.70Fitzgeralds 4 Bake at Home Stonebaked Rustic Rolls 4s
1pk · £2.50 each£2.50Wildfarmed 4 Seeded Rolls 264g
264g · £7.08/kg15% off£1.87£2.20Warburtons Gluten Free 4 Super Soft Sliced Square Rolls 240g
240g · £16.25/kg£3.90Essential White Giant Baps 4s
1pk · £1.20 each£1.20St Pierre 4 Brioche Hot Dog Rolls 4s
4pk · £0.68 each£2.70Waitrose 4 Milk Buns 4s
1pk · £2.40 each£2.40Waitrose Super Seeded Rolls 4s
1pk · £1.80 each£1.80Waitrose 4 Panini 4s
1pk · £2.30 each£2.30Warburtons Gluten Free Soft Seeded Rolls 240g
240g · £16.04/kg£3.85
Wraps, Pittas & Naans
Waitrose Large Tortilla Wraps 8s
1pk · £1.75 each£1.75Waitrose 6 White Pittas 6s
1pk · £0.80 each£0.80Waitrose 6 Wholemeal Pittas 6s
1pk · £0.80 each£0.80Gran Luchito 10 Mexican Soft Taco Wraps 300g
300g · £8.83/kg£2.65Waitrose 2 Hand-Stretched Flatbreads 2x100g
200g · £11.00/kg£2.20Waitrose Garlic & Coriander Naans 220g
220g · £7.27/kg£1.60Fitzgeralds 6 Soft Kids Wraps 6s
1pk · £1.90 each£1.90Deli Kitchen Greek Style Flatbreads 4s
1pk · £1.76 each25% off£1.76£2.35Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 156g
156g · £17.31/kg£2.70Old El Paso 8 Super Soft Flour Tortillas 326g
326g · £7.36/kg£2.40Waitrose 8 Seeded Tortilla Wraps 8s
1pk · £1.75 each£1.75No.1 Sourdough Flatbreads 2s 2s
1pk · £2.40 each£2.40Deli Kitchen Plain Folded Flatbreads 6
6pk · £0.33 each£2.00Waitrose 2 Tandoori Garlic & Coriander Naans 2x130g
260g · £12.88/kg£3.35Patak's Mini Naan Bread Dippers 10Each
1pk · £2.16 each20% off£2.16£2.70Gran Luchito Burrito Wraps 360g
360g · £7.36/kg£2.65Sharwood's Plain Mini Naans 4s
4pk · £0.56 each10% off£2.25£2.50Waitrose 2 Roasted Garlic Flatbreads 2x100g
200g · £11.00/kg£2.20Old El Paso 6 Gluten Free Tortillas 216g
216g · £17.82/kg£3.85Warburtons Gluten Free 4 Soft Pittas White 240g
240g · £15.83/kg£3.80Old El Paso Tortilla Wraps 350g
350g · £7.71/kg£2.70Old El Paso White Corn Tortilla Wrap 208g
208g · £13.22/kg£2.75Sharwood's Plain Naans 2s
2pk · £1.13 each10% off£2.25£2.50Nishaan 4 Plain Parathas 380g
380g · £5.39/kg£2.05Waitrose 2 Tandoori Plain Naans 2x130g 2x130g
260g · £12.88/kg£3.35Sharwood's Mini Naan Garlic & Coriander 4s
4pk · £0.56 each10% off£2.25£2.50Warburtons Soft White Pittas 4s
4pk · £0.26 each15% off£1.02£1.20BFree Gluten Free High Protein Wraps 168g
168g · £27.38/kg£4.60BFree Gluten Free High Protein Pittas 220g
220g · £19.09/kg£4.20Waitrose Peshwari Naan 220g
220g · £7.27/kg£1.60Warburtons Gluten Free 4 White Wraps 4s
4pk · £0.73 each25% off£2.93£3.90Sharwood's Peshwari Naans 2s
2pk · £1.13 each10% off£2.25£2.50Sharwood's Garlic & Coriander Naans 2s
2pk · £1.13 each10% off£2.25£2.50Waitrose 2 Tandoori Mini Naans 2x75g
150g · £16.00/kg£2.40Ines Rosales The Original Sweet Olive Oil Tortas 120g
120g · £31.67/kg£3.80Waitrose 8 Large Wholemeal Tortilla Wraps 8s
1pk · £1.75 each£1.75Crosta & Mollica Wholeblend Flatbreads 4s
1pk · £2.60 each£2.60Crosta & Mollica Mini Piadina 100g
100g · £15.50/kg£1.55Elephant Atta Chapattis 360g
360g · £6.39/kg£2.30Waitrose Plain Naan 220g
220g · £7.27/kg£1.60Waitrose 6 High Protein Tortilla Wraps 6s
1pk · £2.20 each£2.20Crosta & Mollica Piadina Flatbreads 3s
1pk · £2.60 each£2.60Warburtons GF Soft Brown Pittas 240g
240g · £15.83/kg£3.80Crosta & Mollica Focaccia Panini 2x80g
160g · £18.75/kg£3.00
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Waitrose Bramley Apple Pie 550g
550g · £9.82/kg£5.40No.1 2 Ultimate Apple Crumbles 230g
230g · £24.78/kg£5.70Waitrose Bramley Apple Crumble 500g
500g · £10.80/kg£5.40Waitrose Lemon Tart 300g
300g · £15.33/kg£4.60Waitrose 2 Bramley Apple Crumbles 250g
250g · £14.40/kg£3.60Waitrose 4 Cherry Bakewell Tarts 4s
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose 4 Bramley Apple Pies 4s
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose 4 Egg Custard Tarts 4x86.5g
346g · £8.09/kg£2.80Waitrose Morello Cherry Pie 550g
550g · £9.82/kg£5.40Waitrose Free From Gluten Cherry Bakewells 205g
205g · £15.85/kg£3.25Waitrose Treacle Tart 300g
300g · £15.33/kg£4.60Waitrose 6 Jam Tarts 6s
1pk · £1.60 each£1.60Mr Kipling Cherry Bakewells 6s
6pk · £0.63 each£3.80No.1 Belgian Chocolate & Morello Cherry Tart 600g
600g · £15.00/kg£9.00Mr Kipling Bramley Apple Pies 6s
6pk · £0.63 each£3.80Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple & Cherry Pies 6 Pack 6s
1pk · £4.10 each£4.10Waitrose 2 Rhubarb Crumbles 250g
250g · £14.40/kg£3.60The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g
200g · £13.75/kg£2.75Mr Kipling Latte Tarts 4s
4pk · £0.75 each£3.00Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts 4s
4pk · £0.75 each£3.00Waitrose 2 Egg Custard Tarts 2x86.5g
173g · £9.25/kg£1.60Waitrose 2 Apple & Cream Turnovers 2s
1pk · £3.00 each£3.00Waitrose Bramley Apple & Blackberry Crumble 500g
500g · £10.80/kg£5.40No.1 Morello Cherry & Almond Tart 390g
390g · £23.08/kg£9.00No.1 2 Sicilian Lemon Tarts 2x75g
150g · £40.00/kg£6.00No.1 Morello Cherry Crumble 500g
500g · £14.40/kg£7.20No.1 Sicilian Lemon Tart 530g
530g · £16.98/kg£9.00No.1 Apple Crumble Danish Tart 470g
470g · £19.15/kg£9.00Waitrose Free From 4 Millionaire's Brownie Tarts 195g
195g · £23.08/kg£4.50Waitrose Bakewell Tart 290g
290g · £15.86/kg£4.60No.1 Molten Belgian Chocolate Tart 620g
620g · £14.52/kg£9.00
Small Cakes & Treats
5 Raspberry Jam Doughnuts 5s
1pk · £1.85 each£1.85Waitrose 4 Glazed Yum Yums 4s
1pk · £2.15 each£2.15Pagen Gifflar Cinnamon Rolls 260g
260g · £10.77/kg£2.80£2.10 loyalty card (£8.08/kg)Bonne Maman 7 Madeleine Cakes 175g
175g · £22.86/kg£4.00Waitrose 2 Raspberry Yum Yums 2s
1pk · £1.90 each£1.90Waitrose 2 Iced Belgian Buns 2s
1pk · £2.35 each£2.35Waitrose Mini Cornflake Cluster Bites 200g
200g · £24.00/kg£4.80£4.08 loyalty card (£20.40/kg)Mr Kipling French Fancies 8s
8pk · £0.31 each40% off£2.46£4.10Waitrose Banana Bread Muffins 4s
1pk · £2.40 each£2.40Waitrose 6 Iced Finger Buns 6s
1pk · £2.15 each£2.15Waitrose Blueberry Muffins 4s
1pk · £2.40 each£2.40Bonne Maman 7 Madeleine Cakes with Milk Chocolate 210g
210g · £19.05/kg£4.00Waitrose Chocolate Mini Rolls 17s
1pk · £4.08 each15% off£4.08£4.80Waitrose Millionaire Mini Bites 288g
288g · £16.67/kg£4.80£4.08 loyalty card (£14.17/kg)Waitrose Xmas Cinnamon Fudge Blondie Bites 132g
132g · £14.55/kg20% off£1.92£2.405 Sugared Ring Doughnuts 5s
1pk · £1.85 each£1.85Waitrose Triple Chocolate Brownies 4s
1pk · £4.50 each£4.50Waitrose Flapjack Mini Bites 260g
260g · £15.69/kg15% off£4.08£4.80Waitrose 4 Vanilla Cupcakes 4s
1pk · £4.80 each£4.80Waitrose Free From Gluten Chocolate Brownies 150g
150g · £24.67/kg£3.70Soreen 5 Lunchbox Loaves Banana 5s
1pk · £2.35 each£2.35Cooks Ingredients Sponge Fingers 175g
175g · £9.71/kg£1.70Waitrose 5 Flapjacks 5s
1pk · £2.15 each£2.15Mr Kipling Viennese Whirls 6s
6pk · £0.58 each£3.50Waitrose Christmas Spiced Sticky Toffee Flapjack Bites 132g
132g · £14.55/kg20% off£1.92£2.40Soreen 5 Lunchbox Loaves 150g
150g · £15.67/kg£2.35Waitrose Teacake Mini Bites 169g
169g · £24.14/kg15% off£4.08£4.80Waitrose 5 Brownie Bars 5s
1pk · £2.15 each£2.15Mrs Crimble's Gluten Free 6 Big Choc Macaroons 6s
1pk · £1.72 each30% off£1.72£2.45Waitrose 10 Chocolate Mini Rolls 10s
1pk · £2.00 each15% off£2.00£2.35Waitrose Free From Sticky Toffee Muffins 1Each
1pk · £3.70 each£3.70Mr Kipling 6 Bakewell Slices 6s
6pk · £0.46 each25% off£2.78£3.70Waitrose Rocky Road Mini Bites 234g
234g · £20.51/kg£4.80£4.08 loyalty card (£17.44/kg)Mrs Crimble's Gluten Free 6 Big Coconut Macaroons 6s
180g · £9.56/kg30% off£1.72£2.45Bonne Maman Petits Muffins Vanilla 235g
235g · £17.02/kg£4.00Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices 6s
6pk · £0.46 each25% off£2.78£3.70Cooks' Ingredients Meringue Nests 8s
1pk · £2.65 each£2.65Essential Plain Fairy Cakes 12s
1pk · £2.10 each£2.10Bonne Maman Le Petit Cake Raspberry 175g
175g · £22.86/kg£4.00Waitrose Free From Gluten Carrot Cake Slices 118g
118g · £23.73/kg£2.80Blueberry Cheesecake Loaded Cookie 1Each
1pk · £1.80 each£1.80Graze Pistachio & White Chocolate Oat Blondies 135g
135g · £20.22/kg30% off£2.73£3.90Lazy Day Gluten Free & Vegan Dark Chocolate Tiffin 150g
150g · £20.80/kg20% off£3.12£3.90Waitrose Free From 5 Angel Cake Slices 5Each
1pk · £3.70 each£3.70No.1 Maple & Pecan Mini Cakes 4s 4 Each
1pk · £5.40 each£5.40Mr Kipling Country Slices 6Each
6pk · £0.46 each25% off£2.78£3.70itsu Dark Chocolate 4 Corn Cakes 68g
68g · £25.88/kg20% off£1.76£2.20Fiona Cairns Raspberry Cupcake each
1pk · £2.60 each£2.60Studio Bakery Traybake Selection Box 6s
1pk · £8.40 each£8.40Waitrose 10 Madeleines 250g
250g · £10.80/kg£2.70View all (120)
Scones & Teacakes
Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6x24g
144g · £15.28/kg£2.20Waitrose 4 All Butter Sultana Scones 4s
1pk · £2.50 each£2.50£2.00 loyalty card (£2.00 each)Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g · £8.27/kg£2.15No.1 Afternoon Tea Cake Selection each
1pk · £9.00 each£9.00Soreen Sliced Malt Loaf 290g
290g · £8.28/kg£2.40Real Lancashire Eccles Cakes 4s
1pk · £3.30 each£3.30Waitrose All Butter Welsh Cakes 6s
1pk · £2.60 each£2.60Higgidy Extra Mature Cheddar & Spring Onion Scone Bites 130g
130g · £33.85/kg£4.40Waitrose Free From 2 Fruited Scones 140g
140g · £22.86/kg£3.20Irwin's Together Cinnamon & Raisin Loaf 400g
400g · £6.75/kg£2.70Tan Y Castell Welshcakes 6s
1pk · £1.75 each£1.75Irwin's Together Fruit Loaf 400g
400g · £7.00/kg£2.80Hovis 4 Giant Teacakes 4s
4pk · £0.54 each£2.15Waitrose 4 All Butter Scones 4s
1pk · £2.50 each£2.50Waitrose 4 All Butter Cheese Scones 4s
1pk · £2.50 each£2.50Warburtons Gluten Free Cinnamon & Raisin Sliced Buns 4s
4pk · £0.98 each£3.90
Whole Cakes
Waitrose Banana Loaf Cake Each
1pk · £3.35 each£3.35Waitrose Coffee & Walnut Cake each
1pk · £4.12 each20% off£4.12£5.15Waitrose Chocolate Cake each
1pk · £4.12 each20% off£4.12£5.15Waitrose Victoria Sandwich Cake each
1pk · £5.15 each£5.15Waitrose Lemon Loaf Cake each
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Lemon Drizzle Cake each
1pk · £5.15 each£5.15Waitrose Chocolate Swiss Roll each
1pk · £2.50 each£2.50Waitrose Cecil Chocolate Sponge Cake each
1pk · £11.40 each£11.40Waitrose Raspberry Swiss Roll each
1pk · £2.50 each£2.50Waitrose Ginger Loaf Cake each
1pk · £3.35 each£3.35No.1 Chocolate & Raspberry Loaf Cake Each
1pk · £7.80 each£7.80Waitrose Free From Carrot Cake with Cream Cheese Frosting each
1pk · £4.80 each£4.80Waitrose Carrot Cake Loaf each
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Strawberry Jam & Cream Victoria Sponge 340g
340g · £14.12/kg£4.80Irwin's Banana & Chia Loaf 360g
360g · £7.36/kg£2.65No.1 Luscious Lemon Drizzle Cake each
1pk · £7.90 each£7.90Fiona Cairns Raspberry & Pistachio Cake each
1pk · £24.00 each£24.00Waitrose Lemon Swiss Roll each
1pk · £2.50 each£2.50Waitrose Chocolate Loaded Cake Each
1pk · £22.20 each£22.20Waitrose Cecily Chocolate Sponge Cake each
1pk · £11.40 each£11.40Waitrose S'mores Celebration Cake Each
1pk · £22.20 each£22.20Mr Kipling Battenberg 230g
230g · £15.65/kg£3.60Waitrose Raspberry & Vanilla Gifting Cake Each
1pk · £7.80 each£7.80Waitrose Genoa Cake each
1pk · £3.55 each£3.55Waitrose White Chocolate & Raspberry Cake 909g
909g · £24.42/kg£22.20Waitrose Free From Victoria Sandwich 1Each
1pk · £4.80 each£4.80Waitrose Decorate Your Own Cake 890g
890g · £14.83/kg£13.20Waitrose Highland Cow Cake Each
1pk · £17.40 each£17.40No.1 Iced Fruit Cake Bar 400g
500g · £13.20/kg£6.60£5.28 loyalty card (£10.56/kg)Waitrose Rose Bouquet Cake each
1pk · £22.20 each£22.20Plant Living Chocolate Cake Each
1pk · £15.30 each£15.30No.1 Jewelled Gift Cake each
1pk · £9.20 each20% off£9.20£11.50Waitrose Let's Party Chocolate Traybake 751g
751g · £16.78/kg£12.60Waitrose Chocolate & Caramel Gift Cake 1Each
1pk · £7.80 each£7.80Just Love Carrot Cake Each
1pk · £22.20 each£22.20WR No.1 Lemon & Raspberry Cake Each
1pk · £24.00 each£24.00Waitrose Free From Milk & Gluten Free Christmas Cake 480g
480g · £16.46/kg£7.90No.1 Matured Rich Fruit Cake 800g
800g · £9.60/kg20% off£7.68£9.60Waitrose Carrot Cake each
1pk · £5.15 each£5.15£4.12 loyalty card (£4.12 each)Waitrose Cherry Madeira Cake 350g
350g · £10.14/kg£3.55Waitrose Country Style Fruit Cake each
1pk · £5.15 each£5.15Waitrose Rich Fruit Cake each
1pk · £3.55 each£3.55No.1 Victoria Sponge each
1pk · £7.90 each£7.90Waitrose Red Velvet Chocolate Cake each
1pk · £5.15 each£5.15No.1 Belgian Chocolate Torte 535g
535g · £16.82/kg£9.00Waitrose Make It Special Chocolate Birthday Cake 1.191kg
1.19kg · £16.62/kg£19.80No.1 Chocolate Indulgent Cake each
1pk · £7.90 each£7.90No.1 Coffee & Walnut Loaf Cake Each
1pk · £7.80 each£7.80Fiona Cairns Golden Sponge Pink Boutique Cake each
1pk · £24.00 each£24.00Waitrose Chocolicious Celebration Cake 752g
752g · £19.95/kg£15.00View all (57)
Savoury Pies
Waitrose Steak & Ale Pie 200g
200g · £19.00/kg£3.80£2.85 loyalty card (£14.25/kg)Waitrose Steak Pie 200g
200g · £14.25/kg25% off£2.85£3.80Waitrose 6 Melton Mowbray Pork Pies 300g
300g · £14.00/kg3 for £10.80£4.20Waitrose Chicken & Gravy Pie 200g
200g · £14.25/kg25% off£2.85£3.80Charlie Bigham's Steak & Ale Ceramic Pie 300g
300g · £26.00/kg2 for £14.40£7.80Little Dish Chicken & Vegetable Pie 200g
200g · £19.75/kg3 for £9£3.95Waitrose Steak Pie 550g
550g · £10.91/kg£6.00Waitrose Melton Mowbray Pork Pie 145g
145g · £15.86/kg£2.30Pieminister Moo British Beef Steak & Ale Pie 255g
255g · £23.53/kg£6.00Waitrose Steak, Mushroom & Red Wine Pie 200g
200g · £14.25/kg25% off£2.85£3.80Waitrose 2 Melton Mowbray Pork Pies 150g
150g · £15.33/kg£2.30Pieminister Moo & Blue British Beef Steak & Stilton Pie 255g
255g · £23.53/kg£6.00Pieminister Wild Shroom Pie with Mushroom, Asparagus & Cream 255g
255g · £23.53/kg£6.00Charlie Bigham's Chicken, Ham & Leek Full Pastry Pie 270g
270g · £24.44/kg2 for £10.80£6.60Pieminister Mooless Moo Pie with plant based 'steak' & Craft Ale 255g
255g · £23.53/kg£6.00Waitrose Melton Mowbray Pork Pie 290g
290g · £13.45/kg£3.90Waitrose Cheese & Onion Pie 200g
200g · £19.00/kg£3.80£2.85 loyalty card (£14.25/kg)Waitrose Chicken & Gravy Pie 550g
550g · £10.91/kg£6.00Pieminister Kate & Sidney British Beef Steak & Kidney Pie 255g
255g · £23.53/kg£6.00Higgidy Slow Braised Steak and Ale Pie 200g
200g · £14.40/kg20% off£2.88£3.60Pieminister Gluten Free Ranger Chicken, Ham & Leek Pie 260g
260g · £25.38/kg£6.60Pieminister Chana Rama Pie with Chickpea, Sweet potato & Cauliflower 255g
255g · £23.53/kg£6.00Pieminister Big Cheese Pie with Vintage Cheddar, Potato & Leek 255g
255g · £23.53/kg£6.00Waitrose 4 Mini Pork Pies 200g
200g · £13.50/kg£2.70Dickinson & Morris Melton Mowbray Pork Pie 440g
440g · £12.27/kg£5.40Waitrose Classic Steak & Kidney Puddings 2x190g
380g · £15.79/kg£6.00Charlie Bigham's Chicken, Ham & Leek Ceramic Pie 300g
300g · £26.00/kg£7.80Pieminister Old Skool Banger 255g
255g · £23.53/kg£6.00No.1 Herby Pork & Apple Pie 440g
440g · £11.70/kg£5.15Waitrose Chicken & Leek Pie 550g
550g · £10.91/kg£6.00Waitrose Chicken & Mushroom Pie 200g
200g · £19.00/kg£3.80Waitrose Pork & Egg Gala Pie Slices 250g
250g · £16.80/kg3 for £10.80£4.20Waitrose Pork & Apple Mini Pies 200g
200g · £22.50/kg3 for £10.80£4.50Pieminister Free Ranger Chicken Ham & Leek Pie 255g
255g · £23.53/kg£6.00Charlie Bigham's Chicken & Mushroom Ceramic Pie 300g
300g · £26.00/kg2 for £14.40£7.80Higgidy Chicken and Leek Pie 200g
200g · £18.00/kg£3.60No.1 2 Cornish Quartz Cheddar & Caramelised Shallot Tarts 2x120g
240g · £25.00/kg£6.00Charlie Bigham's Steak & Ale Full Pastry Pie 270g
270g · £24.44/kg2 for £10.80£6.60Higgidy Steak & Guinness Pie 200g
200g · £18.00/kg£3.60Higgidy Chicken and Thatchers Cider Pie 200g
200g · £18.00/kg£3.60No.1 Slow Cooked Creamy Peppered Steak Pie 250g
250g · £26.40/kg£6.60Charlie Bigham's Roast Chicken & Mushroom Full Pastry Pie 270g
270g · £24.44/kg2 for £10.80£6.60No.1 Chicken Pie 500g
500g · £21.60/kg£10.80No.1 Slow Cooked Steak & Red Wine Pie 500g
500g · £21.60/kg£10.80Waitrose 2 Mini Pork Pies 2s
1pk · £2.05 each£2.05
Seasonal Bakery
No.1 6 Brown Butter Mince Pies with Cognac 6s
1pk · £3.85 each£3.85Lambertz Lebkuchen Milk Hearts 150g
150g · £9.00/kg25% off£1.35£1.80No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 100g
100g · £19.20/kg20% off£1.92£2.40Iced Gingerbread Dylan the Dinosaur 50g
50g · £42.00/kg£2.10Waitrose Christmas 6 Stollen Slices 6s
1pk · £2.70 each25% off£2.70£3.60Waitrose Christmas 6 All Butter Puff Pastry Mince Pies 6s
1pk · £3.60 each£3.60Lambertz Pfeffernusse 200g
200g · £6.75/kg25% off£1.35£1.80Waitrose Christmas 5 Iced Fruit Cake Slices 5s
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Christmas 6 All Butter Mince Pies 6s
1pk · £3.60 each£3.60Waitrose Christmas Chocolate Knots 150g
150g · £18.33/kg£2.75No.1 Mini Mince Pies 297g
297g · £12.96/kg£3.85Waitrose Christmas Caramel & Milk Chocolate Panettone 100g
100g · £45.00/kg£4.50Talking Tables Christmas Food Picks 10pk 10s
10pk · £0.30 each£3.00No.1 Ultimate Stollen Bites each
1pk · £4.30 each£4.30Waitrose Christmas 6 Month Matured Christmas Pudding 100g
100g · £24.00/kg£2.40Waitrose Christmas Classic Mini Pandoro 85g
85g · £52.94/kg£4.50Waitrose Christmas Mini Classic Panettone 100g
100g · £45.00/kg£4.50No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 400g
400g · £14.40/kg20% off£5.76£7.20Waitrose Christmas Classic Panettone 750g
750g · £15.36/kg20% off£11.52£14.40Waitrose Gingerbread Bakery 300g
300g · £24.00/kg£7.20Waitrose Free From Fruited Panettone 100g
100g · £42.00/kg£4.20Waitrose Christmas Top Iced Classic Christmas Cake 907g
907g · £12.57/kg£11.40Dr Oetker Christmas Fondant 400g
400g · £9.50/kg£3.80No.1 Sicilian Orange Nocciolato Panettone 750g
750g · £32.00/kg£24.00Waitrose Christmas Stollen 500g
500g · £16.80/kg£8.40Waitrose Christmas Cinnamon Bunettone 500g
500g · £20.40/kg£10.20Waitrose Christmas Build Your Own Gingerbread House 654g
654g · £12.84/kg£8.40Crosta & Mollica Panettone Classico 100g
100g · £20.00/kg£2.00No.1 Jewelled Cointreau & Cranberry Christmas Pudding 227g 227g
283.8g · £16.91/kg20% off£4.80£6.00Ottolenghi Chocolate and Clementine Christmas Pudding 800g
800g · £30.00/kg£24.00Waitrose Free From Milk & Gluten Free Christmas Pudding 100g
100g · £26.00/kg£2.60Waitrose Spritz Panettone 750g
750g · £20.00/kg£15.00Waitrose Christmas Lebkuchen Biscuit Selection 300g
300g · £20.00/kg£6.00Waitrose Christmas Cinnamon Knots 150g
150g · £18.33/kg£2.75Walker's Shortbread Festive Shapes 175g
175g · £24.00/kg£4.20No.1 Jewelled Cointreau & Cranberry Christmas Pudding 800g 800g
800g · £14.40/kg20% off£11.52£14.40No.1 12 Month Matured Christmas Pudding 800g
800g · £13.45/kg20% off£10.76£13.45Waitrose Christmas 6 Month Matured Christmas Pudding 800g
800g · £11.25/kg£9.00Waitrose Christmas 6 Month Matured Christmas Pudding 400g
400g · £12.00/kg£4.80Waitrose Christmas Alcohol Free Christmas Pudding 100g
100g · £24.00/kg£2.40Waitrose Christmas Cake Kit 1.57Kg
1.57kg · £11.27/kg£17.70Bakers Christmas Gift Box 458g
458g · £12.34/kg£5.65GOOD TO GO Gingerbread Man each
51g · £30.39/kg£1.55Waitrose Free From Milk & Gluten Free Mince Pies 2x80g
160g · £20.94/kg£3.35Gingerbread Man each
1pk · £1.50 each£1.50Waitrose Gingerbread & White Chocolate Cookie Mallow 375g
375g · £16.00/kg£6.00
Gluten Free
Waitrose Free From GF Caramel Crispies 115g
115g · £36.52/kg£4.20Waitrose Free From Milk & Gluten Free Mince Pies 4s
225g · £16.44/kg£3.70No.1 Free From Belgian Chocolate & Cherry Brownies 4Each
1pk · £4.75 each£4.75No.1 Free From Gluten Free Chocolate Indulgence Cake 413g
413g · £18.89/kg£7.80