Bread
Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Finest Part Baked White Baguettes with Sourdough 2 Pack 250g
250g · £9.60/kg£2.40Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)Warburtons White Farmhouse Bread 400G
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Warburtons Brown Sandwich Thins 6 Pack
6pk · £0.32 each£1.90Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £5.00/kg£2.90Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90
Croissants & Breakfast
Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £13.04/kg£3.00Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g
90g · £15.56/kg£1.40Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40McVitie's Toasting Waffles 8 Pack
200g · £12.25/kg£2.45Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £14.58/kg£2.80Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Genius Gluten Free Crumpets 4 pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.61 each£2.45
Buns & Rolls
Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Sliced White Sandwich Rolls 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95New York Bakery Co Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Warburtons Hot Dog Rolls 6 Pack Sliced
6pk · £0.33 each£1.95
Wraps, Pittas & Naans
Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g
320g · £7.97/kg£2.55Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £20.74/kg£2.80Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.23 each£1.85Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic
6pk · £0.10 each£0.60Tesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00£1.80 Clubcard (£0.30 each)Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Fresh Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30
Small Cakes & Treats
Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g
180g · £13.06/kg£2.35£1.95 Clubcard (£10.83/kg)Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g
145g · £28.97/kg£4.20Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Mr Kipling Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
8pk · £0.33 each£2.60Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.40 each£3.20Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00£2.05 Clubcard (£0.26 each)Studio Bakery The Mini Matilda Chocolate Cake
1pk · £8.50 each£8.50Tesco Free From 5 pack Angel Cake Slices
5pk · £0.84 each£4.20Tesco Fresh Cream Meringues 2 Pack
2pk · £86.67/kg£2.60Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves
150g · £12.00/kg£1.80£1.30 Clubcard (£8.67/kg)Bonne Maman La Madeleine 7 Pack
175g · £23.14/kg£4.05Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g
150g · £13.67/kg£2.05£1.50 Clubcard (£10.00/kg)Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.75 Clubcard (£0.88 each)Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Tesco 2 Cream Slices
2pk · £1.10 each£2.20
Scones & Teacakes
Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £8.08/kg£2.10
Whole Cakes
Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25
Savoury Pies
Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pie 200G
200g · £14.75/kg£2.95Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £18.10/kg£9.05Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)
Seasonal Bakery
Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g
275g · £15.64/kg£4.30Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g
100g · £26.50/kg£2.65Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies
9pk · £0.39 each£3.50Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g
100g · £20.00/kg£2.00Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies
6pk · £0.50 each£3.00NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g
25g · £40.00/kg£1.00Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Finest Classic Mini panettone 100g
100g · £23.00/kg£2.30
Gluten Free
Tesco Free From 4 Mince Pies 220G
220g · £13.64/kg£3.00