Cheddar
Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Arla LactoFREE Mature Cheddar Cheese 200g
200g · £15.75/kg£3.15Tesco Finest Extra Mature English Cheddar Cheese 350G
350g · £15.00/kg£5.25
Grated & Sliced Cheese
Tesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Grated Parmigiano Reggiano 100G
100g · £35.50/kg£3.55Leerdammer Original Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Leerdammer Light Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Applewood Slices 160G
160g · £21.88/kg£3.502 for £4.50 ClubcardTesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco 10 Red Leicester Slices 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco 10 Extra Mature Cheddar Slices 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardDairylea Cheese Slices x8 150g
150g · £15.33/kg£2.30Tesco Edam Cheese 10 Slice 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 Clubcard
Cheese Snacks
Serious Pig Snacking Cheese, 24g
24g · £85.42/kg£2.05Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90£1.25 Clubcard (£20.83/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3x41g
123g · £22.36/kg£2.75Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese Snacks 3 Pack 126G
126g · £21.83/kg£2.75Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Cheestrings Twisted Cheese Snacks 4 Pk, 80 G
4pk · £112.50/kg£2.25Dairylea Cheese Spread Triangles 8 pack 8x15.6G
125g · £18.40/kg£2.30
Spreadable Cheese
Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Seriously Spreadable Original Cheese Spread 125g
125g · £12.80/kg£1.60California Soft Cheese 1kg
1kg · £7.10/kg£7.10Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Puck Cheese Spread Alternative 240G
240g · £9.58/kg£2.30
Brie, Camembert & Soft Cheese
Le Rustique Pasteurised Camembert 250G
250g · £17.20/kg£4.30Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)
Mozzarella & Burrata
Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g
225g · £9.56/kg£2.15£1.60 Clubcard (£7.11/kg)
Parmesan
Tesco Parmigiano Reggiano Cheese 200 G
200g · £24.25/kg£4.85
Feta & Goats Cheese
Yamas Authentic Greek Feta Pdo 150G
150g · £17.67/kg£2.65Tesco British Goats Cheese 125G
125g · £27.20/kg£3.40
Speciality & Other Cheese
Tesco Halloumi 225G
225g · £10.44/kg£2.35Everest Paneer Block Cheese 226G
226g · £16.15/kg£3.65£2.35 Clubcard (£10.40/kg)Desi Paneer Cooking Cheese Indian Style 226G
226g · £12.83/kg£2.90£2.40 Clubcard (£10.62/kg)Tesco Paneer Cheese 200G
200g · £11.75/kg£2.35Philadelphia Protein Cottage Cheese 200g
200g · £12.50/kg£2.50£2.10 Clubcard (£10.50/kg)Tesco Red Leicester Cheese 220G
220g · £13.41/kg£2.95Saint Agur Blue Cheese 150G
150g · £30.00/kg£4.50Tesco Finest Aged Blue Stilton 215G
215g · £22.09/kg£4.75£4.25 Clubcard (£19.77/kg)Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g
195g · £30.77/kg£6.00£5.75 Clubcard (£29.49/kg)Tesco Finest Manchego Cheese 175 G
175g · £34.57/kg£6.05